29 lipca 2010, 15:53:13 - slady
Debiut Kamila Kosowskiego w Apóllonie

Kamil Kosowski zadebiutował w cypryjskim Apóllon FC. Zespół Kosowskiego zmierzył się w pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Europy z Sibirem Nowosybirsk, którego graczem jest Wojciech Kowalewski. Lepszy w tej rywalizacji okazał się Sibir, wygrywając 1-0 (0-0). Polski pomocnik w 12. minucie został ukarany żółtą kartką.

29 lipca 2010, 14:00 - Nowosybirsk
Sibir Nowosybirsk 1-0 Apóllon FC
Aleksiej Miedwiediew 74

żółte kartki: Dmitrij Mołosz - Nasief Morris, Kamil Kosowski.

sędziował: Libor Kovařík (Czechy).

Kamil Kosowski opuścił plac gry w 68. minucie, kiedy zmienił go Aldo Osmar Adorno. Wojciech Kowalewski rozegrał pełne 90 minut.

Rewanż został zaplanowany na 5 sierpnia godz. 19:00.

aderr - 29 lipca 2010, 16:10:49 - *.aster.pl
A któż to gra w LE o 14? Tam ludzie nie pracują czy co? Wiem, o różnicy czasowej ale CSKA Moskwa w LM grała o 18:30 ale nie o 14!

mario - 29 lipca 2010, 16:12:24 - *.router2.tygrys.net
Aderr to spójrz gdzie na mapie leży Nowosybirsk

fds - 29 lipca 2010, 16:24:29 - *.sieradz.vectranet.pl
cholera, nawet Miediediew maczał w tym palce..

pytanko - 29 lipca 2010, 16:35:58 - *.mp.pl (*.168.2.66)
fds... nic tylko powołać specjalny zespól do zbadania tej zbrodni:D

Obeznany - 29 lipca 2010, 17:00:44 - *.zax.pl
No to ładnie mu teraz na Cyprze jadą !!! Bo przezedł z Apoelu do Apollonu , a to dwa kluby , które za sobą nie przepadają ! Jednym słowem Kosa to PRZERZUT

Lenin - 29 lipca 2010, 18:19:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oczywiście że Lech wygra ze Spartą 2:0 - w Poznaniu ta cienka Sparta będzie snuć się po boisku i faulować - w końcu ktoś pokarze tym cieniasom że ich era się skończyła - w Pradze tylko kwadrans lepszej gry to zdecydowanie za mało - z taką grą nie mają szans z Lechem

MARCO - 29 lipca 2010, 19:11:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl