9 października 2009, 19:49:08 - euzi
eME U-21: Liechtenstein 0-5 Polska

Reprezentacja Polski do lat 21 prowadzona przez Andrzeja Zamilskiego pokonała 5-0 (1-0) młodzieżową reprezentację Liechtensteinu w meczu grupy 4 eliminacji do mistrzostw Europy U-21, które zostaną rozegrane w 2011 roku w Danii.

Cztery z pięciu goli padły w drugiej części gry. Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania strzelcem pierwszej bramki został Jacek Kiełb. Po przerwie Polacy byli jednak skuteczniejsi. Najpierw prowadzenie podwyższył Patryk Małecki, a blisko kwadrans później zawodnik mistrzów Polski ponownie pokonał bramkarza rywali. W 80. minucie gola dla naszych młodzieżowców zdobył ponownie Kiełb, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Artur Sobiech.

9 października 2009, 18:00 - Eschen
Liechtenstein 0-5 Polska
Jacek Kiełb 43, 80, Patryk Małecki 59, 73, Artur Sobiech 90

Liechtenstein: 1. Benjamin Büchel - 2. Andreas Christen, 4. Daniel Kaufmann, 5. Valentin Flatz, 3. Oliver Spalt, 7. Rony Hanselmann (84, 15. Pius Sprenger), 9. Simon Pirker (83, 13. Seyhan Yıldız), 8. Lucas Eberle, 6. Nicolas Hasler, 11. Burak Eris (66, 14. Dominik Spalt), 10. Sandro Wieser.

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 2. Mariusz Gancarczyk, 5. Michał Płotka, 3. Kamil Glik, 4. Adam Marciniak - 6. Jacek Kiełb, 9. Kamil Cholerzyński (46, 18. Ariel Borysiuk), 8. Michał Janota (63, 14. Artur Sobiech), 11. Maciej Rybus - 10. Patryk Małecki (73, 16. Mateusz Siebert), 7. Marcin Wodecki.

żółte kartki: Glik, Borysiuk.

sędziował: Lasza Silagawa (Gruzja).

W drugim dzisiejszym meczu Holandia pokonała Finlandię 1-0 (1-0).

pablo - 9 października 2009, 19:52:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje nawet z takim Liechtensteinem trzeba umieć wygrać fajnie jakby nasza reprezentacja jutro powtórzyła taki wynik z Czechami choć i 1-0 bedzie super.

tor12bb - 9 października 2009, 19:52:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pan Andrzej Zamilski na 1 trenera naszej Kadry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

raf - 9 października 2009, 19:54:04 - *.centertel.pl
a ile zespołów wychodzi z grupy??

hanys - 9 października 2009, 19:54:16 - *.safe-lock.net
najlepszy WODECKI!!!!!!!!!!

safd - 9 października 2009, 19:56:18 - *.xdsl.centertel.pl
wlasnie ile zespolow awansuje? nastepny mecz w Kielcach z Holandia...brawo Jacek Kielb

ders - 9 października 2009, 19:56:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a dlaczego salamon nie gral?????

ernest - 9 października 2009, 20:08:29 - *.xdsl.centertel.pl
Bo bartek grał w u-19

duduś - 9 października 2009, 20:08:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Następni umiacy czytać:
Cytat z tekstu: ''Do następnej rundy awansują zwycięzcy dziesięciu grup oraz cztery najlepsze drużyny z drugich miejsc''
DO raf i safd: polecam kupić okulary ze szkiełkami powiększającymi 100+ jednym zdaniu gogle. PIsze jak wół!!!!

hesus - 9 października 2009, 20:09:32 - *.eimg.pl
"Do następnej rundy awansują zwycięzcy dziesięciu grup oraz cztery najlepsze drużyny z drugich miejsc.
"

Wisła - 9 października 2009, 20:12:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bravooo MAłecki mojj idollll

Gliwice - 9 października 2009, 20:14:50 - *.gl.digi.pl
Gliku ... Całe Gliwice wierzą, że dostaniesz się taką grą do reprezentacji Polski ! HEJ PIAST !

Bienioch - 9 października 2009, 20:16:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska ma 4 mecze a Holandia 1??:D

1920 - 9 października 2009, 20:26:09 - *.sileman.net.pl
Abdul na 5;0 czyli NRSl gratki ...

xew - 9 października 2009, 20:28:42 - *.33.170.34
Lider!!!nie wierze ....tyle punktow za nami hiszpania...to sen...Boze jak pieknie.....jestesmy potega!!!coz za efektowny awans!!!brawo terner!!brawo pilkarze!!!Malecki..Kielb...juz Real o nich pyta!!!masakra!!!taka ekipa!!!ale sie podniecilem...buahahah................grunt to poczucie humoru

boss - 9 października 2009, 20:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś czuję, że jutro Lato oznajmi rozkwit polskiej piłki, więc nie ma powodu do dymisji

korona1973 - 9 października 2009, 21:03:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ryba Ryba nasz scyzor !!!!!!!!
Brawo Jacek ;D

Maksiula - 9 października 2009, 21:10:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No i git zwycięstwo 3 punkty są najważniejsze.Sztuką jest wygrać takie spotkanie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.

boromir - 9 października 2009, 21:13:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wow jestem pod wrażeniem
Jeszcze Polska nie zginęła!

Pisuarini - 9 października 2009, 21:22:17 - *.54.88.239
Młodzież zawsze mieliśmy dobrą.Tylko potem sodówka uderzała do łbów i takie 'talenty' jak Madej,Rachwał czy Mierzejewski są już tylko przeciętnymi grajkami.Szkoda.Mam nadzieje,ze to pokolenie będzie owocowało w sukcesy w dorosłej piłce.Oby !

mks - 9 października 2009, 21:23:14 - *.adsl.inetia.pl
Ryba najlepszy brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!ti jest klasa

Z-Krwisty - 9 października 2009, 21:31:15 - *.kielce.vectranet.pl
Brawo RYBA całe Kielce biją brawa ;)

Brak2Sensu - 9 października 2009, 21:46:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak maksiula,sztuka jest wygrać z TEORETYCZNIE słabszym przeciwnikiem.To naprawde brzmi jakbyśmy byli 5 metrów ponizej dna

loop - 9 października 2009, 22:00:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pan Zamilski od lat konsekwentnie robi swoje. Wraz ze swoim sztabem potrafi trafnie wyselekcjonować aktualnie najlepszych kadrowiczów. Oczywiście były też i słabsze momenty, ale komu się one nie przytrafiają. Gratulacje za wygraną. Liczę na premiowane awansem drugie miejsce. Hiszpania poza zasięgiem.

simpson - 9 października 2009, 22:05:00 - *.chello.pl
duduś -zanim bedziesz sie nabijal z innych...cyt."umiacy "-sam sie wez czasem za lekture slownika,chyba ze to jakis lokalny slangzlewasz z innych(w sumie slusznie),ale sam sie przy tym osmieszasz,bo lepszy nie jestes

tomi - 9 października 2009, 22:15:22 - *.kielce.vectranet.pl
Kiełbik,Kiełbik nasz Scyzoryk

fanTS - 9 października 2009, 22:22:17 - *.bielskobiala.vectranet.pl
proszę litości czytam tytuł w jednym z portali Polska gromii,wchodzę patrzę kogo i się przewracam...a dlaczego nas nie ma w Egipcie Panie Globisz ? a na marginesie 1 4.1 0.2 0 0 9. zero K I B I C Ó W na meczu.

Kielce1973 - 10 października 2009, 7:15:33 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Jacek! Ostatnio podpisał 5-letni kontrakt z Koroną. Za kilka lat będzie najlepszym skrzydłowym w Polsce

KoronaKiel - 10 października 2009, 8:41:28 - *.chello.pl
brawo Rybka!!!

roger23 - 10 października 2009, 9:25:25 - *.254.128.164
Brawo Ryba!!! Czekamy na Holandie teraz!

:) - 10 października 2009, 10:12:57 - *.media4.pl
Do "duduś"
Po pierwsze "umiejących" a po drugie "jest napisane"

sidlczanin - 10 października 2009, 10:53:23 - *.160.206.26
BRAWO JACEK Siedlce są z ciebie dumne

Maksiula - 10 października 2009, 11:06:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do Leon:Mecze eliminacyjne naszej młodzieżówki jak grają u siebie,to pokazuje stacja Tvp sport,a spotkania wyjazdowe nie są pokazywane nigdzie.Pozdrawiam.

abc - 10 października 2009, 11:16:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
super tylko zobaczcie sytuacje w tabeli

drzewkooo - 10 października 2009, 12:31:38 - *.olsztyn.mm.pl
Spokojnie na razie wszystko jest dobrze. Do tej pory przegraliśmy tylko jeden mecz do tego na najgroźniejszym terenie z Hiszpanami. Poczekamy to zobaczymy jak to się rozwinie:d

angel - 10 października 2009, 12:54:02 - *.centertel.pl
Brawo Polska! Brawo Kiełb!

Ajwen - 10 października 2009, 13:33:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wygramy z Holandia(zarty oczywiscie)ale przynajmniej fizycznie sa dobrze przygotowani a nie to co seniorska kadra co drugi bez formy albo grajacy ogony w klubach i potem efektowne porazki np. 0-3 ze Slowenia.

ja - 10 października 2009, 14:54:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahahahaha gumisie i kto mówił, że Polska nie wyjdzie z grupy!!! hahahah za 4 lata będziemy mistrzami LATA!!!

bolton - 10 października 2009, 15:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
taa jasne mistrzami chyba wlasnego podworka,bo z takim poziomem ligi to blizej na kaukaz niz na salony europy,a reprezentacja Polski niewiele lepsza.

greg - 10 października 2009, 15:56:31 - *.33.19.149
tylko w tej tabeli jest blad, bo jakim cudem Polska ma 9pkt, a Hiszpania i Holandia nie stracily jeszcze punktow wg tabeli, to na kim Polacy te punkty zdobyli?

duduś - 10 października 2009, 18:30:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a po trzecie to sie zamknijcie bo jak pisze nie patrze się na ekran a po czwarte sami wy sie nauczcie czytać.... i pisac.....

gfljd - 10 października 2009, 20:51:18 - *.toya.net.pl
KOGO CHCIELIBYSCIE WIDZIEC W EKSTRAKLASIE?

oka - 11 października 2009, 15:48:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dać chłopakom szanse i powołac wszystkich do seniorsiej kadry a nóż może coś z tego bedzie... małecki jest obecnie najlepszym polskim zawodnikiem

tojzik - 12 października 2009, 22:26:26 - *.85-237-165.tkchopin.pl