[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 21 września 2021, 12:23:45

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Kamil Broda (B - Wisła Kraków), Damian Byrtek (O - Stomil Olsztyn), Mateusz Cegiełka (P - Sokół Kleczew), Bartłomiej Gajda (O - rezerwy), Kacper Madej (P - rezerwy), Michał Marszałkiewicz (P - rezerwy), Kamil Mazek (P - Arka Gdynia), Michał Mikołajczyk (O - Puszcza Niepołomice), Sebastian Olszewski (P - Hutnik Kraków), Sebastian Sobolewski (B - Śląsk II Wrocław), Mateusz Tomaszewski (O - ROW 1964 Rybnik), Sam van Huffel (P - Stomil Olsztyn), Łukasz Wolsztyński (P - Arka Gdynia)

Odchodzą: Kacper Gibas (B - Rawys Raciąż), Artur Golański (P - GKS Bełchatów), Martin Klabník (O - GKS Bełchatów), Peter Kleščík (O - ?), Marcin Kurs (O - Nowi Nowa Cerkiew), Jan Mudra (O - SV Neukirchen beim Heiligen Blut), Serhij Napołow (P - WPK-Ahro Szewczenkiwka), Olaf Nowak (N - Podhale Nowy Targ), Oskar Nowak (O - Sokół Kleczew), Adam Ryczkowski (N - Motor Lublin), Michał Sacharuk (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Paweł Sokół (B - Górnik Zabrze), Karol Szopiński (O - Borowiak Czersk), Robert Ziętarski (P - VfB Oldenburg)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Jakub Banach (O - Stal Brzeg), Mateusz Bartków (O - GKS Bełchatów), Kamil Bentkowski (P - KS Wiązownica), Kacper Ciuruś (P - Okocimski KS Brzesko), Kacper Duda (P - Wisła Kraków), Michal Klec (P - Puszcza Niepołomice), Bartłomiej Korbecki (P - Górnik II Zabrze), Jakub Kuczera (N - ROW 1964 Rybnik), Bartłomiej Purcha (P - Sokół Sieniawa), Wojciech Słomka (P - Skra Częstochowa), Wiktor Szywacz (P - Wisła Kraków), Patryk Warczak (O - Wisła Kraków (j)), Victor Guedes (?)

Odchodzą: Michał Fidziukiewicz (N - Motor Lublin), Rafał Górecki (O - Wisłoka Dębica), Jakub Górski (P - Korona Kielce), Jakub Janik (P - Wisła Sandomierz), Tomasz Kołbon (P - Motor Lublin), Jakub Kowalski (P - Podhale Nowy Targ), Kamil Kuczak (P - choroba), Marek Masiuda (P - ?), Błażej Radwanek (P - Wisłoka Dębica), Michał Rutkowski (O - ?), Bruno Wacławek (P - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza)

GKS Bełchatów  
Przychodzą: Adrian Bielka (P - Korona Kielce), Adam Dobosz (P - Sokół Ostróda), Mikołaj Gabor (P - Olimpia Grudziądz), Mateusz Gancarczyk (P - Odra Opole), Artur Golański (P - Chojniczanka Chojnice), Michał Graczyk (P - Olimpia Grudziądz), Hubert Jakubiec (P - rezerwy), Mateusz Kempski (N - rezerwy), Martin Klabník (O - Chojniczanka Chojnice), Jakub Miarka (P - rezerwy), Damian Michalak (P - KS Kutno), Mateusz Mikulski (O - Pogoń II Szczecin), Oskar Przywara (P - rezerwy), Jewhen Radionow (N - Puszcza Niepołomice), Szymon Sołtysiński (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Damian Warnecki (N - Skra Częstochowa)

Odchodzą: Mateusz Bartków (O - Garbarnia Kraków), Jakub Bator (P - Raków II Częstochowa), Damian Hilbrycht (N - Resovia), Maciej Koziara (P - Zawisza Bydgoszcz), Filip Laskowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Łapiński (N - Mamry Giżycko), Mariusz Magiera (O - LKS Goczałkowice Zdrój), Maciej Mas (N - Skra Częstochowa), Konrad Matuszewski (P - Polonia Piotrków Trybunalski), Daniel Niźnik (B - RKS Radomsko), Michał Pawlik (P - Odra Opole), Valērijs Šabala (N - FK Liepāja), Marcin Sierczyński (O - Unia Tarnów), Jakub Staszak (O - KKS 1925 Kalisz), Patryk Winsztal (N - Olimpia Elbląg), Sebastian Zalepa (O - Stal Stalowa Wola), Bartosz Żurek (P - Puszcza Niepołomice)

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Sławomir Chmiel (P - Wisła Kraków), Bartłomiej Frasik (B - Śląsk Wrocław), Daniel Hoyo-Kowalski (O - Wisła Kraków), Adrian Jurkowski (O - Wieczysta Kraków), Jakub Marcinkowski (O - rezerwy), Michał Stasz (O - Karpaty Krosno), Igor Tarała (N - Głogovia Głogów Małopolski), Jakub Wilczyński (N - Arka Gdynia), Michał Wróbel (O - rezerwy), Dominik Zawadzki (P - Jutrzenka Giebułtów)

Odchodzą: Kamil Bełczowski (N - Wisła Sandomierz), Jakub Czarniecki (O - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Adam Dul (B - Słomniczanka Słomniki), Filip Handzlik (P - Wisła Sandomierz), Kacper Jodłowski (P - ?), Dawid Linca (P - Wieczysta Kraków), Sebastian Olszewski (P - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Ozimek (P - ŁKS Łagów), Alan Piskorz (P - Pogoń 1945 Staszów), Dawid Smug (B - Stomil Olsztyn), Tomasz Wojcinowicz (O - Puszcza Niepołomice), Paskal Zgierski (P - Wierchy Rabka Zdrój)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą: Łukasz Benedykciński (B - Mieszko Gniezno), Bartosz Gęsior (P - Kotwica Kołobrzeg), Piotr Giel (N - Bytovia Bytów), Daniel Kamiński (P - Arka Gdynia), Maurycy Przybył (P - rezerwy), Toni Segura (P - UD Tamaraceite), Karol Smajdor (O - Lech Poznań), Jakub Staszak (O - GKS Bełchatów), Przemysław Stolc (O - Chrobry Głogów), Wiktor Walczak (N - Górnik Konin), Mateusz Wysokiński (P - Victoria Sulejówek)

Odchodzą: Antoni Bednarek (O - Ursus Warszawa), Jakub Chojnowski (P - Sokół Ostróda), Néstor Gordillo (P - Arka Gdynia), Tomasz Hołota (P - ?), Daniel Kamiński (P - Arka Gdynia), Kamil Kosut (B - Agroplon Głuszyna), Romāns Mickevičs (P - Mikkelin Pallo-Kissat), Michał Molenda (B - Arka Gdynia), Jakub Pawlik (O - Pogoń Nowe Skalmierzyce), Kamil Sabiłło (N - Unia Skierniewice), Robert Tunkiewicz (P - ?), Mateusz Żytko (O - Piast Żmigród)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Ksawery Kukułka (O - junior), Łukasz Norkowski (P - GKS Tychy), Łukasz Spławski (N - Puszcza Niepołomice), Bartosz Tomaszewski (O - junior), Dawid Zięba (N - junior)

Odchodzą: Karol Drażdżewski (B - Jarota Jarocin), Ołeksandr Jacenko (N - Siarka Tarnobrzeg), Maksymilian Manikowski (B - juniorzy), Filip Nawrocki (O - Ruch Chorzów), Adrian Ratajczyk (N - Sokół Kleczew), Mateusz Stochniałek (P - Jarota Jarocin), Jędrzej Strózik (O - Puszcza Niepołomice), Jerzy Tomal (O - Arka Gdynia), Grzegorz Wojtkowiak (O - ?)

Motor Lublin  
Przychodzą: Wojciech Błyszko (O - Stal Mielec), Adrian Dudziński (O - Unia Skierniewice), Michał Fidziukiewicz (N - Garbarnia Kraków), Maciej Firlej (N - Znicz Pruszków), Bartosz Janiszek (O - Lewart Lubartów), Bartłomiej Kafel (P - Cracovia), Tomasz Kołbon (P - Garbarnia Kraków), Cezary Polak (P - Escola Varsovia Warszawa), Sebastian Rak (N - Elana Toruń), Kamil Rozmus (O - Górnik Łęczna), Adam Ryczkowski (N - Chojniczanka Chojnice), Damian Sędzikowski (P - Escola Varsovia Warszawa), Victor Massaia (O - UD Leiria), Vitinho (P - UD Vilafranquense)

Odchodzą: Michał Bogacz (O - Zagłębie II Lubin), Sławomir Duda (P - Stal Stalowa Wola), Karol Futa (O - Lublinianka Lublin), Rafał Grodzicki (O - Jutrzenka Giebułtów), Leszek Jagodziński (P - Kotwica Kołobrzeg), Michał Król (O - Górnik Łęczna), Kamil Kumoch (P - Broń Radom), Dariusz Łukasik (O - Barciczanka Barcice), Marcin Michota (O - kontuzja), Dawid Pakulski (P - Zagłębie Lubin), Szymon Rak (N - Wisła Sandomierz), Daniel Świderski (N - Stal Stalowa Wola), Ariel Wawszczyk (O - Wisła Puławy), Mateusz Wójtowicz (O - Tomasovia Tomaszów Lubelski)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Oliwier Begier (P - rezerwy), Michał Czarny (O - Puszcza Niepołomice), Bartosz Danowski (P - Concordia Elbląg), Ilias El Bouh (P - Stal Stalowa Wola), João Guilherme (P - Oriental Dragon FC), Miłosz Kałahur (O - Sandecja Nowy Sącz), Dominik Kozera (N - rezerwy), Hubert Krawczun (O - Błękitni Stargard), Piotr Kurbiel (N - GKS Katowice), Jan Lechowid (B - Zatoka Braniewo), Sebastian Milanowski (P - Górnik Konin), Adrian Piekarski (O - Wigry Suwałki), Łukasz Pokrywka (P - Hetman Zamość), Jan Sienkiewicz (P - FK Smorgoń), Szymon Stanisławski (N - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Szantyr (P - rezerwy), Dawid Wierzba (O - Górnik Konin), Patryk Winsztal (N - GKS Bełchatów), Marcel Zając (P - Watra Białka Tatrzańska)

Odchodzą: Patryk Burzyński (P - Huragan Morąg), Eryk Filipczyk (P - ?), Dawid Jabłoński (P - Mazovia Mińsk Mazowiecki), Sebastian Kamiński (P - ?), Michał Kiełtyka (O - ?), Jakub Kosowski (B - Zatoka Braniewo), Tomasz Lewandowski (O - Wigry Suwałki), Damian Poliński (P - Mławianka Mława), Michał Ressel (P - Huragan Morąg), Tomasz Sedlewski (P - ITS Jeziorak Iława), Filip Sobiecki (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Janusz Surdykowski (N - Radunia Stężyca), Orest Tkaczuk (N - Warta Gorzów Wielkopolski), Aleksander Waniek (P - ŁKS Łagów), Wojciech Zyska (P - Gedania Gdańsk)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki  
Przychodzą: Daniel Choroś (O - Legionovia Legionowo), Jakub Czajkowski (P - Legia II Warszawa), Artur Haluch (B - Elana Toruń), Wojciech Kalinowski (P - Sokół Ostróda), Daniel Łukaszczyk (P - Ruch Wysokie Mazowieckie), Eryk Mirus (B - Lechia Gdańsk), Piotr Owczarek (P - Raków Częstochowa), Michał Sacharuk (P - Chojniczanka Chojnice), Filip Sobiecki (P - Olimpia Elbląg), Aleksander Theus (O - Błękitni Stargard), Michał Zimmer (O - Sokół Ostróda)

Odchodzą: Bartosz Broniarek (O - Unia Skierniewice), Maciej Chojnacki (P - Stegny Wyszogród), Patryk Czechowski (P - ?), Filip Kowalczyk (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Andrzej Krajewski (O - Unia Skierniewice), Eryk Rakowski (O - Mazur Karczew), Mateusz Sidor (O - Hutnik Warszawa), Mikołaj Smyłek (B - Stal Stalowa Wola), Michał Strzałkowski (N - Ursus Warszawa), Jakub Zborowski (O - Broń Radom), Piotr Zieliński (B - Kasztelan Sierpc), Robert Żolik (O - Legia Warszawa (j))

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Cezary Demianiuk (N - Resovia), Mohamed El Azouan (P - Podlasie Sokołów Podlaski), Michał Kobiałka (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Kwiecień (O - Pogoń II Szczecin), Michał Litwa (N - Raków Częstochowa), Miguel López (O - UE Vilassar de Mar), Robert Majewski (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Wojciech Trochim (P - KS Wiązownica), Eduards Višņakovs (N - CSM Reșița), Maksym Wadach (B - Górnik Konin), Maciej Wichtowski (O - Znicz Pruszków), Eryk Więdłocha (P - powrót po kontuzji), Adrian Wrzosek (O - rezerwy)

Odchodzą: Rafał Adamek (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Ishmael Baidoo (P - Górnik Zabrze), Bartosz Brodziński (O - ?), Marcin Burkhardt (P - rezerwy), Krzysztof Danielewicz (P - Stal Rzeszów), Jakub Grzebieliszewski (P - ?), Krzysztof Kołodziej (N - Sokół Kleczew), Przemysław Misiak (O - rezerwy), Ivan Očenáš (O - MŠK Novohrad Lučenec), Bartłomiej Olszewski (P - Stal Stalowa Wola), Piotr Pierzchała (O - Wigry Suwałki), Albert Posiadała (B - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Oskar Repka (O - GKS Katowice), Oskar Sewerzyński (P - Korona Kielce)

Radunia Stężyca  
Przychodzą: Dmytro Baszłaj (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Oskar Burzyński (O - rezerwy), Bartosz Kuźniarski (P - KP Starogard Gdański), Michał Leszczyński (B - Stomil Olsztyn), Kuba Lizakowski (O - Bytovia Bytów), Wojciech Łuczak (P - Stomil Olsztyn), Damian Piotrowski (P - Chrobry Głogów), Janusz Surdykowski (N - Olimpia Elbląg), Jakub Witek (P - Wisła Płock)

Odchodzą: Filip Burkhardt (P - FK Toten), Dawid Cempa (N - Kotwica Kołobrzeg), Karol Chmulak (O - GTS Mokry Dwór), Michał Czekaj (O - Raków II Częstochowa), Krzysztof Iwanowski (O - Wierzyca Pelplin), Michał Konkol (B - KS Skorzewo), Bartosz Stencel (N - KS Mściszewice), Robert Sulewski (O - ?), Wojciech Wilczyński (P - GKS Przodkowo), Maciej Woźniak (B - Mamry Giżycko)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Tomasz Dyr (O - Ślęza Wrocław), Damian Kowalczyk (N - Chrobry Głogów), Filip Nawrocki (O - Lech II Poznań), Jakub Nowak (P - powrót po kontuzji), Patryk Sikora (P - powrót po kontuzji), Maciej Styrczula (B - Podhale Nowy Targ), Daniel Szczepan (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Przemysław Szkatuła (P - Pniówek Pawłowice), Filip Żagiel (P - Polonia Bytom), Kacper Bąk (rezerwy), Mateusz Wacławski (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Grzywaczewski (B - Wiślanie Jaśkowice), Bartosz Guzdek (N - Widzew Łódź), Mariusz Idzik (N - ?), Kacper Kawula (O - kontuzja), Nikodem Kokot (P - Śląsk Świętochłowice), Anatolij Kozłenko (O - ?), Kamil Lankocz (O - Polonia Łaziska Górne), Mateusz Lechowicz (O - Stal Brzeg), Tomasz Mamis (P - Miedź Legnica ), Bartosz Musiolik (O - Odra Wodzisław Śląski), Daniel Paszek (P - AKS Mikołów), Jakub Rudek (P - Śląsk Świętochłowice), Jakub Słota (O - Śląsk Świętochłowice), Kamil Swikszcz (N - Śląsk Świętochłowice)

Sokół Ostróda  
Przychodzą: Kacper Archacki (P - junior), Mateusz Bondarenko (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Jakub Chojnowski (P - KKS 1925 Kalisz), Szymon Dowgiałło (P - Stomil II Olsztyn), Michał Drabik (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Filip Dymerski (O - Bytovia Bytów), Ernest Dzięcioł (O - Ursus Warszawa), Krystian Faltyński (N - Arka II Gdynia), Jan Flak (P - Górnik II Zabrze), Jan Klimek (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kamil Kurowski (P - Legia II Warszawa), Arturo Lías (P - CD Buzanada), Gian Mendez (P - Mérida AD), Filip Michalski (N - Śląsk II Wrocław), Duván Mosquera (N - Flamurtari Prishtinë), Kacper Podgórski (P - junior), Filip Przyborowski (P - junior), Paweł Rabin (B - Ruch Wysokie Mazowieckie), Patryk Skórecki (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Ernest Słupski (N - Victoria Sulejówek), Maksymilian Sobolewski (N - Dalin Myślenice), Marcin Staniszewski (B - Bytovia Bytów), Dominik Stępień (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Dominik Urban (P - Bytovia Bytów), Dominik Wasiak (P - Olimpia Zambrów), Krystian Wojno (B - GKS Wikielec), Jakub Żyznowski (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki)

Odchodzą: Paweł Brzuzy (O - Bałtyk Gdynia), Jakub Czajkowski (P - Stal Brzeg), Adam Dobosz (P - GKS Bełchatów), Michał Drabik (P - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Tomasz Gajda (P - kontuzja), Wojciech Kalinowski (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Michał Maj (P - Stal Brzeg), Wojciech Mazurowski (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Błażej Niezgoda (B - Jagiellonia Białystok), Piotr Okuniewicz (N - Zawisza Bydgoszcz), Rafał Siemaszko (N - KTS-K Luzino), Łukasz Soszyński (P - ?), Kacper Trelowski (B - Raków Częstochowa), Karol Turek (O - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Dominik Wasiak (P - Polonia Lidzbark Warmiński), Krzysztof Wicki (O - Olimpia Grudziądz), Dominik Więcek (P - Zagłębie II Lubin), Krystian Wojno (B - Pelikan Łowicz), Dawid Wolny (N - Sandecja Nowy Sącz), Kamil Zalewski (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Michał Zimmer (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Karol Żwir (O - Stomil Olsztyn)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Krzysztof Danielewicz (P - Pogoń Siedlce), Radosław Dąbrowski (B - rezerwy), Miłosz Kaczor (P - rezerwy), Samuel Kuc (O - FC Košice), Patryk Małecki (P - Zagłębie Sosnowiec), Paweł Ofiara (O - junior), Paweł Oleksy (O - Chrobry Głogów), Michał Opalski (P - rezerwy), Bartłomiej Poczobut (P - Widzew Łódź), Andreja Prokić (P - Stal Mielec), Bartosz Snopczyński (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krystian Stępniowski (B - Zagłębie Sosnowiec), Krystian Wrona (O - Wólczanka Wólka Pełkińska)

Odchodzą: Grzegorz Goncerz (N - Kotwica Kołobrzeg), Wiktor Kłos (P - Stal Mielec), Damian Kostkowski (O - Kotwica Kołobrzeg), Przemysław Pęksa (B - Avia Świdnik), Krystian Pieczara (N - Polonia Warszawa), Wojciech Reiman (P - Stomil Olsztyn), Dominik Sadzawicki (O - Kotwica Kołobrzeg), Oktawian Skrzecz (P - Bałtyk Gdynia), Radosław Sylwestrzak (O - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Błażej Szczepanek (P - Sandecja Nowy Sącz)

Śląsk II Wrocław  
Przychodzą: Piotr Celeban (O - Śląsk Wrocław), Dawid Gruszecki (N - junior), Bartosz Marchewka (N - LKS Goczałkowice Zdrój), Filip Olejniczak (N - Ślęza Wrocław), Mariusz Pawelec (O - Śląsk Wrocław), Filip Turkowyd (junior)

Odchodzą: Marcin Bartoń (N - Wisła Kraków (j)), Mateusz Bulman (B - Stal II Rzeszów), Norbert Czapliński (B - Pogoń Szczecin (j)), Michał Dryja (N - Karkonosze Jelenia Góra), Paweł Fediuk (N - Ślęza Wrocław), Kacper Głowieńkowski (N - Piast Żmigród), Oskar Hampel (P - Ślęza Wrocław), Szymon Krocz (P - Śląsk Wrocław), Filip Michalski (N - Sokół Ostróda), Dawid Musiał (P - Barycz Sułów), Michał Skowron (N - Foto-Higiena Gać), Sebastian Sobolewski (B - Chojniczanka Chojnice), Kuba Wiśniewski (O - Legia II Warszawa), Natan Wysiński (P - Miedź II Legnica)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Fahd Aktaou (O - brak klubu), Kacper Gruszczyński (O - Lincoln City FC (j)), Kōsei Iwao (N - Ilanka Rzepin), João Criciúma (P - Olimpia Grudziądz), Tomasz Lewandowski (O - Olimpia Elbląg), Mikołaj Łabojko (P - Arka Gdynia), Kacper Michalski (O - Górnik Zabrze), Krystian Ogrodowski (P - Stomil Olsztyn), Piotr Pierzchała (O - Pogoń Siedlce), Bartosz Prętnik (P - Korona Kielce), Mikołaj Randak (P - Ząbkovia Ząbki), Mariusz Rybicki (P - Warta Poznań), Jakub Świątek (P - KS Kutno), Kacper Zaborski (N - Pogoń II Szczecin)

Odchodzą: Grzegorz Aftyka (P - Puszcza Niepołomice), Jan Balawejder (B - Polonia Warszawa), Patryk Czułowski (P - Chełmianka Chełm), Martin Dobrotka (O - Arka Gdynia), Paweł Gierach (O - GKS Katowice), Bartosz Gużewski (P - Olimpia Zambrów), Wojciech Kamiński (P - Zagłębie Sosnowiec), Adrian Karankiewicz (O - Olimpia Grudziądz), Daniel Liszka (P - Górnik II Zabrze), Michał Orzechowski (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Adrian Piekarski (O - Olimpia Elbląg), Cezary Sauczek (P - Odra Opole), Christian Suski (O - Znicz Biała Piska), Jakub Świątek (P - KS Kutno), Kacper Wełniak (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Dominik Banach (P - Radomiak Radom), Carlos Daniel (P - CD Mafra), Piotr Lisowski (P - Korona II Kielce), Dylan Ruiz-Diaz (P - Sportis Łochowo), Ariel Wawszczyk (O - Motor Lublin)

Odchodzą: Dariusz Brągiel (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Stefan Gołąb (N - Powiślak Końskowola), Marcel Kąkol (P - Górnik Zabrze (j)), Rafał Kiczuk (O - Polonia Warszawa), Jakub Kozak (O - Powiślak Końskowola), Włodzimierz Puton (P - Świdniczanka Świdnik), Mikołaj Sobich (P - Siarka Tarnobrzeg), Tomasz Zając (P - Avia Świdnik)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Dawid Barnowski (P - Legia II Warszawa), Łukasz Kosakiewicz (O - Widzew Łódź), Bartłomiej Kręcichwost (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Igor Lewczuk (O - Legia Warszawa), Mateusz Możdżeń (P - Widzew Łódź), Shuma Nagamatsu (P - Świt Skolwin (Szczecin)), Jakub Ostrowski (O - Błękitni Stargard), Dawid Słabosz (P - Korona Kielce), Jakub Staniszewski (O - Delta Słupno), Artur Stawikowski (O - Warta Gorzów Wielkopolski)

Odchodzą: Owé Bonyanga (N - KTS Weszło Warszawa), Maciej Firlej (N - Motor Lublin), Mateusz Grudziński (O - Radomiak Radom), Martin Janco (P - ?), Mateusz Jeliński (O - Mszczonowianka Mszczonów), Patryk Kubicki (P - Mszczonowianka Mszczonów), Natan Landsberg (P - GKS Podolszyn), Marcin Rackiewicz (O - LKS Chlebnia), Adrian Rybak (O - Huragan Wołomin), Maciej Wichtowski (O - Pogoń Siedlce), Filip Wysocki (B - Anprel Nowa Wieś), Jakub Zagórski (N - Sokół Aleksandrów Łódzki)

 

Napisz do nas