I runda Pucharu Polski odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia.

źródło: własne / Stal Rzeszów / Wigry Suwałki

Eskimos - 4 sierpnia 2010, 18:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Poss - 4 sierpnia 2010, 19:05:56 - *.as43234.net

Baryłka - 4 sierpnia 2010, 19:28:25 - *.19.165.123.osk.enformatic.pl
Brawo Wigry! pozdrawiam z Rzeszowa.

bolo(L) - 4 sierpnia 2010, 19:28:33 - *.chello.pl
frekwencja wypasik....[aż 300 głów]
ten wschód...........w końcu renomowany rywal przyjechał - wielka Stal Rzeszów.... [też wschód]
[kończmy Pany z ukraińcami]
TYLKO LEGIA! LEGION 88!

Kilowat - 4 sierpnia 2010, 19:34:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
Szkoda Stali... - coprawda skład nie był najmocniejszy... no i ta bramka na 7 minut przed końcem... - proszę, niech ktoś się obiektywnie wypowie o tym meczu... jak grały obydwie ekipy...? - Pozdrawiam

obiektywny - 4 sierpnia 2010, 19:40:18 - *.internetia.net.pl
Mecz w miarę wyrównany, z delikatną przewagą Wigier. Sędziowie porażka.A kibiców na pewno było więcej niż 300. Puchar jest nasz

Wes - 4 sierpnia 2010, 19:46:50 - *.xdsl.centertel.pl
Gdzie ten mecz ise odbyl ze bylo 300kibicow?

specjal - 5 sierpnia 2010, 1:49:37 - *.bb.sky.com
300 kibicow (byli pilkarze.trampkarze+obsluga)Klimat jak w Szkocji.Tylko tam w miescie Falkrik polowe mniejsze miasto przychodzi do 8 tys.kibicow!

. - 5 sierpnia 2010, 9:51:49 - *.suwalki.vectranet.pl
Tyle, ze w miescie Falkirk maja najwyzsza klase rozrywkowa i normalny stadion. Do tego na bank dojezdza duzo ludzi na mecz z okolicznych wiosek. Do tego prawdziwa liczba to ok. 500 ludzi.

xxx - 5 sierpnia 2010, 14:27:23 - *.e-gco.pl
Pojawiła się Stal Rzeszów ??? W jakiej liczbie ???

specjal - 5 sierpnia 2010, 14:52:31 - *.bb.sky.com
Falkrik ma 32 tys.mieszkancow.Spadl do 1Ligi.Stadion maja typowo pilkarski pojemnosc ok 10 tys.Suwalki na sile podolaczaly okoliczne wiochy do miasta to niech ich teraz zmusza zeby chodzili na mecze!

maroni - 5 sierpnia 2010, 15:03:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stali 0
chyba że się nie ujawnili
W Suwałkach remont stadionu, przez cały sezon nie będą wpuszczani kibice przyjezdni
Zakładam więc że przez cały rok w Suwałkach - 0 - kibiców przyjezdnych

wigry - 5 sierpnia 2010, 16:10:03 - *.internetia.net.pl
mógł być inny wynik zeby potrafili wykorzystać sytłacje. Stal miała poprzeczke i sam na sam a i tak 1:0.
WIGRY DO FINAŁU !! :]

Suwalczani - 5 sierpnia 2010, 19:04:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiecie nie mówcie, na stadionie było lekko po nad 400 głow, ze Stali było kilku chłopaków który byli u nas na trybunie. Dokładnie 3 było u nas, a 3 nie dojechało. A co do meczu to Stal miała przewage do 40 minuty. W drugiej połowie Wigry sie obudziły i tyle!!:D