GKP: 12. Sławomir Janicki - 2. Maciej Truszczyński, 3. Paweł Wojciechowski, 26. Paweł Grocholski, 4. David Topolski - 11. Artur Andruszczak, 15. Brain Marcellinus Obem, 8. Adrian Łuszkiewicz, 14. Paweł Kaczorowski - 20. Mateusz Piątkowski, 14. Łukasz Maliszewski (76, 24. Sebastian Janusiński).

źródło: własne / gornik-leczna.com / GKP Gorzów Wielkopolski

Mingus - 30 sierpnia 2009, 18:55:41 - *.bredband.comhem.se
niezly mecz chociaz szkoda punktow tylko stilon zks!!!!!!!

leo - 30 sierpnia 2009, 18:55:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecz trwa nadal...

kolo - 30 sierpnia 2009, 18:56:21 - *.gorzow.mm.pl
No i gitara ! 1pkt bardzo wazny,teraz w srode trzeba zjechac stalowke ! ZKS ZKS !

sarzal - 30 sierpnia 2009, 18:56:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
myślałem, że będzie pierwsza wygrana łęcznej, ale nie i widze że gkp jest lepsze niż w zeszłym sezonie i nie będzie walczyć do końca o utrzymanie

(S) - 30 sierpnia 2009, 18:57:33 - *.gorzow.mm.pl
Tak jak Topolski powiedzial. Na wyjezdzie gramy na remis a u siebie o 3 pkt. Tylko STILON ZKS!

wasyl1978 - 30 sierpnia 2009, 18:57:41 - *.gorzow.mm.pl
Bardzo ważny punkt. Jesteśmy na 3 miejscu

arek163 - 30 sierpnia 2009, 18:59:01 - *.gorzow.mm.pl
Brawo Stilonek,ciężki mecz ale punkt jest.

Stilonek - 30 sierpnia 2009, 19:01:47 - *.hsd1.co.comcast.net
Kazdy punkt na wyjezdzie na wage zlota !!!

wierny kib - 30 sierpnia 2009, 19:05:14 - *.gorzow.mm.pl
Niepokoi mnie tylko to jak z łatwością mieszali pod naszą bramką ^ dziś wieczorem trzeba w wiadomościach bramkę
Kaczorowskiego obczaić
ZKS

lucky - 30 sierpnia 2009, 19:05:50 - *.range217-42.btcentralplus.com
górnik bez formy..

Olo - 30 sierpnia 2009, 19:07:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przed meczem liczyłem po cichu na 3 punkciki aczkolwiek wiedziałem że tabela nie odzwierciedla tego że Łęczna jest na ostatnim miejscu, bo wiem na 100% że będą grali lepiej z meczu na mecz, już do składu wrucił Bronowicki więc będzie tam na pewno lepiej.Ogulnie cięzki mecz Gorzowian szkoda tylko że 1 połowę słabo nasz zespół zagrał.Ogulnie jest Ok na wyjeżdzie punkt - spoko.Teraz STALÓWKA.Powinno być dobrze.

koj - 30 sierpnia 2009, 19:07:46 - *.toya.net.pl
Flota, Górnik, Stilon, Dolcan, Pogoń, Wisła!
Czołówka ligi zaskakująca.
W dole Katowice, Widzew, ŁKS Łódź

Wierny (S) - 30 sierpnia 2009, 19:14:17 - *.gorzow.mm.pl
Ta liga jest bardzo wyrównana potencjalnie Każdy z Każdym może powalczyć o komplet punktów ;]

hez - 30 sierpnia 2009, 19:15:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Traore wróci, to będzie jeszcze lepiej.Brawo Stilon!!

Widzewiak - 30 sierpnia 2009, 19:16:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2:2 nie tak zle na wyjezdzie. Pozdro dla Was

hahaah - 30 sierpnia 2009, 19:23:05 - *.adsl.inetia.pl
2 strzały na bramkę 2 bramki Stilonu, Górnik bił czołem w ścianę.. strata 2pkt ;/ ale przynajmniej widać postępy w grze, powinno być już tylko lepiej

koj - 30 sierpnia 2009, 19:25:24 - *.toya.net.pl
Na 23 minuty przed końcem meczu w Łodzi, ŁKS Łódź prowadzi z Wisłą Płock 1-0, jednak goście wciąż nacierają.

Mati - 30 sierpnia 2009, 19:35:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Naciera głównie sędzia który w tej połowie ukarał ŁKS 4 żółtymi kartkami...

PS - 30 sierpnia 2009, 19:38:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
HAHAHAHA Stilion jest bardzo słaby!

Sp21 - 30 sierpnia 2009, 19:43:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ekstraklasa tylko Stilon ZKS

fsdf - 30 sierpnia 2009, 20:10:08 - *.lublin.mm.pl
Dużo lepszy mecz Górnika niż poprzednie, w końcu jakieś bramki strzelili, no ale z takimi przeciwnikami jak Gorzów trzeba wygrywać, tym bardziej u siebie. Liczę, że w przyszłych meczach Górnik lepiej się zaprezentuje, no i w końcu zacznie wygrywać.

(S) - 30 sierpnia 2009, 20:22:18 - *.gorzow.mm.pl
Słaba pogoń, słabi kibice i ich mega kompleksy...

tdb-ZKS - 30 sierpnia 2009, 20:57:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie napinaj sie cwaniaku ze Śledzina .. pożyjemy zobaczymy .ZKS ZKS !!!!

ninelives - 30 sierpnia 2009, 21:42:36 - *.tkgorzow.insant.pl
Praktycznie bez ataku,z samym Piątkowskim to zadawalający rezultat,zwłaszcza,że Łęczna się rozkręca.Ze Stalówką komplet punktów i dalej w górnej strefie tabeli!!!

RS - 30 sierpnia 2009, 22:02:36 - *.161.0.216
Kojasevic był chociaż na ławie??

(S)ław - 30 sierpnia 2009, 22:43:13 - *.160.208.22
max fajny koment ale pora juz do lozeczka sie polozyc szkoda Widzew pozdro z Gorzowa brawo panowie za punkta Tylko Stilon!!

kibic - 30 sierpnia 2009, 23:44:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To Stilon jeździ na wyjazdy??? Dziś Was było pięciu (inf z pierwszej reki), faktycznie wyjazd mega daleki, ale na pozostałe nie jeździcie zbyt licznie. Do Pogoni pod względem kibicowskim nie macie szans. Pozdro dla normalnych, a nie napinających się dzieciaków

Stilonek - 31 sierpnia 2009, 3:41:46 - *.hsd1.co.comcast.net
Tydzien w tydzien to samo od kiedy zaczela sie liga ,kiedy tylko jest cos o Stilonie pojawiaja sie napinacze z Pogoni i prowokuja . Kibice Pogoni chyba maja jakies kompleksy !!!Zajmijcie sie swoim klubem co was Stilon obchodzi przeciez to juz sie robi zalosne .Stop internetowym napinaczom !!!
Stilon Forever .

robert67 - 31 sierpnia 2009, 8:21:56 - *.ip.netia.com.pl
Brawo Stilon i dalszych trójek w lidze - Widzewiacy z Wałcza

lalallllll - 31 sierpnia 2009, 8:58:54 - *.enterpol.pl
Dobry mecz,dobre sędziowanie-i nasuwa się pytanie dlaczego krajowi sędziowie nie mogą sędziować obiektywnie,zawsze chcą się pokazać że to Ja.W Górniku bramkarz i prawy obrońca to tragedia.

stilon 3 - 31 sierpnia 2009, 9:52:08 - *.pz3-nat.espol.com.p.106.168.83.in-addr.arpa
napinaliscie sie tak cieniasy z gorzowa a tylko zremisowaliscie z łeczna ze stalówka tez góra remis

zoget - 31 sierpnia 2009, 11:45:54 - *.gorzow.mm.pl
mnie jako kibica Stilonu interesują 4 mecze przyszłej kolejki, mianowicie:
Stilon - Stalówka(u siebie potrafimy wygrać), Motor - Widzew(do boju RTS), Flota - Górnik(zobaczymy co potrafią w Świnoujściu), Kluczbork - Pogoń(mecze beniaminków kończą się różnie) ;p