25 sierpnia 2009, 19:44:44 - euzi
PP: Kluczbork 0-0 pd. k. 2-3 GKP

25 sierpnia 2009, 17:00 - Kluczbork
MKS Kluczbork 0-0 pd. k. 2-3 GKP Gorzów Wielkopolski

karne: 0-1 Mateusz Piątkowski, 1-1 Waldemar Sobota, (1-1 Łukasz Maliszewski - obroniony), 2-1 Tomasz Kazimierowicz, (2-1 Robert Sing - obroniony), (2-1 Patryk Tuszyński - słupek), 2-2 Adrian Łuszkiewicz, (2-2 Paweł Odrzywolski - obroniony), 2-3 Sebastian Janusiński, (2-3 Marcel Surowiak - obroniony).

Kluczbork: Grzegorz Świtała - Adam Orłowicz (71 Marcel Surowiak), Tomasz Jagieniak, Paweł Odrzywolski, Piotr Stawowy - Rafał Niziołek (88 Wojciech Hober), Dawid Nowacki, Tomasz Kazimierowicz, Waldemar Sobota, Patryk Tuszyński - Arkadiusz Półchłopek (62 Piotr Sobotta).

GKP: Sławomir Janicki - Krzysztof Ziemniak (83 Robert Sing), Grzegorz Jakosz, Paweł Grocholski, Paweł Wojciechowski - Krzysztof Kaczmarczyk, Brain Marcellinus Obem, Łukasz Maliszewski, Grzegorz Wan (46 Adrian Łuszkiewicz) - Sebastian Janusiński, Michał Ilków-Gołąb (59 Mateusz Piątkowski).

żółte kartki: Jagieniak - Jakosz, Łuszkiewicz, Janusiński, Obem, Wojciechowski.
czerwone kartki: Brain Marcellinus Obem (102. minuta, GKP, za drugą żółtą), Grzegorz Jakosz (102. minuta, GKP, za drugą żółtą).

sędziował: Mariusz Trofimiec (Kielce).
widzów: 750.

Mecze 1/16 finału odbędą się 22 i 23 września.

Puchar Polski 2009/2010

źródło: własne / GKP Gorzów Wielkopolski / Nowa Trybuna Opolska

BrO - 25 sierpnia 2009, 19:45:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda Kluczborka

Eurek - 25 sierpnia 2009, 19:46:07 - *.lanet.net.pl
Frajerstwo i tyle...11 na 9 i nie strzelic. Z czym do gosci?

seba - 25 sierpnia 2009, 19:46:13 - *.centertel.pl
dzięki Stilon ! teraz kogoś konkretnego na pożegnanie z PP chce Lecha

szewc zks - 25 sierpnia 2009, 19:47:11 - *.33.73.117
teraz ktos z ekstraklasy... bedzie super mecz

adi - 25 sierpnia 2009, 19:47:21 - *.33.110.75
Stilon już 2 razy spudłował w karnych a Kluczbork i tak przegrał - poruta. Ślęza się z was śmieje.

e(S)ki - 25 sierpnia 2009, 19:47:40 - *.gorzow.mm.pl
Janicki jestes the best!!!!!!!!!!!!!

cortez72 - 25 sierpnia 2009, 19:48:55 - *.tkgorzow.insant.pl
brawo Janicki, klasa Stilonek. teraz Legia

xDxD - 25 sierpnia 2009, 19:50:01 - *.gorzow.mm.pl
Do brO - Szkoda to jak wół nasra do studni, bo ani wody ani gnojówki :-) Walczyc STILON WALCZYĆ !!!

dastek - 25 sierpnia 2009, 19:50:32 - *.254.144.172
Brawo Stilon! tradycyjne pozdro z Żagania.

Olo - 25 sierpnia 2009, 19:53:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i zrobili swoje Kluczbork poległ po raz drugi , nawet w 9 nie potrafili z nami wygrać.Teraz chłopaki będą mieli wesoły powrót z Teraz Łęczna .Tylko Stilon i Widzewek.

Stilonfan - 25 sierpnia 2009, 19:58:16 - *.gorzow.mm.pl
Szkoda mi Kluczborka , na pewno chłopaki walczyli ale wiadomo jestem za naszymi , TYLKO STILON ZKS!!!!!

feq - 25 sierpnia 2009, 19:58:57 - *.chello.pl
czemu Stilon gra pod nazwa gkp, czemu klub nie zmieni nazwy?

qwery - 25 sierpnia 2009, 20:00:48 - *.gorzow.mm.pl
FEQ ma być nazwa GKP Stilon, ale nie wiadomo kiedy

Stilonfan - 25 sierpnia 2009, 20:04:20 - *.gorzow.mm.pl
Juz wyjasniam bo prawa do nazwy ma jakas firma która przejęła upadajacy zaklad STILON staramy sie o zmiane nazwy ale przeszkody robi U Miasta Gorzów a szczególnie jakies basko ktore nie ma pojecia o Stiloie. Wrocimy do nazwy spokojnie.

? - 25 sierpnia 2009, 20:16:46 - *.gorzow.mm.pl
kiedy losowanie 1/16 ? TYLKO STILON ZKS !

ZetKaeS ! - 25 sierpnia 2009, 20:29:30 - *.gorzow.mm.pl
Bravoo Stilon !! i bravo Janickii teraz czekamy na jakas dobra druzynkee ! TYLKO STILON ZetKaeS !

polak - 25 sierpnia 2009, 20:31:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kowalski slaby trenerek!

widzewiak - 25 sierpnia 2009, 20:31:42 - *.toya.net.pl
Brawo Stilon pozdro z Łodzi

Stilonek - 25 sierpnia 2009, 20:37:10 - *.hsd1.co.comcast.net
Brawo chlopaki !!!Stilon w rezerwowym skladzie a do tego przez 17 minut grali w 9 .
Kluczborkowi zycze powodzenie choc ciezko im bedzie sie utrzymac w tej lidze.
Stilon Forever

a - 25 sierpnia 2009, 21:11:06 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Stilonek!! Pozdro z Czerwonej Łodzi

caelum - 25 sierpnia 2009, 21:24:03 - *.devs.futuro.pl
Proponuje meczyk Stal-Stilon. Gorzów Wlkp.- stolica lubuskiego, nie tylko sportowa

RTS RTS - 25 sierpnia 2009, 21:25:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
graty dla stilonu...pozdro widzew

KiK - 25 sierpnia 2009, 22:15:15 - *.196.223.155.threembb.co.uk
Trudno.Odpadliśmy z PP na własne życzenie.Gratulacje dla GKP i powodzenia w kolejnej rundzie.
Nam zostało najważniejsze.Liga.Musimy walczyć o... utrzymanie.

dami - 25 sierpnia 2009, 22:58:07 - *.nycmny.east.verizon.net
słabiutko przedzie ten Kluczbork myślałem że powalczy cos w I lidze ale spadek bedzie po tym co graja, oby jeszcze poderwali sie do walki !

Darek - 25 sierpnia 2009, 23:01:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam pytanie do redakcji, czy wzorem innych meczów PP, możliwe jest umieszczenie przebiegu serii rzutów karnych pod tym linkiem w meczu Tychy 0 Sandecja pod tym linkiem: http://www.90minut.pl/news/99/news999118-PP-Tychy-