hehe - 6 marca 2010, 16:55:20 - *.adsl.inetia.pl

WKS - 6 marca 2010, 16:55:22 - *.hsd1.il.comcast.net

oldee - 6 marca 2010, 16:55:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zks - 6 marca 2010, 16:56:30 - *.175.c78.petrotel.pl
hahaha nie wiem skad jestes mks ale zeby jednoczesnie nazywac kogos napinatorem a pozniej samemu wiesniakiem to szczyt glupoty :D :D kto tu sie napina :D

a - 6 marca 2010, 16:56:36 - *.chello.pl
2000 widzów?? To chyba kpina jakaś?

pogon - 6 marca 2010, 16:56:45 - *.chello.pl
i dobrze ze wynik skonczyl sie remisem.ZARAZ POGOŃ GRA I WYGRA Z PODBESKIDZIEM hej pogon goool lalallal.
Pogoń & Flota

kasas - 6 marca 2010, 16:57:06 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Znicz za walkę do końca. Cenny punkt!!Jest!!

Stilon - 6 marca 2010, 16:57:07 - *.75.121.83
Stilon jak sto Stilon traci bramki w ostatnich minutach to u nich normalne

ziom - 6 marca 2010, 16:58:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahah 2 tys wasze miejsce jest w 4 lidze i bardzo dobrze ze znicz wyrównał w 90 min

L - 6 marca 2010, 17:05:05 - *.chello.pl
ha,ha a tylu ''typerów'' się napinało,że Znicz dostanie w Gorzowie.A goście utarli nosa bo gra się do końca.

ryb3n - 6 marca 2010, 17:20:38 - *.elektron.com.pl
Biliński - kolejna gwiazdka która się pokaże w Zniczu

boss - 6 marca 2010, 17:23:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Znicz. Trzeba się utrzymać, a w przyszłym sezonie walczymy o górne części tabeli. MKS!

Polik - 6 marca 2010, 17:24:02 - *.019-163-73746f22.cust.bredbandsbolaget.se
Ave GKP hehe

Widzew - 6 marca 2010, 17:25:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Gkp.pozdro

weasd - 6 marca 2010, 17:31:37 - *.33.92.198
Kamil Biliński już dawno powinien grać w ekstraklasie. Brawo Kamil !!!

TZ - 6 marca 2010, 17:31:48 - *.146.241.80.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Brawo Znicz za walkę do końca !!!

S1947 - 6 marca 2010, 17:37:54 - *.hsd1.co.comcast.net
To jakas plaga z traceniem bramek w ostatnich minutach . Widac Topolski nie moze wpoic grajkom ze mecz trwa do ostatniego gwizdka .Jak zwykle gramy lepiej tylko co z tego jak konczy sie remisem .
Tylko Stilon Zks

ZKSZKS - 6 marca 2010, 18:17:54 - *.gorzow.mm.pl
jak zwykle brawo dla pogoni za napinke ale naprawde nie jarajcie sie kibice znicza poniewaz 1 wasza i druga bramka z niczego pierwsza sam na sam po błędzie a druga pilka przeszla przez 15 graczy i wpadla no ale coż to sport nie wazne jak ale punkt jest ;(

redzio - 6 marca 2010, 18:36:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w Płocku Wisła juz w pierwszych 30 minutach prowadzi z Górnikiem Łęczna 3-0 -14,24 -Koczon, 29-Grzelak. Normlanie w pilkarzach z Płocka obudzil sie jakis demon.Nie ma mnie na meczu,jestem chory
ZNicz,życze zebyscie sie utrzymali,bo Płock utrzyma sie na pewno,a moze i powalczy o wyzsze miejsca,bo awans niestety poza zasiegiem.Ale za rok...bedzie ekstraklasa.

leon - 6 marca 2010, 19:13:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Szkoda, niewiem czemu, ale lubie Stilon, chociaż nigdy nie byłem w Gorzowie! Fajny klubik i kibice też nie napinacze, szkoda remisu z tak słabym przeciwnikiem. Dzis Jaga wygrała na wyjezdzie, moze za 2 lata spotkanko w Eksttraklasie? Pozdro od kibica Jagi dla Stilonowców!

Eloo - 6 marca 2010, 19:28:48 - *.chello.pl
@leon
HAhahahha, skąd Ty się urwałeś ? Ci wielcy z Gorzowa na 90minut co mecz Pogoni się napinają, jakieś kompleksy hah

grosss - 6 marca 2010, 19:34:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
leon najwiekszy napinacz zaraz po piszczelu.lecz sie chlopie

L - 6 marca 2010, 19:35:27 - *.chello.pl
leon,spotkacie się niedługo z GKP i Zniczem,ale w I lidze.Dużo do spadku Jadze nie brakuje.

olo - 6 marca 2010, 20:20:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najsłabszą linią w Stilonie była dzisiaj obrona, mało tego Trucha w środku to jedno wielki nieporozumienie z całym szacunkiem do tego pana, brakowało mi Kaczorowskiego no ale cóż kartki. Dobre wejście zrobił Wan. Tak być nie może bo straciliśmy 3 punkty w 90 min!!!!. W sytuacjach to Gorzów powinien ten mecz wygrać różnicą min. 3 bramek. Niech jak najszybciej do obrony wraca Jakosz bo w Zabrzu widze ich b. blado.

?? - 6 marca 2010, 20:28:57 - *.centertel.pl
david topoolski -porazka liczac mial najwiecej strat w Gkp,moim zdaniem nie zalapalby sie nawet do oberligi czyli 5 ligi niemieckiej(wiem bo ogldalem duzo meczy z tej ligi i wiem jaki jest poziom w niemczech),no ale to synek wiec musi grac:P taka jest ta nasza pilka-PZPN://

benfa - 6 marca 2010, 20:38:10 - *.177.133.10
nie ma to jak strzelic w 88 i potem stracic w 90 i to u siebie...

PS FAN - 6 marca 2010, 20:45:52 - *.adsl.inetia.pl
Apeluje do małolatów którzy podpisują się pod szyldem Pogoni:nie napinajcie się w takich miejscach jak to bo przynosicie wstyd swojemu klubowi.Co do meczu to u Was było ciekawiej niż w Bielsku dzisiaj.Przynajmniej zobaczyliście 4 bramki.Pozdro dla normalnych.

wafel S - 6 marca 2010, 20:47:10 - *.gorzow.mm.pl
Nic nie rozumiem.Piątkowski był do oddania i trzeba go było pogonić w cholerę.Ten gościu nie nadaje się do gry.Jak zwykle kilka setek i nic.Co to za napastnik?Powtarzam się już ale posadźcie tego gościa w końcu na ławie!!!Jak go dzisiajn zobaczyłem w wyjściowym składzie, z całym szacunkiem dla Topolskiego to wiedziałem,że nic nie strzeli a my nie wygramy.Drewno total i koniec kropka.

wafel S - 7 marca 2010, 9:22:13 - *.gorzow.mm.pl
Do lubuski: najpierw trzeba rozumieć słowo awans...do 2 ligi to można być zdegradowanym.Idź się trochę doucz i spinaj się gdzie indziej.

Olo - 7 marca 2010, 10:58:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lubuski już awansował ale w bezmyślności!!!. On sam jak GKP jest. Tylko Stilon ZKS.Dziecko dorwało klawiaturę i ma radoszkę- proste. Ma kompleksy bo na codzień ogląda A klasę.

next - 7 marca 2010, 13:04:31 - *.tkgorzow.insant.pl
a co tu gadac
szkoda wyniku
ale mam nadzieje ze bedzie dobrze

ju - 7 marca 2010, 15:49:41 - *.33.69.165
do ZKSZKS - obie bramki dla Gorzowa z niczego, przypadkowe - pierwsza po rykoszetach, druga po niefortunnym wślizgu obrońcy...Więc się nie jaraj. Znicz na 1:1 strzelił po trzech podaniach, a na 2:2 po precyzyjnym wolnym. Więc się nie jaraj...

max - 7 marca 2010, 17:32:35 - *.bredband.comhem.se
ale urwallllllll w 90 min:D

DO JU - 8 marca 2010, 22:27:19 - *.gorzow.mm.pl
chlopcze wiec sie nie jaraj. zobaczyles cztery bramki tak?do 60 minuty znicz moze raz byl na "POLOWIE" stilonu. w 60 minucie dotarl do bramki.znicz jest do bani.i tylko zlekcewazenie tej postawy przez zawodnikow stilonu dalo im prezent w postaci 1 punktu. mysle ze w nastepnych spotkaniach 90% druzyn ktore nie zrobia takiego bledu znicz bedzie tak wypunktowany ze zgasnie.teraz mozesz sie jarac do bolu.

ju - 9 marca 2010, 21:44:52 - *.254.232.111
Chłopcze - lekceważenie Znicza - jak piszesz - to czyja wina ? Mecz, chłopcze, trwa 90 minut plus to, co doda sędzia, więc o co biega ? I nie ważne jest, ile razy Znicz do 60 min. był na połowie Stilonu / naucz się używać liter właściwej wielkości/. A ile procent drużyn zagra ze Zniczem z takimi błędami, jak to określasz, jak Stilon, to ... pożyjemy, zobaczymy... Więc się nie jaraj... Stilon powalczy o utrzymanie.