16 sierpnia 2010, 18:58:59 - MichalMKS
Młoda Ekstraklasa: 2. kolejka

Dzisiaj rozegrano trzy spotkania kończące 2. kolejkę Młodej Ekstraklasy. Nowymi liderami tabeli zostali piłkarze Jagiellonii Białystok, którzy pokonali w Bełchatowie GKS 1-0. Kolejne zwycięstwa odnieśli także zawodnicy Legii Warszawa (2-1 z Polonią Warszawa) oraz Lecha Poznań (2-1 z Arką Gdynia).

Lechia Gdańsk 3-2 Polonia Bytom
Adam Duda 45, 61, Damian Kujtkowski 88 - Mateusz Przybyszewski 64, Tomasz Pogoda 84
Widzew Łódź 1-0 Korona Kielce
Mikołaj Zwoliński 30
Wisła Kraków 2-0 Ruch Chorzów w 57. minucie spotkanie zostało przerwane na około 10 minut z powodu burzy

aaa - 16 sierpnia 2010, 19:35:52 - *.74.91.56
Wie ktoś gdzie można znaleźć składy drużyn grających w ME. Chodzi mi o to podstawowe 11 grające w tej kolejce i następnych. Z góry dzięki ;)

s - 16 sierpnia 2010, 19:42:25 - *.adsl.inetia.pl
tutaj bedziesz wkrotce mial przeciez chociazby :P

caramba - 16 sierpnia 2010, 19:52:42 - *.lodz.mm.pl
No to Jarek Bieniuk nam odmłodniał w Naszym Widzewie Ciekawe co na to Anna??Pozdro CZerwona Armia w calej Polsce !!!

ikar - 16 sierpnia 2010, 19:54:23 - *.chello.pl
serwis schodzi na psy
a gdzie strzelcy bramek dla Polonii ?

piszczel - 16 sierpnia 2010, 19:54:33 - *.centertel.pl
Brawo, korona na dnie.

wwt - 16 sierpnia 2010, 19:56:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tyle lat internetowej napinki koroniarzy, że nie przegrali z Widzewem i wystarczyły dwa dni, żeby zamknąć im buzie dziękuję,dobranoc

andi ck - 16 sierpnia 2010, 20:12:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie martwcie się o Koronę . Damy sobie radę- to tylko kwestia czasu jak zaczniemy wygrywać !. Najlepsze drużyny w Polsce nigdy na początku sezonu nie są w formie przykład Lech, Legia i Wisła.A widzew jeszcze dostanie baty nie raz i to od cieniasów.Dziękuje dobranoc.

aoaoao - 16 sierpnia 2010, 20:15:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
andi ck> Największym cianiasem w lidze jest właśnie Korona, więc już Widzew z nikim nie przegra

ADR - 16 sierpnia 2010, 20:17:38 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie rozumiem tych uwag na temat Jirsaka czy Bieniuka. Nie wiecie, że w każdym zespole może być trzech, którzy przekraczają wiek młodzieżowca????

andi ck - 16 sierpnia 2010, 20:27:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
aoaoao> Zobaczymy na koniec sezonu, a na razie najwięksi napinacze to kibice Widzewa którzy twierdzą że już z nikim nie przegrają.Pożyjemy , zobaczymy.

brodo - 16 sierpnia 2010, 20:29:17 - *.play-internet.pl
@ADR:
Tylko po co taki Jirsak blokuje miejsca w drużynie ME młodym, skoro od 3 lat nie potrafi się "odblokować" w pierwszym składzie Wisły. Pozbyć się takiego darmozjada.

kks961 - 16 sierpnia 2010, 21:01:58 - *.219.166.155
Widać, że nie cały Lech to patałachy!
Brawo Młody Kolejorz!

AMERICANO - 16 sierpnia 2010, 21:25:34 - *.cityconnect.pl
brawo MŁODA WISŁA

AMERICANO - 16 sierpnia 2010, 22:06:03 - *.cityconnect.pl
Jeleń z Wisły przestrzelił karnego w 30 min.

ZagLubin - 16 sierpnia 2010, 22:06:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Zagłębie wróci i pyknie 6 pkt. z ogórkami. I znów MP.

Piciu - 16 sierpnia 2010, 22:41:42 - *.play-internet.pl
Kolejorz może tak kilku chłopaków z młodej... i będzie skuteczność ;) Tylko Lech Poznań

ha - 16 sierpnia 2010, 23:28:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lidera mamy Oby tak w ekstraklsie ! Brawo Jaga !

Maksiula - 17 sierpnia 2010, 10:16:34 - *.cdma.centertel.pl
Właśnie redakcjo, kto zdobywał bramki dla Polonii Bytom w meczu z Lechią?Proszę uzupełnijcie te braki.Pozdrawiam.