Kolejny Ko - 5 czerwca 2010, 18:47:39 - *.173.13.31.tesatnet.pl

1929 - 5 czerwca 2010, 18:48:12 - *.adsl.inetia.pl

ałri - 5 czerwca 2010, 18:49:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gowa - 5 czerwca 2010, 18:49:31 - *.3s.pl
znicz tak na koniec przynajmniej wygrał brawo ale szkoda ze leci

Ww - 5 czerwca 2010, 18:49:34 - *.dip.t-dialin.net
KSZO chyba sie polozylo w 2 polowie |Pozdro z Zwickau

antyCK - 5 czerwca 2010, 18:50:04 - *.adsl.inetia.pl
jak można prowadzić do 60 minuty 2:0 i przegrać 2:3?? to chyba tylko KSZO potrafi

... - 5 czerwca 2010, 18:50:45 - *.181.135.230
Ladnie sedzia karny chyba za kazde przerwocenie sie w polu karnym xD.
sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola) i wszystko jasne.
widzow: 500. Bilety po 2 zlote, sobota piekna pogoda - to potwierdza, ze spadacie zasluzenie. Ciekawe co z KSZO po wakacjach...

kks - 5 czerwca 2010, 18:51:02 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
wygrywali 0-2 i przegrali a sędzia ze Stalowej woli nie dziwie się

ffffffffff - 5 czerwca 2010, 18:52:07 - *.chello.pl
Mogła być 2 razy ekstraklasa, bedzie 3 liga ;) w Pruszkowie zaprzepaszczono szanse, to teraz beda mecze z Otwockiem, Strozami, Sokółką czy Jeziorakiem

szafik82 - 5 czerwca 2010, 19:08:16 - *.adsl.inetia.pl
KSZO znowu mecze sprzedaje.Teraz do A klasy,hehe.Śląsk i MOTOR zawsze razem

mad - 5 czerwca 2010, 19:08:18 - *.adsl.inetia.pl
Każdy z 3 karnych jak najbardziej prawidłowy. Można mieć jedynie pretensje co do kartek. Feliksiak przy pierwszym karnym minął już praktycznie Wróbla i miał sam na sam z bramką powinna być czerwień.

KSZO - 5 czerwca 2010, 19:11:25 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
ppppppppfffffffffffffffffffffff...

do szafik8 - 5 czerwca 2010, 19:15:13 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
tylko spójrz z kad jest sędzia a PZPN nie mógł dać z KIELC sędzi!? to tragedia ze gra KSZO i sędzia zeStalowej to zgroza!

f16 - 5 czerwca 2010, 19:18:37 - *.blokowe.pl
Dzieciaczki! Na wakacje proponuję słowniki do rąk!

RST1938 - 5 czerwca 2010, 19:37:52 - *.tvkdiana.pl
Oj już nie narzekajcie na sędziego bo my w jednym meczu mieliśmy gorzej gdzie wiadomo że Stalówka i Motor walczyły wtedy jeszcze o utrzymanie (oczywiście nie ze sobą) a sędzią meczu w Stalówce był typ z Lublina :]]]
Gratuluje Kszo utrzymania i mam nadzieje że za rok znów się spotkamy oczywiście w I lidze Pozdro

Kszok - 5 czerwca 2010, 19:42:08 - *.onecik.pl (*.0.0.71)
Szkoda, że Stalówka i Motor spadają. Życzę im jak najszybszego powrotu na boiska I ligi

MARCO - 5 czerwca 2010, 19:42:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
znicz zgasł w wielkim stylu [*]

Maxi Kaz - 5 czerwca 2010, 20:08:26 - *.cdma.centertel.pl
Znicz miał walczyć o ekstraklase a co wyszło...
Życzymy powrotu za rok

L - 5 czerwca 2010, 20:29:19 - *.chello.pl
KOSZO myślało,że jak w 2 fartowne minuty mają 2:0 to mecz sam sie wygra a tu taki psikus im Znicz zrobił i zasłużenie wygrał.Pruszków wróci tu za rok.

kociak - 5 czerwca 2010, 20:35:56 - *.subscribers.sferia.net
A wystarczyło gdyby Znicz wygrał z Dolcanem, to napewno by się utrzymał

Wroclawman - 5 czerwca 2010, 21:07:18 - *.legnica.vectranet.pl
Ładny WAŁEK! Wiecei o co chodzi pilkarzyki.

Znicz - 5 czerwca 2010, 21:08:24 - *.subscribers.sferia.net
O matko derby powiatu z Nadarzynem I oni będą jeszcze grali na naszym stadionem, bo licencji nie dostaną.

Kibic - 6 czerwca 2010, 9:16:11 - *.adsl.inetia.pl
Nie martw się o Nadarzyn,dzisiaj pęknie balon i po awansie.

kszo - 6 czerwca 2010, 9:56:57 - *.254.232.235
piłkarze chyba juz mysla o nowych klubach bo ostatnie mecze bez zaangazowania panowie!!

nowy - 6 czerwca 2010, 11:14:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz mogl sie podobac w pierwszej polowie. w drugiej kopanina i karne... pierwszy karny to moze i Michał faulowal ale drugi niebylbym taki pewien cyz powinien byc karny. Organizacja - o kant dupy pier******. Bilety po 2 i 5 zł, a nam organizator chcial za 20 sprzedac, po tym jak sie nei zgodizklismy wyprosil nas ze stadionu. Mecz musielismy zza plotu ogladac! Zgroza!

L - 6 czerwca 2010, 11:30:05 - *.knc.pl
Pierwsza połowa to świetna gra KSZO i zasłużone prowadzenie, klepali piłe aż miło. A w drugiej połowie z kolei Znicz zaczął grać a wynikało to raczej z tego że KSZO sie nie chciało (swoją drogą świetną rozmowe motywacyjna Panie trenerze Jakołcewicz). Karne wszystkie trzy zasłużone aczkolwiek przed jednym z nich był faul na zawodniku KSZO i sedzia mogł przerwac gre ale tego nie zrobił. Zreszta kilka sytuacji było takich gdzie patrząc na arbitra widac było ze juz chce gwizdać faul ale jednak kładzie laske na przerwanie gry i dalej każe grac, efekt tego taki ze jedna druzyna stoi druga szybko rozgrywa wtedy akcje a potem nie potrzebne spięcia miedzy zawodnikami sprokurowane przez arbitra.
Mecz w dużym słoncu co nie ułatwiało ani jednym ani drugim gry, ambicja jednak zdecydowanie po stronie gospodarzy i to oni godnie pożegnali sie z tym sezonem i z tą ligą.

jasio865 - 6 czerwca 2010, 12:41:41 - *.56.23.17
Niestety to jest niejako kara za to że w poprzednich sezonach była okazja awansu do extraklasy a to odpuszczono!!A teraz jest ale 2 liga!!!Działacze otwórzcie oczy!!!Póki czas!!Zespół pewnie się rozleci i co dalej ??Jeśli wam zależy!!Bo Lewandowscy nie rodzą się na kamieniu!!koniec kombinacji!!!