rower - 20 marca 2010, 15:52:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tomekwiśla - 20 marca 2010, 15:52:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nigdy nie spadnie motorek nigdy nie spadnie... Gratki od kibica Białej Gwiazdy z Lubelszczyzny

Bukol - 20 marca 2010, 15:53:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

erty - 20 marca 2010, 15:54:00 - *.adsl.inetia.pl
good ;)

rastaban - 20 marca 2010, 15:54:34 - *.static.vip-net.pl
Baniak to ma głowę do załatwiania zwycięstw...

kibicmotor - 20 marca 2010, 15:55:43 - *.222.190.167
Bravo Motor! ale ten Kluczbork sie kosi!2 najlepszych musialo zejsc!dobrze,ze dociagnelismy wygrana do konca!Bedzie dobrze!

szymson - 20 marca 2010, 15:55:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo tu pan Baniak specjalista od utrzymywania słabeuszy pokazuje że każdy klub można wyciągnąć z kłopotów jeśli chodzi o wyniki sportowe bo jeśli chodzi o problemy finansowe i organizacyjne motor odstaje

Car - 20 marca 2010, 15:56:10 - *.xdsl.centertel.pl
Bukol - a ty co, juz z meczu wrociles ze komentujesz. Nie widziales to nie siej farmazonow. Jedyny spadek jaki jak narazie widze to spadek poziomu edukacji w twoim wykonaniu.

vivamotor - 20 marca 2010, 15:57:19 - *.222.190.167
Bravo Motor! teraz bedzie remis na Widzewie!

lapa - 20 marca 2010, 15:57:44 - *.dip.t-dialin.net
szkoda MKS remis byl by sprawiedliwy ale niestety tak jest na wyjezdzie

andy - 20 marca 2010, 15:58:14 - *.204.109.23
nie zwracajcie uwagi na neonapinaczy,wynk jest i nic tego nie zmieni

ml - 20 marca 2010, 16:00:07 - *.97.6.204
NIGDY NIE SPADNIE NASZ MOTOR NIGDY NIE SPADNIE ciekawe jak teraz w lodzi troche kontuzji w Motorze po tym meczu mysle ze chlopaki sie pozbieraja ja licze chocby na remis w Lodzii bedzie pieknie teraz ciezkie mecze przed Motorem Widzew potem Pogon ale MY WIERZYMY

ss - 20 marca 2010, 16:00:26 - *.internetia.net.pl
brawo baniak. mistrz w ustawianiu wyników.

WKS Śląsk - 20 marca 2010, 16:00:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Motor. Graty!
Śląsk z wami, do końca, widzimy się w Łodzi i Gorzowie !

Ralf - 20 marca 2010, 16:00:58 - *.static.vip-net.pl
Wszytko ładnie,pięknie. Tylko z Widzewem tak łatwo nie będzie. Ale trzeba walczyć.

mimi - 20 marca 2010, 16:02:10 - *.uni.opole.pl
Juz chyba po ptakach,mks gra dobra pilke a przegrywa,nadzieja powoli umiera,wydaje mi sie,że ciezko bedzieutrzymac sie mksowi,rozum mowi nieaserce..

Rafał - 20 marca 2010, 16:02:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korupcja trwa nadal.

Rudy - 20 marca 2010, 16:05:51 - *.254.138.172
Brawo brawo Motorek tak trzymać

gksfan - 20 marca 2010, 16:07:48 - *.adsl.inetia.pl
zycze utrzymania ale smieszni jestescie 2-ie wygrane i juz sie utrzymacie to dopiero poczatek zobaczymy jak pozniej bedzieceie grac z trudniejszymi rywalami np G.Łęczna G.Zabrze GieKsa itp

raf - 20 marca 2010, 16:08:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
powiedzcie mi jak sie spisali sedziowie tego spotkania??????????Stalowiacy

suchy - 20 marca 2010, 16:09:52 - *.adsl.inetia.pl
oby tak dalej!!!

lapa - 20 marca 2010, 16:15:58 - *.dip.t-dialin.net
ja to jestem ostrozny w komentowaniu spotkania z motorem ale MKS zasluzyl na remis wiadomo wkoncowce trzeba postawic wszystko na jedno karte nie wyszlo a stracilo sie 2zawodnikow 1czerwona i 4zolte MKS ma jeszcze 2 ciezkie wyjazdy

Betony - 20 marca 2010, 16:26:01 - *.lublin.mm.pl
Do końca pierwszej połowy przewagę miał Motor. Dobrą sytuację sam na sam pod koniec pierwszej połowy jednak miał Kluczbork. W drugiej połowie to Kluczbork miał przewagę, tzn. utrzymywał się głównie na połowie Motoru, jednak niewiele z tego wynikało, groźnych strzałów było jak na lekarstwo. Motor głównie w drugiej połowie bronił wyniku. Santana mógł podwyższyć pod koniec na 2:0, jednak nie dał rady przyjąć piłki. Ogólnie końcówka bardzo nerwowa i imo niezwykle interesująca. Sędziowie... w sumie dobrze, bez jakiś dużych pomyłek.

Motorowiec - 20 marca 2010, 16:29:18 - *.lublin.mm.pl
Po co sie napinac???Szczegolnie to robia Ci ktorzy nie widzieli meczu.W pierwszej polowie napewno lepszy byl Motor a co do drugiej polowy to kiepska gra w wykonaniu Motorowcow.Jednym slowem wynik napewno lepszy niz gra i z tego trzeba sie cieszyc.Napewno ciezko bedzie z utrzymaniem ale trzeba walczyc i wierzyc,gramy dalej.Z Kluczborka okolo 35-40 kibicow.BYL BEDZIE JEST MOTOR RKS!!!!

exec - 20 marca 2010, 16:29:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ci ktorzy skreslali Motor i z niego kpili niech zamykaja usta bo Motor juz nie jest chlopcami do dostarczania punktu Motor juz nie przynosi wstydu.Baniak dziala w Motorze,to widac.Sytuacja w tabeli moze i nadal jest beznadziejna,ale jesli MOTOR ma spaść to tylko po ciezkiej walce do samego konca.Brawo Motor

@ - 20 marca 2010, 16:35:39 - *.chello.pl
do gksyfan:mnie na przyklad szmieszy stadion w polu ,buraki i krowy wokol niego

aaa - 20 marca 2010, 16:35:52 - *.enterpol.pl
sedzie glowny - tragedia, widac ze stalowiec

KibicLBN - 20 marca 2010, 16:37:18 - *.futuroexito.pl
Własnie wróciłem z meczu wkońcu zwycięstwo Motorka;) co do pana sędziego gwizdał co się dało pod gości !! i jeżeli ktoś tu pisze o ustawianiu meczów przez Motor to jest kretynem. Co do spotkania 1 połowa z lekką przewagą Motoru. 2 połowa to przygniatająca przewaga Gości którzy bardzo przycisneli( Motor wysiadł kondycyjnie od 60min chodzili po boisku) lecz nie mieli dzisiaj szczęścia, aby piłke umieścić w siatce.
Dziękuje za uwage.

lapa - 20 marca 2010, 16:39:26 - *.dip.t-dialin.net
niech sie ten utrzyma co walczy do konca Panowie oto chodzi walka emocje to jest to co kibic potrzeboje adrenalina por tojest sport a nie przekrety Chwala lepszemu

janko104 - 20 marca 2010, 16:43:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Motor! (M)! pozdrowienia z Wroclawia !

ełka - 20 marca 2010, 17:05:03 - *.adsl.inetia.pl
już trzecią kolejkę pod rząd sędziują Motorowi arbitrzy z Podkarpacia, a teraz nawet z samej Stalowej Woli-już bez przesady śmieszni panowie z pzpn-u

syjo - 20 marca 2010, 17:15:06 - *.lublin.enterpol.pl
ełka i co z tego ? w tym meczu padł wynik korzystny dla St-w. Zresztą sędzia dostosował się do poziomu

RKS - 20 marca 2010, 18:03:10 - *.56.10.195
Cieszą 3pkt, ale z taką grą będzie ciężko się utrzymać Motorowi... Najlepszym zawodnikami Motoru byli Dłoniak, Fundakowski i Białek. Nie widzę natomiast w składzie Płazy i Popławskiego na chwilę obecną. Płaza wszedł w 56min. i już po kwadransie miał zadyszkę! myślałem, że nie dotrwa już do końca meczu. Ogólnie za dużo strat, zero pomysłu na grę i kiepska kondycja Motorowców co niepokoi... BYŁ, BĘDZIE , JEST... MOTOR RKS!

bravo - 20 marca 2010, 18:23:44 - *.gorzow.mm.pl
Bravo Motor ! pozdro z Gorzowa za pokonanie tej wiochy !

toni 1911 - 20 marca 2010, 18:31:16 - *.182.66.222.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Motor spadacie szkoda przedłużać te męki.Przyszło coś tych kiboli czy dali spokój.Motor żal i nędza jak cały Lublin.Kibic z lubelszczyzny-pozdr dla Górnika Łęczna tam jest cywilizowany świat futbolu.

mario21 - 20 marca 2010, 18:31:38 - *.33.128.132
do RKS chłopie jak ty nie widzisz w składzie Papaja to chyba nie chodzisz na Motor BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS gramy dalej jest ok

RKS - 20 marca 2010, 18:38:55 - *.56.10.195
do Mario21 - chłopaku chodzę na mecze Motoru od wielu lat i nie jestem jakimś sezonowcem, ale Papaj wg się już wypalił i do formy jaką kiedyś miał dużo mu brakuje, szacun dla Niego za to co zrobił dla Motoru, bo naprawdę zawsze był sentymentem i sercem z Motorem, dawał z siebie wszystko i dużo Motor mu zawdzięcza, tyle w temacie

kibicc - 20 marca 2010, 19:07:42 - *.enterpol.pl
Dwa mecze i Motor przed gornikiem

a - 20 marca 2010, 19:18:55 - *.xdsl.centertel.pl
sędzia Słupiński przekręcił Stalówkę GKS-a wyrównała w 95 min.,pewnie gdyby nie strzelili mecz trwałby dalej

mario21 - 20 marca 2010, 19:19:05 - *.33.128.132
do RKS masz racje to nie ta forma co kiedy odchodził do Korony ale kto za niego chyba nie Sadowski czy Płaza widziałes co dzisiaj pokazał gramy tym czym mamy bez urazy teraz wszyscy do Łodzi TYLKO MOTOR

lapa - 20 marca 2010, 19:27:24 - *.dip.t-dialin.net
niedlawsi-chlopie co ty piszesz KLUCZBORK ma obiekty co polowa ekstraklasy i 1ligi nie ma W KLUCZBORKU przygotowywali sie olimpijczycy do olimpiady w1936r KLUCZBORK ma 6 biosk i hale w przepieknym PARKU mase klubow morze tylko pomarzyc wytlumaczcie temu czlowiekowi bo ja nie mam sily KLUCZBORK nie jest wiocha a na pewno jest ladniejszy od lublina

miastowy - 20 marca 2010, 19:42:31 - *.chello.pl
lapa- nie dmuchaj już więcej kleju :/
nie dość, że piszesz bzdury to jeszcze z takimi błędami - żal mi ciebie człowieku, powinieneś pomyśleć o jakiejś terapii.
Kluczbork ładniejszy od Lublina ? - szok !!!

XYZ - 20 marca 2010, 19:58:19 - *.chello.pl
lapa-chyba chcesz na forum poprosić o "klucz do kabiny"... pzrd dla "wspaniałego i kultowego" miasta Kluczbork

@ - 20 marca 2010, 20:31:35 - *.chello.pl
Do toni 1911:gdzies ty widzial cywilizacje ,chyba jestes krotkowidzem.Na pewno nigdy nie byles w lecznej albo nigdy z niej nie wyjezdzales piszac takie bzdury.

RaVeN - 20 marca 2010, 20:35:21 - *.lanet.net.pl
Mieszkalem w Kluczborku pare lat temu. Ladne miasteczko. Lapa przesadzil zdrowo. Mozliwe, ze nie byl w duzym ladnym miescie (pow.300 tys), a juz z pewnoscia nie w Lublinie. MKS zniknie z 1 ligi jak tylko zmienia sie wladze, ktore nie oszczedzaja na klubie.

GieKSa - 20 marca 2010, 20:51:36 - *.centertel.pl
Brawo Motor! 1 liga dla Motoru! Pozdrawia GKS Katowice!

mks/okl - 20 marca 2010, 20:53:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
1. Tu w Kluczborku mamy świadomość, że bardziej jesteśmy drużyna na 2 ligę niż na pierwszą - Trafił nam sie taki fajny epizod w 1 lidze więc go wykorzystujemy
2. Jeśli mówicie ,że Kluczbork to wiocha nie nadająca się do tego elitarnego grona, to nie tyle ubliżacie nam ale tym, którzy z nami przegrali a przypomnę: Widzew, Pogoń, Gieksa czy KSZO ( wszyscy byli pierwszoligowcy).
3. Kluczbork ma najlepszych kibiców i najlepiej przyjmuje gości przyjezdnych.

lapa - 20 marca 2010, 21:05:12 - *.dip.t-dialin.net
1972r w lublinie odbyly sie finaly-miastowy-xyz czy wy wiecie jakie Pecha macie dzieci ja bylem w lublinie i bralem udzial wtych zawodach W tamtym tygodniu bylem w Pekinie alles klar jungs

Olo - 20 marca 2010, 21:18:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak poczyna sobie Dłoniak były golkiper z Gorzowa???????. Z góry dziękuję i pozdrawiam kibiców Motoru , kibic Stilonu.

ełka - 20 marca 2010, 21:21:07 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby nie zwycięstwo Znicza Pruszków można by było powiedzieć, że ta kolejka ułożyła się idealnie dla Motoru-ale i tak nie jest źle.Tylko Motor!!

ełka - 20 marca 2010, 21:29:23 - *.adsl.inetia.pl
Dłoniak na prawdę bardzo dobrze-podejrzewam że gdyby bronił Gieresz trzy punkty pojechały by do Kluczborka.

miastowy - 20 marca 2010, 21:30:09 - *.chello.pl
Do Olo:
Dłoniak zagrał dzisiaj bardzo dobry mecz.Pewny punk drużyny.
Do lapa:
Kolego ja też już nie jestem małolatem .... ale nad ortografią powinieneś popracować :/. Nazwy miast piszemy WIELKĄ literą.

Grzebcio - 20 marca 2010, 21:31:44 - *.nplay.net.pl
Do Olo.Dawid Dłoniak bardzo pewny mecz. Trochę "parad" pod publikę ale ogólnie bardzo pewny punkt Motoru i duży wklad w zwycięstwo.

Yuri - 20 marca 2010, 21:36:32 - *.nplay.net.pl
Ale co nie którzy to z was pajace są !!! nie ważne gra w końcu w polskiej lidze daleko nam do angielskiej ale najważniejsze że 3 pkt zostały w Lublinie i odbijamy się wyżej PAJACE

lapa - 20 marca 2010, 21:53:29 - *.dip.t-dialin.net
miastowy-mala literka to bylo extra KLUCZBORK pisze z D ty jako polonista dobre masz oczy Kolego ale na pytanie nie odpowiedziales

lol - 20 marca 2010, 22:06:17 - *.nplay.net.pl
do lapa, koleś Pekinu w Lublinie nie ma już od co najmniej 5 lat (to był taki sklep przy. Al. Kraśnickiej z fajansiarską odzieżą za 10zł ale długo nie pobył bo go zlikwidowali), więc nie wiem jakim cudem byłeś w nim w ub. tygodniu???
A dla nieznających Lublina zapraszm do obejrzenia jak wygląda:
962
a warto popatrzeć. Ja natomiast poproszę o link do Kluczborka, może być i od lapy

wilku - 20 marca 2010, 22:06:52 - *.nette.pl
ilu kibiców było na meczu ?
żałuje że nie mogłem być ;((

miastowy - 20 marca 2010, 22:18:33 - *.chello.pl
I tak ci nikt nie wierzy, idź już spać.
Penie byłeś w Lublinie na finałach w żużlu, aha, pytanie kończy się wstawiając ZNAK ZAPYTANIA "?".
Koniec lekcji jęz.polskiego - Dobranoc.

młody - 20 marca 2010, 22:20:48 - *.lublin.enterpol.pl
Najważniejsze są 3 punkty, które udało się dzisiaj zdobyć. Pierwsza połowa to przewaga Motoru udokumentowana bramką. Po przerwie nasi piłkarze nie wytrzymują kondycyjnie i praktycznie od jakiejś 60 min. więcej chodzą niż biegają. Do tych co mówią, że Kluczbork zasłużył na remis - moim zdaniem nie zasłużył, z samego siedzenia na połowie przeciwnika jeszcze się bramek nie zdobywa, brak skuteczności MKS-u zadecydował, że to my dzisiaj dopisujemy 3 pkt. Kibiców gości jakieś 35-40 osób, przed meczem w klatce rzucają się śniegiem między sobą ;D Z przerwami, ale dopingują swoją drużynę całe spotkanie.

tak tak - 20 marca 2010, 22:29:00 - *.jjs-isp.pl
tak Baniak ma baniak? zobaczymy zobaczymy

lbn - 20 marca 2010, 23:26:20 - *.nette.pl
kibiców nie więcej niż 2000 dzisiaj

barwny - 20 marca 2010, 23:29:50 - *.solcon.nl
Czytajac wypociny jakis burakow licytujacych sie ktore miasto wieksze,ladniejsze itd. nachodzi mnie mysl, ze niektorzy to jeszcze z drzewa nie zeszli a w miastach chca mieszkac..
Co do wyniku taka jest pilka nie zawsze lepszy wygrywa
MKS ma jeszcze szanse ,ale Motor to juz lament nad rozlanym mlekiem

wilku - 20 marca 2010, 23:31:29 - *.nette.pl
dzienkówka za info

S1947 - 21 marca 2010, 1:49:03 - *.hsd1.co.comcast.net
Dawid powodzenia , szkoda ze juz nie w Gorzowie , ale nic takie zycie . Pozdro .
Tylko Stilon Zks

albinek - 21 marca 2010, 6:43:10 - *.tpnet.pl (*.8.111.13)
Kibic Sandecji gratuluje i życzy utrzymania.

lukas - 21 marca 2010, 8:39:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tydzień temu napisałem, że Motor wygra i tak się stało. To było pewne. Kibice MKSu po remisie z drużyną z czołówki myśleli, że Motor rozjadą. Zapomnieli, że mecz meczowi nie jest równy.

slawko - 21 marca 2010, 9:29:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się nie strzela bramek, to sie meczu n ie wygra , niestety. Wczoraj 3/4 meczu na połowie gospodarzy. Przewaga MKS ogromna. Motor słabiutki, ograniczał sie tylko do wybijania piłek na oślep i do do symulowania kontuzji. Tego Baniak nauczył ich wspaniale! W MKSie w duzym kryzysie formy Waldek Sobota, dziwne, że dograł do końca meczu, pierwszy był do zmainy.Szcunek dla młyna Motoru, gra piłkarzy padaczka, a oni doping non stop!

suchy - 21 marca 2010, 10:43:55 - *.adsl.inetia.pl
Teraz remis z Widzewem!

jun - 21 marca 2010, 14:00:31 - *.chello.pl
Remis z Widzewem??? hehehe chyba po 10 minutach, chociaz nie wiem czy aby to nie za długo... Cieszcie sie, cieszcie bo jeszcze tydzien wam został. A na Widzewie zostaniecie dosc mocno sprowadzeni tam gdzie wasze miejsce. Otwocki Widzewek

kibic - 21 marca 2010, 15:28:39 - *.33.94.71
Otwock a co to za wiocha

suchy - 21 marca 2010, 15:52:15 - *.adsl.inetia.pl
Nawet jeśli przegramy z widzewem to i tak sie utrzymamy bo w nastepnych meczach zwyciężymy!

hehehe - 21 marca 2010, 19:19:15 - *.nplay.net.pl
Do barwny - o jakiej licytacji piszesz??? O jakim porównianiu??? Jak można porównywać kilkuset tysięczne miasto z mieściną???? Na mózg Ci padło gościu???

barwny - 21 marca 2010, 19:43:05 - *.solcon.nl
Do hehehe.
Poczytaj sobie wszystkie posty nastepnie przeczytaj moj postaraj sie zrozumiec, przynajmniej sie mocniej wysil przypuszczam ze bedzie kosztowalo to Ciebie duzo wysilku, ale zycze ci powodzenia.A nastepnie napisz cos madrego.Trzym sie chlopaku.

syjo - 21 marca 2010, 20:21:30 - *.lublin.enterpol.pl
potrzebujemy obrońcy,może ten brazylijczyk ?

jojo - 22 marca 2010, 10:32:09 - *.171.233.130.dsl.crowley.pl
ale sędzie złotek nie jest ze Stalowej woli tylko ze wsi Gorzyce...

ArC - 22 marca 2010, 12:03:05 - *.xdsl.centertel.pl
BKS żałosny jesteś W Lublinie Widzew nie pokazał nic szczególnego,z dopingiem włącznie. Piłka jest okrągła, a bramki są dwie. My wierzymy w swój klub. Jak byśmy mieli się nastawiać na przegrana albo remis to mogli byśmy w ogóle nie jeździć na mecze. Tak wiec wierzymy w zwycięstwo. Aha, i przypomnij mi ten twój Białoruski Klub Sportowy to gdzie gra;P?

jaras31 - 22 marca 2010, 16:24:52 - *.zone6.bethere.co.uk
Gratulacje Motorek marsz do boju marsz...i kolejne 3 pkt.masz Pzdr.dla kumatych z Manu

Fan - 22 marca 2010, 18:47:01 - *.internetdsl.tpnet.pl