12 czerwca 2010, 18:52:44 - prof
Chojniczanka awansowała do II ligi

Chojniczanka Chojnice przegrała u siebie z Cartusią Kartuzy 0-2 (0-0), ale w związku z równoczesnym wyjazdowym remisem Regi Trzebiatów z Dębem Dębno 1-1 zapewniła sobie awans do II ligi. Na kolejkę przed końcem rozgrywek Chojniczanka ma cztery punkty przewagi nad Regą.

12 czerwca 2010, 17:00 - Chojnice
Chojniczanka Chojnice 0-2 Cartusia Kartuzy
Ireneusz Stencel 83, Tomasz Mach 90 (k)

III liga 2009/2010, grupa: pomorsko-zachodniopomorska - wyniki, strzelcy, terminarz

Chojniczanka będzie grała w zachodniej grupie II ligi.

bks - 12 czerwca 2010, 18:56:04 - *.chello.pl
Gratulacje i pozdrowienia z Gdanska!

cieszyn - 12 czerwca 2010, 18:59:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje z BIAŁO ZIELONYCH Studzienic

Castor - 12 czerwca 2010, 19:02:08 - *.ip.fastwebnet.it
No to jeszcze 4 lata i wygrywamy Ligę MIstrzów : )
Pozdrowienia z Rzymu!

opornik - 12 czerwca 2010, 19:07:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Izolator Boguchwała i tak najlepszy jest !

Poss - 12 czerwca 2010, 19:07:43 - *.as43234.net
Za rok awans Orkanu Rumia.

h - 12 czerwca 2010, 19:16:54 - *.net-partner.pl
Tylko czemu wyniki pod koniec sezonu takie słabe? Czyżby to kolejny klub, który na parę kolejek do końca zorientował się, że nie poradzi sobie po awansie i chciał się podłożyć?

koliber72 - 12 czerwca 2010, 19:19:35 - *.173.30.121.tesatnet.pl
Gratulacje dla Chojnic......A zakompleksionego pseudo znawcy leona tu jeszcze nie było?Dziwne.

fjshfhff - 12 czerwca 2010, 19:23:44 - *.tvgawex.pl
Chojniczanka zniszczy Zawisze

fdhgfdhgtf - 12 czerwca 2010, 19:29:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
a ciekawe kto będzie nowym trenerem bo dotychczsowy trner chojniczanki nie ma uprawień na 2 ligę

xxx - 12 czerwca 2010, 19:32:51 - *.chojnet.pl
do h:
piłkarze Chojniczanki grali mecze co trzy dni , widocznie sa już przemęczeni sezoniem i nie wytrzymują motorycznie , dlatego takie słabe wyniki
Gratulacje

MARCO - 12 czerwca 2010, 19:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może awans w mało atrakcyjnym stylu ale gratulacje

geo573 - 12 czerwca 2010, 19:44:41 - *.play-internet.pl
Gratulacje - awans na 80 lecie klubu.Byłem na kilku meczach Chojny - awans zasłużony, a Chudziński klepnie trochę bramek w 2 lidze, przyjedzie Sosnowiec , Zawisza, będzie ciekawie, jeszcze raz gratulacje.

Lizak - 12 czerwca 2010, 19:46:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trener nie tylko nie ma uprawnień do prowadzenia drużyny w II lidze! Przedewszystkim nie ma kompetencji, bo wygląda to bardzo słabo i nie sądze żeby Suchomski dał radę po awansie.

C - 12 czerwca 2010, 19:48:43 - *.petrus.pl
nie ma co sie denerwowac poki co cieszmy sie awansem, a wierze, ze damy sobie rade w II lidze.
MKS !

antyHojnic - 12 czerwca 2010, 19:50:59 - *.chello.pl
tak dacie rade..tylko do zimy i juz problemy finansowe heheh

papaj - 12 czerwca 2010, 19:53:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Chojniczanka szczęśliwie awansowaliście gdyby Trzebiatów wygrał to byśmy czekali jeszcze tydzień.Ale już jest wszystko jasne.Gratuluję i powodzenia w 2 lidze oraz kolejnego awansu życzę:P

Kamkuszcza - 12 czerwca 2010, 19:57:39 - *.183.239.201.dsl.dynamic.eranet.pl
Super doping 2-tysięcznej widowni. II liga MKS !

Kibic - 12 czerwca 2010, 20:22:49 - *.chello.pl
W takim razie zapraszamy do BYDGOSZCZY !!!! może znowu znowu stracicie jakieś szmatki jak dawniej

Miron - 12 czerwca 2010, 20:56:06 - *.178.45.86
Lepsze Chojnice niż Trzebiatów lub Rumia,choć liczyłem na powrót do 2 ligi Kotwicy...Powodzenia

h - 12 czerwca 2010, 21:11:26 - *.net-partner.pl
Co to za tłumaczenie, że mecze co trzy dni. Przecież tak grają prawie wszystkie kluby w Polsce w tej chwili, raz z powodu żałoby po Smoleńsku, a dwa z powodu powodzi. Wszyscy mają tak ciężko, więc to nie powinno wyjaśniać nagłych porażek Chojniczanki w ostatnich kolejkach.
Tak czy inaczej, gratuluję awansu. Zawsze to miło kogoś nowego na szczeblu centralnym zobaczyć. Powodzenia w II lidze.

FAN Pogoni - 12 czerwca 2010, 22:12:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powodzenia w II lidze. mam pytanko jak gra Megger?

C - 12 czerwca 2010, 22:18:16 - *.petrus.pl
jak an moje sredniawo ; )

angel - 12 czerwca 2010, 22:33:05 - *.chello.pl
w mks-ie borowski jeszcze gra?słyszałem że miał zakończyć karierę jakimś benefisem... w porzo gość tylko gaduła

zeberko - 12 czerwca 2010, 22:59:45 - *.petrus.pl
do angel.
Borowski jeszcze gra. Chociaż im mniej gra tym lepiej dla klubu. Brakuje mu chyba 1 bramki do 500 goli w Chojniczance i wpuszczają go na 2gą połowę, żeby w końcu strzelił tego gola.
A ze Andrzejowi się nie chce biegać na boisku, to co chwile jest na spalonym i tyle z tego wynika.

C - 12 czerwca 2010, 23:16:47 - *.petrus.pl
jeszcze Endriu cos ustrzeli ; ) nie raz nam tylek ratowal.

;] - 13 czerwca 2010, 1:48:32 - *.koscierzyna.vectranet.pl