6 lutego 2019, 12:00 - Uniejów (Kompleks Boisk Piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka)
Widzew Łódź 0-2 Warta Poznań
Adrian Cierpka 59, Krzysztof Biegański 71 (k)

Widzew Łódź: 21. Patryk Wolański (46, 85. Maciej Humerski) - 3. Łukasz Turzyniecki (57, 13. Marcel Pięczek; 76, 6. Simonas Paulius), 20. Daniel Tanżyna (46, 19. Sebastian Zieleniecki), 23. Tomasz Wełna (46, 2. Radosław Sylwestrzak), 13. Marcel Pięczek (46, 5. Marek Zuziak) - 27. Michael Ameyaw (46, 10. Kacper Falon), 16. Dario Krišto (46, 18. Daniel Mąka), 8. Adam Radwański (46, 4. Maciej Kazimierowicz), 26. Konrad Gutowski (46, 17. Marcin Pieńkowski) - 22. Filip Mihaljević (57, 9. Daniel Świderski), 9. Daniel Świderski (34, 24. Przemysław Banaszak).

Warta Poznań: 1. Adrian Lis (46 Tomasz Laskowski) - 18. Bartosz Kalupa (46 Mateusz Wypych), 3. Martin Baran, 4. Ondřej Vencl, 3. Jakub Kiełb (46 Grzegorz Szymusik) - 21. Wojciech Fadecki (46 Krzysztof Biegański), 17. Artur Marciniak (72 Kajetan Szmyt), 7. Michał Grobelny (46 Adrian Cierpka), 20. Serhij Napołow (46 Michał Jakóbowski) - 17. Hubert Sobol (46 Robert Janicki), 22. Michał Żebrakowski (46 Łukasz Spławski).

żółte kartki: Wełna, Sylwestrzak - Baran.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).

Warta Poznań wygrała w sparingu rozegranym w Uniejowie 2-0 (0-0) z Widzewem Łódź.

źródło: własne / WidzewToMy / Warta Poznań

Dodano: 6 lutego 2019, 13:39:13

matt224 - 6 lutego 2019, 13:40:21 - *.toya.net.pl
Komentarz z relacji live: „Łodzianie są bezradni, zwłaszcza w drugiej połowie.” Coś mi tutaj nie pasuje, będą widzę męczarnie w lidze

rw - 6 lutego 2019, 13:42:36 - *.3-2.cable.virginm.net
ktoś może się wypowiedzieć na temat meczu? który skład wypadł lepiej , jaki piłkarz był najbardziej widoczny, i angażował się w grę mimo wyniku ?

Steffen - 6 lutego 2019, 13:44:21 - *.adsl.inetia.pl
Widać wyraźnie różnice w etapach przygotowań do ligi. Widzew był wyraźnie bardziej zmęczony od Warty, stąd Warta miała dzisiej dużo więcej sił.
W I połowie gra mimo to dość wyrównana, w II natomiast spora przewaga poznaniaków.
Na spory szacunek zasługuje postawa fair play po stronie piłkarzy Warty: w I połowie sędzia pokazał na karnego dla Warty, ale faulowany (zdaniem sędziego) piłkarz oznajmił arbitrowi, iż faulu nie było, a ten cofnął swoją decyzję.

KSG - 6 lutego 2019, 13:46:54 - *.97.29.171
Dlaczego Wolsztyn nie grał?

Łkaesiak - 6 lutego 2019, 13:46:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwszy mecz w lidze Gryf -Widzew 3-1 wynik pewny

aqq - 6 lutego 2019, 13:53:31 - *.dynamic.mm.pl
Spokojnie ludzie Wielki Widzew się ogrywa na mega wyczerpującym obozie.

Szyman - 6 lutego 2019, 13:57:20 - *.play-internet.pl
Sparingi a liga to dwie inne sprawy, wiosna nasza jak zawsze

Edek - 6 lutego 2019, 13:58:24 - *.centertel.pl
Tak wiemy to tylko sparing,wy już po mału szykujecie sie na ligę mistrzów .

xxxx - 6 lutego 2019, 14:01:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Steffen jakie różnice w etapach przygotowań?Oba kluby zaczynają ligi w tym samym terminie

olimpic78 - 6 lutego 2019, 14:07:49 - *.212.gci-net.pl
Brawo Panowie!

Maczeta - 6 lutego 2019, 15:03:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Roznica klas,bez niespodzianki.Widzew nawet z polowy nie wyszedł

ŁksFCŁask - 6 lutego 2019, 15:15:41 - *.ksiezyc.pl
Sprowadzeni na ziemie,jedna ze słabszych drużyn 1 ligi robi z wami co chce a wy się kreujecie na takich kozaków i chcecie do EX

KosaBagnet - 6 lutego 2019, 15:16:04 - *.play-internet.pl
Ale ten Widzew slaby w drugiej polowie to pilki niepowachali nawet

RynnaTychy - 6 lutego 2019, 15:26:59 - *.static.ip.netia.com.pl
Forsa i pełne trybuny to jeszcze nie gwarancja awansu.
Obyś Danielu nie dogrywał do końca kariery na trzecim poziomie rozgrywek.

KKS - 6 lutego 2019, 15:31:35 - *.10.208.136
Brawo Warta !!!

\Visla - 6 lutego 2019, 15:43:41 - *.238.c80.petrotel.pl
Widzew tradycyjnie lepszy i powinien wygrac 10:0 jak z Wisłą Płock, ale znowu sensacyjnie i pechowo przegrywa

bolek lole - 6 lutego 2019, 16:20:54 - *.play-internet.pl
Widzew dziadostwo dziwie sie ze na 2 lige przychodzi 16.000 kibicow

RTS - 6 lutego 2019, 16:50:44 - *.play-internet.pl
do ŁksFCŁask kolego to był sparing więc nie ma co się podniecać. Z Twoich teori wychodzi, że Wy też nie potrzebnie się pchacie do ESA bo Bełchatów z wami robił co chciał w sparingu...

Zgierz - 6 lutego 2019, 17:41:30 - *.97.123.171.ipv4.supernova.orange.pl
Żadnego awansu nie będzie w tym roku. Przyjdzie nam czekac i kolejne lata w plecy. Kiedy ta liga mistrzów będzie? Jesteśmy klubem ogólno polskim i powinnismy zaczynać od 1 ligi przynajmniej ehh tyle karnetów sprzedanych.

JWP87 - 6 lutego 2019, 18:03:52 - *.play-internet.pl
Dobre przetarcie przed ligą...
TYLKO WIDZEW!!!!!!!!

EL - 6 lutego 2019, 18:54:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słabiutki Widzew chyba czeka nas środek tabeli na koniec sezonu Radomiak, Łęczna,Bełchatów nie pozwolą na awans

ŁksFCŁask - 6 lutego 2019, 18:59:56 - *.ksiezyc.pl
Do : RTS no dziwne bo my nie byliśmy zamknięci na własnej połowie,w 2 połowie Widzew nie powąchał nawet piłki

RTS - 6 lutego 2019, 19:30:46 - *.play-internet.pl
Byles, że tak wiesz? Widzew zagrał słabo drugą połowę, ale bez przesady... Sparingi rządza się własnymi prawami. Korona ostatnio przegrała z Puszczą to pewnie spadną idąc twoim tokiem rozumowania ;) To powiedz mi dlaczego nas Wisła Płock tak nie zdominowała i miała dużo mniej klarownych okazji ? To co oni już spadli i zaraz będą w drugiej lidze ? Gościu ochlon i pisz swoje wywody jak dopiero będą mecze o stawkę, ale znając życie nie będziesz miał o co się doczepic.

Legia Fans - 6 lutego 2019, 19:55:19 - *.146.226.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
warta ich bije hahah gzie wy do extraklasy chyba ze na wózku inwalickim

Wariat - 6 lutego 2019, 20:01:36 - *.dsl.in-addr.zen.co.uk
Rodowity łodzianio z Łasku haha to się nazywa hipokryzja

@RTS - 6 lutego 2019, 20:14:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dla Widzewa to był sparing a dla Warty,a tym bardziej dla Wisły P to były mecze o wszystko,ochłoń troszeczkę

cvg - 6 lutego 2019, 22:09:10 - *.dynamic.mm.pl
Wynik zgodny z przewidywaniami, może o jedną bramkę za wysoki. Kolega Radwański przypomniał sobie jak się w piłkę przegrywa bo mógł już zapomnieć a że z Wartą- cóż nie jest to niespodzianka.

wafel - 6 lutego 2019, 22:11:38 - *.toya.net.pl

Paolo KKS - 7 lutego 2019, 7:13:16 - *.centertel.pl
Mało wymagający rywal, sparing, dlatego Zieloni zagrali na luzie, z dużą rezerwą. Prawdziwą wartość zespołu poznamy w trakcie potyczek ligowych. Ale i to zwycięstwo cieszy bowiem zwykle drużyny z niższych klas rozrywkowych grając z drużyną występująca w klasie wyższej starają pokazać się z jak najlepszej strony. Petr Nemec zwraca uwagę, że drużyna z Łodzi nie oddała ani jednego strzału na bramkę. Po co grać z taką drużyną?

Rafał - 7 lutego 2019, 15:49:32 - *.146.176.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl