ha - 25 sierpnia 2010, 18:57:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Łukasz - 25 sierpnia 2010, 18:58:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

s3quin - 25 sierpnia 2010, 18:59:48 - *.chello.pl

Łukasz - 25 sierpnia 2010, 18:59:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I co? Opylało się ściągać Pesira?

bbb - 25 sierpnia 2010, 19:02:32 - *.nidzica.vectranet.pl
ten Pesir to chyba nigdy nie strzeli bramki w Polsce

rafalski - 25 sierpnia 2010, 19:04:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tragedia! Tak oddać puchar! Specjalnie to Górnik zrobił!Szkoda,liczyłem że kogoś ciekawego zobaczę w Łęcznej.Jakąś Jagiellonie albo Ruch!

wgw - 25 sierpnia 2010, 19:04:53 - *.lublin.mm.pl
mimo że w Górniku 10 z 11 to rezerwa to i tak powinna być wygrana

Ruch Fan - 25 sierpnia 2010, 19:06:22 - *.play-internet.pl
nie wiedziałem ze Miki jeszcze gro. PozdRo Miki z Chorzowa!!

Lędzic - 25 sierpnia 2010, 19:07:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łęczna spadek... I dobrze - Ekstraklasa i I liga dla kibiców!

Górnik - 25 sierpnia 2010, 19:09:11 - *.enterpol.pl
Może i Pesir nieopłacalny interes ale czy Paluchowski był opłacalny tyle sytuacji i napastnik nie ma jeszcze bramki w tym sezonie po 5 spotkaniach. To jaki z niego napastnik? Górnik mógł wygrać na początku prowadzenie 1:0 później jak już przegrywali poprzeczka i słupek i tez pojawia się pytanie czemu drugi zespół? Czy PP już nie jest opłacalny że trzeba go zlekceważyć? przecież za to też są jakieś pieniądze

jaceq - 25 sierpnia 2010, 19:16:23 - *.home.aster.pl
do Górnik - taki że gra jako pomocnik (prawy lub lewy) a i tak ma więcej sytuacji niż napastnicy - cierpliwości trza poczekać aż się przełamie (nie on jeden jeszcze w sezonie nie ma bramki).

(W) - 25 sierpnia 2010, 19:25:46 - *.internetia.net.pl
Dobry meczyk,właśnie wróciłem ;) brawo WIGRY

z bieguna - 25 sierpnia 2010, 19:28:50 - *.suwalki.vectranet.pl
Brawo Wigry ,atmosfera na trybunach super na meczu myślę ok.900 może 1000 ludzi

pakur xd - 25 sierpnia 2010, 19:29:56 - *.centertel.pl
Tylko Wigry SKS
Ciekawę na kogo natrafią?? Liczę że na jakiś Lech Poznań,Legię Warszawa,Wisłę Kraków ale i jaga dobra.

AG - 25 sierpnia 2010, 19:33:47 - *.gdynia.mm.pl
Brawo Wigry, T.A.G.

kibic - 25 sierpnia 2010, 19:36:28 - *.suwalki.vectranet.pl
Ale emocjeeee, mecz nie przeciętny ;). Oby trafić kogoś z tej czwórki: Legia,Lech,Jaga,Wisła.
Widzów ok 1000. Nie wiem skąd te 90minut.pl bierze liczby...

wigry - 25 sierpnia 2010, 19:42:09 - *.177.133.10
Brawo Wigry! A kibiców było wiecej i niezła atmosfera. Wielkie gwiazdy z Łęcznej chodziły po boisku po golu na 1:0, zresztą taki Paluchowski też chodził po wejściu. Na szczęście w drugiej połowie Wigry zagrał walecznie i zasłużone zwycięstwo. Teraz czas na zwycięstwo w lidze!

SKS - 25 sierpnia 2010, 20:07:43 - *.internetia.net.pl
Brawo Wigierki za dobra postawe

Eskimos - 25 sierpnia 2010, 20:08:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wigry :D liczę na Jagę w next rundzie :D szkoda kontuzji Ołowniku

pakur xd - 25 sierpnia 2010, 20:12:56 - *.centertel.pl
a tak wogóle co się stało dla Ołowniuka??
Teraz tylko rozwalić Wisłę Płock w Meczu ligowym to będzie pięknie.

krs.1 - 25 sierpnia 2010, 20:13:24 - *.dsl.pipex.com
Brawo kochane Wigierki,
Nareszcie zwyciestwo i to z jakim przeciwnikiem. Powodzenia w nastepnych rundach.

sedzia - 25 sierpnia 2010, 20:14:18 - *.146.199.42.internetia.net.pl
awansowac sedziego do ekstraklasy, naprawde porzadny gosciu super poprowadzil ten mecz brawo dla niego!! a Wigry po pieciu minutach powinne prowadzic 3-0, no ale coz przynajmniej naprawde ladny mecz byl:D w nastepnej rundziej moze byc i JAGA:D

Dani - 25 sierpnia 2010, 20:19:03 - *.wapgw.era.pl
Nie ma co sie napinac, Gornik specjalnie oddal w tym roku PP... mamy waska kadre, w przerwie doszlo wielu zawodnikow, w dodatku wiekszosc naszy grajkow ma problemy z czestymi urazami. Obecnie dla nas kazdy mecz wiecej to tylko problem. Nie ma co walczyc o kilka marnych tysiecy zlotych kosztem zdrowia zawodnikow. Druzyna jest w trakcie zgrywania, lecz jest coraz lepiej. Kto byl na mocnych Katowicach przyzna - dominacja jaka Gornik prowadzil byla tak piorunujaca, ze zdawalo sie jakby Katowiczanie grali z Werderem czy Valencia, a nie bidnym klubem z malego miasteczka. Napinacze, Nasz Gorniczek w tym sezonie jeszcze pokaze. Pozdrawiam Normalnych kibicow i brawo do Suwalczan za walke. WGW!

max - 25 sierpnia 2010, 20:32:29 - *.internetia.net.pl
wigry juz w pierwszych 3 minutach zmarnowaly 2 setki gornik walczyl ale wigry byly lepsze

Mati_Lubli - 25 sierpnia 2010, 20:38:57 - *.chello.pl
Dani co ty tam wiesz? Prezes Górnika bardzo się spinał na ten mecz, jeden zawodnik wczoraj mówił. Sam tam zresztą pojechał. Nie że Górnik specjalnie oddał, tylko oszczędzają skład na ŁKS na niedzielę.

O(L)ECKO - 25 sierpnia 2010, 21:15:31 - *.isb.com.pl
Gratulacje, mam nadzieje że moja Legia przyjedzie do Was ;-)

Damian - 25 sierpnia 2010, 21:19:44 - *.suwalki.vectranet.pl
W końcu przełamanie, no i perspektywa gry z ciekawym rywalem nastraja bardzo pozytywnie. Szkoda tylko, że nie możemy przyjmować kibiców gości ze względu na przebudowę stadionu.

brodo - 25 sierpnia 2010, 21:26:34 - *.play-internet.pl
Gratki Wigry od kibica Jagi!

zenon - 25 sierpnia 2010, 21:52:21 - *.play-internet.pl
Brawo Wigry ! Pozdrowienia dla ukochanego klubu z Trójmiasta !

Tomek - 25 sierpnia 2010, 22:17:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pozdrowienia od Arki Gdynia.

kibic39 - 25 sierpnia 2010, 22:32:49 - *.lublin.mm.pl
A moze już skończyć z kolejym mocarstwem na wsi??? Np. Wronki i Grodzisk już dawno dały sobie spokój więc po co Łęczna na szczeblu wyższym niż II liga??? Czy nie lepiej by było jakby kasa sponsorów poszła na Motor gdzie i kibice by byli i prestiż większy????

Balotelli4 - 25 sierpnia 2010, 22:41:52 - *.enterpol.pl
hahaha mówiłe że górnik to dobra drużyna na przełamanie:P

asd - 25 sierpnia 2010, 22:44:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co Ty chłopie pieprzysz? Jakby na Motorze miało być dużo kibiców to by było, nie ważne czy 1 liga czy 2... Kibiców sukcesu nikt nie potrzebuje. A to, że tak duże miasto nie umie sobie znaleźć porządnego sponsora to już Wasza sprawa.

333@wp.pl - 25 sierpnia 2010, 22:45:39 - *.adsl.inetia.pl
dla kogo grać jak Łęczna wystawia młyn 100 osób

TOM - 25 sierpnia 2010, 22:46:04 - *.internetia.net.pl
na stronie kibiców Górnika łęczna jest napisane że na wyjazdach ligowych plus wyjazd do Suwałk mają same przegrane 1-2 w plecy ...poprostu Wigry były lepsze jak powiedział trenejro Górnika na konferencji...Wigry też grały okrojonym składem a mimo to Górnik nic nie pokazal jak na 1 ligę...Brawo WIGRASZKI...

SKaeS - 25 sierpnia 2010, 23:01:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wigry. Pozdrowienia z Suwałk dla Areczki.

dziako - 25 sierpnia 2010, 23:05:13 - *.231.56.17.koba.pl (*.0.5.17)
Brawo Wigry! Brawo Mikulenas! Serce Roście!

musi - 26 sierpnia 2010, 1:21:02 - *.bb.sky.com
700 widzow.chyba rekord w Suwalkach.Chyba Jacwingi wrocili z polowania!

Biegun nas - 26 sierpnia 2010, 7:00:07 - *.54.14.252
Proszę o Legię Warszawa... tylko Legię. Wigry- Legia

pakur xd - 26 sierpnia 2010, 8:33:32 - *.centertel.pl
do musi: jak 700 widzów to dla ciebie rekord to się nie odzywaj. Jak w Suwałkach na meczu z ŁKS Łomża lub OKS 1945 Olsztyn było ponad 1500 widzów i to była widownia. Młyn zapakowany po brzegi, sektor gości też był zapełniony po brzegi. Pozdro dla kibiców Wigier i nie tylko

WIGRY - 26 sierpnia 2010, 11:05:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widze napinaczy z Łęcznej .
takim napinaniem nie wrócicie do PP ;]
poprostu jesteście słabiaki i tyle.
musi : u was nawet 2000 kibiców na meczu 1 ligi nie było w Suwałkach w 2 lidze po tyle jest hahahahah :>
więc POZDRAWIAM NAPINACZUU :*

AGfcS - 26 sierpnia 2010, 11:45:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby trafić na Areczkę! iiii... ARKA GDYNIA!

jagiellońc - 26 sierpnia 2010, 15:38:59 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
to może będą derby Podlasia...
gratulacje Wigry.

szkoda - 26 sierpnia 2010, 16:11:33 - *.euro-net.pl
Szkoda że Wigry nie mogą przyjmować gości. Ale jak Wigry trafią Jagę to i tak się pojawimy. Gratulacje dla SKS.

przemas79 - 26 sierpnia 2010, 17:25:20 - *.olsztyn.mm.pl
gratulacje z Kętrzyna. KKS&Wigry

musi - 27 sierpnia 2010, 0:42:27 - *.bb.sky.com
Pakur tak sie sklada ze na meczu z LKS Lomza bylo 1000 osob w tym 400 kibicow LKS.Najwiekszy wyjazd LKS Lomza zaliczyl na Polonie W-wa 600 osob!