9 lutego 2019, 12:00 - Kołobrzeg (Euroboisko Milenium)
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Chojniczanka Chojnice
Adrian Szynka 42 (k), Michał Ciarkowski 86 - Tomasz Mikołajczak

Kotwica Kołobrzeg: Konrad Zacharski (46 Jakub Górski) - Mateusz Słodowy, Piotr Kieruzel, Przemysław Szur, Rafał Gutowski - Marcin Trojanowski (46 Maciej Gaszka, 68 zawodnik testowany), Daniel Chyła (46 Piotr Wojtasiak), zawodnik testowany (68 zawodnik testowany), Adrian Szynka (60 Mateusz Peroński), Gracjan Kuśmierek (46 Michał Ciarkowski) - Dawid Retlewski (Dawid Wolny).

Chojniczanka Chojnice: Grzegorz Wnuk - Rafał Kobryń, Tomasz Boczek, Hubert Wołąkiewicz, Kamil Sylwestrzak - Jacek Podgórski, Oskar Paprzycki, Krzysztof Danielewicz, Paweł Żyra, Piotr Grzelczak - Tomasz Mikołajczak. W II połowie grali także: Radosław Janukiewicz - Paweł Zawistowski, Seweryn Michalski, Michał Sacharuk, Janusz Surdykowski, Filip Żagiel, Rafał Majtyka, Przemysław Pietruszka, Paweł Kowalkowski.

W meczu sparingowym trzecioligowa Kotwica Kołobrzeg wygrała z Chojniczanką Chojnice 2-1 (1-1).

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice / Kotwica Kołobrzeg

Dodano: 9 lutego 2019, 13:40:41

z - 9 lutego 2019, 14:07:27 - *.125.155.106
To są jaja. Brawo Chojna!

Lol - 9 lutego 2019, 14:17:55 - *.146.162.183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I połowa Chojniczanka powinna ustawić całe spotkanie widać bylo różnice w organizacji gry i w przygotowaniu ale marnowanie sytuacji na potęgę nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić Kotwica miała jedna sytuacje po której sędzia odgwizdał karnego II połowa już wyrównana i nie było zbyt dużej różnicy widać na boisku

@Lol - 9 lutego 2019, 14:40:54 - *.47.101.104.ipv4.supernova.orange.pl
Możesz podać te marnowane na potęgę sytuacje dokładniej ?? Bo własnie wróciłem z tego sparingu i się zastanawiam czy nie byłem czasem na innym meczu. Owszem w 1 połowie posiadanie piłki i organizacja była po stronie Chojniczanki ale sytuacje wynikające z tego ?? a już na potęgę ????? Twoja relacja jest na prawdę mało obiektywna zapomniałeś jak w 1 połowie chwilę przed bramką na 1:1 zawodnik Kotwicy z numerem 17 (nie znam chyba testowany) miał pustą bramkę i nie trafił. W 2 połowie mecz wyrównany ze wskazaniem na Kotwicę szkoda nie wykorzystanej idealnej okazji Wojtasiaka.

Bodinho - 9 lutego 2019, 19:41:44 - *.146.224.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gniezno gdyby nie jesien to spadek ... Gdyby nie Lech 2 to pewnie Kotwa , ale moze Lech 2 zagra jak pierwsza druzyna ;) tylko Kotwica & Pogoń

zen - 9 lutego 2019, 21:27:45 - *.146.161.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
to tylko sparing--a liga bedzie taka sama--nie należy sie spinać--trzeba rzeczywistości spojrzeć w oczy a ambicje mierzyć na zamiary.Jesteśmy po prostu ligowymi ŚREDNIAKAMI i tyle w temacie.Wolę taką Chojniczankę 1 ligową niż będącą chłopcem do bicia w EX

GD - 10 lutego 2019, 11:10:50 - *.petrus.pl
Zgadzam się z "zen". Niektórym u nas w Chojnicach poprzewracało się w "dup...". Są już trochę, a może i nawet, nie trochę, oderwani od rzeczywistości i realiów. Już pozapominali, w jakim miejscu Chojniczanka była jeszcze ponad 10 lat temu. Oczywiście, hitem dla Chojnic byłby awans do Ex i zapewne dla ogromnej, obecnie żyjącej (w tym mnie), rzeszy chojniczan, jedyna w życiu historyczna chwila!!! Ale ja też wolę stabilną, dobrze zbilansowaną (młodość połączona z doświadczeniem) drużynę, taką na lata w I lidze na górną połówkę tabeli. Pozdro