23 stycznia 2019, 16:00 - Lubin (boczne boisko Zagłębia)
Warta Poznań 0-1 Žalgiris Kowno
Szymon Sobczak 3

Warta Poznań: (I połowa) Tomasz Laskowski - Grzegorz Szymusik, Bartosz Kieliba, Tomasz Dejewski, Jakub Kiełb - Wojciech Fadecki, Bartosz Kalupa, Adrian Cierpka, Robert Janicki, Hubert Sobol - Łukasz Spławski. (II połowa) Adrian Lis - Grzegorz Szymusik (70 Filip Fiborek), Mateusz Wypych, Wojciech Onsorge, Radosław Jasiński - Artur Marciniak, Michał Grobelny - Krzysztof Biegański, Adrian Cierpka (70 Kajetan Szmyt), Michał Jakóbowski - Hubert Sobol.

W II połowie Adrian Cierpka (Warta) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

W meczu sparingowym Warta Poznań przegrała 0-1 (0-1) z piątą drużyną litewskiej ekstraklasy Žalgirisem Kowno.

Bramkę dla litewskiego zespołu strzelił trenujący od początku tygodnia z Žalgirisem Szymon Sobczak (ostatnio Stal Mielec).

źródło: własne / Warta Poznań

Dodano: 23 stycznia 2019, 17:56:20

Radomiak - 23 stycznia 2019, 18:09:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super snajper Sobol znów nie strzelił?ihahaha drewniok z Kolejorza

luq - 23 stycznia 2019, 18:10:27 - *.icpnet.pl
Herb litewskiego klubu w tym newsie (BC Zalgiris) wskazuje, że Warta przegrała z koszykarzami. Bardzo źle to świadczy o poziomie polskiej piłki... ;)

Aras - 23 stycznia 2019, 18:41:05 - *.icpnet.pl
A gdzie Kozajda? Będzie w Warcie czy nie.

xxx - 23 stycznia 2019, 19:08:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kozajdzie po sparingu z Rakovem podziękowano za testy w Warcie.

xxx - 23 stycznia 2019, 19:37:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie nie ma pieniędzy na transfery.W Warcie jest włączony tryb oszczędnościowy.Gramy tym co mamy,a to powinno wystarczyć na utrzymanie w 1 lidze.Nikomu w końcu się nie przelewa.

kowal - 23 stycznia 2019, 19:44:04 - *.dynamic.chello.pl
Będąc w Kownie, poszedłem na mecz Żargilisu. To był najgorszy mecz jaki oglądałem. Nawet w A klasie kopią lepiej. Współczuje Warcie

Bryx - 23 stycznia 2019, 19:44:11 - *.25.169.61
Legia Warszawa 2-0 Amora FC (2:0)
Legia Warszawa 4-1 Clube Olímpico do Montijo (6:1)
Jagiellonia Białystok 1-2 Arsienał Tuła
Zagłębie Sosnowiec 1-1 FK Žarkovo (Belgrad)

do lug - 23 stycznia 2019, 21:10:29 - *.215.199.147-internet.zabrze.debacom.pl
A ja powiem, że dobrze świadczy bo przegrać w kosza tylko 1:0 z taką drużyną to świetny wynik

D... - 24 stycznia 2019, 18:03:20 - *.adsl.inetia.pl
Piłkarze Warty stawili zacięty opór koszykarzom z Wilna! To trzeba docenić, przecież Litwini to europejski gigant basketu ;-P
Swoją drogą: nasze gwiazdy wylatują zimą na południe, szukać warunków do gry, Žalgiris robi dokładnie to samo: zimowy obóz przygotowawczy urządzili sobie... w Wałbrzychu

Volcan - 24 stycznia 2019, 20:47:31 - *.actus-info.pl