PP: Jarota 1-1 pd. k. 4-5 Flota

24 sierpnia 2010, 17:00 - Jarocin (Stadion Miejski)
Jarota Jarocin 1-1 pd. k. 4-5 Flota Świnoujście
Szymon Matuszewski 67 - Charles Uchenna Nwaogu 11

karne: 1-0 Jacek Pacyński, 1-1 Michał Ciarkowski, (1-1 Krzysztof Czabański - obroniony), (1-1 Marek Kowal - obroniony), 2-1 Krzysztof Gościniak, 2-2 Bartłomiej Niedziela, 3-2 Patryk Cierniewski, 3-3 Charles Uchenna Nwaogu, 4-3 Jonasz Jeżewski, 4-4 Ivan Udarević, (4-4 Mateusz Śliwa - obroniony), 4-5 Ferdinand Chi Fon.

Jarota: Dariusz Brzostowski - Hubert Oczkowski, Krzysztof Czabański, Piotr Garbarek (41 Paweł Majusiak), Mateusz Śliwa - Patryk Cierniewski, Grzegorz Idzikowski, Szymon Matuszewski (70 Jonasz Jeżewski), Jacek Pacyński - Karol Danielak, Maciej Stawiński (63 Krzysztof Gościniak).

Flota: Przemysław Kazimierczak - Damian Falisiewicz, Sławomir Mazurkiewicz, Ivan Udarević, Jacek Paczkowski - Marek Kowal, Marek Niewiada, Krzysztof Bodziony (91 Ferdinand Chi Fon), Daniel Dylewski (72 Michał Ciarkowski) - Charles Uchenna Nwaogu, Jacek Magdziński (60 Bartłomiej Niedziela).

żółte kartki: Oczkowski, Danielak, Stawiński, Jeżewski - Mazurkiewicz, Ciarkowski, Niewiada.
czerwona kartka: Hubert Oczkowski (117. minuta, Jarota, za drugą żółtą).

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 300.

Spotkania 1/16 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 21 i 22 września.

siwy - 24 sierpnia 2010, 19:50:32 - *.adsl.xs4all.nl
przy 0:1 wchodziło mi 300zł , szkoda ze nie dowieźli ! Gratuluje awansu !

Pablo - 24 sierpnia 2010, 19:51:50 - *.opera-mini.net (*.158.199.137)
Sensacji nie było chociaż troche słabiutko Flota że dopiero po karnych z przeciętnym drugoligowcem

ZagLub - 24 sierpnia 2010, 19:51:56 - unknown
Blisko niespodzianki
Flota dobrze sobie radzi w tym sezonie

Jks - 24 sierpnia 2010, 19:54:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Flota nie istniała, troche szczescie i Jarota bo wygrała to spokojnie w 90 min, ale gratuluje awansu i powodzenia dalej

ABSOLUT - 24 sierpnia 2010, 19:59:09 - *.kalisz.mm.pl
Widac gdzie jest Jaarota a gdzie Flota napewno Flota wybijała piłki na oslep przed huraganowymi atakami piłkarzy z Jarocina :D

tomech - 24 sierpnia 2010, 20:01:27 - *.238.255.19
Jks wystarczyło by wiecej precyzji i juz w 1 połowie było by po meczu wiec nie pisz głupot

yhym - 24 sierpnia 2010, 20:03:17 - *.238.255.19
ABSOLUT zar dupe sciska??????

Michał - 24 sierpnia 2010, 20:08:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a wy co robiliscie ? Do 80 min nie istnieliscie , bramke zdobyliscie po bledzie naszego obroncy, ktory minął sie z piłka, a ostatnie 10 min to obie druzyny opadły z sil, nie zapomnij ze wybijaliscie 2 razy pilke z lini bramkowej, nie zapomnij, ze Jarota w 90 min sam na sam strzeliła minimalnie obok słupka, fakt mieliscie 2 poprzeczki ale wynikaly one z naszych błedow a nie z waszych dobrych zagran, i pewnie nie byles na meczu a sie wymadrzasz, pozdro bez odbioru

:) - 24 sierpnia 2010, 20:12:10 - *.torun.mm.pl
Bardzo dobry wynik . Jarota grała 120 minut i w sobotę Elana to skrzętnie wykorzysta :D pozdrawiam z żółto-niebieskiego Torunia

tomech - 24 sierpnia 2010, 20:14:24 - *.238.252.229
Michał nie wspomniałes ze w 88 90 i 91 minucie powinnna byc bramka

kk - 24 sierpnia 2010, 20:21:04 - *.adsl.inetia.pl
Krótko i rzeczowo. Mecz w pierwszych 90 min. ze wskazaniem na Jarotę. Sytuacje podbramkowe klarowniejsze. Faktycznie przy stanie 0-1 piłka wybita z linii bramkowej Floty. Dwie poprzeczki Floty po strzałach z dystansu. Jarota w 90 minucie nie strzela w sytuacji sam na sam. Dogrywka, można napisac że się odbyła. Karne loteria. Gratulacje dla Floty, choć po wiceliderze I ligi spodziewałem się dużo więcej

adi - 24 sierpnia 2010, 20:22:16 - *.cdma.centertel.pl
A dlaczego jest tak,ze jak jest bramkarz obronił to bylo inne nazwisko?
Np:1-1 Krzysztof Czabański - bramkarz obronił), (1-1 Marek Kowal - bramkarz obronił), 4-4 Mateusz Śliwa - bramkarz obronił)???

adi - 24 sierpnia 2010, 20:25:57 - *.cdma.centertel.pl
Aha juz czaje!!! Hehe...

realista - 24 sierpnia 2010, 20:31:24 - *.uznam.net.pl
Prosta kalkulacja. Doświadczona ekipa przyjechała po zwyciestwo i je wywiozła. Wszelkie starania i ambicja Jaroty oczywiście pozytywna, ale kontrolowana

kk - 24 sierpnia 2010, 20:34:01 - *.play-internet.pl
kk Flota to taki niedzielny wicelider...do soboty

napinacz - 24 sierpnia 2010, 20:35:12 - *.uznam.net.pl
Marnota Jarocin niesiona dopingiem 300 widzów ( prawie jak 300 spartiatów ) wybiegała większosc przygotowania kondycyjnego na 2 lige. Pytanie czy rozsądne ? . Odpowiedź - w kolejnym meczu ligowym padną nieżywi :D

radoninho - 24 sierpnia 2010, 20:48:40 - *.as.kn.pl
...ten Nwaogu jest niesamowity!!!Kolejny mecz i kolejna bramka...jak bylem w Swinoujsciu na urlopie to wpadlem na mecz Flota-Pogon i ten gosciu mnie zachwycil-walczny,silny fizycznie, skoczny(bramka z glowki)szybki,technika uzytkowa,ciag na bramke obroncy Pogoni bali sie do niego podchodzic zeby nie zostac osmieszeni...od tego czasu obserwuje jego kariere(bo takowa zrobi to jestem pewien)a ma dopiero 20 lat!!!!

robert - 24 sierpnia 2010, 20:58:06 - *.szczecin.mm.pl
Liczy sie wygrana i kto bedzie sie rozpamiętywał za tydzien kto miał wiecej klarownych sytuacji a liczy sie to że Flota gra dalej i brawo wyspiarze!

Flociarz - 24 sierpnia 2010, 21:00:23 - *.fn.pl
Tu macie relacje meczu i to Jarota nie istniala JKS Czytajcie Kowal nigdy nie strzeli dla Floty w oficjalnym meczu :P Karnego i z trzech metrow 2 razy!

saizer - 24 sierpnia 2010, 21:12:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jarota dzisiaj zagrala dobry mecz. Powiedzmy sobie szczerze, sytuacje byly po jednej i drugiej stronie. Nie bylo widac roznicy pomiedzy Jarota a Flota. Co do Nwaogu to pod koniec braly go skorcze... tez mial dosyc. Ogolnie jedna i druga druzyne mecz kosztowal wiele sil. Szacunek dla Jaroty, ktora przez wielu jest niedoceniana a potrafi namieszac. Oceniam, ze po jesieni Flota nie bedzie wysoko. Z kolei Jarota, moze zaczac sie piac w gore.

zaintereso - 24 sierpnia 2010, 21:37:48 - *.promax.media.pl
oficjalnie zostało sprzedanych 633 biletów, ale tu jak widać ciągle frekwencja przez pól

Jarota - 24 sierpnia 2010, 22:02:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jarota ! Z Flotą stworzyliście dobre widowisko ;) Nie było widać różnicy klas, ale jednak Flota miała więcej szczęścia. Gratuluje awansu ;)

Poxi - 24 sierpnia 2010, 22:20:10 - *.alto.com.pl
BraVo Flota ! Tak dalej! E-klasa w next sezonie!

kibic lech - 24 sierpnia 2010, 22:39:01 - *.54.0.182 (*.116.228.60)
BRAWO FLOTA- wazne ze awans , trudno sie gra na takim terenie, puchary zadza sie swoimi prawmi, pierwsza przeszkoda za wami, zycze dlszych sukcesow, mam nadzieje ze pogon jutro odpadnie:-)

szeszul - 24 sierpnia 2010, 23:01:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 1:1 (0:1; 1:1) k. 4:5
0:1 - Charles Nwaogu (10.)
1:1 - Szymon Matuszewski - z rzutu wolnego (66.)
rzuty karne:
1:0 - Jacek Pacyński
1:1 - Michał Ciarkowski
1:1 - Krzysztof Czabański (broni Przemysław Kazimierczak)
1:1 - Marek Kowal (broni Dariusz Brzostowski)
2:1 - Krzysztof Gościniak
2:2 - Bartłomiej Niedziela
3:2 - Patryk Cierniewski
3:3 - Charles Nwaogu
4:3 - Jonasz Jeżewski
4:4 - Ivan Udarević
4:4 - Mateusz Śliwa (broni Przemysław Kazimierczak)
4:5 - Ferdinand Chi-Fon
Jarota: Dariusz Brzostowski - Mateusz Śliwa, Krzysztof Czabański, Piotr Garbarek (41. Paweł Majusiak), Hubert Oczkowski - Grzegorz Idzikowski, Krzysztof Czabański - Patryk Cierniewski, Jacek Pacyński, Szymon Matuszewski (71. Jonasz Jeżewski) - Maciej Stawiński (65. Krzysztof Gościniak)
Flota: Przemysław Kazimierczak - Damian Falisiewicz, Sławomir Mazurkiewicz, Ivan Udarević, Jacek Paczkowski - Marek Kowal, Marek Niewiada, Krzysztof Bodziony (91. Ferdinand Chi-Fon), Daniel Dylewski (74. Michał Ciarkowski) - Charles Nwaogu, Jacek Magdziński (60. Bartłomiej Niedziela)
Żółte kartki: Hubert Oczkowski, Karol Danielak, Jonasz Jeżewski (Jarota), Sławomir Mazurkiewicz, Michał Ciarkowski, Marek Niewiada (Flota)
Czerwona kartka: Hubert Oczkowski (za drugą żółtą - 117.)