9 maja 2010, 18:58:02 - elenril
Młoda Ekstraklasa: 28. kolejka

Dziś rozegrano ostatnie mecze 28. kolejki Młodej Ekstraklasy. Lider tabeli Zagłębie Lubin wygrał 2-0 (1-0) na wyjeździe z Odrą Wodzisław Śląski i powiększył do siedmiu punktów swoją przewagę nad drugą Legią, która przegrała 1-2 (1-0) w Wolbromiu z Wisłą.

7 maja - piątek:
GKS Bełchatów 0-0 Arka Gdynia

8 maja - sobota:
Lechia Gdańsk 1-4 Korona Kielce
Krzysztof Kiercz 30 (s) - Piotr Gawęcki 33, 47, Łukasz Jamróz 65, Daniel Rabenda 84
Polonia Bytom 1-2 Lech Poznań
Jakub Świerczok 57 - Dawid Łoziński 85, Mateusz Możdżeń 89
Ruch Chorzów 2-0 Jagiellonia Białystok
Bartosz Flis 9, Patryk Stefański 52
Polonia Warszawa 2-1 Cracovia
Bartłomiej Makowski 46, Rafał Zembrowski 48 (k) - Bartosz Tomczuk 57 (k)

123 - 9 maja 2010, 19:08:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jarosiński strzelił bramkę niczym kolumbijczyk Kuszczakowi.

lech - 9 maja 2010, 19:29:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Leszek rządzi!!! Legie niedługo przegoni!!! I tak ma byc!!!

fin - 9 maja 2010, 20:16:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo chłopaki,ZL idą na Majstra a właściwie już są.MP juniorów,MP ME i wszystko na temat !!!!!!!

Azz - 9 maja 2010, 20:54:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Możecie mi powiedzieć co to za Młoda Ekstraklasa co grają w niej 34-letni piłkarze ?

lichten80 - 9 maja 2010, 21:04:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejna udana kolejka dla druzyn z polnocy kraju ...

Kibic wisl - 9 maja 2010, 21:05:29 - *.236.28.13
Rajfur nie grał ponieważ mial problemy ze zdrowiem i nie bylo go nawet w 18.

ZS - 9 maja 2010, 21:42:29 - *.adsl.inetia.pl
Wisła Wolbrom? Przecież tam to Biała Przemsza ma źródła ;-)

fun - 10 maja 2010, 10:48:43 - *.147.2.31.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Brawo Jaro!! To się nazywa wykop Masakra nie dość,że świetnie broniłeś to jeszcze bramkę strzeliłeś i uratowałeś Wisełke!!!!

Do ZS - 10 maja 2010, 14:34:11 - *.ssp.dialog.net.pl
To prowokacja czy nie kumasz tematu? Tak jakbyś powiedział że Gorzów WLKP. leży w Wielkopolsce albo Biała Podlaska na Podlasiu.