PP: Lech R. 2-2 pd. k. 2-3 Unia S.

4 sierpnia 2010, 17:15 - Rypin
Lech Rypin 2-2 pd. k. 2-3 Unia Swarzędz
Paweł Lewandowski 56, Paweł Piceluk 93 - Łukasz Lebioda 16, Michał Chmielecki 113

karne: (0-0 Paweł Lewandowski - nad bramką), 0-1 Dawid Adamczak, 1-1 Dariusz Koprowski, (1-1 Marcin Hercog - obroniony), 2-1 Jakub Feter, 2-2 Mateusz Rampold, (2-2 Grzegorz Skowroński - obroniony), 2-3 Michał Chmielecki, (2-3 Michał Marchewka - nad bramką).

Lech: 1. Ihor Rumiancew - 15. Grzegorz Skowroński, 4. Mateusz Ewert (91, 33. Michał Marchewka), 8. Dariusz Koprowski, 3. Marcin Baranowski - 21. Szymon Moszczyński (46, 10. Kamil Tomczyk), 14. Piotr Buchalski, 20. Jakub Feter, 11. Paweł Lewandowski - 18. Paweł Manelski (46, 19. Paweł Komorowski), 17. Paweł Piceluk.

Unia: 23. Andrzej Budnik - 22. Marek Bączyk (98, 18. Jacek Jerszyński), 6. Paweł Ignasiński, 11. Dawid Adamczak, 4. Michał Stawiński - 8. Mateusz Sobkowiak, 7. Michał Chmielecki, 19. Mateusz Rampold, 14. Łukasz Lebioda (72, 9. Wojciech Antczak), 21. David Paku-Tshela (90, 17. Tomasz Klepacz) - 20. Marcin Hercog.

żółte kartki: Piceluk, Komorowski, Ewert, Skowroński - Lebioda, Ignasiński, Stawiński.
czerwone kartki: Paweł Piceluk (99. minuta, za drugą żółtą), Kamil Tomczyk (117. minuta, za faul) - Paweł Ignasiński (90. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).

W 51. minucie Dariusz Koprowski (Lech) nie wykorzystał rzutu karnego (Andrzej Budnik obronił).

Mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości.

I runda Pucharu Polski odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia.

Puchar Polski 2010/11

źródło: własne / kpsport.pl

JKS - 4 sierpnia 2010, 20:05:50 - *.promax.media.pl
Gratulacje dla ex-miasta stolarzy! Jarota i Unia , gramy dalej !!!

lysy - 4 sierpnia 2010, 20:06:16 - *.cable.net-inotel.pl
brawo unia!!!!

jac - 4 sierpnia 2010, 20:16:26 - *.htsit.net
Brawo Lech - szkoda, że odpadliście bardzo Wam kibicowałem. Brawo Paweł Piceluk, kolejna bramka nie mogę ciągle zrozumieć dlaczego Olimpia na siłę się go pozbyła.
Powodzenia w lidze.

kolo - 4 sierpnia 2010, 20:32:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale emocje hoho 3 czerwone kartki, niewykorzystany karny, pozniej karne decyduja o awansie. no ladnie :P

b - 4 sierpnia 2010, 20:54:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo będą 3 kluby w kolejnej rundzie z Wielkopolski a potem dojdzie jeszcze Lech

jarq - 4 sierpnia 2010, 20:57:04 - *.elblag.vectranet.pl
brawo Swarzędz !!! Rypiniaki zawiesili swojego najlepszego zawodnika Kukiego i przegrali hehehhe. Wita was znów miernota w lidze i zaściankowe ambicje pozdrawiam Unię - gratulacje !!!!

Lech - 4 sierpnia 2010, 21:24:18 - *.98.93.33
to nie Rypiniaki zawiesili tylko Wielkopolski Związek.

abc - 4 sierpnia 2010, 22:17:57 - *.50.54.254
brawo dla Andrzeja Budnika !! życzę powodzenia w dalszej karierze !!

Kyppcio - 5 sierpnia 2010, 0:20:45 - *.rzeszow.mm.pl