Wisła: 1. Przemysław Mierzwa - 4. Paweł Pęczak (83, 22. Krzysztof Zaremba), 16. Sławomir Jarczyk, 23. Artur Wyczałkowski, 20. Mateusz Żytko - 11. Maciej Wyszogrodzki, 5. Bartłomiej Sielewski, 10. Adam Majewski (74, 15. Daniel Mitura), 14. Łukasz Masłowski (87, 7. Kamil Gęśla) - 8. Bartosz Wiśniewski, 26. Daniel Koczon.

Motor: 73. Robert Mioduszewski - 5. Damian Falisiewicz, 15. Michał Maciejewski, 21. Przemysław Żmuda, 13. Michał Budzyński (70, 27. Kamil Hempel) - 18. Marcin Syroka, 4. Grzegorz Krystosiak, 14. Tomasz Lenart (78, 16. Krystian Kalinowski), 10. Rafał Król (68, 23. Damian Niemczyk), 11. Marcin Popławski - 26. Wojciech Białek.

żółte kartki: Falisiewicz, Kalinowski, Krystosiak.

źródło: własne / Wisła Płock / Gazeta.pl

44 - 20 września 2009, 18:51:03 - *.chello.pl
dobry i remis na wyjezdze :D

Motorowiec - 20 września 2009, 18:51:33 - *.chello.pl
Brawo Motorek!!!!!!!!!!!!

Motorowiec - 20 września 2009, 18:51:42 - *.72.9.77
Szkoda ... Mógł Motor wygrać. Jednak były bramkarz Motoru Mierzwa jest dalej w świetnej formie.
MOTOR & ŚLĄSK & CHEŁMIANKA !!

Bielsko. - 20 września 2009, 18:51:46 - *.bielskobiala.vectranet.pl
zal kupon mi niesiadł ;/ niech ta wisła spadnie bo to to ta drużyna wyprawia to jest chore ;|

ZKS Nafcia - 20 września 2009, 18:53:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki żal.pl Ostatnie 20 minut to zepchnięcie Motoru w pole karne, ale niestety brak skuteczności i taki wynik jak jest. Koczon nie spuszcza z formy powinno być z 3:1 to minimum :/ dobrze,że dziś w Płocku rajd Orlen było na co popatrzeć pozdro
ZKS!!

o retz - 20 września 2009, 18:54:05 - *.021.c80.petrotel.pl
To co sie dzieje z płocka piłką to komedia!!!

Motorowiec - 20 września 2009, 18:54:06 - *.72.9.77
Motoru około 250 osób.

Do Bielsko - 20 września 2009, 18:54:11 - *.152.c75.petrotel.pl
Jestes za Podbeskidziem??
Jesli twój "wierszyk" by sie sprawdzał to podbeskidzie już by grało w 3 lidze.

tatary76 - 20 września 2009, 18:54:55 - *.chello.pl
ok mamy kolejny punkcik/ilu było motorowców?

Bielsko. - 20 września 2009, 18:55:03 - *.bielskobiala.vectranet.pl
albo w extraklasie...

emaxim - 20 września 2009, 18:55:06 - *.hypnet.pl
44- jak byś był na meczu to byś wiedział...

lechu - 20 września 2009, 18:55:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do 44-"KMWTW"-trzeba było pojechać!

goering - 20 września 2009, 18:55:12 - *.254.231.194
Co jest z tą Wisłą? Sponsor wielki, stadion spoko, miasto nie małe a cieni niemiłosiernie, dlaczego? Przecież grała w ekstraklasie (ok, kiedyś 1 - lidze)

Nafciarz - 20 września 2009, 18:59:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do goering sponsor wielki? hahahaha chyba z nazwy oni dają 2 mln na sezon na piłkarzy nożnych i drugie tyle Urząd Miasta Płocka więc w sumie około 4 mln złotych to są śmieszne pieniądze :/

antpłock - 20 września 2009, 19:01:04 - *.adsl.inetia.pl
Zje....ie mi kupon, Płock 2 ligi życzę z całego serca!!!!!

DZks - 20 września 2009, 19:01:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem co dzieje z tą naszą Wisłą :/

ełka - 20 września 2009, 19:03:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
4 miliony to wcale nie takie śmieszne pieniądze-dla porównania Motor może liczyć w tym sezonie na ok 1,5-2 milionów.

MOTOR_L - 20 września 2009, 19:04:14 - *.chello.pl
Nafciarz, śmieszne nie śmieszne ale 4 Bańki na sezon, to Motor może tylko pomysleć o takich pieniądzach, czy chłopaki od nas Pozdrawiali P. Mierzwę???
Dobry remisik, dalej ciułamy punkty :D

maciekj - 20 września 2009, 19:04:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i po raz kolejny zapytam...co sie dzieje z Kamilem Oziemczukiem??wie ktos cos na ten temat...

heh - 20 września 2009, 19:04:53 - *.152.c75.petrotel.pl
Jakbys mial obok taka bombe to kasy powinno byc troche wiecej..

zks - 20 września 2009, 19:09:28 - *.130.c95.petrotel.pl
Wlasnie wrocilem z meczu kompletne dno pod kazdym wzgledem. Jak to mozliwe ze z moich podatkow idzie na darmozjadow 5 mln zl, i jeszcze 3 mln daje orlen. Kompletnie nic nie graja...
Z Lublina bylo kilkadziesiat osob, przez caly mecz na siedzaca w skupieniu ogladali mecz pewnie pierwszy raz widzieli jak ich druzyna jest od kogos lepsza

romec - 20 września 2009, 19:10:56 - *.adsl.inetia.pl
Coś mi się wydaje że trener długo nie popracuje z Płockiem.To już któryś mecaz z kolei a skuteczności jak nie było tak nie ma.Chyba, że jeszcze nie poznaół wszystkich zawodników?

123 - 20 września 2009, 19:11:16 - *.lublin.mm.pl
Kamil nie wyleczyl jeszcze kontuzji !!Proste?

wtm - 20 września 2009, 19:13:23 - *.006.c64.petrotel.pl
trener w ogole nie pracuje z zadnym "Płockiem", jak juz to z Wisłą

romec - 20 września 2009, 19:14:41 - *.adsl.inetia.pl
A i jeszcze mam pytanie dlaczego nie grał Chwastek przecież z jego podania w ostatnim meczu padła bramka. No chyba,że trener też tego nie widział jak i nie zauważa żegrają tylko prawą stroną.

kibic - 20 września 2009, 19:15:49 - *.lublin.mm.pl
do Bielsko!! Koluniu a Wy wygraliście z Motorem na wiosnę u siebie???? Za ciency w uszach jesteście. W tym sezonie Motor z Wami wygra oba mecze i zamknie Ci buziaczka hehehe

romec - 20 września 2009, 19:18:15 - *.adsl.inetia.pl
wtm-a klub Wisła to nie jest w Płocku

do kibic.. - 20 września 2009, 19:19:00 - *.bielskobiala.vectranet.pl
pożyjemy zobaczymy ...
... ;)

matimotorf - 20 września 2009, 19:27:50 - *.nplay.net.pl
Brawo motorek teraz punkcik jakis w nastepnym wyjezdzie i potem u siebie powalczcie o 3

bako - 20 września 2009, 19:38:43 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
do motorowiec ile motoru???czlowieku nie pij bo na wzrok ci pada 50 chlopa ta max

hary z poz - 20 września 2009, 19:53:10 - *.icpnet.pl
Gratulacie z Poznania dla Motoru za punkcik,dobre i to powodzenia MOTOROWCY zyczy ziomal .

biber - 20 września 2009, 20:11:04 - *.chello.pl
brawo Motor! może więcej takich wyników na wyjazdach?

nuno - 20 września 2009, 20:22:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda,że Motorek nie wygrał,przydałoby się zwycięstwo :/ Widzę,że Przemek Mierzwa i Koczon to jedni z lepszych graczy w Wiśle.... mogliby dalej grać w Lublinie, ale cóż przecież z czegoś muszą żyć.
TYLKO MOTOR !!!

romec - 20 września 2009, 20:23:33 - *.adsl.inetia.pl
Czy nikt z kibiców Wisły kto był na meczu nie chce komentować widowiska, czy też nie chce Wam się?

tomek - 20 września 2009, 20:26:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda gadać... :/

romec - 20 września 2009, 20:33:00 - *.adsl.inetia.pl
Czy był już ktoś na takim spotkaniu w kawiarence z trenerem i zawodnikami.Bo ja teraz pierwszy raz o tym usłyszałem. A tak na marginesie to czy nie sąedzicie że za mało informacji jest na stronie internetowej WISŁY.

miqqu - 20 września 2009, 20:36:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sędziował: Jacek Zygmunt Jarosław :D

do romec - 20 września 2009, 20:39:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie każ tego komentować, męką jest oglądać tą kopaninę. Dziś spotkały sie drużyny prezentujące 3-ligowy poziom.

ZKS - 20 września 2009, 20:51:35 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Motor wyszedł przestraszony na I połowę, widać było, że nie za bardzo wiedzieli czego się spodziewać. Wisła też grała piach ale mieli piłkę przy sobie. No i wpadła szybka bramka. A potem z minuty na minutę Motor zaczął zdobywać pole gry. Słupek, poprzeczka. A Wisła nic. No i w końcu uwierzyli, że mogą tu nawet wygrać. Od 20 minuty Wisła nie istniała z małymi przerwami w końcówce meczu.

romec - 20 września 2009, 21:00:04 - *.adsl.inetia.pl
Byłem już na kilku meczach nawet wyjazdowych, zauważyłem,że oni grają tylko prawą stroną co dla przeciwnika jest bardzo łatwe do przeczytania. Nie jestem trenerem,a jednak nie patrafią grać lewą stroną - choć uważam że Chwastek na tej pozycji się sprawdza - a jak już to powinien grać w ataku a nie na obronie.

buc - 20 września 2009, 21:01:36 - *.157.154.229.hispeed.pl