19 września 2007, 19:43:38 - jabool
Były "Niebieski" strzelił dla... Górnika

Wisła Kraków przegrała z Górnikiem Zabrze 0-1 (0-0) w meczu 1. kolejki Pucharu Ekstraklasy. W pierwszej połowie najlepszej sytuacji do strzelenia gola nie wykorzystał Tomasz Moskal, przegrywając w sytuacji sam na sam z Marcinem Juszczykiem. Jedyna bramka w tym meczu padła w 62. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotra Madejskiego piłkę uderzył Adam Marciniak, a ta odbiła się jeszcze od Piotra Ćwielonga i wpadła do siatki.

19 września 2007, 17:45 - Kraków
Wisła Kraków 0-1 Górnik Zabrze
Piotr Ćwielong 62 (s)

Wisła: 12. Marcin Juszczyk - 2. Michael Errol Thwaite, 13. Adam Kokoszka, 44. Dariusz Dudka (68, 25. Cléber), 3. Mariusz Magiera - 9. Rafał Boguski (46, 10. Jean Paulista), 29. Krzysztof Mączyński (68, 20. Roberto Mauro Cantoro), 16. Tomáš Jirsák, 8. Piotr Brożek - 19. Patryk Małecki, 21. Piotr Ćwielong (66, 28. Przemysław Szabat).

Górnik: 1. Mateusz Sławik - 19. Mariusz Pawelec, 2. Michał Pazdan, 24. Māris Smirnovs, 16. Adam Marciniak - 27. Marius Kižys (89, 23. Dariusz Stachowiak), 26. Adam Danch, 10. Jerzy Brzęczek (46, 15. Piotr Gierczak), 8. Piotr Madejski (73, 11. Dawid Jarka) - 9. Tomasz Moskal (75, 13. Piotr Ruszkul), 4. Piotr Malinowski.

żółte kartki: Dariusz Dudka, Adam Kokoszka, Mariusz Magiera - Piotr Malinowski, Piotr Gierczak, Adam Marciniak.

sędziował: Marcin Wróbel (Warszawa).
widzów: 4000.

Sylwetki testowanych zawodników

zawodnicy drużyny Młodej Ekstraklasy:
Krzysztof Mączyński (ur. 23 maja 1987 r.)
Przemysław Szabat (ur. 19 grudnia 1985 r.)

Qrak - 19 września 2007, 19:49:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
kurs 8,50

bert - 19 września 2007, 19:50:14 - *.com.pl
Brawoo 4 mecz z rzędu wygrany i zero bramek

ksg fanss - 19 września 2007, 20:12:42 - *.kliknet.pl (*.168.6.209)
niezle hehehe dobry mecz szybki jak na polska lige. teraz czas na wiesniaczkow z odry

lucKSG - 19 września 2007, 20:50:53 - *.adsl.inetia.pl
jak na puchar ekstraklasy szybki mecz na dobrym poziomie! szkoda że sędzia taki słaby! bravo GÓRNIK! KOCHŁOWICE zawsze z KSG \G/

dunkel - 19 września 2007, 20:57:51 - *.150.224.60
eeee, Wisła grała rezerwami...

misiek - 19 września 2007, 20:59:53 - *.wifi-networks.pl (*.1.190.19)
hehe bardzo fajny tytul

adssa - 19 września 2007, 21:30:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ech szkoda, przynajmniej w 2 płowie był fajny doping (jk PE)

goldi - 19 września 2007, 21:30:56 - *.za.digi.pl (*.168.1.92)
a gornik to samo gral rezerwom

A.Stec - 19 września 2007, 21:43:10 - *.gprspla.plusgsm.pl
cantoro, cleber, brożek, dudka, paulista - fajne mi rezerwy.
No cóż widac niektórym trudno sięz porażką pogodzić i znajdą tysiące wytlumaczeń swojej porażki.

wislak - 19 września 2007, 21:44:56 - *.adsl.inetia.pl
jak gornik gral rezerwom ... jedynie co to jakis michal pazdan a tak to wszyscy z 1 skladu W gorniku ...a w Wisle conajmniej 6 nie z podstawowego skladu czy to wazne :-/ Ruch tez wygral rok temu z nami i to bardziej bolalo bo w P.P hmm

czosnek - 19 września 2007, 22:00:54 - *.toya.net.pl
do WISLAK: jesli tacy zaowdnicy jak:marciniak, slawik,pazdan,madejski,stachowiak,moskal sa podstawowymi graczami w lidze to gratuluje znajomosci a w wielkiej wisle grali kadrowicze dudka i kokoszka, cantoro,boguski,malecki,cwielong,jirsak a potem nawet cleber i paulista wiec poprostu pogodz sie z porazka 0-1 i tyle bo gdyby nie sedziowie to ok 0-3 by sie skonczylo...

Kowal - 19 września 2007, 22:06:45 - *.2.108.3
Do A.Stec:
Tak masz rację to są zawodnicy z podstawowego składu ( prócz Piotra Brożka )ale zwróć uwagę kiedy oni pojawili się na boisku... Jedynie Dudka grał od początku spotkania. Pozostali zawodnicy to rezerwy Wisły, którzy są w szerokim składzie Białej Gwiazdy ale to i tak nie usprawiedliwia porażki. Mecz wyrównany i wg. mnie karnego w pierwszej połowie dla Górnika Zabrze sędzia słusznie nie odgwizdał.

WKS - 19 września 2007, 22:27:13 - *.internetdsl.tpnet.pl
pozdro z Wrocka!a za tydzien... :D

ojoj - 19 września 2007, 23:06:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
kochłowice z ksg? idiota albo prowokator?
TYLKO NIEBIESCY
Szkoda Pepka ale to przypadek, miejmy nadzieję, że Ćwielong nie przebudzi się w meczu z Ruchem

19G48 - 19 września 2007, 23:46:25 - *.kosa.net.pl (*.119.2.2)
Brawo Gornik jest dobrze a bedzie jeszcze lepij!!!! Ruda Slaska z KSG!!!!

EL - 20 września 2007, 8:51:11 - *.netia.com.pl (*.168.0.71)
19G48 dokładnie tak ! Ruda Śląska z KSG !

Torcida - 20 września 2007, 10:14:23 - *.rybnet.pl
Byłem na meczu i Górnik grał naprawde zajefajnie Wisła nawet z ławki jest mocna ale tym razem to GÓRNIK był góra
Pozdro dla zgodowiczów i GieKSy Katowice TORCIDA! TORCIDA! TORCIDA!

oldGKSK.ce - 20 września 2007, 11:10:30 - *.chello.pl
gratulacje dla Gornika-wspierajmy prawdziwe slaskie kluby - pozdrowienia z katowic

Torcida - 20 września 2007, 11:31:33 - *.rybnet.pl
wspierajmy prawdziwe slaskie kluby TYLKO GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE
FOREVER GKS&KSG ruszka to boli

Siemce_fan - 20 września 2007, 14:58:28 - *.153.253.164
nas to nie boli, my sie z tego smiejemy, bo prawda jest taka ze w pojedynke nic nie znaczycie, ale pociesze was... nawet ten wasz smieszny uklad nic nie zmieni, zawsze bedziecie numer 2 i 3 na slasku... numer 1 moze byc tylko jeden... KS RUCH CHORZÓW !!
GóRny Śląsk !! GóRny Sląsk !! GóRny Śląsk !!

lol - 20 września 2007, 15:12:07 - *.e-zabrze.pl
Ruch numerem 1? buhaha ciekawe gdzie chyba tylko w Chorzowie! Cała Polska wie że nr na Śląsku jest Górnik Zabrze! a nie ruch-nr 1 wśród kiosków!

Bober - 20 września 2007, 15:40:13 - *.stk.vectranet.pl
Widze,że niektorych to boli że Górnik złapał własciwy tor ..
Do ruchaczy : jestescie śmieszni i macie kompleksy .. tyle ;)
Tylko GORNIK ZABRZE !!!!!

lucKSG - 20 września 2007, 16:10:46 - *.adsl.inetia.pl
do "ojoj": w KOCHŁOWICACH choć niewielu takiej władzy nie ma nikt! tradycja nie znika w Kochłowicach kochają GÓRNIK'a. EKIPA \G/ WYJAZDOWA

mati97 - 20 września 2007, 18:29:54 - *.jota.za.digi.pl
heja górnik wygrał torcida!!!!!!!!!!!!!!!

Ślązak - 21 września 2007, 11:27:17 - *.ip.netia.com.pl
GKS wspiera prawdziwe śląskie kluby, GKS - chyba ze śmiechu umrę! GKS to klub, któremu kibicują w 80% gorole!

zbynio1920 - 21 września 2007, 11:38:56 - *.adsl.inetia.pl
slaskie kluby sie nadal licza gratulacje dla Gornika za wygrany szpil w pp Ruch ich ogral a teraz Ruch i Gornik nie daja sie najlepszym w tbeli ligowej
Gornik 1-0 Wisla Ruch 0-0 Legia '

\G/liwice - 21 września 2007, 16:49:21 - *.centertel.pl
fartownie i tyle. Nie ma sie co napinac trzeba sie tylko ciezyć :D - Brawo Ćwielong

kaczy - 22 września 2007, 13:30:20 - *.internetdsl.tpnet.pl