8 sierpnia 2010, 19:04:30 - koofel
II liga, gr. wschodnia: niedzielne mecze

Dzisiaj dokończono 2. kolejkę II ligi wschodniej. Remis w spotkaniu ze Stalą Rzeszów w ostatnich minutach uratował Okocimski KS Brzesko. Podobny przebieg miał mecz Wigier Suwałki ze Zniczem Pruszków, w którym gospodarze po golu z rzutu karnego w ostatniej minucie zremisowali 1-1 (0-0).

buba - 8 sierpnia 2010, 19:06:10 - *.adsl.inetia.pl
Karny w ostatniej minucie... Szkoda Znicza...

koko - 8 sierpnia 2010, 19:06:44 - *.chello.pl
Kiedy Motor zacznie w koncu wygrywać,kiedy będzie normalnie? co tu sie dzieje? żenada

GLKs - 8 sierpnia 2010, 19:07:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawoooo GLKs!!!!!!!!!!!:DDDDD

abc - 8 sierpnia 2010, 19:08:01 - *.acn.waw.pl
Znowu Wigry miały szczęście z mazowiecką drużyną...
Pewnie karny z kapelusza, co za zespół.
Tylko Mazowsze rządzi w tej grupie: Świt, Wisła, Znicz. Te zespoły będą w trójce. Nadarzyn i Otwock też w górnej części tabeli. reszta zespołów nie ma szans. Brawo Nadarzyn!
Otwock trochę słabszy początek, ale w pucharze już wyeliminowali Sosnowiec, najlepszy klub II grupy. Tylko Mazowsze!

kqtek - 8 sierpnia 2010, 19:11:35 - *.play-internet.pl
Motor dno i wodorosty, a Nadarzyn nie lepiej he he Wigry znowu na fuksie a Okocimski brawo ambicji .

z bieguna - 8 sierpnia 2010, 19:11:37 - *.suwalki.vectranet.pl
a szczęście sprzyja lepszym...brawo Wigry!!!!!

pk - 8 sierpnia 2010, 19:16:16 - *.nat.student.pw.edu.pl
tak sie zastanwaiam czemu tak wiele osób leczy kompleksy na necie wzgledem motoru. cos wam jego kibie zrobili czy co?

niedzwiedz - 8 sierpnia 2010, 19:18:19 - *.internetia.net.pl
Znowu Znicz miał szczęście że aż remis!!!!!
Nie widziałeś meczu więc cisza goścu "abc""Dopiero początek ligi a ty już dzielisz skórę na niedźwiedziu HAHAHA żebyś się nie zdziwił że to taka słaba liga.
W ramach przypomnienia Wigry to silna drużyna i uprzedzam że będzie walczyła o awans w końcu klub się rozwija chociażby budowa nowego stadionu!!!
TYLKO SUWALSZCZYZNA !!!!

kqtek - 8 sierpnia 2010, 19:20:17 - *.play-internet.pl
Niedzwiedz Stadion miasto buduje a kasy nie mieli bo żadnych wzmocnień wręcz osłabienia klubu. A i pensje nie na czas.

Marcin33 - 8 sierpnia 2010, 19:21:00 - *.117.240.106
Ale jaja Wigry w drugim meczu w 90 minucie ratują remis

jaro - 8 sierpnia 2010, 19:21:27 - *.adsl.inetia.pl
Wiadomo, że tych napinaczy z różnych wiosek boli wielkość niedoścignionego dla nich Motoru - oczywiście chodzi mi o wielkość pod względem kibicowskim, bo sportowo klub Motor Lublin to niestety dno.

gość II li - 8 sierpnia 2010, 19:23:08 - *.chello.pl
W Suwałkach nie jednego karnego przekręcono w ostatnich kilku sezonach,ale poczekajmy na komentarze pomeczowe,może ten był zasłużony.

abc - 8 sierpnia 2010, 19:24:28 - *.acn.waw.pl
niedzwiedz - mówisz, że Wigry będą walczyły o awans. Ok, zobaczymy. Prawda jest taka, że drugi raz mają szczęście strzelając w ostatnich sekundach. Gdyby nie to, na czele byłyby 4 zespoły z Mazowsza z kompletem punktów. Sezon jest długi, więc zobaczymy kto będzie miał rację. Jakbym miał typować zespoły na awans to byłyby to: Wisła i Znicz.
P.S. Nigdzie nie napisałem, że to słaba liga.

Radom - 8 sierpnia 2010, 19:24:34 - *.opera-mini.net (*.158.199.139)
Niedobrze ze wygrala ta jehowska wioska nadarzyn bo oni muszą spaść.a Motor to sie pewnie bedzie bronił przed spadkiem

marco - 8 sierpnia 2010, 19:25:27 - *.pruszkow.mm.pl
Znicz duzo lepszy! Fartowny remis Wigier. Mysle ze Znicz spokojnie awansuje...

mario - 8 sierpnia 2010, 19:26:39 - *.isb.com.pl
oooo chyba za duzo nie wiesz o Wigrach wlasnie sie wzmocnily a pieniadze tez maja Mikulenas mial propozycje z ekstraklasy a jednak zostal w Suwalkach jakby nie placili to by nie zostal

pk - 8 sierpnia 2010, 19:27:49 - *.nat.student.pw.edu.pl
Jakoś ten klub nie m szczęścia-ani do organizacji, ani do piłkarzy. Dziwne bo Lublin to największe miasto na wschodzie i powinno mieć drużynę na miarę minimum I ligi. Pozdro z Wawy

abc - 8 sierpnia 2010, 19:30:14 - *.acn.waw.pl
Nic nie mam do Radomia, ale kogoś tu chyba zżera zazdrość, że gra tylko w III lidze.

samuel - 8 sierpnia 2010, 19:31:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Lublinie są dwa Motory, jeden to Motor Lublin(Szarowola) SA drugi LKP Motor Lublin spadkobierca RKS

Eskimos - 8 sierpnia 2010, 19:32:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 Kolejka a wy już wiecie kto awansuje hahahah

abc - 8 sierpnia 2010, 19:34:13 - *.acn.waw.pl
Eskimos - ja nie wiem to tylko taka zabawa w typowanie :0

niedzwiedz - 8 sierpnia 2010, 19:34:28 - *.internetia.net.pl
kolego co do szczęścia w ostatnich sekundach czy w trakcie gry jak dla minie nie ma znaczenia. Prawdopodobieństwo strzelenia bramki na początku czy na końcu jest takie samo. Wystarczy jedna dobra akcja i gol PROSTE.
Masz prawo typować jak chcesz ale pamiętaj że rywale teoretycznie słabsi wcale nie muszą nie wygrywać. Jeżeli byś znał choć troszeczkę Suwalską ekipę to w ramach przypomnienia w przednim sezonie ekipa Wigier była najlepsza w lidze na własnym boisku a gdy dochodziło do meczów z silnymi drużynami to przeważnie wygrywaliśmy między innymi z KSZO, Startem.
Ja wiem co piszę bo nie od dziś kibicuję Wigrom i wierzę że bez względu na kasę stać naszą ekipę na awans. Racja ze największym osłabieniem jest strata Makuszewskiego jak i Kowalskiego ten pierwszy to mój typ na wielką karierę w dobrym klubie nie takim jak jagielonia do której trafił ale to jego sprawa.
Pozdrowienia dla wszystkich kibiców ligi wschodniej niech wygrają najlepsi !!!!!!!

xxx - 8 sierpnia 2010, 19:41:22 - *.ptim.net.pl
hmm...i znowu. Znicz ma pecha. Wydaje się że mecz w kieszeni i gol na wyrównanie w ostatniej minucie i to z karnego ale coz gra toczy sie 90 minut....ogólnie jak przebiegał mecz "niedzwiedz"????

niedzwiedz - 8 sierpnia 2010, 19:42:52 - *.internetia.net.pl
Mówisz że w 2 meczach Wigry ratuje oststnia minuta ??? Co do meczu z GLKS Nadarzyn to właśnie praktycznie cały mecz lepsze Wigry dobre okazje i jedna zamieszana stracona bramka którą ciężko było odrobić ale się udało. Wobec mnie to Wigry powinny wygrać a walczyły z dużą przewagą o zwycięstwo.

z bieguna - 8 sierpnia 2010, 19:42:55 - *.suwalki.vectranet.pl
kqtek:
Ty znawca sytuacji Wigier hehe pensje nie na czas co Ty powiesz za bajeczkę...
Wigry dobrze grają szczególnie Nadarzyn nic nie pokazał i tylko dzięki nieporozumieniu obrońcy z bramkarzem wpadło im na 1:0 potem się bronili nie pokazując kompletnie nic.Remis był jak najbardziej nie zasłużony bo winno być 3 pkt. dla WIgier a że strzalają Wigry w ostatnich minutach..hmm..mecz trwa 90 minut i trzeba walczyć do końca!

xxx - 8 sierpnia 2010, 19:43:05 - *.ptim.net.pl
Coż no szkoda ZNICZA....było tak blisko. ALe coż....ogólnie jak przebieg meczu..."niedzwiedz"??????

Morąg - 8 sierpnia 2010, 19:43:41 - *.morag.vectranet.pl
Płoszczuk gra same ogony w ruchu . Poza tym same porazki tego zespołu. Zamisat pchać się do wysokiego trzeba było zostać w Morągu.

pm - 8 sierpnia 2010, 19:47:10 - *.internetia.net.pl
bravo Wigry ale i szkoda bo mozna było pokusić sie o 3 pkt., trzeba pracowac nad skutecznościa!!!a do niedowiarków to Wigry dziś były dużo lepsze od takiego "tuza" jak znicz,mimo osłabienia 2 podstawowych graczy, a karny bardzo słuszny - kolejna dzisiejsza słabość Znicza - nie wytrzymać w ostatnich sekundach... oj słabiutko

z bieguna - 8 sierpnia 2010, 19:47:47 - *.suwalki.vectranet.pl
Wigry-Znicz
pierwsza połowa nudy,obie drużyny nie pokazały nic szczególnego..szczególnie rozczarował mnie Znicz bo spodziewałem się lepszej gry po nich.
Druga połowa lepsza najpierwa gol po dośrodkoawniu z rogu dla Znicza potem Wigry przejęły inicjatywę czego dowodem był faul na polu karnym a że mamy Mikulenasa to ostało na 1:1.
Ogólnie remis sprawiedliwy.
Widzów mimo deszczu nie za wielu ok.450

Kilowat - 8 sierpnia 2010, 19:56:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Znów szkoda STALI! - Po pierwszej połowie prowadzenie dwóbramkowe, choć może nie do końca zasłużone. Druga połowa to dobra gra z obu stron i... głupie dwie bramki z końcówki (przypomina się zeszłoroczna jesień).
Okocimski grał dość ładnie ale wykończenia akcji brakowało albo Wietecha ładnie wyłapywał. W zasadzie w pierwszej połowie w środku pola Brzesko posiadało przewagę, ale STAL po profesorsku wypunktowała błędy Piwoszy w defensywie. - Szkoda straconych oczek, martwią bramki stracone w końcówce, ale cieszy - w sumie mądra gra - zespołu z Hetmańskiej. - TYLKO STAL

Z - 8 sierpnia 2010, 19:59:14 - *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl
Znając życie pewnie znowu Znicz nie awansuje jak zwykle, zdąrzyli już nas tym przyzwyczaić. Ale odpuszczanie zawsze było pod koniec ostatnich kolejek a nie teraz!!

niedzwiedz - 8 sierpnia 2010, 19:59:33 - *.internetia.net.pl
Mecz w pierwszej połowie bez większych emocji a raczej bez żadnych bardzo wyrównna gra w srodku boiska. Zdecydowanie lepsza druga połowa. Oba zespoły miały po kilka sytuacji. Dobrze bronili jednak bramkarze obu ekip a i brak skuteczności Mikulenasa który strzela obok słupka, minutę później po akcji prawą stroną i dośrodkowaniu Mikulenasa, głową uderza Ołowniuk i znowu bramkarz gości
63minuta i niestety 0:1 - po dośrodkowaniu z rogu strzał (?) i Salik pokonany
Wigry przycisnęły Radzio miał dobrą okazję ale zmarnował dalej 3 czy 4 rzuty rożne z rzędu i nic aż w końcu faul w polu karnym na Radziu, Mikulenas zamienia na brameczkę
szkoda bo Wigry mogły pokusić sie o 3 pkt zabrakło skuteczności
Wcale Znicz nie był mocny.
Wszystkie powtórki i skrót z całego meczu jak zawsze na stronie Wigier. Słaby klub nie miałby pełnego filmu z każdego meczu swojej drużyny no ale może sie mylę pozdro
TYLKO WIGRY !

Rafalski - 8 sierpnia 2010, 19:59:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor wstyd przynosi.Po co było się pchać do 2 ligi,lepiej od okręgówki zacząć.To wstyd z gminno ludowym klubem dostawać baty!!!!

amaso - 8 sierpnia 2010, 20:07:08 - *.internetia.net.pl
wigry:Olowniuk- cieniutko, po odejsciu makuszewskiego i nawet kowalskiego badzo slabe skrzydla, do tego jeden bardzo niepewny stoper:P

ełka - 8 sierpnia 2010, 20:25:08 - *.adsl.inetia.pl
Samuel widać że g.... wiesz - LKP Motor nie był i nie jest żadnym spadkobiercą RKS Motor.

norambuena - 8 sierpnia 2010, 20:27:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bylem na meczu Nadarzyn-Motor musze przyznac ze druzyna z Nadarzyna grala bardzo ambitnie choc przez caly mecz sie bronila.Dwa strzaly dwie bramki 100% skutecznosci.Motor wywarl na mnie zdecydowanie lepsze wrazenie i gdyby nie bramkarz Nadarzyna to roznie moglo by byc.Moim zdaniem niezasluzone zwyciestwo Nadarzyna.Brak ludzi w ofensywie to problem Nadarzyna z tylu jako tako choc błedow oczywiscie zespol z Nadarzyna sie nie ustrzegl

lubartow - 8 sierpnia 2010, 20:28:01 - *.clienti.tiscali.it
Walczysz Motor walczysz!!!!
Chodz w Lublinie nie mieszkamy to i tak Motor kochamy,FC LUBARTOW

LoL - 8 sierpnia 2010, 20:50:03 - *.lublin.mm.pl
Odwróć Tabelę Motorek Zawsze Na Czele

miś - 8 sierpnia 2010, 20:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
EŁKA to ty raczej mało czaisz, a co spartakus jest spadkobiercą - malwańcy, po co utrzymywać teraz jeszcze istniejący LKP i nowy S.A., co to za cyrk, obudzcie się Lublinianie, niech ktoś to wreszcie ogarnie

stay - 8 sierpnia 2010, 20:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już za dwa lata derby Motorów !!! Wolę tego z okręgówki niż z Szarowowi Cała Polska z nas się śmieje

WIGRY - 8 sierpnia 2010, 21:00:17 - *.suwalki.vectranet.pl
t0 szkoda wigier ;/
Wigry powinny to spotkanie wygrać ;d znicz miał tylko 2 akcje z czego 1 wykorzystał
Wigry atakowały ;d po stracie gola non stop : )
duża przewaga wigier : )
Adamczewski ;d dobrze powiedział ;d
Jak Na ex I ligowców ;d to słabi jesteście

gdg - 8 sierpnia 2010, 21:03:40 - *.adsl.inetia.pl
Powiedzcie mi kiedy bedzie normalnie w Motorze Lublin?

fux - 8 sierpnia 2010, 21:09:26 - *.10.51.93
dzieci spac odczepcie sie od MOTORU ale widac ze wszyscy wiedza i sie napinaja bo wy wiecie ze MOTOREK jest najlepsza ekipa kibicowska w tej grupie wiec sie prujecie pozdro- SLASK -CHELMIANKA

Motorek - 8 sierpnia 2010, 21:12:02 - *.play-internet.pl
Był będzie jest Motor RKS.

Motorek - 8 sierpnia 2010, 21:14:56 - *.33.15.226
Lędzic.Ty nie istniejesz od 12 lat.

kibic* - 8 sierpnia 2010, 21:19:32 - *.53.11.251
ta liga to jakaś kpina.Motor gra jako Spartakus Szarowola 6 czy 7 meczów na wyjeżdzię / boiska nie ma ani w Lublinie ani w Szarowoli jak ta drużyna dostała licencję?????/.Stal Stalowa Wola jeszcze meczu nie zagrała tak samo Puszcza???????/.To są jakieś komedie z tymi licencjami a potem się dziwimy że Azerowie nas biją /wygrywają/ Motor lepiej niech nie rozmienia się na drobne bo to wstyd grać jako Szarowola a Stal i Puszcza może niech nie grają żadnego meczu tak dla jajec.To jest parodia piłki polskiej brawo PZPN i brawo OZPN piłkarski beton.

saczers - 8 sierpnia 2010, 21:21:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibicom Motoru mogę jedynie napisać współczuje, i życzę powrotu. Zasługują na wyższą klasę rozgrywkową.

asd - 8 sierpnia 2010, 21:34:38 - *.tktelekom.pl
Ty nie mieszaj Stalówki do tych buraczanych klubów które nie przygotowały się do meczów z nami.

kqtek - 8 sierpnia 2010, 21:34:39 - *.play-internet.pl
z bieguna
tak sie składa ze jestem znawca Podlaskiej piłki bo mieszkam na Podlasiu wiee nie unoś sie, mówię to co wiem.Pozdro dla normalnych

WKS_Śląsk - 8 sierpnia 2010, 21:49:12 - *.chello.pl
Nie ma już Motoru, tylko MoTWÓR Szarowola. I Tyle w temacie.

marcel - 8 sierpnia 2010, 21:59:48 - *.181.22.6
motor - nadarzyn, faktycznie nadarzyn bardzo ambitnie ale niewielu tam zawodników na II lige, masa błedów i głównie dalekie piłki na napastnika /ustawienie 4-1-4-1/ ale nadarzyn bardzo cofniety obrońcy głównie we własnej 16. motor dużo lepiej rozgrywał dokładniejsze podania ładnie szło do pola karnego a tam 9 obrońców dlatego taki wynik

max10znak - 8 sierpnia 2010, 22:08:58 - *.181.22.5
WIGRY- Czemu słaby klub trochę pograł na zapleczu ekstraklasy a bardzo dobre Wigry nawet tego poziomu nie powąchały... ? Zapene zbieg okoliczności..? ;)

niedzwiedz - 8 sierpnia 2010, 22:12:21 - *.internetia.net.pl
"max10znak" kolego napisz jeszcze raz ale ze zrozumieniem.

max10znak - 8 sierpnia 2010, 22:21:15 - *.181.22.5
"Jak Na ex I ligowców ;d to słabi jesteście " tak napisał "kolega" WIGRY. Pewnie jego ( napisałem z małej litery na złość i specjalnie ;) ) zamiarem było dokuczenie kibicom Znicza czy klubów z mazowsza bo pewnie nie obiektywna ocena, bo jedyne co ma wspólnego z piłką nożną to weekendowe turnieje na PS ( sory za tą zgryźliwość.) Co do ocen czy słaby jest spadkowicz z wyższej ligi czy ktokolwiek inny, czy najlepsze w lidze są Suwałki ( taki słodki żarcik ;) ) czy ktokolwiek inny należy wstrzymać się do końca ligi. Tak się kompleksów nie leczy "kolego" WIGRY..
Kolego misiu- już trochę bardziej jest to dla Ciebie zrozumiałe?

lubartow - 8 sierpnia 2010, 22:32:03 - *.clienti.tiscali.it
wie ktos ilu Motorowcow na meczu?
Motor Lublin&Slask Wroclaw&Chelmianka=FC Lubartow

portal - 8 sierpnia 2010, 23:38:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Motorowców okolo 200 spokojnie,jesli nie wiecej.Czesc siedziala w klatce czesc stala za stadionem ze wzgledu na pojemnosc klatki stadionu Znicza

GLKS PANY - 8 sierpnia 2010, 23:39:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
GLKS Nadarzyn spokojnie sie utrzyma w tej lidze i może z małym szczeście powalczy o awans a co do meczu to Nadarzyn był lepsza drużyną

Pawulon - 8 sierpnia 2010, 23:55:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor chyba bojkotowal mecz przez ta klatke w ktorej bylo miejsca na 100 bydła. Ani razu nic nie zaspiewali. Reszta stala pod stadionem

huta - 9 sierpnia 2010, 0:39:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
A ilu szalikowców z Szarowoli na meczu Motoru?

bedzin - 9 sierpnia 2010, 7:42:26 - *.54.14.252
Czy to normalne, że obserwatorem meczu Wigry Suwałki- Znicz Pruszków z ramienia PZPN jest wieloletni ważny działacz Znicza? Gdzie tu sens i logika. Amen

rand - 9 sierpnia 2010, 9:15:42 - *.play-internet.pl
@bedzin - to znaczy, kto był tym obserwatorem ?
Uświadom nas wszystkich koniecznie, proszę...

lubliniani - 9 sierpnia 2010, 10:00:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie odczepcie się od Motoru! Motor to my - KIBICE, a nie działacze, którzy nic nie robią tylko pieniądze biorą!
Pozdro dla normalnych!

PYTANIE - 9 sierpnia 2010, 10:10:53 - *.play-internet.pl
Takie pytanko czemu zaznaczone jest że z kazdej z grup wschodniej i zachodniej 2 ligi, zaznaczone jest że spadają tylko 2 ostatnie zespoły. Patrzac gdzies indziej tez widziałem ze tylko 2 ostatnie wiec to nie jest bład czyzby zmieniły sie jakies zasady spadku?? z gory dzieki za odpowiedz.

eg - 9 sierpnia 2010, 10:43:21 - *.play-internet.pl
Zachowanie kibiców Wisły bez komentarza... tylko zobaczyli wchodzacego Jezioraka juz spinka zaczeła sie i po co? bo z olsztynem ma sie układ to trzeba sie pokazać? Żałosne co najmiej. Jestem z Elbląga i mówie obiektywnie żal to co robiliście. Jak do was przyjedziemy to dopiero w następnej rundzie będziecie sie spinali na nasz wyjazd juz to widze. Pozdrawiam kibiców Jezioraka mam nadzieje ze stworzymy dobre widowisko na derbach( osobiscie nic nie mam do Jezioraka, w odróznieniu do kibiców z olsztyna) pozdro dla normalnych. Co do wyników to jest dopiero poczatek ligi.

. - 9 sierpnia 2010, 11:44:44 - *.olsztyn.net.pl
EG ..o Twoim olsztyńskim kompleksie i braku szacunku świadczy zaściankowe używanie małych liter przy pisaniu o Olsztynie..."Jestem z Elbląga"..

fc-hg-Stom - 9 sierpnia 2010, 18:14:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w tym sezonie to My pokażemy na co tak na dobrą sprawę Nas stać - już się rozkręcamy, pzdr dla Kętrzyna, chyba chłopakom nie pykło , wychodzimy z kryzysu więc miejcie oczy szeroko otwarte

do GLKS - 9 sierpnia 2010, 18:58:15 - *.182.69.25.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Nadarzyn w 1 lidze. Zapomnijcie! Na 1 ligę potrzeba 2tys miejsc. I wy chcecie grać na Zniczu. Wybudujcie swój stadion. Każdy chciałby się podstawiać pod dobry obiekt i grać nie w swoim mieście a robić ni ma komu.

cypis - 9 sierpnia 2010, 19:20:04 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.19.109.122)
Jeziorak&Stalówka nasza zgoda przetrwała wieki, braci się nie traci!

wiesiek - 9 sierpnia 2010, 21:41:41 - *.elblag.vectranet.pl
Kolego z Olsztyna, nie przesadzaj z tymi kompleksami, bo Ty też masz spore, eg napisal Olsztyn z malej litery i dobrze, że zwrócileś mu uwagę, ale nie sądzę, że zrobil to celowo i napinka z Twojej strony niepotrzebna, ale pomito pozdrawiam wt

małe liter - 9 sierpnia 2010, 22:02:40 - *.olsztyn.vectranet.pl
na lokalnych forach pisanie nazw nielubianych miejscowosci przez większość ludków z Elbląga zawsze odbywa się przez małą literę..kolega dobrze zauważył..kto z w-m wie o co chodzi z tymi kompleksami..

bvb - 10 sierpnia 2010, 9:09:30 - *.254.140.96
Przypominam wam że skoro czepiacie sie małych liter a co za tym idzie braku szacuku, nie dziwcie się że tak jest przypominam wam oprawe z meczu w 2008 r. Napisliscie Paraolimpiada na takim prowizorycznym zegarze i to był szacunek od was jakiego wy sie domagacie od innych? . Pierw zacznijcie od siebie.

lozer - 10 sierpnia 2010, 9:18:17 - *.plock.mm.pl