Górnik Łęczna 3-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Sławomir Nazaruk 8, Janusz Surdykowski 20, 87 - Krystian Kanarski 85

Górnik: Jakub Giertl - Paweł Tomczyk, Piotr Karwan, Radosław Bartoszewicz, Krzysztof Radwański - Bartłomiej Niedziela (58 Jakub Wierzchowski), Łukasz Stefaniuk, Rafał Niżnik, Sławomir Nazaruk (90 Krystian Wójcik) - Prejuce Nakoulma, Janusz Surdykowski (90 Krzysztof Kazimierczak).

KSZO: Michał Wróbel - Marcin Kajca (51 Marcin Dziewulski), Mikołaj Skórnicki (70 Adrian Frańczak), Radosław Kardas, Łukasz Matuszczyk - Jakub Cieciura, Adrian Sobczyński, Jarosław Wieczorek, Hubert Robaszek (76 Tomasz Żelazowski) - Krystian Kanarski, Marcin Folc.

żółte kartki: Bartoszewicz, Nakoulma, Radwański - Folc, Kardas.
czerwone kartki: Radosław Bartoszewicz (58. minuta, za drugą żółtą), Jakub Giertl (58. minuta, za niesportowe zachowanie) - Marcin Folc (58. minuta, za drugą żółtą).

Ferdek - 11 listopada 2009, 14:54:02 - *.adsl.inetia.pl
KSZO widac totalna olewka meczu spokojna zima, gdyby chcieli to by Łeczna pykneli na miekko.

brawo Jasiu

maxi kaz - 11 listopada 2009, 14:59:19 - *.uni.lodz.pl (*.16.1.86)
dobrym akcentem zakończona runda ale to nie zmienia faktu że obok podbeskidzia górnik jest największym rozczarowaniem rundy

lulus - 11 listopada 2009, 15:00:05 - *.59.76.47
A kto pamięta słynny mecz Ostrowca z Łęczną - przed kilkonastoma laty -gdy chlopcy z Łęcznej nagrali rozmowę na dyktafon, w którrej to rozmowie chłopcy z Ostrowca probowali sie dogadać z chłopcami z Łęcznej co do wyniku... potem opisalo to Słowo Ludu. Który to był rok?

hary z poz - 11 listopada 2009, 15:04:06 - *.icpnet.pl
Gratulacje dla Gorbnika Leczna 3-1 brawo pora wspinac sie w gore tabelli ,oraz najlepszej kopalni w Polasce brawo ludzie ciezkiej pracy..

JA - 11 listopada 2009, 15:05:48 - *.155.123.48
kur** postawiłem remis do przerwy i po kuponie

itymnieteż - 11 listopada 2009, 15:09:06 - *.chello.pl
@ lulus
1995 rok, chyba Batugowski był wtedy trenerem.

aRtuR - 11 listopada 2009, 15:12:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do lulus - 1995 rok. "awansowało" wtedy KSZO.

Gorzow - 11 listopada 2009, 15:14:07 - *.gorzow.mm.pl
Witam mam taka mala prosbe do kibicow Stilonu i Pogoni
prosze zeby dzis po meczu kibice tych 2 druzyn sie nie napinali

jojojojo - 11 listopada 2009, 15:14:54 - *.chello.pl
do lulas
KSZO wtedy zostało w Ekstraklasie. Było to baraże. Szkoda przegranej:/ ale można się było spodziewać. Mecz odpuszczony. Mam nadzieję że w KSZO w okresie zimowym coś się poprawi bo jak nie to na wiosnę cienko będzie

1908 - 11 listopada 2009, 15:16:17 - *.retsat1.com.pl
To na prawde dobry wynik
Szacunek dla piłkarzy z Łęcznej za to, że strzelili bramke mając jednego zawodnika mniej na boisku, do tego strzelili bramke tracąc ją chwile wcześniej, brawo za to, że nie odpuścili i dopieli swego.

hehe - 11 listopada 2009, 15:22:03 - *.adsl.inetia.pl
z czym kszo do ligi ? prosty futbol, wykop jak najdalej i biegnij za nia to nie ta liga ;] Górnik na spokojnie, Jasiu mógłby spokojnie hattricka ukuć a i Prezes swoje akcje zwalił ;/

ernest - 11 listopada 2009, 15:28:06 - *.xdsl.centertel.pl
Mam takie pytanie dlaczego nie gra Grzesio Broniwicki może ktoś wie???

jojojojo - 11 listopada 2009, 15:29:10 - *.chello.pl
Do hehehe
A twój Górniczek jak gra???? Po pierwsze słabiutko w Ostrowcu, po drugie popatrz na tabelę, po trzecie z takimi piłkarzami to troszkę wyżej powinniście być. KSZO ma potencjał tyle że go nie wykorzystuje ponieważ są problemy w klubie( wiadomo jakie) !!!!
Więc troszkę respektu!!!!!!!

GKS - 11 listopada 2009, 15:33:26 - *.enterpol.pl
do ernesta
Grzesio ma kontuzje,a z ostrowca było około 100.

mati - 11 listopada 2009, 15:34:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do ernest:
bo kontuzjowany i jego brat piotr też
a w 58 minucie nie wiem dlaczego ale zaczęły się przepychanki w polu karnym górnika. Chyba Giertl walną folca, a bartoszewicz też nie wiem za co. I giertl czerwona a tamci po żółtej a że mieli żólte wczesniej to po czerwonej.
Brawo górnik

hehe - 11 listopada 2009, 15:34:33 - *.adsl.inetia.pl
no w Ostrowcu Górnik grał w innym ustawieniu, z innym trenerem itp. wtedy każdy byłby w stanie ograć Górnika ;) na szczęście ostatnio idzie ku lepszemu i zespołu pokroju KSZO powinny być gładkim dostarczycielem 3pkt ;]

YEMIOL - 11 listopada 2009, 15:37:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 58 popychanka w polu karnym Gornika i te czerwone kartki.Sedzia to dno totalne boczny tez,a techniczny najwiekszy kretyn jakiego widzialem szczyl jeden.Przeszkadzal w grze obu drużynom skąd takiego wytrzasneli.Po meczu dziadki go chcieli zlinczowac.Mecz nawet ladny Gornik mogl wiecej strzelic,a kszoki cienko grali.TYLKO GÓRNIK ŁĘCZNA

bez nicku - 11 listopada 2009, 15:41:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
Grzesiek Bronowicki ma kontuzje. A sędziowie co cyrki odstawiali to słow brakuje. Giertl nie powinien dostać kartki. Techniczny pajac głupi poleciał za bramkę(od kiedy to techniczny za bramke leci???) i coś nagadał głownemu a ten dał giertlowi czerwień. Było zamieszanie po rożnym i coś Folc zaczął kozaczyć podszedł do niego Bartoszewicz i coś mu powiedział a ten się położył i zaczął symolować, podbiegł Giertl i zaczęło się całe zamieszanie.

1916 - 11 listopada 2009, 15:46:46 - *.chello.pl
Brawo Górnik, przynajmniej jedna drużyna z lubelszczyzny sobie jakoś radzi!

kk - 11 listopada 2009, 15:46:46 - *.lublin.mm.pl
Giertl nie powinien dostać kartki? chyba żartujesz czerwona dla Giertla jak najbardziej zasłużona

KSG - 11 listopada 2009, 15:55:30 - *.dip.t-dialin.net
Dostaliscie za swoje. Górnik sie cieszy Kszoki

klo - 11 listopada 2009, 15:57:09 - *.adsl.inetia.pl
Przegralismy w Łęcznej ale rywalizację w tym sezonie wygraliśmy z nimi.
Szkoda ,że po strzeleniu bramki na 2-1 daliśmy sobie wbić 3 bramkę . Gdyby nie to była szansa powalczyć o remis.
No ale stało się jak się stało. Mówi się trudno.
Pa pa do wiosny 2010 !!!!

mareczek - 11 listopada 2009, 16:07:57 - *.enterpol.pl
kszo ty dzifko! wracać do domu :D brawo Górniczku, bardzo dobry mecz. Giertl pokazał, że jest dobrym bramkarzem, a sędziowie.. jak to polscy.

haha` - 11 listopada 2009, 16:10:19 - *.181.135.230
widzów: 1000. hahaha leczna nie ma kibicow???

huhacz - 11 listopada 2009, 16:15:22 - *.tktelekom.pl
hahah a na kszo chodzi 1.5000 kibiców

eero - 11 listopada 2009, 16:31:03 - *.enterpol.pl
a mi sie podobał doping Górników - jesli chodzi o mecz to technicznym był jakiś synek - sam nie wiedzial co robi - główny też sobie nie radził. Brawa dla Sławka i Prejuce'a - kiedy on me piłke to wiem jedno - na pewno jej nie straci.

Hi hi hui - 11 listopada 2009, 16:55:55 - *.adsl.inetia.pl
A pamiętacie wy tam Łęcznej jak wam MArek Sokołowski z KSZO zasadził brameczkę w 93 minucie w barażach o 1 ligę???
A tak szykowaliście się na 1 ligę.
Ach co to były za fajerwerki gdy druzyny wychodziły w szatni. Napinka w Łęcznej była niesamowita. Przyszła 93 minuta i Marek Sokołowski rajdem przez całe boisko strzelił wam piękną bramkę wybijając wam z głów sny o potędze.
He he he

samuel - 11 listopada 2009, 17:11:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A najlepszy był Folc , płakał jak dziecko jak schodził z boiska

KibicKSZO - 11 listopada 2009, 17:12:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za sklad???!!!! Dwa dni temu dobry mecz z Zabrzem ,a teraz popieprzony sklad. Kasperczyk daj sobie juz spokoj z tym Kajca!!! Twoj znajomy to czy co??? Przejrzyj na oczy i zobacz jakie to beztalencie!!!! Czemu taka rotacja w skladzie nie rozumie.

łeczna - 11 listopada 2009, 17:21:49 - *.xdsl.centertel.pl
tak tylko łeczna to malutkie miasto a ostrowiec z 2 razy wieksze wogóle zadnego porownania nie ma

MaBers - 11 listopada 2009, 17:32:13 - *.radom.vectranet.pl
Brawo Górnik tak się wygrywa z dziadostwem.

zŁęcznej - 11 listopada 2009, 17:40:54 - *.enterpol.pl
sracie sie o ta frekwencję co kolejkę.. chyba każdy woli, żeby na meczach jego drużyny było 1.500 kibiców, którzy wierzą w drużynę, niż 5.000 - 6.000 łbów przychodzących zjeść popcornu, polansować się, czy bluzgać na piłkarzy. ja tam jestem zadowolony ;))

MARCEL - 11 listopada 2009, 18:13:51 - *.181.129.166 (*.168.0.17)
Nie napinajcie się tak na KSZO.Jak Cieśliński i Szymoniak wróci do składu na wiosnę do podstawowej 11-tki wtedy KSZO pokaże swój potencjał.Zobaczcie jak KSZO zaczęło rundę z nimi w składzie, 5, 6 miejsce w tabeli.Co do sędziego to ten sam co wykartkował czerwienią KSZO i podyktował przeciw nim 2 karne w Poznaniu w meczu z Wartą,wyniku nawet nie przypominam,oni to jakaś porażka

loco - 11 listopada 2009, 18:22:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MaBers - radom leczy kompleksy co dopiero nazwać 4ligowy zielony glut?

krak - 11 listopada 2009, 18:40:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do lulus spytaj Piotruka lub Hermana

msg - 11 listopada 2009, 19:12:05 - *.254.147.131
do jojojojo
to bylo jeszczew trzeciej lidze jakies 12 lat temu. kszo awansowalo a to byl mecz na szczycie

MaBers - 11 listopada 2009, 19:16:41 - *.radom.vectranet.pl
Loco sam jesteś jednym wielkim kompleksem. Radomiak 3 liga ty palancie.

hary z poz - 11 listopada 2009, 19:30:51 - *.icpnet.pl
Kibice i sympatycy Gornika Leczna cenie was za inteligecje iw miare rowny Elektorat Kibica zawsze od 1.500 do 1200.Jest dobra koniuktura kopalni i nowego prezesa za kolniez niech walczy o zadaszenie TRYBUNY dla kibicow LECZNEJ -wowczas Stadion inaczej /Wyglada .Przy zadaszonej trybunie doping [glosnosc wzrasta do 30 procent-akustyka].Pora dokonczyc ten stadion .Zycze zrealizowania w/ w inwestycji

antash - 11 listopada 2009, 20:41:07 - *.acn.waw.pl
do lulus, msg, hihi hui
mecz na szczycie szkoda ze ustawiony, przeciez po tych barazach bylo bardzo glosno jak na owe czasy mecz sprzedany przez pilkarzy ktorzy nie mieliby szansy grac w wyzszej lidze ;))))) a grali w pierwszej 11 ;)))) o nazwiskach nie bede pisal ;))

Roland - 11 listopada 2009, 20:59:33 - *.lublin.mm.pl
kszo można opisać jedną sytuacją: leży zawodnik kszo, Prezes wykopuje poza boisko a co robią te pi.dy z ostrowca, oczywiście szybka akcja na bramkę górnika. DNO piłkarskie!!!!!!!!!!!!!!

lobond - 11 listopada 2009, 21:06:47 - *.ambit24.net
poraz kolejny Łapa na farcie...przerost formy nad trescią...

Kszok - 11 listopada 2009, 21:53:51 - *.onecik.pl (*.0.0.71)
Żenujący poziom wypowiedzi, czy Górnika dopingują sami gimnazjaliści? (Niestety i po naszej stronie wypowiadają się jacyś net napinacze:/)
Wygraliście to OK, dziś byliście lepsi, ale lepiej popatrzcie na swoje miejsce w tabeli i porównajcie swój budżet do budżetu KSZO, który ciągle ma długi i nie płaci piłkarzom!
A co do ilości widzów to u nas na meczu ligowym nie pamiętam kiedy ostatnio było tylko 1500. Fakt, że ostatnio chodzi tylko po 2000, ale to głównie przez nieudolność zarządu.

Kszok - 11 listopada 2009, 21:57:07 - *.onecik.pl (*.0.0.71)
Kszoków 100 w Łęcznej z flagą w barwach narodowych.

henryk - 12 listopada 2009, 15:31:02 - *.icpnet.pl
Leczna jak byla w Ekstraklasie to miala najlepszych internautow ale to bylo kilka lat temu i dobra strone internetowa

ddd - 12 listopada 2009, 21:22:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
heheh Kszokow ledwie stówka w Łęćznej,jaki klub tacy kibice.Dobrze,ze kolejnego Zera nie zaliczyli,bo ostatnio to było nagminne,a na necie najlepsi kibice hehehhe.

kondi - 12 listopada 2009, 23:49:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia techniczny posmiewisko zrobil z siebie... Jak mogl zobaczyc cos ze srodka i podejsc do sedziego glownego powiedziec by ten tal bramkarzowi czerwona kartke skoro glowny sedzia stal blizej i nic niewidzial ? w takim razie korupcja dalej jest w naszej pilce... dla mnie to bardzo dziwne !! Ale mimo wszystko zwyciestwo pokazaliscie ze w 9 da sie tez wygrac i grac wcale nie gorzej od KSZO !! Brawo Gorniczku ! Kto kocha ten wierzy ! Nadejdzie wiosna z nia lepsze czasy !