21 listopada 2006, 0:42:54 - mogiel
Statystyki rundy jesiennej Orange Ekstraklasy

Runda jesienna naszej ekstraklasy była w tym roku niezwykle ciekawa. Po raz pierwszy od wielu lat czołówka naszej ligi jest tak wyrównana. Obejrzeliśmy wiele emocjonujących, stojących na wysokim poziomie meczów. Trybuny naszych stadionów odwiedziło znacznie więcej widzów niż w poprzednich sezonach. A jak Orange Ekstraklasa prezentowała się w liczbach? Dowiesz się z serwisu 90minut.pl. Nasza redakcja przygotowała zestawienie statystyczne dotyczące pierwszej rundy sezonu 2006/07.

Zapraszamy do lektury. KLIKNIJ TUTAJ!

Luk - 21 listopada 2006, 0:50:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
Świetne podsumowanie rundy !!! Gratulacje dla 90minut !!! Szkoda , że nie ma więcej takich stron .

bo - 21 listopada 2006, 1:07:12 - *.chomiczowka.net.pl
marzy mi się sezon, w którym ani razu nie padnie rezultat 0-0. ten najwyższy wynik 4-3 zostanie pobity na wiosne, obstawiam 5-4 yyy mądry wpis, rzetelna robota!

Pamel - 21 listopada 2006, 6:34:13 - *.dhcp.inet.fi
Świetne. Z jednym się jednak zgodzić nie mogę (zresztą jesteście wyjątkiem w tej sprawie w Polsce). Chmiest ma na koncie 9 bramek, a Wy liczycie ciągle, że ma 8. Proszę o wyjaśnienie. Pozdrawiam!

my2007 - 21 listopada 2006, 6:41:08 - *.183.134.131
Stronka jest poprostu baja, czekam jak się jeszcze rozwinie. Jestem waszym wiernym Fanem.
Dzięki

Nishio - 21 listopada 2006, 8:14:56 - *.254.125.195
Lech najlepsi kibice!!!!!!

piotrz - 21 listopada 2006, 8:16:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Świetne Podsumowanie, jedynie jednej rzeczy mi brakuje. Mianowicie statystyk BRAMKARZY: ilość wpuszczonych goli, relacja wpuszczonych goli do ilości meczów, relacja wpuszczonych goli do minut, najdłuższe serie itd. Czy można te statystyki jeszcze dodać, Panie Adminie?

KKS - 21 listopada 2006, 10:09:42 - *.echostar.pl
Podsumowanie dobre, ale nie wiem skąd autor brał liczby wyjazdowe do przedstawienia liczb wyjazdowych danych ekip. Lech jest aktualnie bezapelacyjnie najlepszą ekipą wyjazdową w lidze, a autorowi umknęły jakieś 2000 kibiców.

pkb - 21 listopada 2006, 10:47:46 - *.gdynia.mm.pl
Mnie zastanawia, jak Zabrze i Pogoń mogą mieć po 14 meczy rozegranych? (p. widownia na meczach)

hks - 21 listopada 2006, 10:59:37 - *.crowley.pl
może o 2 idze zrobić coś podobnego

maciejko - 21 listopada 2006, 11:04:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamel - Chmiest ma 8 goli. Niektóre media nie wiedzieć czemu samobójczy gol Bogusława Wyparły w meczu Odra 1-2 ŁKS zapisują na konto Chmiesta.

maciejko - 21 listopada 2006, 11:06:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KKS - przecież takiej statystyki tam w ogóle nie ma! Statystyka "Widownia na meczach drużyn na wyjeździe" pokazuje ile kibiców przyszło na stadion gdy przyjechała tam dana drużyna.

mogiel - 21 listopada 2006, 11:08:47 - ADMIN
pkb - niektóre mecze odbywały się bez udziału widzów.

maciejko - 21 listopada 2006, 11:08:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pkb - mecz Górnik 0-3 Pogoń był rozegrany bez udziału publiczności więc nie jest wliczany do statystyk frekwencyjnych.

MŁODATORCA - 21 listopada 2006, 11:09:34 - *.za.digi.pl (*.168.33.45)
do pkb mecz Górnika z Pogonią był bez kibiców dlatego 90 minut tego meczu nieliczyła
Górnicy mamy trzecią frekwencje w lidze wiosną będzie jeszcze lepiej bo gramy z ciekawszymi drużynami a za ponad pól roku będą prawdziwe derby sląska
pozdro Młoda Torca

KKS - 21 listopada 2006, 12:01:26 - *.echostar.pl
maciejko - Masz rację, przepraszam zatem za uwagę. Po nocce jednak ciężko się skoncentrować Pozdrawiam

Gryfita - 21 listopada 2006, 12:17:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dobra rzecz, ciekawa statystyka. Naprawdę, bez lipy. Ale dodałbym jeszcze jedną: dotyczącą sędziów, po nazwiskach. Kto jakim drużynom gwizdał i jaki był tego efekt. Oczywiście do momentu aresztowania.

mksodra - 21 listopada 2006, 12:57:47 - *.eranet.pl
maciejko: CHMIEST ma 9 goli a nie 8!!!!!każde inne media tak podają tylko nie ta stronka . Nawet sam pan Wyparło w którymś z wywiadów potwierdził że ten gol należy się z całą pewnośćia Chmiestowi!!! do redakcji: bardzo proszę o sprostowanie.

mksodra - 21 listopada 2006, 13:07:10 - *.eranet.pl
...co do gola Chmiesta gdyby wszytkie takie bramki byłyby zaliczane jako samobójcze to w takim razie połowa bramek musiałaby być tak samo zanotowana-jako samobójcza..

Vertigo - 21 listopada 2006, 14:07:35 - *.eranet.pl
obudź się mksodra - strzał Chmiesta był niecelny - odbitą od poprzeczki piłkę, która wychodziła w pole, Wyparło wpakował sobie do bramki. Lubimy Chmiesta, ale jeszcze bardziej lubimy fakty.

.com - 21 listopada 2006, 14:30:12 - *.adsl.inetia.pl
Bravo Kolejorz ! Mamy najlepszych kibiców w kraju - teraz czas na najlepszą drużynę.... KKS FOREVER !

mksodra - 21 listopada 2006, 14:36:10 - *.eranet.pl
do Vertigo-tak niecelny-to dlaczego na wszystkich inych stronach i w gazetach ma 9 bramek!!!!i strzał z całą pewnością był celny!!!pozdro

mogiel - 21 listopada 2006, 14:48:48 - ADMIN
mksodra - niniejszym zgodnie z prośbą prostujemy informację podaną przez pana Wyparłę. Otóż bramkę zdobył nie Marcin Chmiest jak twierdzi pan Wyparło, lecz on sam.

pawlix - 21 listopada 2006, 14:56:21 - *.lubin.dialog.net.pl
smiejecie sie z Lubina jaka to wiocha a tam chodzilo na mecze wicej niz chodzby na ŁKS.
Srednia liczba na Zagłębiu 5600 widzow wiec jest niezle.

doomb - 21 listopada 2006, 14:58:37 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.8.53)
W meczu Bayer-Real też zaliczono bramkę Krzynówkowi- pomimo,że piłka po jego strzale uderzyła w słupek i wyszłaby w pole gdyby nie interweniujący Casilias...

maciejko - 21 listopada 2006, 15:04:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
doomb - kto zaliczył ten zaliczył - u nas od początku jest to gol Ikera Casillasa : http://www.90minut.pl/liga.php?id=1294

olo - 21 listopada 2006, 15:28:58 - *.adsl.inetia.pl
ulubiency sedziow - kolporter kielce. i wszystko jasne :/

maksodra - 21 listopada 2006, 15:29:53 - *.eranet.pl
do admina bardzo mądry tok myślenia...wszystkie media są innegoo zdania, jak i sam pan Wyparło..tylko nie ta stronka!!!!dla mnie CHMIEST ZDOBYŁ 9 BRAMEK i zasłużył na miano najlepszego strzelca tego sezonu!!!!

pablo - 21 listopada 2006, 15:49:52 - *.sds.uw.edu.pl (*.7.251.244)
Juz sie kiedyś wypowiadałem w kwestii bramek Chmiesta - myślę że najbardziej byłoby wiarygodne, gdyby oprzeć sie o protokół meczu - to on rozstrzyga, a nie interpretacje takiego czy innego serwisu.

KS - 21 listopada 2006, 16:01:19 - *.gdynia.mm.pl
Janusz dziedzic ma 7 bramek a nie 6 co tu za błedy są porobione !!!

arahig - 21 listopada 2006, 16:04:50 - *.gdynia.mm.pl
dlaczego dziedzic ma 6 a nie 7??

MichalMKS - 21 listopada 2006, 16:29:30 - *.olsztyn.mm.pl
KS, arahig - no i tak jest napisane. 6 goli podajemy w kategorii "Strzelcy bez karnych".

marian - 21 listopada 2006, 16:40:59 - *.238.150.222
do arahig i MichałMKS jest wyraźnie napisane-NIE WLICZANE SĄ KARNE a Dziedzic strzelił 6 bramek +1 z karnego pozdro

jimmy - 21 listopada 2006, 16:56:55 - *.gni.pl
liczby kibicow jezeli są brane ze strony 90minut to niestety są to liczby bardzo błędne w stosunku jak bylo naprawde na meczach.Górnik Zabrze ma dobrą liczbe a na wiosne będą jeszcze lepsze:D.;)pozdro dla kibicow Wisły Płock.

sebaro - 21 listopada 2006, 17:48:49 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.210)
A czy będzie takie zestawienie dla II ligi ?
Z przyjemnością zobaczyłbym RUCH na pierwszym miejscu w kilku kategoriach, czy będę musiał poczekać do sezonu 2007/08 ?

Arka - 21 listopada 2006, 18:07:07 - *.gdynia.mm.pl
Areczka gra bardzo ostro ;)

olo - 21 listopada 2006, 18:10:56 - *.icpnet.pl
Brakuje statystyki ilości kibiców gości

Vertigo - 21 listopada 2006, 18:14:35 - *.eranet.pl
maksodra - widzimy, ze macie poważne problemy z rozumieniem tekstu czytanego. Strzelcy bramek, składy itp. są przez nas weryfikowane na podstawie zapisu video wszystkich meczów ekstraklasy. To, co widzimy i możemy wielokrotnei sprawdzić, przesądza, a nie to co mówi pan Wyparło, czy co piszą inne serwisy. Za to cenią nasz serwis myślący Czytelnicy, a dla pozostałych pozostaje wiara w to, co piszą "wszyscy". W większości i tak przepisują od nas.
Mam jeszcze jedną złą wiadomość, maksodra - ten sezon kończy się dopiero w przyszłym roku, więc ani Chmiest, ani nikt inny nie został jeszcze królem strzelców.
Na tym kończy się dyskusja o ilości bramek Chmiesta.

mogiel - 21 listopada 2006, 18:16:45 - ADMIN
sebaro - pojawi się i to już niebawem.

Pamel - 21 listopada 2006, 18:58:34 - *.dhcp.inet.fi
Vertigo: Osobiście bardzo cenię serwis 90minut i uważam go za najlepszy w Polsce, ale pracują w nim tylko ludzie, nie istoty nieomylne. Wydaje mi się, że bramka w meczu z ŁKSem powinna być zaliczona Chmiestowi i tyle. Nie dlatego, że tak uznały wszystkie inne serwisy, ale dlatego, że taki prawdopodnie widnieje zapis w protkole, a tego sie powinni trzymać dziennikarze relacjonujący rzeczywistość. Pozdrawiam!

Maro - 21 listopada 2006, 19:21:25 - *.eranet.pl
Pamel, zdecyduj sie co maja relacjonowac - protokoly czy rzeczywistosc? Jedno rzadko zgadza sie z drugim...

kibic - 21 listopada 2006, 19:29:16 - *.icpnet.pl
Ha, ha - i od razu widać, kim kibice najbardziej się interesują. 1. miejsce w zakresie publiczności w meczach wyjazdowych - Legia Warszawa. A wiosną w Poznaniu będzie nadkomplet. Znaczy - Legia najbardziej interesująca. A jeśli chodzi o ulubieńców sędziów - Korona Kielce. 0 karnych również przeciw Wiśle Kraków, co dziwi, pamiętając wyczyny Arka Głowackiego przeciw Leandro w meczu z Pogonią i wyczyny tegoż w Warszawie, gdy sędziował największy przyjaciel Wisły Małek.

pomocy - 21 listopada 2006, 19:34:54 - *.netia.com.pl (*.168.1.11)

pomocy - 21 listopada 2006, 19:37:20 - *.netia.com.pl (*.168.1.11)

1908 - 21 listopada 2006, 22:33:00 - *.toya.net.pl
Mamy najmniej piłkarzy w lidze :D

America - 22 listopada 2006, 9:42:39 - *.tkdami.net (*.139.3.11)
pomocy: Paweł Gałczyński (Radomiak Radom).

Bobby - 22 listopada 2006, 10:16:55 - *.netcologne.de
Podsumownie jest dobre jednak brakuje mi czegos takiego jak: "jedenastka danej kolejki" czy w koncu "jedenastka rundy jesiennej". Ranking najlepsyzch pikarzy w calej rundzie itd. Srednia liczba widzow na stadtionach mogla by byc tez dokladniejsza. Mysle, ze tutaj redacja dosyc zawyzyla dane.

tatran - 22 listopada 2006, 16:12:47 - *.fonet.fi
bardzo sie mnie podoba 90minut.pl.do dupy... zaczem my na slowacjy nemame takiego webu(((... trzymem panstwu i wszytkym polskim bratom paluchy

comrade - 22 listopada 2006, 19:36:17 - *.171.152.101.crowley.pl
Równiez brawa za zestawienie! Jak dla mnie własnie po statystyce liczby ludzi na własnym stadionie powinny opuścic szeregi OE takie druzyny jak Odra W., Groclin i Wisła Płock (czyli 3 ostatnie). Po co te druzyny grają skoro nie ma własciwie dla kogo, a i poziom przez nie prezentowany jest mizerny.