8 sierpnia 2010, 21:08:39 - qmichal
Skromna wygrana Białej Gwiazdy

Wisła Kraków pod wodzą tymczasowego trenera Tomasza Kulawika wygrała z Arką Gdynia 1-0 (1-0). Zwycięskiego gola zdobył w 24. minucie Patryk Małecki. Gra wicemistrzów Polski szczególnie w defensywie nie była najlepsza i goście mogli doprowadzić do wyrównania, jednak nie wykorzystali żadnej dogodnej okazji.

W początkowych minutach spotkania na boisku nie działo się zbyt wiele. Gra była wyrównana, ale żadna z drużyn nie potrafiła skonstruować dobrej ofensywnej akcji. Po raz pierwszy bramce rywali zagrozili piłkarze Arki. W 18. minucie dobrą okazję do zdobycia gola miał Maciej Szmatiuk, ale strzelił głową wprost w ręce Mariusza Pawełka. Chwilę potem gola mogli zdobyć wiślacy. Paweł Brożek wycofał piłkę przed pole karne do Radosława Sobolewskiego, a piłkę po jego strzale przed siebie odbił Norbert Witkowski. W 23. minucie sytuację sam na sam z bramkarzem Arki zmarnował Paweł Brożek. Zaraz potem gospodarze objęli prowadzenie. Z prawej strony w szesnastkę Arki dośrodkował Andraž Kirm, futbolówkę odbił Witkowski, jednak na tyle niefortunnie, że ta spadła na głowę ustawionego kilka metrów przed pustą bramką Patryka Małeckiego, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. W 29. minucie powinno być już 2-0. Sobolewski prostopadle podał do wbiegającego w pole karne Pawła Brożka, z pojedynku z napastnikiem Wisły obronną ręką wyszedł Witkowski, ale do piłki doszedł jeszcze Kirm, a jego uderzenie do pustej bramki zablokował Michał Płotka. Dziesięć minut później piłkę po strzale sprzed pola karnego debiutującego w Ekstraklasie 19-letniego Kamila Rado na rzut rożny sparował golkiper gdynian. W 44. minucie bliscy wyrównania byli goście. Futbolówka zacentrowana z prawej strony przez Marciano Brumę minęła aż trzech ustawionych w polu karnym wiślaków i trafiła do ustawionego na piątym metrze Pawła Zawistowskiego, który odbił ją klatką piersiową, ale skutecznie interweniował Pawełek.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy bardzo dobrą okazję do zdobycia gola miała Arka. Zawistowski dokładnie podał do niepilnowanego na prawej stronie Miroslava Božoka, który zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem Wisły. W 57. minucie piłkę uderzoną sprzed szesnastki przez Sobolewskiego pewnie złapał Witkowski. Pięć minut później goście po raz kolejny poważnie zagrozili bramce wicemistrzów Polski. Przy biernej postawie krakowskiej defensywy futbolówkę w polu karnym przejął Filip Burkhardt i znalazł się w sytuacji sam na sam z Pawełkiem, ale golkiper gospodarzy zdołał odbić piłkę w bok. W 66. minucie Małecki zagrał do Rafała Boguskiego, który minął Płotkę i zmarnował świetną okazję do podwyższenia prowadzenia, posyłając piłkę obok słupka. W 70. minucie wiślacy ponownie byli bliscy zdobycia drugiej bramki. Erik Čikoš zagrał w tempo do Małeckiego, który wbiegł w pole karne, minął Witkowskiego i oddał strzał na bramkę, ale piłkę zmierzającą do siatki z linii bramkowej wślizgiem wybił Bruma. W 87. minucie wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Joseph Mawaye zagrał w pole karne do Mirko Ivanovskiego, który uderzył obok słupka. W doliczonym czasie gry futbolówkę po silnym strzale Małeckiego na rzut rożny sparował Witkowski.

8 sierpnia 2010, 19:15 - Kraków (Stadion Suche Stawy)
Wisła Kraków 1-0 Arka Gdynia
Patryk Małecki 24

Wisła: 81. Mariusz Pawełek - 22. Erik Čikoš, 24. Mateusz Kowalski, 6. Gordan Bunoza, 15. Júnior Enrique Díaz Campbell - 17. Andraž Kirm (81, 28. Cezary Wilk), 7. Radosław Sobolewski, 35. Kamil Rado (46, 9. Rafał Boguski), 19. Patryk Małecki, 8. Piotr Brożek - 23. Paweł Brożek (63, 79. Maciej Żurawski).

Arka: 33. Norbert Witkowski - 22. Marciano Bruma, 8. Michał Płotka, 23. Maciej Szmatiuk, 20. Emil Noll - 19. Miroslav Božok, 10. Marcin Budziński, 25. Filip Burkhardt, 7. Paweł Zawistowski (77, 26. Rafał Siemaszko), 36. Denis Glavina (86, 21. Joseph Désiré Mawaye) - 11. Tadas Labukas (62, 27. Mirko Ivanovski).

żółte kartki: Budziński, Bruma, Ivanovski.

hjahaha - 8 sierpnia 2010, 21:10:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale doping na tej wiśle - jak w 4 lidze luksemburga - ale wstyd - nie ma druzyny nie ma kibicow nie ma stadionu - krakusy schowajcie sie pod ziemie

aqq - 8 sierpnia 2010, 21:10:25 - *.74.74.174
Arka dobrze się zaprezentowała

AG - 8 sierpnia 2010, 21:10:34 - *.chello.pl
Arka ładnie grała jesli tak beda grac to o utrzymanie mozemy byc spokojni pozdro dla Widzewa

aqq - 8 sierpnia 2010, 21:10:39 - *.chello.pl
Arka zagrała w miarę dobrze.

3 - 8 sierpnia 2010, 21:10:53 - *.aster.pl
niezle grala ta arka, jestem zaskoczony. bruma i glavina bardzo fajni zawodnicy. se maja nzkoda tylko ze niapastnika z bo mozna mecz zremibylo ten sowac.

trójmiasto - 8 sierpnia 2010, 21:10:59 - *.74.99.109
Wisła ma najdziwniejszych kibiców w Polsce, którzy zamiast o swoim klubie śpiewają o trójmieście.
Zapraszamy do nas na wakacje .

Ta... - 8 sierpnia 2010, 21:11:10 - *.adsl.inetia.pl
Tragiczny mecz. A Boguski gra gorzej ode mnie. Sądziłem, że to niemożliwe. A jednak. Impossible is nothing, można by rzec. Rafał, zmień płeć.

wislak - 8 sierpnia 2010, 21:11:14 - *.chello.pl
Widać, że Wisła chciała poprostu wygrać nic więcej. Chcieli zamazać plame. Obrona jednak kiepsko, sporo błędów! Pawełek wyciągnął 2 setki (nie spodziewałem się tego) brawo! Boguski zpartolił trzy setki, do ME go... a nie do repry!

Kuba - 8 sierpnia 2010, 21:11:17 - *.182.179.34.nat.umts.dynamic.eranet.pl
mam pytanie do tych co byli na meczu .
Jak zaprezentowala sie Arka ?
dzieki
pozdro dla normalnych

Ciechan - 8 sierpnia 2010, 21:11:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hjahaha schowaj Sie parowo . IDz Do swojego leca 12 tysiecY ludzi Z baKu i cisza Byla ZObaczymy jak bedziemy Miec Stadion Jak Na reymonta mielismy .Mecze Na d 3 Byla Miazga Wiec ogarnij ryja idz Do lecha pajacow..

pablo - 8 sierpnia 2010, 21:11:27 - *.bb.online.no
arka zasluzyla przynajmniej na remis jak nie powinna wygrac za 2 polowe !!!

pablo - 8 sierpnia 2010, 21:11:37 - *.90.98.237

waldiAG - 8 sierpnia 2010, 21:11:47 - *.gdynia.mm.pl
Bedzie lepiej TAG

Lukasz - 8 sierpnia 2010, 21:11:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Starachowicach tylko TSW 1906!pozdrowienia dla kibicow Wisły ze Starachowic!!

Hancock - 8 sierpnia 2010, 21:12:10 - *.159.44.63
Stara dobra wisełka powróciła! Gol z przypadku, beznadziejna gra i 1-0. Tak zawsze wisełka ciuła punkty i tak znowu będzie bić się do ostatniej kolejki o mistrzostwo. Potem przyjedzie Qarabach i nie ma się co dziwić, że są o klasę lepsi/ A doping to jakaś porażka. W Bełchatowie lepszy mają.

adr - 8 sierpnia 2010, 21:12:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Dobrze, że są 3 punkty, ale gra słaba. Fatalny Boguski. Niezły Małecki. Widać, że Wisła jest wciąż trochę rozbita, potrzebuje wstrząsu i tego, by ją z powrotem nastawić. Myślę, że będzie lepiej z czasem. No i obrona- Chavez bardzo się przyda, bo nie widzą miejsca dla Kowalskiego w podstawowym składzie. Cieszę się, że Bunoza zagrał dziś trochę lepiej, choć to wciąż nie to czego od niego oczekuje. Powinien być groźniejszy w ofensywie.

mks - 8 sierpnia 2010, 21:12:33 - *.swidnica.mm.pl
Wisła udowodniła że kibicowsko Lech, Legia, Ruch czy Widzew to dwie ligi wyżej

z - 8 sierpnia 2010, 21:12:45 - *.rz.izeto.pl (*.168.0.110)
"Brawa" dla stratega Pasieki! Jak można wyjść bez napastnika na tak mizerną Wisłę, która nie ma obrony ?

qwerty - 8 sierpnia 2010, 21:13:03 - *.220.64.209
Boguski, hahahah.
Arka zasluzyla na remis, ale Wisla ma wiecej szczescia niz umiejetnosci.

Sestak - 8 sierpnia 2010, 21:13:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz cienki jak barszczyk ;) Ja się nie dziwie że Wisła gra w pucharach skoro nie ma jej kto podskoczyć u nas :/ I jeśli Larsson ma zostać trenerem Wisły to ja wyjadę na Maltę i będę miał podobnie. Ludzie, przecież to wieje amatorką.

radziu - 8 sierpnia 2010, 21:14:02 - *.254.214.178
Nie napisaliście o niesłusznie(?) niezaliczonej bramce Brożka w 37 minucie i o tym, że powtórki wykazały, że w 70 minucie Bruma zagrał piłkę ręką i należał się Wiśle rzut karny.

Qique - 8 sierpnia 2010, 21:15:57 - *.opera-mini.net (*.146.97.47)
Kulawik ????!!!!Ale daleko temu panu do Trenerki Ekstraklasowej ! Nierozumiem absencji Riosa w pierwszym składzie a gra nie udolny Piotr Brożek i Kowalski ;/ z Karabachem sie nie popisał .... Kowalski , Piotr Brożek a tu W pierwszym składzie ... A Riosowi szansy dlaczego trener nie dał ... ??????????????????? o zakontraktowaniu Chaveza już nie wspomne ;/

lg23 - 8 sierpnia 2010, 21:16:24 - *.132.138.137 (*.87.60.46)
a gdzie ten z hamburga wielki kibic cienkiej druzyny??

pablo - 8 sierpnia 2010, 21:16:27 - *.bb.online.no
reki niebylo jak mial sie podeprzec ??? dobrze ze wychamowal tak a nie inaczej hehe

Zurek - 8 sierpnia 2010, 21:16:36 - *.190.116.97
Brawo Areczka wisla cinka jak barszcz szkoda sytuacji brawo,brawo.

Sestak - 8 sierpnia 2010, 21:17:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mks - prawda. Kibice Wisły śpiewając "Wisła to my" potwierdziła tylko fakt że pod każdym względem Krakowski klub jest na dnie. I proszę was, nie zaprzeczajcie. Nie mam w tym żadnego interesu by zaczynać głupią wymianę zdań z kibicami wiedzącymi zawsze wszystko lepiej. Jak na dzisiejszy mecz byliście nudni jako przyśpiewki i tyle mam do was ;) Powinniście uczyć się choćby od Górnika czy Jagiellonii.

pat - 8 sierpnia 2010, 21:17:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jak zagrał Marciano Bruma bo to wydaje się ciekawy grajek. Wisła nie zachwyciła ale gratki macie 3 pkt

asd - 8 sierpnia 2010, 21:17:33 - *.173.30.236.tesatnet.pl
Szkoda Arki mecz na remis. Wislacy sa mistrzami w bluzgach

buk - 8 sierpnia 2010, 21:17:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

arkowiec - 8 sierpnia 2010, 21:18:22 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Arkowcy niezla gra mysle ze nie ma sie czego wstydzic.

Wiślak - 8 sierpnia 2010, 21:19:04 - *.tepsalan.pl
mks: jak skoncza nasz stadion i zobaczymy kto jest dwie ligi wyżej

furiab - 8 sierpnia 2010, 21:19:30 - *.business.telia.com
boguski, zurawski, brozki jazda na emeryture !!!!!!!!Malecki to przyszlosc Wisly !!!

Hancock - 8 sierpnia 2010, 21:19:58 - *.159.44.63
Te wasze transfery coś nie tego. Glavina jeździł Cikosa jak dzieciaka, Żurawski przez 30 minut raz piłki dotknął, Bunoza gorzej od Kowalskiego zagrał i to po jego błędach Bożok i Burkhardt mieli setki. Reszta nie grała wcale, ale skoro Pawełek (który was uratował) jest lepszy od Jovanica to to mówi samo za siebie.

dini - 8 sierpnia 2010, 21:20:32 - *.g-net.pl
Moja kolejnosc na koniec Legia Lech Polonia Wisla Jagiellonia Slask Lechia i niejestem legionista jak juz cos

adams - 8 sierpnia 2010, 21:23:04 - *.chello.pl
Niezrozumiałe jest dla mnie posadzenie na ławce Mawaye i wystawienie w ataku Labukasa. Przecież on nic nie grał. Wisła była do ogrania.

Dr X - 8 sierpnia 2010, 21:23:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ani wisła ani lech nie beda mistrzami!!

obi - 8 sierpnia 2010, 21:24:57 - *.146.214.196.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Pierwsze starcie :
ŚWL vs TRIADA 1-0 ;))

bArtqTS - 8 sierpnia 2010, 21:25:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skromne zwycięstwo ale zawsze lepsze niż remis brawo Wisła !!
TYLKO WISŁA

pimpek - 8 sierpnia 2010, 21:26:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
karabach karabach karabach karabach karabach !!!!!!!!!!!

pat - 8 sierpnia 2010, 21:27:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
co to za larsson co ma wisłe trenować

solarzo13 - 8 sierpnia 2010, 21:27:41 - *.opera-mini.net (*.30.75.48)

wqr - 8 sierpnia 2010, 21:32:16 - *.adsl.inetia.pl
milicyjni są dobrzy na takie kluby jak Arka bo już z klubami silniejszymi jak karabachy to przegrywają

fiu fiu - 8 sierpnia 2010, 21:32:23 - *.chello.pl
widzew z arką ooooooo widzew z arką ooooooo

ed - 8 sierpnia 2010, 21:32:54 - *.pz1-nat.espol.com.pl
Małecki jest genialny, przerasta technicznie resztę Wiślaków o kilka klas

adr - 8 sierpnia 2010, 21:33:06 - *.ssp.dialog.net.pl
Hancock: nie do końca się z tobą zgadzam. Nie jesteś obiektywny. To prawda, że Glavina w pierwszej połowie kilka razy zakręcił Cikosem ale ostatecznie nie stworzył on żadnego poważnego zagrożenia, dzięki dobrej asekuracji, która jest podstawą w zorganizowanej obronie. On też uczestniczył w tej asekuracji i często poprawiał błędy np. Kowalskiego. Za to świetnie spisywał się w ofensywie. Miał kilka bardzo dobrych wejść, jedno nawet środkiem, które otworzyło drogę do bramki- chyba Boguskiemu, ale ten fatalnie spudłował. Generalnie był OK. A Bunoza nie był wcale taki zły- jeden błąd miał na pewno ale on dopiero wchodzi w ten zespół. I na pewno nie był gorszy od Kowalskiego. Absorbował więcej graczy Arki i dobrze wymuszał faule na zawodnikach z Gdyni. Jego występ był generalnie przeciętny, ale w stosunku do jego pierwszego meczu w barawach
Wisły jest tendencja wzrostowa. Pamiętaj, że on prawie w ogóle nie uczestniczył w przygotowaniach do sezonu. Przyszedł późno a potem cały czas załatwiał papiery zagranicą. Grał tylko w jednym sparingu- z czasem będzie lepszy.

bolekndm - 8 sierpnia 2010, 21:33:38 - *.48.183.154
Mecz na remis. Wisła miała szczęście bo bramka po błędzie Witkowskiego ale ogólnie mecz bardzo słaby. A Boguski to tragedia, kiedyś myślałem, że będzie z niego dobry piłkarz ale obecnie to tragedia.

OlyFan - 8 sierpnia 2010, 21:34:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo Wiślaki, to Olimpia Grudziądz potrafiła strzelić Arkowcom 2 gole.
Pozdro

Arandes - 8 sierpnia 2010, 21:34:34 - *.tepsalan.pl
Wielkośc Wisły Kraków i małośc jej krytyków mnie nie dziwi.

pat - 8 sierpnia 2010, 21:35:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
serio henrik larsson super sprawa ale się facet załamie jak zobaczy poziom polskiej ligi

zen0 - 8 sierpnia 2010, 21:35:50 - *.business.telia.com
zurawski juz masz emeryture i graj moze w golfa..
brozek&brozek pozal sie boze k!
na szmelc do kielc
boguski jedz kluski bo grasz jak panienka-mietka
Malecki mial racje, ze nie chcial wyjsc do gry z takimi szmaciarzami...pozdro dla rozsadnych..kibole o co wam chodzi..ordynusy...gdzie krakowska kultura ????????

xyz - 8 sierpnia 2010, 21:35:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do pimpek buhaha spadek Wisła? :p syneczku Ty kaszki nie jadłeś dzisiaj? buhaha xD Wisła się jeszcze podniesie o to się nie martw, zawsze zaczyna sezon nieciekawie a później jest lepiej, także nie łódź się że Wisła spadnie ;]
A mecz lipny no ale jak Wisła wygrywa taką mizerną grą to szkoda oceniać naszej skopanej ligi...

pp - 8 sierpnia 2010, 21:38:17 - *.adsl.inetia.pl
Czemu mody nie usuwają takich wpisów jak ten od kamyk92?

ikar - 8 sierpnia 2010, 21:40:57 - *.chello.pl
tego się nie da oglądać
jeszcze 2 sezony i mafia doprowadzi polską piłkę do całkowitego upadku

TKWM ŚWLG - 8 sierpnia 2010, 21:41:07 - *.chello.pl
pozdrowienia do Krakowa z Gdańska tak trzynac z nieforsowac sie z ogorkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kibic reda - 8 sierpnia 2010, 21:43:24 - *.pl
Dobry Mecz Arkowcy !!! Wisła jest tragiczna Arka musi zagrac bardziej agresywnie no i nolla zmienic za wolny jest chłop . Siemaszko szybciej na boisko on musi sie rozkręcic !!

pat - 8 sierpnia 2010, 21:44:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
moze i polska liga jest słaba ale jest nasza skopana ale kochana

rylko - 8 sierpnia 2010, 21:44:18 - *.business.telia.com
kamyk 92 to buc z siedlec
kibic legii

h - 8 sierpnia 2010, 21:46:11 - *.chello.pl
jaka ta arka jest okrutnie cienka.przypadkowa druzyna ktora powinna grać w 2 lidze.Wiseła bez formy ale na ogórków wystarczyło.

ONXS - 8 sierpnia 2010, 21:46:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pimpek miał na myśli Wisłę Płock , kamyk 92 ma kompleksy chłopaczyna , dorwali się do komputerów , do internetu i wyładowują swoje frustracje .

Obrzydliwy - 8 sierpnia 2010, 21:46:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak słabo grającej Wisły nie pamiętam od czasu gdy swoje metody treningowe próbował wdrożyc Petrescu.
Przy tak wyrównanej stawce, jak nic nie ulegnie drastycznej poprawie zanosi się na środek tabeli.
Zespół wygląda również żle pod względem fizycznym.
Jeżeli chodzi o Arkę, zapowiada się kolejna ciężka batalia o utrzymanie.

ricardo - 8 sierpnia 2010, 21:46:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siemaszko extra bez kompleksów debiut w ekstraklasie !! będę z niego ludzie

hehahy - 8 sierpnia 2010, 21:51:06 - *.rudaslaska.vectranet.pl
bach bach karabach !!! no no ledwo , ledwo wygrac z arka wielki sukces bedzie .
Jak wasz genialny prezes wezmie polskiego trenera ponownie bedzie kandydowac do kretyna roku 2010

LG - 8 sierpnia 2010, 21:54:21 - *.tepsalan.pl
zwycięzców sie nie sądzi. gratulacje z DUMY PÓŁNOCY. TYLKO LECHIA

bbb - 8 sierpnia 2010, 21:54:25 - *.nidzica.vectranet.pl
po co wy wygrywacie jak wy ambicji nie macie nie chce za rok oglądać znów waszych popisów z klubami z Azerbejdżanu czy Estonii

LG - 8 sierpnia 2010, 21:55:21 - *.rev.pro-internet.pl
BRAWO WISŁA. 3 pkt. Jak najszybciej trenera.

d - 8 sierpnia 2010, 21:59:09 - *.ust.tke.pl
mlecki noob

Simsu - 8 sierpnia 2010, 22:01:19 - *.204.190.54
Łałł ...:]

? - 8 sierpnia 2010, 22:03:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakaś solidna drużyna jak wygra Puchar Polski w tym roku to powinniśmy mieć 2 kluby w LE. Bo wiadome że jak Ruch przehandlował się na 3 miejsce w lidze (które zresztą zmarnował) to nic w Europie nie zdziała. Swoją drogą podobno nawet kredyt brał na sfinansowanie wyjazdów pucharowych i dlatego sprzedał Sobiecha zaraz po pucharach żeby spłacić długi. Mnie zawsze zastanawia czy oni nie wiedzą ile mogą zarobić na tych pucharach czy po prostu im się nie chce?

Kibic Pols - 8 sierpnia 2010, 22:41:35 - *.chello.pl
Jedynie co powinno cieszyc kibiców wisły to 3 punkty bo reszta to nadal dno.

wislak - 8 sierpnia 2010, 22:42:30 - *.chello.pl
Adder Wisła lepsza miała pare setek, które zmarnowała, Arka nie zagrała złego meczu przy odrobinie strzęścia mogli spłatać figla ;)

wislak - 8 sierpnia 2010, 22:44:10 - *.chello.pl
ale bywa wzrobiłem xD poprawka miało być "Szczęścia"

Freddy - 8 sierpnia 2010, 22:49:30 - *.gdynia.mm.pl
Nie ma wstydu.Szkoda zmarnowanej sytuacji Bożoka,Burego,szkoda że Ivanowskiemu i Siemaszce się nie udało.
Fajnie zaprezentowali się nowi szczególnie Bruma przy którym Diaz nie miał życia i Glavina.Będzie lepiej-może już za tydzień

MksKorona - 8 sierpnia 2010, 23:03:31 - *.cdma.centertel.pl
hehe ale jestescie smieszni psy z krakowa... Cieszyc sie ze zwyciestwem i to 1:0 po farcie z 14 druzyna ekstraklasy ( wicemistrz polski ) no faktycznie szacun ...

jjj - 8 sierpnia 2010, 23:07:18 - *.cdma.centertel.pl

mossad - 8 sierpnia 2010, 23:25:43 - *.ip.netia.com.pl
widzów na inauguracje 4 tys - Czyli jak to przy okazji kibicowania Wiśle bywa - nie ma wyników, nie ma kibiców :P A co do samego meczu to z taką grą max środek tabeli w tym sezonie... Po Levadii i Karabachu przy Reymonta zostały już tylko gruzy... Dziękuje za uwagę. Dobranoc

rantamplam - 8 sierpnia 2010, 23:31:30 - *.kielce.vectranet.pl
słaby mecz, myślałem że zobaczę coś lepszego

kubaz - 8 sierpnia 2010, 23:45:04 - *.adsl.inetia.pl
Osman Chavez na rok w Wiśle Kraków ! Oficjlane info ! JJBG !

ż-n - 9 sierpnia 2010, 0:18:48 - *.gdynia.mm.pl
Pasieka twój czas dobiegł końca.Gra bez napastnika to rekord świata

tralala - 9 sierpnia 2010, 0:24:44 - *.chello.pl
4 tysiaki brawo!!!!!!!!!Buahaha!!!!

kumek - 9 sierpnia 2010, 0:51:41 - *.miechow.com (*.168.8.170)
W tym sezonie drużyny bedą bardzo wyraźnie podzielone na 3 grupy co walczą o mistrza co o nic nie walczą i walczą o utrzymanie .Myśle ze juz po 7-9 kolejce w pierwszej grupie bedzie Lech,Wisła,Legia,Polonia,Jagiellonia,Widzew, druga grupa t.z srodka tabeli bedzie to Cracovia, Korona ,Zagłębie i Śląska.Natomiast o utrzymanie Lechia,Bełchatów a spadnie ktoś z kwartetu Ruch,Górnik,Polonia,Arka.

woocasch - 9 sierpnia 2010, 8:35:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arka - główny kandydat do spadku....już teraz można obstawiać jako pewniaka na 100%lecą

viking - 9 sierpnia 2010, 9:25:26 - *.centertel.pl
Sprawdzają się moje przepowiednie przed sezonem , że Bruma i Glavina to ekstra grajkowie. To co Glavina wyrabiał z tym Cikosem to poezja. Ten Czech do dzisiaj jest tak zakrecony , że ciagle tańczy twista.

Mario - 9 sierpnia 2010, 9:57:33 - *.56.140.163
Wisła sezon 08/09 zaczynała od 1:0 z Polonią B. i zdobyła mistrza ostatecznie

XXXO - 9 sierpnia 2010, 10:25:36 - *.satfilm.net.pl
slabo wisła soablo

Marek. - 9 sierpnia 2010, 11:33:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do MksKorona. Natomiast wy pokazaliście z Zagłębiem przepiękny futbol.

brodo - 9 sierpnia 2010, 11:34:11 - *.credit-suisse.com
A Wisła znów ciuła, i co roku ta sama karuzela

Marek. - 9 sierpnia 2010, 11:34:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

MARCO - 9 sierpnia 2010, 12:33:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzę że kulawy wrócił do układu z Pawełkiem na bramce na jeden albo dwa mecze to nie złe rozwiązanie ale na dłuższą mete to nie ujdzie a co naszych chłopaków to spoko jeden mecz nic nie znaczy będzie dobrze

do redakcj - 9 sierpnia 2010, 13:20:43 - *.146.16.88.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Żałości jesteście nie wiem czemu mój ostatni post został usunięty zdecydujcie sie jakie posty usuwacie !!!

bolek - 9 sierpnia 2010, 17:10:49 - *.centertel.pl
malecki najwiekszy antytalent polskiej ligi do tej pory dzierzyl to miano z grzelakiem ale ten poszedl sie teraz osmieszac w rosji

janusz - 9 sierpnia 2010, 20:09:53 - *.chello.pl
woocasch odwal sie od arki jestes moze betnem arka pokaze w nastepnych kolejkach na co ich stac wisla miala wielkie szczescie ze wygrala Pierwszy spadkowicz to bedzie Ruch Chorzow jak chcesz wiedziec a drugim spadkowiczem bedzie Gornik Zabrze

haha - 9 sierpnia 2010, 22:21:22 - *.subscribers.sferia.net
4000 ludzi. Zobaczcie na Legia 25 tysi.

h - 9 sierpnia 2010, 22:24:23 - *.chello.pl
Ja mam małe pytanie.Gdzie ta Arka z TVN'u?

dada - 10 sierpnia 2010, 13:48:30 - *.chello.pl
Arka nigdy nie spadnie !!

Witomino - 10 sierpnia 2010, 14:53:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
A może ja zadam małe pytanie . Gdzie ta niby wielka wISŁA jest ,niby wszyscy mówili że rozwalą 4-0 aż.

7up - 11 sierpnia 2010, 11:28:39 - *.181.103.242
po przeczytaniu tych waszych komentorzy rzygać mi się chce - gnoicie wisłę, a lech strzela gola raz na 5 meczy, legia - z amatorem na bramce i napastnikami którzy w 10 sparingach nie strzelili goli (chiniama i mezenga), a polonia szasta pieniędzmi, a skończy jak manchester cituy