Bielawianka: Wojciech Wierzbicki - Wojciech Gandurski, Adrian Morasz, Jarosław Rapacz, Michał Gendera - Paweł Świerzawski (87 Patryk Hałaczkiewicz), Mirosław Marszałek, Ziemowit Cichacki (60 Tomasz Piątkowski), Daniel Chęciński, Mateusz Peroński - Tomasz Owczarek (90 Rafał Góral).

Czarni: Karol Buchla - Piotr Galuś, Michał Sudoł, Filipe (70 Mariusz Kostek), Jakub Rejmer - Artur Janus, Grzegorz Dorobek (28 Dariusz Piechowiak), Marek Tracz, Krzysztof Kaczmarek, Michał Wróbel - Artur Łaciok.

da - 21 lipca 2010, 18:59:32 - *.adsl.inetia.pl
to juz nie tylko 'czarni zagan' !!

JMRWKSE - 21 lipca 2010, 19:00:55 - *.150.84.144
Tylko BKS!!!!

pan - 21 lipca 2010, 19:06:48 - *.ssp.dialog.net.pl
To są jakieś jaj. Przegrać z taką drożyna. Gdzie wy się pchacie do II ligi? Z czym? Przynieśliście wstyd dla Żagania.Szkoda słow

alan - 21 lipca 2010, 19:13:44 - *.ssp.dialog.net.pl
To nie wstyd to promocja naszego miasta :No musicie mieć dobrego trenera tak dokopać !Brawo Czarni,Brawo trener

HD - 21 lipca 2010, 19:19:19 - *.dzierzoniow.vectranet.pl
Był, będzie, jest - BIELAWSKI KS!!!

zaganin - 21 lipca 2010, 19:30:45 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
Ja wiedziałem od poczatku że przegramy bo o puchar nie gramy jak narazie takie jest postanowienie zarzadu i trenera.

x - 21 lipca 2010, 19:47:02 - *.ssp.dialog.net.pl
akurat,gdzie teza zawsze gramy o zwycięstwo!!!To tylko pokazuje jaką mamy drużynę i tyle

pikon - 21 lipca 2010, 19:54:33 - *.chello.pl
Gratulacje dla Bielawianki !!!!!!!!!!
Pozdro z Wrocławia.

helloł - 21 lipca 2010, 19:56:48 - *.backiel.com.pl
Hehe co wy wiecie zobaczycie co czarni zrobia w 1 meczu z Wałbrzychem i pokażą że Górnik awansował nie zasłużenie

WKSfan - 21 lipca 2010, 20:10:37 - *.play-internet.pl
Brawo Bielawianka!
Pozdro z Kudowy;)
ładna liczba widzów

mini - 21 lipca 2010, 21:51:28 - *.centertel.pl
Pewnie nieomylny trener S. miał koncepcję gry...
Myslę , że przez ten pryzmat zdobędą 15 pkt w rundzie i pożegnają się ze Zbyszkiem S.

Hehe - 21 lipca 2010, 22:04:14 - *.wapgw.era.pl
Gratki dla Bielawy!

Faza - 21 lipca 2010, 22:12:07 - *.play-internet.pl
Bielawianka grała na wysokim poziomie i zasłużenie wygrała.
Fc Bielawa Śląsk Wrocław!

faza - 22 lipca 2010, 8:34:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co ty gadasz bielawa grala na wysokim poziomie bylem na meczu pierwsza polowa to 9 sie bronila i jeden owczarek na napadzie liczyl na kontre rzeczywisicie wysoki poziom !!! druga polowa troche lepsza grali jak kupa zagan przegral bo im szkoda kasy na dalsze wyjazdy pp :P

sam - 22 lipca 2010, 8:41:15 - *.ssp.dialog.net.pl
faza,nie gadaj bzdurPo prostu wam wstyd Wygrał lepszy bez dwóch zdań!!!To jest właśnie dolnośląska piłka ....

zaganin - 22 lipca 2010, 10:16:51 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
faza na racje za deleke wyjazdy w naszym klubie oszczendzamy zarzad nie chce popełniac błedow tak jak to był zarzad 2 lata temu ze długi prawie siegały miliona.TYLKO CZARNI MKS......

łyso - 22 lipca 2010, 12:04:41 - *.ssp.dialog.net.pl
akurat ,gdyby tak bylo przegrali byście 0-1 w ostatniej minucie i nie byłby to tak zacięty meczChcieliście wygrać tylko nie daliście rady i nie gadajcie takich głupot,Po porażce tak sromotnej najłatwiej tak powiedzieć!Puchar jest promocją dla miasta i już onas właśnie mówią a jak damy radę wyżej to w TV powiedzą i rozsławimy się na całą Polskę

MJO - 22 lipca 2010, 12:50:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl