PP: Start O. 1-0 Okocimski KS

24 lipca 2010, 17:00 - Otwock (Stadion im. Tadeusza Ślusarskiego)
Start Otwock 1-0 Okocimski KS Brzesko
Wojciech Wocial 69

Start: 1. Dawid Bułka - 18. Tomasz Karaś, 10. Adam Warszawski, 23. Jacek Moryc, 14. Paweł Nowotka - 21. Mateusz Powałka, 15. Mikołaj Tokaj (46, 13. Bartosz Kozakiewicz), 25. Jarosław Mazurkiewicz, 20. Patryk Kamiński (7, 17. Łukasz Puciłowski), 8. Wojciech Wocial - 7. Piotr Sobótka (83, 19. Michał Gromulski).

Okocimski KS: 99. Dariusz Trela - 4. Mateusz Wawryka, 5. Daniel Policht, 20. Jakub Czerwiński, 14. Mateusz Pawłowicz - 16. Paweł Pyciak (74, 9. Łukasz Rupa), 8. Piotr Darmochwał, 18. Iwan Łytwyniuk, 15. Sergiusz Kostecki (74, 11. Wojciech Wojcieszyński) - 10. Łukasz Popiela (79, 13. Maciej Kisiel), 7. Robert Trznadel.

żółte kartki: Wocial, Karaś, Puciłowski, Mazurkiewicz - Policht, Wawryka, Popiela.
czerwona kartka: Tomasz Karaś (90. minuta, Start, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 300.

W 90. minucie Piotr Darmochwał (Okocimski KS) nie wykorzystał rzutu karnego (Dawid Bułka obronił).

W rundzie wstępnej Start 4 sierpnia zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec.

Puchar Polski 2010/2011

otton - 24 lipca 2010, 19:06:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
moryc hazardzista

wzlmks - 24 lipca 2010, 19:06:31 - *.play-internet.pl
Wielkie Zagłębie Lubin ! Duma Dolnego Śląska !

Etzee - 24 lipca 2010, 19:16:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
No to jeszcze zostały 3 mecze dzis gra Zaglebie S. - Pelikan a jutro Kolejarz - Nieciecza i Motor - Stal Rz.

BRZESKI_KS - 24 lipca 2010, 19:17:10 - *.116.245.143
lipka, i mamy po pucharach a szkoda no ale coz mowi sie trudno ..pozostaje teraz tylko liga..
.
AVE OKOCIMSKI!

seb - 24 lipca 2010, 19:30:46 - *.chello.pl
brawo oks super akcja po której bramka padła! brawo dawid za świetnie wyjęty karny sędzia niestety nieudacznik... nie mówie tu o karnym dla Okocimskiego tylko o całokształt sędziowania.

KKSBoy - 24 lipca 2010, 19:31:05 - *.opaltelecom.net
eecchhhh co ziew z takimi druzynkami :/..... Huragan Janczewo, Pienki Szepockie lub Zamek Golancz to dopiero sa potegi na miare ligi mistrzow!!

.. - 24 lipca 2010, 19:46:33 - *.116.245.143
jak gral Okocimski?

Vvam - 24 lipca 2010, 19:52:27 - *.ssp.dialog.net.pl
wzlmks ale sobie jaja robisz hahahahhah Duma, hahhahaha... n/c

Pablo - 24 lipca 2010, 20:10:55 - *.opera-mini.net (*.158.199.137)
Mecz Motoru ze Stalą Rz.sie nie odbędzie i do końca nie wiadomo dlaczego.podobno w Poniatowej,gdzie ten mecz miał się odbyć bez udziału publicznosci,nie zgodzili się na rozegranie meczu.ciekawe co teraz PZPN zrobi z tym fantem.a swoją drogą to od dłuższego czasu w tym Motorze działy się przedziwne rzeczy a teraz jeszcze jakby tego było mało to ta fuzja ze Spartakusem.pierwszy przykład mamy właśnie z tym meczem pucharowym,a ciekawe co w lidze będzie się działo...

LKS'iak - 24 lipca 2010, 20:17:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trela w Okocimskim. On się nawet do rezerw Niecieczy nie nadawał. Powodzenia Okocim z takim bramkarzem.

zyga - 24 lipca 2010, 20:26:41 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Jestem kibicem ŚWITU i byłem podglądnąć przeciwników, OKOCiMSKI powinien wygrać 2:0 no może 2:1 przez cały mecz prowadził grę, plus jeszcze słusznie podyktowany karny, OTWOCK cały mecz mizerne kontry no i przyzwoite stałe fragmenty. Z drugiej strony jak się nie strzela setek.... ale starczy może już tego farta dla Otwocka....

joker - 24 lipca 2010, 20:54:59 - *.chello.pl
zyga - na twojego Świta to nie trzeba mieć nawet farta by go za tydzień OKS Otwock dobrze puknął, a co do meczu z Okocimskim to u piwoszy bardzo dobry lewy pomocnik, Trznadel zagubiony, a Łytvyniuk słabiutki, mecz wyrównany miał Okocimski dwie sety sam na sam i karnego słusznego tyle ze w tej akcji Wasz zawodnik zagrał najpierw ręką ale to wszystko było dziś za mało jak na naszego bramkarza Dawida Bułkę. W sumie mecz wyrównany z optyczną przewagą Otwocka, I połowa w rogach 9-2 dla Otwocka, II połowa 4-2 też dla Otwocka. W drużynie Otwocka z różnych względów nie grało 4 podstawowych graczy, nie wiem jak to wyglądało z tym u Was.

wigry - 24 lipca 2010, 21:17:40 - *.suwalki.vectranet.pl
ale porażka zmarnować karnego w 90 minucie to wstyd

seb - 24 lipca 2010, 21:46:55 - *.chello.pl
do zyga: cały mecz okocimski mecz prowadził i mizerne kontry oksu? wez zastanów sie co ty mowisz... lewy obrońca gości nie umiał sobie poradzić z dużo niższym młodzieżowcem prawym pomocnikiem Powałką.

komar05 - 24 lipca 2010, 22:30:15 - *.adsl.inetia.pl
Wojtek Wocial!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO OKS

Mati(L) - 24 lipca 2010, 23:26:21 - *.centertel.pl
czekamy na powtórke z poprzedniego sezonu. wtedy doszliśmy do 1/8! może teraz 1/4?! do zyga: uwarzasz, że twój świt jest lepszy od oks-u?! ja cie daje odp, że nie!

zyga - 25 lipca 2010, 0:09:33 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
do Mati i pozostałych: wspomniałem, że jestem ze ŚWITU nie pisałem kto jest lepszy i od kogo... (chyba że jest gdzieś takie zdanie) mecz za tydzień pokaże kto wygra, bo z tym lepszym może być różnie jak w dzisiejszym meczu..... To jest tylko sport i wyniki nie zawsze odzwierciedlają przewagę czy sytuację na boisku. Rozmawialiśmy po meczu z ludźmi ze Znicza i Warszawy i obiektywnie stwierdziliśmy, że OKOCIMSKI zasłużył na zwycięstwo ale to jest tylko sport i sobie są winni, że nie wygrali.. TAAAAK????

ju - 25 lipca 2010, 7:46:26 - *.play-internet.pl
...nomen omen..."darmochwał"...

Wierny - 25 lipca 2010, 17:23:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zyga człowieku ogarnij się trochę.To co głosisz to słowa zawistnego fanatyka Świtu i na tym poprzestanę.Dodam tylko,że macie kompleks OKS-u Otwock z którym nie możecie wygrać.Jeżeli byłeś jednym z trzech stojących z Mosórem to nie dziwi mnie Twoja opinia.Mosór to człowiek chory z nienawiści do OKS-u Otwock.

o - 25 lipca 2010, 20:32:54 - *.chello.pl
i znowu wystawiaja w tym otwocku emerytow zamiast TOMKA MALPSA ,tym spospbem Dzwigu nigdy nie awansuje do 1 ligi tylko Tommek moze w tym pomoc!!!!!!!!

b25 - 25 lipca 2010, 21:39:56 - *.adsl.inetia.pl
Wierny jest pużna pora rano na you tube zobacz ile razy Okocimski był sam na sam i dziecko siusiu spać a rano zobacz bo teraz grozi zmoczeniem łoża

olo - 25 lipca 2010, 23:41:20 - *.chello.pl
TOMEK Makos ma grac !!!!!!!!!

Wierny - 26 lipca 2010, 15:43:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
b25 popracuj synu w wakacje nad gramatyką,inaczej promocja do piątej klasy mocno
zagrożona.Nie muszę tego oglądać,bo w przeciwieństwie do ciebie(celowo z małej litery)
na meczu byłem.

df - 26 lipca 2010, 16:15:10 - *.adsl.inetia.pl
niechcieli pewnikiem dogrywki losie

JoJoo - 26 lipca 2010, 16:18:03 - *.chello.pl
do seb kolego widzę że jesteś jakimś dzieciakiem z podstawówki i nie znasz sie na na piłce Stwierdzam to po tym iż OKS Otwock nie ma napastnika a bez napastnika się nie da wygrać przykładem jest gra Lecha Poznań . A twoje podniecenie że Oks wygrał po fatalnej grze i kontrach to nie moja sprawa . ale najważniejsze jest to że Oks gra I rundę i PP na max a na II rundzie sie wypala i taka jest prawda o OKS-się