16 lutego 2019, 13:00 - Głogów (boczne boisko stadionu GOS)
Chrobry Głogów 1-2 Polonia Środa Wielkopolska
Mikołaj Lebedyński 13 - Igor Jurga 66, Michał Michalec 72 (s)

Chrobry Głogów: Sławomir Janicki (46 Mateusz Abramowicz) - Jarosław Ratajczak (60 Jakub Bach), Przemysław Stolc (60 Daniel Wajsak), Oskar Repka (46 Michał Michalec), Kamil Pestka, Szymon Drewniak, Robert Mandrysz (60 Michał Pawlik), Bartosz Machaj (46 Szymon Nowicki), Mateusz Machaj (60 Damian Sędziak), Łukasz Zejdler (46 Rafał Maćkowski), Mikołaj Lebedyński (60 Damian Kowalczyk).

Polonia Środa Wielkopolska: Łukasz Radliński (46 Przemysław Frąckowiak) - Oskar Kozłowski, Piotr Skrobosiński (65 Adrian Błaszak), Adam Borucki (65 Piotr Wujec), Damian Buczma, Adrian Chopcia (46 Michał Górzyński), Szymon Zgarda, Jędrzej Kujawa (46 Igor Jurga), Adam Gajda, Jakub Wilk (46 Krystian Pawlak), Krzysztof Bartoszak (65 Nowak).

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Głogowie Chrobry przegrał 1-2 (1-0) z trzecioligową Polonią Środa Wielkopolska.

źródło: własne / Chrobry Głogów / Polonia Środa Wielkopolska

Dodano: 16 lutego 2019, 14:39:25

Miki - 16 lutego 2019, 15:12:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry WSTYD przegrać z 3 liga!!!

Max - 16 lutego 2019, 15:25:38 - *.adsl.inetia.pl
Zimny prysznic się przyda , żeby sodówka nie odbiła niektórym!!!!

Kura - 16 lutego 2019, 15:32:49 - *.147.109.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinni wygrać spokoknie 4:1, 5:1,ale przegrali bo byli gorsi od przeciętniaka 3.ligi. Jak się im nie chce grać to po co wychodzą na boisko?

Dżordzinio - 16 lutego 2019, 20:49:39 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Kura jak to 4-1,5-1 skora Polonia zdobyła 2 bramki. Zawsze byłem przeciwnikiem trenera. Skład dobry ale zmiana trenera według mnie. Nie widze stylu!!!!!

ChG - 16 lutego 2019, 21:05:11 - *.play-internet.pl
Obiektywnie do 60 min 1 skład multum sytuacji nie wykorzystanych.Polonia nie istniała.Po zmianach się posypało

Garbarnia - 16 lutego 2019, 22:55:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry wstyd przegrać z ogórasami

Kibol - 17 lutego 2019, 8:27:59 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Widać że wzmocnienia jakie pozyskaliśmy powinny podnieść poziom drużyny Machaj, Lebedyski, Maćkowski i Pestka robią różnice w 1 połowie Lebedynski sam mógł strzelić 2-3 bramki i bramkarz Środy Wlkp może mówić o wielkim szczęściu. ChG miał duża przewagę i zespół gości miał tylko jedną kontrę.
Jeżeli tak będziemy grali w lidze możemy nie jednemu faworytowi urwać pkt.
Druga połowa to gra zawodników którzy stanowili o sile zespołu w poprzedniej rundzie czyli Kowalczyk, Nowicki, Bach, Sędziak no i Michalec po kontuzji.
Zespół grał to co w poprzedniej rundzie czyli głównie skupiał się na przeszkadzaniu w grze, wybijaniu piłek do przodu z myślą że może z kontry uda się coś strzelić. Wynik dlatego drugiej połowy i strata 2 goli nikogo nie powinna dziwić i tylko utwierdziła w przekonaniu że ww zawodnicy są za słabi na ten poziom i po tym tym sezonie będzie trzeba im podziękować stawiając na 2-3 młodych chłopaków z rezerw którzy napewno nie są gorsi od pupilków trenera.

Janczyns - 17 lutego 2019, 23:36:36 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Do 65 minuty swietna gra chrobrego. W koncu fajna gra z przodu w tych sparingach.. machaj lebedynski duzy plus do tego dobra robote na bokach robi szybki Mackowski oraz wszedobylski drewniak. Jesli ci gracze utrzymaja taka forme to bedzie dobrze. Do tego solidna gra naszej defensywy! Mzks!