Marcin - 26 sierpnia 2009, 18:55:57 - *.smrw.lodz.pl
Janas powinien ich opieprzyć za tę drugą połowę

paczek - 26 sierpnia 2009, 18:56:56 - *.toya.net.pl
Do przerwy 0-4 i tak skopac druga polowe...

safs - 26 sierpnia 2009, 18:57:14 - *.toya.net.pl

rycho - 26 sierpnia 2009, 18:57:33 - *.dyn.optonline.net
Albo Wyrobek za pierwsza

Chiesa - 26 sierpnia 2009, 18:57:44 - *.zabrze.net.pl
no masakra, ale jest awans i to się liczy.

byku - 26 sierpnia 2009, 18:57:48 - *.legnica.vectranet.pl
kurcze dalem nha kuponie widzew , wydawalo sie po 1 połowie ze gładko wejdzie , a tu takie nerwy.... wazne ze do przodu xD

fanRuchu - 26 sierpnia 2009, 18:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z bidą ale AWANS!!! Widzew OLE!!

19roger20 - 26 sierpnia 2009, 18:58:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czekamy na Widzewiaków w ekstraklasie! Jest nas dwóch Widzew i Ruch!

adminek - 26 sierpnia 2009, 18:58:26 - *.toya.net.pl
kolejny dobry mecz Sernas'a,ale to co pokazali w drugiej połowie... no comment

haha - 26 sierpnia 2009, 18:59:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Profesjonalizm widoczny gołym okiem

zgRED - 26 sierpnia 2009, 19:02:36 - *.grs-k0.g1.pl (*.66.145.247)
Troszkę za szybko się zdekoncentrowali, gdy zostało jeszcze 45minut meczu... Tylko WIDZEW!

luar84 - 26 sierpnia 2009, 19:03:11 - *.netis.net.pl
pierwsza połowa fatalna widać było że gracze Jastrzębia przestraszyli się Widzewa, natomiast druga połowa kiedy nie mieli już nic do stracenia zepchnęli Widzew do obrony i efektem 3 gole, ogólnie ten mecz to 2 zupełnie inne połowy, widzów na moje ok z 2,5 - 3 tys.

cwietu69 - 26 sierpnia 2009, 19:03:16 - *.cable.ubr07.perr.blueyonder.co.uk
Do kiboli GKS J.-napędziliście Nam trochę strachu.Pozdro z Łodzi.

piszczel - 26 sierpnia 2009, 19:03:20 - *.108.201.2
W drugiej połowie chyba zaczeli w karty grac. Zanosi sie na ostrą pogawędkę. Dzieki za awans.

Kibic z po - 26 sierpnia 2009, 19:04:29 - *.petrus.pl
witam mam pytanie czy byli kibice widzewa na meczu ??
Pozdro tylko Widzew !!

19ucho10 - 26 sierpnia 2009, 19:07:12 - *.petrus.pl
Wlasnie byli kibice widzewa ??
TYLKO RTS

kotan88 - 26 sierpnia 2009, 19:08:28 - *.netis.net.pl
byli ale trudno do określenia większość to chyba Ruch...

bubu - 26 sierpnia 2009, 19:09:39 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Walczymy o PUCHAR! i za rok puchary europejskie!

19ucho10 - 26 sierpnia 2009, 19:09:46 - *.petrus.pl
a jakas ilos okolo ?? zawsze jezdza za widzewem :D !!! jeszcze raz rawo WIDZEW !!!

TS_WKS_BKS - 26 sierpnia 2009, 19:10:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Robak nie grał? chyba WKS

Marcin - 26 sierpnia 2009, 19:12:11 - *.smrw.lodz.pl
Robak nie grał bo jest poobijany i dali mu odpocząć, tak samo jak Dudu

f - 26 sierpnia 2009, 19:14:03 - *.204.234.13
Robak nie grał bo dziś podpisał kontrakt ze Śląskiem. Madej z resztą też. 300 tyś zł wpłynęło Widzewowi do kasy

19ucho10 - 26 sierpnia 2009, 19:19:04 - *.petrus.pl
do : f
Z kad ty wytrzasneles to info ? o robaku chcial przejsc ale widzew powiedzial ze jest on nie na sprzedaz

marcelinho - 26 sierpnia 2009, 19:20:10 - *.toya.net.pl
f: a potem się obudziłeś i poszedłeś o tydzień za wcześnie do szkoły.

RaV - 26 sierpnia 2009, 19:21:28 - *.telpol.net.pl
ekstRaklasa dla Widzewa!!
PozRo
RaV

marcelinho - 26 sierpnia 2009, 19:21:59 - *.toya.net.pl
f : a poza tym kupili go z korony za 500 tys € a sprzedali za 300 tys zl.co jeszcze ciekawego powiesz??bogus w w widzewie za 2mln. €??czekam na nowe newsy od ciebie.

dree - 26 sierpnia 2009, 19:24:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za te 300 tysięcy to nie wiem czy ktoś z Widzewa chciał by rozmawiać o tym transferze. Dobry żart;) Dali za niego i Mielcarza 500 tysięcy euro, co w przeliczeniu napastnik-bramkarz daje jakieś 400tysięcy na Robaka, a mieli by sprzedać, gracza który się sprawdził, za 300 tysięcy i to jeszcze złotówek. Niektórych to trzymają się żarty.

widz-ak198 - 26 sierpnia 2009, 19:26:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
f: podaj link skąd masz takie info. A poza tym coś musi w tym być, ponieważ zobaczcie sami w transferach 1 ligi na stronie 90 minut!!! Jest tam wzmianka o odejściu Robaka do Śląska!!! Jeśli ktoś coś wie na ten temat to pisać!

secu - 26 sierpnia 2009, 19:28:06 - *.nj.pl
GieKSa jest tylko jedna ! JASTRZĘBIE ! Daliśmy się Wam ...

marcelinho - 26 sierpnia 2009, 19:28:49 - *.toya.net.pl
antyruch zamień kolejnosc w swoim nicku czyli z przodu Ruch i wytnij literke T.to będzie coś o tobie.

adam - 26 sierpnia 2009, 19:33:18 - *.238.66.21
Byłem na meczu i muszę powiedzieć,że tak walczącego GKS-u w drugiej połowie nie widziałem,bo pierwsza fatalna.Dlaczego w podstawowym składzie nie wychodzi Jadach i Łaciok.Obrona w dalszym ciągu beznadziejna.Janeczek dużo lepszy w obronie niż w ataku.Jeżeli będą tak grać jak w drugiej połówce,to się nie martwię.
Ps.fajny doping z obu stron!Kibiców Widzewa około 100-150.

Stionfan - 26 sierpnia 2009, 19:35:13 - *.gorzow.mm.pl
Gratki dla Widzewa !życzymy powrutu do EXTRA !

fcmoscow - 26 sierpnia 2009, 19:52:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co Widzew miał się męczyć w drugieł połowie jak w weekend mecz z Dolcanem w Ząbkach gdzie trzeba koniecznie wygrać. Brawo Widzew, najważniejszy jest awans!!!

pablo - 26 sierpnia 2009, 20:03:33 - *.netis.net.pl
widzów na moje oko 3 - 3,5 tys

jojo - 26 sierpnia 2009, 20:05:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I z czym do Ekstraklasy,grajcie lepiej w tej I lidze.

HEJ WIDZEW!!!
No w końcu Żółtowski zagrał wreście.Myślałem ,że się nie doczekam jego występu.
Pozdro dla piłkarzy

(S)ław - 26 sierpnia 2009, 21:06:23 - *.160.208.22
Cos ciezko wam poszlo oby w lidze lepiej pozdro ze Stilonku!!

do fcmosco - 26 sierpnia 2009, 21:17:55 - *.mobile.playmobile.pl
Jakie Ząbki? Widzew już nie będzie grał w 1 lidze, albo puści z torbami leśnych dziadków i Rusków.
Uff ciężko było, ale jest awans. Ale za drugą połówkę to powinien ich Janosik ciupagą pogonić.

wasik - 26 sierpnia 2009, 21:42:00 - *.toya.net.pl
co do Robaka to w zakladce transfery I ligi faktycznie jest info o jego przjsciu do slaska ale na czarno( co zgodnie z legenda oznacza PRZYMIARKE)
wiec na szczescie prawdopodobnie to tylko plota

k. - 26 sierpnia 2009, 21:43:33 - *.alfanet24.pl
do widz-ak198: ale ten transfer jest na czarno, co oznacza (jak jest na górze ów strony napisane) jedynie "przymiarki". Nie martwmy się na zapas...

fdg - 26 sierpnia 2009, 22:34:54 - *.87.237.100
Łaciok nie gra od pierwszej minuty, bo ma siły tylko na 20...

1908 - 27 sierpnia 2009, 0:16:06 - *.adsl.alicedsl.de
Może szybszy niż przewiduje terminarz I ligi rewanż za ostatnie derby?Chce GKS ale jeśli los bądź NIElos wylosuje was będę w pełni usatysfakcjonowany!
I liga będzie NASZA!Puchar jako pierwszoligowiec po USTAWIONYM spadku na pewno podbuduje, przy awansie, markowe nazwiska na elite, wiara wielotysięczna zwycięży ! ŁKS ŁÓDŹ 1908 !

1908 - 27 sierpnia 2009, 0:24:17 - *.adsl.alicedsl.de
stolatówka <Ł K S !

zgredzik - 27 sierpnia 2009, 8:39:49 - *.adsl.inetia.pl
Naszych ok. 200, w tym mniej więcej 20 bRaci..
PozdRo... Widzew The Best !!!

1962 - 27 sierpnia 2009, 8:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie Widzew nas rozjechał Jednak po przerwie rozluźnili sie i tu nagle nerwówka sie zrobiła :P Brawo chłopaki za walke bo gdzie jest Widzew a gdzie my (dwa światy)
powodzenia w dalszych rundach i walce o ekstraklase gdzie powiniście być pozdro
Tylko GkS !!!

Wodzislaws - 27 sierpnia 2009, 8:56:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha widzow 3-3,5 tys. gdzie Ci kibice ?? Przyszlo na 2 mecze 6.000 i juz jacy to oni sa;] haha

1962 - 27 sierpnia 2009, 9:43:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS Jastrzębie 2-2 Polonia Warszawa 4 sierpnia, 18:00 (6.700)
GKS Jastrzębie 1-0 Motor Lublin 11 sierpnia, 18:00 (6.000)
GKS Jastrzębie 1-1 GKS Katowice 14 września, 17:00 (7.500)
GKS Jastrzębie 0-3 Widzew Łódź 9 maja, 19:00 (6.000)
GKS Jastrzębie 0-1 GKS Katowice 5 czerwca, 17:30 (7.000)
GKS Jastrzębie 3-2 GKS Katowice 26 maja, 18:00 (8.000)(bez udziału kibiców gości)
Mecze z ostatnich 2,3 lat, a kiedy graliśmy w Ekstraklasie 1 sezon ludzi było nieraz grubo ponad 10 tys. Nie mówiąc już o tym, że było bardzo dużo meczów gdzie liczba wynosiła ponad 5 tys., co dla Was osiągalne jest może kilka razy w sezonie, grając w Ekstraklasie (i przeważnie frekwencję robią kibice gości jak Ruch).
Tyle ode mnie kibicu sukcesu z Wodzisławia. Odra już chyba w niedalekim czasie nie spadnie, bo zawsze im się jakoś uda, ale jestem bardzo ciekawy waszej frekwencji, chociażby w 1 lidze ;>

gks - 27 sierpnia 2009, 9:51:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
l/zarzycki-nie-el-dorado.html - W Jastrzębiu dalej nieciekawie.

lopez - 27 sierpnia 2009, 11:49:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl