Mecze 1/8 finału odbędą się 27 i 28 października.

11111 - 23 września 2009, 18:37:06 - *.chello.pl

Macbook - 23 września 2009, 18:37:20 - *.chello.pl

RAKOW - 23 września 2009, 18:38:11 - *.40.141.212.sub.mbb.three.co.uk
ile Jagi w tychach?

Jaga69 - 23 września 2009, 18:38:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest!! Uff myslalem ze niemoc wyjazdowa bedzie takze w Pucharze Polski ;p

reksio - 23 września 2009, 18:39:10 - *.bialystok.vectranet.pl
O to chodzi,ciężki mecz oj ciężki ale gra się do końca.Gratki dla GKS za dobrą grę .Jaga się może w końcu przełamie na wyjazdach.Jaga do boju !!

tychy - 23 września 2009, 18:48:53 - *.chello.pl
Z Jagi 0 ponieważ mamy "remont" sektora gości....

kosta - 23 września 2009, 18:49:46 - *.chello.pl
Jage w 25 osób widziałem w dąbrowie g stali na drodze s1.

dsdas - 23 września 2009, 18:51:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Szkoda Tychy! Mimo to czy wygrywasz czy nie!
tylko ŁKS pozdro dla was!

Tyszczak19 - 23 września 2009, 18:53:50 - *.59.248.237
Byli kibice Jagi ale niewiem w ile osób ale byli na 100%!Brawo GKS za dobry mecz...Był będzie jest Tyski GKS!!

Bartrulezz - 23 września 2009, 18:58:25 - *.chello.pl
widzów ok 3000, kibice Jago dojechali na drugą połowe w liczbie ok 30. Obiektywnie GKS lepszy z wiekszą ilościa sytułacji do zdobycia gola.

ha - 23 września 2009, 19:03:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moze i lepsi byli ale liczy sie to co w sieci bez napinki

siwy bks - 23 września 2009, 19:04:25 - *.175.144.160.koba.pl (*.0.46.160)
Ledwo 0;1 takie mecze to powinien być spacerek dla drugiego garnituru .Ale póki Probierz będzie trenerem to licznik Jagi bez zwycięstwa na wyjeżdzie w lidze może stuknąć 30.

TYSKIfan - 23 września 2009, 19:16:04 - *.chello.pl
GKS miał kilka sytuacji 100% ale nie wykorzystał żadnej. Jaga też mogła strzelić bramkę już wcześniej. Mimo wszystko wg mnie GKS prezentował się lepiej. No ale wynik 0:1 i to jest najważniejsze.
Kibiców ok 3000, Jagiellonia dojeżdża na 2poł. i wchodzi na nasze sektory w liczbie ok 20osób. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
BYŁ BĘDZIE JEST! TYSKI GKS!

cracovia - 23 września 2009, 19:16:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokladnie jagi bylo 26
xD

HSV fan - 23 września 2009, 19:17:19 - *.adsl.inetia.pl
@ siwy bks: Jaga ma szczęście że to właśnie Probierz jest jej trenerem. To jeden z lepszych szkoleniowców w Polsce, a już na pewno najlepszy w budowaniu skutecznych drużyn przy co najwyżej średnich możliwościach.

GKS Tychy - 23 września 2009, 19:19:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie 1000 ludzi?Naszych ponad 3000

elektron - 23 września 2009, 19:25:06 - *.chello.pl
Szkoda bramki straconej w ostatniej minucie.Ogólnie Tychy siadły kondycyjnie, mając więcej klarownych sytuacji w przeciągu całego meczu.

mis_fis - 23 września 2009, 19:25:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do siwy bks: Probierz jest najlepszym trenerem jaki pracowal w Jadze i mam nadzieje, ze osiagniemy z nim jeszcze wiele sukcesow! Forza BKS!!

ha - 23 września 2009, 19:30:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczegolnie Pan Probierz jest najlepszy w meczach wyjazdowych

hjf - 23 września 2009, 20:02:41 - *.244.84.253
tyscy dzis oklep od wks wonhock,a LKSa ma uklad z wonhockimi.KTMTW

Robinson - 23 września 2009, 20:31:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
droga redakcjo: czy nie można podawać frekwencji tak, aby nie było żadnych wątpliwości co do jej wiarygodności ?? Rozumiem, mogą być wątpliwości, czy liczba widzów na danym meczu wyniosła 5000 czy też może 5200 , ale spory o liczbę widzów między 1000 a 3000 to już żenada jakaś - nie tylko chodzi o ten mecz, ale i o pewnie połowę spotkań naszych lig... Kompromitacja, tylko czyja...?

siwy bks - 23 września 2009, 20:32:47 - *.175.144.160.koba.pl (*.0.46.160)
Do HSV fan i mis-fis.Powiedz jakie to szczęście skoro meczy na wyjeżdzie nie potrafi wygrywać?On jest jednym z najlepiej opłacanym trenerem w lidze .35ooo tysia miesięcznie do czegoś zobowiązuj.Poza tym jakiś większych roszad w okienku transferowym nie było ,ma kogo chciał, to powiedzcie mi kiedy Jaga pod jego kierownictwem zacznie wygrywać na wyjazdach?

gkstychy - 23 września 2009, 21:01:36 - *.chello.pl
Z tą podaną frekwencją to jakieś nieporozumienie. Na stadionie w Tychach jest blisko 3000 krzesełek, które w 95% były zapełnione. Oprócz tego sporo osób stało na schodach miedzy sektorami oraz na koronie stadionu, więc bardzo prosto wyliczyć że na meczu było około 3000 widzów. Na stadionie jest remont sektora gości, więc jest oficjalny zakaz dla kibiców gości jednak kibice tyscy załatwiają kibicom Jagielloni wejście na stadion i zajęcie jednego z zamkniętych sektorów. Kibice Jagi zjawiają sie dopiero na drugiej połowie w liczbie około 25 głów. Dobry doping tyszan bez bluzg na Jagiellonie. Piłka nożna dla kibiców!

WIDZEWIAK - 23 września 2009, 21:07:24 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo dla braci z JAGIELLONII !!! Nareszcie zwyciestwo na wyjeżdzie,teraz pora w lidze.ŁÓDŹ zawsze Wam kibicuje !!!

bd1908 - 23 września 2009, 21:54:36 - *.33.47.96
pozdro dla braci z Tych ONLY ŁKS

ŁÓDŹ - 24 września 2009, 10:29:00 - *.toya.net.pl
Szkoda tej porażki było blisko TYLKO TYSKI GKS !!!
CAŁA ŁÓDŹ WAM KIBICUJE !!!!

Corsar - 24 września 2009, 11:49:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no prosze, niby II ligowiec a warunki dla Ektraklasowicza postawił spore...ale cieszy zwycięstwo Jagi

cwietu69 - 24 września 2009, 11:51:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Szkoda że Widzew odjechał,była szansa zagrania razem w następnej rundzie.Gratulacje i pozdro z Łodzi.

bara - 24 września 2009, 17:31:10 - *.tsi.tychy.pl
a co ma do liczy widzow redakcja skoro na oficjalnej stronie GKS pisze ze 2000, co nie zmienia faktu ze bylo wiecej, szkoda ostatniej minuty;/

1908 - 24 września 2009, 23:09:36 - *.retsat1.com.pl
Szkoda Tyskich eh, teraz już patrze na to spokojniej, natomiast jak zobaczyłem wynik 1 raz(mając świadomość jak grali Tyscy)to krew mnie zalewała, Tyscy walczyli jak równy z równym, baa zobaczcie zmiany w Jadze, Probierz już chyba z bezradności wprowadzał najlepszych, którzy i tal ledwo co strzelili jedna bramke i to w 121 minucie eh, wielki niedosyt, bo w karnych GKS myśle bez większych problemów wyeliminowałby z gry Jage, szkoda ale wielkie brawa dla Tyszan!
Tyszan - upominanie sie o swoje nic nie da, popatrz na Nas, minął tydzień a redakcja dalej nie zmieniła liczby widzów u Nas w meczu z Flotą z 4 na 6000, a zamiedziowym tego samego dnia)patrz wczoraj)z 6.5 na 7200, ja i tak podliczając frekwencje na koniec sezonu zalicze to 6000 które było.