30 maja 2010, 19:54:52 - slady
Młoda Ekstraklasa: 18. kolejka

W sobotę i niedzielę rozegrano spotkania 18. kolejki Młodej Ekstraklasy. Lider rozgrywek Zagłębie Lubin pokonał na wyjeździe 1-0 Piasta Gliwice. Lechia Gdańsk po porażce 1-3 z Odrą Wodzisław Śląski zajęła ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Jagiellonia Białystok 3-2 Korona Kielce
Michał Renusz 15, Michał Fidziukiewicz 53 (k), Bartłomiej Dołubizna 86 - Damian Czarnecki 10, Łukasz Jamróz 23
Śląsk Wrocław 3-0 Polonia Bytom
Przemysław Szuszkiewicz 60 (k), Dariusz Góral 73, Robert Menzel 80
Legia Warszawa 1-1 Cracovia
Dominik Furman 90 (k) - Bartosz Tomczuk 80

Młoda Ekstraklasa 2009/2010 - wyniki, strzelcy, terminarz

ddd - 30 maja 2010, 20:09:20 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
dla Korony pierwszą bramkę chyba zdobył Daniel Rabenda, drugą nie pamiętam. co do meczu to nareszcie coś chłopaki z Jagi pokazali, szkoda ze dopiero na koniec, bo ogólnie cały sezon to było jedno wielkie nieporozumienie

jaś - 30 maja 2010, 20:36:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marek Bilmin (Podlaski ZPN). Sędzia meczu Legia Warszawa 1-1 Cracovia popełnił przestępstwo dyktując karnego dla L w 92 minucie z kapelusza!

MM - 30 maja 2010, 20:39:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia była cienka jak dupa węża. Karny był 100%.

honorxxx - 30 maja 2010, 20:42:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A nie lepiej by bylo gdyby zespoly ME graly atomatycznie jako rezerwy w 2 lidze?/np. zawodnicy do 21 lat/2-3 zaw. starszych/ w ten sposob byloby 3 gr.2 ligi/ewentualnie 4 gr.po 16-18 zespolow/?????/ wowczas zmniejszyly by sie koszty klubow w 2 lidze/blizsze wyjazdy/ a zesp.ME gralyby w /?/powaznej lidze o punkty.

Lubinek - 30 maja 2010, 21:10:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Mistrz Mistrz ZAGŁĘBIE !!!

Gks - 30 maja 2010, 21:28:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolego moim zdaniem poziom 2 ligi jest slabszy od mlodej ekstraklasy bo gralem tu i tu i moge porownac

alibaba - 30 maja 2010, 22:28:41 - *.play-internet.pl
Przewaga Zagłębia LUBIN nad pozostałymi drużynami miażdząca.
nad drugą LEGIĄ WARSZAWA 11 punktów
nad trzecim Lechem Poznań 13 punktów

brach - 30 maja 2010, 22:38:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legiaia była cienka jak dupa węża. Karnego nie było w 100%.

marioLondo - 30 maja 2010, 23:18:55 - *.cht-bng-011.adsl.virginmedia.net
Nie lider, tylko Mistrz- błąd w artykule! Oficjalnie już Zagłębie zostało Mistrzem Polski dwie kolejki temu i tak macie pisać !!!

do brach - 31 maja 2010, 1:00:42 - *.241-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be
masz rację - nie powinno być karnego dla Legii - powinny być dwa karne. Wszystko jest do obejrzenia na oficjalnej stornie Legii na filmiku

imejl - 31 maja 2010, 10:38:59 - *.bm.cm-uj.krakow.pl (*.168.11.59)
Sędzia Marek Bilmin o meczu Legia-Cracovia: "Szczerze i uczciwie muszę z przykrością przyznać, że nie powinienem był podyktować tego rzutu karnego. Wypada mi tylko przeprosić piłkarzy Młodej Cracovii. Jest mi przykro i jeszcze raz chciałbym przeprosić. Wydaje mi się, że błędna decyzja, bo prawdopodobnie taka właśnie była, wynikała z mojego niewłaściwego ustawienia. Widziałem zawodników z niewłaściwej perspektywy i stąd uznałem, że był między nimi kontakt. Prawdopodobnie on był, ale gdybym był lepiej ustawiony, pewnie uznałbym, że tego typu kontakt nie wpływa na fakt podyktowania rzutu karnego". Myślę, że ten komentarz powinien zamknąć dyskusję na temat karnego.

1234 - 31 maja 2010, 17:06:37 - *.2.24.254
I tak najmłodszy zespół ma Młoda Arka Gdynia ! Nie biorą zawodników z seniorów lub z rezerw!