14 stycznia 2022, 15:00 - Staniątki (boczne boisko Stadionu Sportowego im. Tadeusza Szybińskiego)
Puszcza Niepołomice 5-0 Karpaty Krosno
Jakub Bartosz 41, Szymon Kobusiński 72, 76, 90, Bartosz Włodarczyk 86

Puszcza Niepołomice: (I połowa) Kewin Komar - Erik Čikoš, Łukasz Sołowiej, Konrad Stępień, Piotr Mroziński, Hubert Tomalski, Jakub Serafin, Rafał Boguski, Émile Thiakane, Jakub Bartosz, Rafael Victor. (II połowa) Kewin Komar - Marcel Pięczek, Ivan Hladík, Sebastian Górski, Wojciech Hajda, Kacper Cichoń, Arsienij Bondarienko, Kacper Stokłosa, Bartosz Włodarczyk, Szymon Kobusiński, Lucjan Klisiewicz. Grał także: Karol Płonka.

Karpaty Krosno: Mateusz Krawczyk - Jakub Pelczar, Michał Stasz, Mateusz Gul, Michał Smoleń - Karol Wajs, Dawid Król, Wiktor Majewski, Konrad Głód - Kamil Matofij, Tomasz Płonka. Grali także: Kacper Rybiński, Bartłomiej Wojtasik, Grzegorz Gierlasiński, Lucjan Frydrych, Dominik Kowalski, Karol Sęp, Marek Fundakowski, Damian Baran.

W 43. minucie Émile Thiakane (Puszcza) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Puszcza Niepołomice wygrała 5-0 (1-0) w meczu sparingowym z czwartoligowymi Karpatami Krosno.

W Puszczy wystąpili m.in. Portugalczyk Rafael Victor (ostatnio kontuzjowany, wcześniej Sandecja Nowy Sącz), Białorusin Arsienij Bondarienko (Limanovia Limanowa), Karol Płonka (Cracovia II) i Lucjan Klisiewicz (ostatnio wypożyczony do Watry Białka Tatrzańska).

obserwator - 14 stycznia 2022, 20:55:39 - *.centertel.pl
Widzę że w Puszczy personalnie mocny zespół.Zobaczymy jak to się przełoży na wyniki?

... - 14 stycznia 2022, 23:47:49 - *.147.97.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinno być odwrotnie - i w wyniku i w przynależności ligowej.