25 sierpnia 2010, 22:35:06 - prof
Jeleń zapewnił Auxerre awans do Ligi Mistrzów

Ireneusz Jeleń zdobył bramkę dla AJ Auxerre w rewanżowym spotkaniu IV rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Polak ustalił uderzeniem z woleja w 52. minucie wynik meczu ze Zienitem Sankt Petersburg na 2-0. Rezultat ten zapewnił francuskiemu klubowi awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, bowiem w pierwszym meczu w Sankt Petersburgu Zienit wygrał 1-0 (1-0). Jeleń rozegrał pełne 90 minut meczu rewanżowego.

25 sierpnia 2010, 20:45 - Auxerre
AJ Auxerre 2-0 Zienit Sankt Petersburg
Cédric Hengbart 9, Ireneusz Jeleń 52

żółte kartki: Cédric Hengbart, Roy Contout - Władimir Bystrow, Siergiej Siemak, Tomáš Hubočan, Bruno Eduardo Regufe Alves.
czerwone kartki: Wiaczesław Małafiejew (65. minuta, Zienit, za zagranie ręką poza polem karnym), Tomáš Hubočan (80. minuta, Zienit, za drugą żółtą).

sędziował: Damir Skomina (Słowenia).

Poza kadrą meczową znalazł się Dariusz Dudka, który pauzował za kartkę otrzymaną jeszcze w czasach gry w Wiśle Kraków.

ADR - 25 sierpnia 2010, 22:36:58 - *.ssp.dialog.net.pl
BrawoJeleń to klasowy napastnik i w LM też coś ustrzeli Dobrze, że został w Auxurre

kukuryku - 25 sierpnia 2010, 22:37:23 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Irek! Przynajmniej z Ciebie możemy być dumni!

ZagLubin - 25 sierpnia 2010, 22:37:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Irek Jeleń to jedyny piłkarz którego się nie wstydzę w Europie. Gol marzenie. Pięknie Jelonek.

lamp0 - 25 sierpnia 2010, 22:37:52 - *.2.116.22.user.mdi.pl
brawo Irek. Wisła Płock pamięta i pozdrawia powodzenia w CL.

Ahito - 25 sierpnia 2010, 22:37:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładny mecz, cieszy gol Jelenia, jednak pewnie na kadrę będzie kontuzjowany

m - 25 sierpnia 2010, 22:38:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wspaniały gol Jelenia Żeby tak na kadrze...

Akwilon - 25 sierpnia 2010, 22:38:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No kurcze...mieli z Francji przywieźć awans i może na dokładkę Jelenia, a tu ani jednego, ani drugiego. Dobrze, że mistrzostwo Zienit ma na wyciągnięcie ręki i w przyszłym sezonie udział w LM będzie zapewniony.

Smuda - 25 sierpnia 2010, 22:39:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O kur..ale on jest dobry.Tylko bez przerwy kontuzjowany.Irek przyjeżdzaj do kadry bo się

ian rush - 25 sierpnia 2010, 22:41:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszę się, że Auxerre odprawiło Gazprom. Jeleń ok, choć bez rewelacji. W reprze nie ma nigdy tylu sytuacji co tutaj i dlatego nie błyszczy.

MartinMix - 25 sierpnia 2010, 22:42:28 - *.net.zeork.com.pl
Taaa teraz to każdy piszę jaki to Jeleń dobry, a trochę przed przejściem z Wisły Płock do Auxerre wielokrotnie wyśmiewano jego słabą grę (bo w lidze polskiej miał sporo meczów bezbarwnych i niebył jakimś wybitnym napastnikiem).

plk - 25 sierpnia 2010, 22:42:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Iro!!!!

madafaka - 25 sierpnia 2010, 22:43:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
BraWo Irek , Tylko na Ciebiue mozna liczyc !

Real - 25 sierpnia 2010, 22:43:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja wolalem ogladac piekny mecz Ajax - Dynamo. Ajax wraca po latach w wielkim stylu, oj namiesza w LM w tym sezonie.

Olimpia gr - 25 sierpnia 2010, 22:45:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polak potrafi

JELEN - 25 sierpnia 2010, 22:45:35 - *.hypnet.pl
Na EURO 2012 powinien być kapitanem tej Reprezentacji. Super napastnik! Dwa lata z rzędu strzelić po 14 bramek w Francji a teraz jeszcze LM

Krzysztof - 25 sierpnia 2010, 22:46:36 - *.nwrk.east.verizon.net
a w kadrze, niby jest ciagle kontuzjowany......

ZIENIT!!! - 25 sierpnia 2010, 22:47:48 - *.27.34.228
ZIENIT!!!! ahahaha gz redakcja :D:D

jołkwa - 25 sierpnia 2010, 22:48:02 - *.speed.planet.nl
Brawo Auxerre, brawo Jeleń!!

kubaTSP - 25 sierpnia 2010, 22:55:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękny mecz całej drużyny Auxerre !!!
Jeleń miał 4 dobre sytuacje i jedną wykorzystał ;)
Za granicą Jeleń jest najlepszym polskim napadziorem !!!

skoczowiak - 25 sierpnia 2010, 22:55:44 - *.8.106.226
no elegancka bramka. Brawo Irek. pozdro ze Skoczowa wpadnij kiedy odwiedzic swoj dawny klub Beskid Skoczów.

ON - 25 sierpnia 2010, 23:02:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to jest to xD

ZiomRKS195 - 25 sierpnia 2010, 23:07:32 - *.50.55.114
Irek jesteś wielki. Powodzenia w reprezentacji i w AJ Auxerre !!!

ca - 25 sierpnia 2010, 23:10:23 - *.15.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
w LM rozkłada się układ sił coraz lepiej: na 32 drużyny idealnie 16 to ligi najsilniejsze. Arsenal Chelsea Man Utd. Tottenham Barcelona Real Valencia Inter Milan Roma Bayern Schalke Werder Lyon O. Marsylia Auxerre. pozostałych 16 to ligi słabsze, i aż 6 drużyn z byłego bloku wschodniego. CFR Cluj Rubin Spartak Moskva Shakhtar Donetsk MŠK Žilina FK Partizan oraz Benfica Braga Twente Ajax Rangers FC København FC Basel 1893 Bursaspor Panathinaikos
Hapoel Tel-Awiw

Rafa95 - 25 sierpnia 2010, 23:14:07 - *.adsl.inetia.pl
Ładna bramka. Irek mógł strzelić więcej gdyby miał więcej krwi. Panowie mam takie przeczucie ,że coś idzie do przodu nawet w ekstraklasie nie jestem w stanie podać przykładu ale wystarczy pomyśleć obiektywnie i wtedy można coś dostrzec.

ju - 25 sierpnia 2010, 23:20:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No prosze was,pomóżcie.To dla mnie najważniejsza sprawa jaką miałem kiedykolwiek w internecie.

florian96 - 25 sierpnia 2010, 23:33:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No przynajmniej Jelonek nam robi dobrą reklame na europe:D Cieszy mnie to i mam nadzieje że podobnie bedzie na kadrze ;]

lol - 25 sierpnia 2010, 23:42:21 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Do ZagLubin- czyli Błaszczykowskiego się wstydzisz?

starcik - 25 sierpnia 2010, 23:48:35 - *.chello.pl
Brawo Irek brawo !!!!!! jestes gosc, bedziesz strzelal dla reprezentacji jeszcze i wogole szacunek piszecie niktorzy glupoty a jak LM ruszy to bedziecie go ogladac i paznokcie obgryzac !! Jelen do boju

musi - 25 sierpnia 2010, 23:51:18 - *.bb.sky.com
Panowie ogladalem ten mecz!W 1 polowie trzy razy kopnal pilke./w 2 polowce strzelil pieknego gola.Pozniej Zenit gral w 9 i Jelen oddal 4 strzaly na bramke Petersburga na poziomie klasy B.a wlasciwie chodzil sobie po boisku jak gwiazda!Ale jeszcze troche za wczesnie panie Irku!

pook - 26 sierpnia 2010, 0:28:35 - *.24.91.203
wcześniej była beka z niego, a teraz zdobywa bramki w LM. Ladnie Jelen oby tak dalej

Danielao - 26 sierpnia 2010, 0:29:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MartinMix chciałbym ci przypomnieć że gdy w Wiśle.P. grał Irek to cały czas była w najwyższym szczeblu rozgrywek wywalczyli Puchar Polski i był ogniwem tej drużyny a gdy odszedł w Płocku zaczęło pomału dziać się źle ;) widać że zawsze odezwie się jakiś znawca

waldee - 26 sierpnia 2010, 1:18:45 - *.belchatow.vectranet.pl
Świetny mecz Jelenia, piękna bramka i do tego sprokurowana czerwona kartka dla bramkarza przeciwników.

musi - 26 sierpnia 2010, 2:21:27 - *.bb.sky.com
On nic nie sprokurowal po prostu podal do swego kolegi.Tak samo gol ,to byl strzal glowa po rogu i pilka nie szla w swiatlo bramki i tam akurat zamykal skrzydlo Jelen i mu sie udalo.Pozniej oddal 4 strzaly na bramke masakra i chodzil po boisku!Wiec nie ma sie co tak podniecac forma Jelenia!

michu - 26 sierpnia 2010, 6:15:11 - *.magma-net.pl
do musi-bzdury piszesz,świetny mecz Irka,bramka,cz.k. też po jego zagraniu,czego chcieć więcej,ale cóż widać że Ty potrafisz więcej,albo tylko narzekać.

Pawel - 26 sierpnia 2010, 7:02:10 - *.ghnet.pl
Jak sie mozna Blaszczykowskiego wstydzic!

mądry - 26 sierpnia 2010, 7:37:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeleń nie zapewnił awansu.
Jeleń strzelił jedną z dwóch bramek.

daro - 26 sierpnia 2010, 8:25:42 - *.cable.smsnet.pl
jeleń i błaszczykowski to piłkarze których za granicą nie musimy się wstydzić kuba ma rajdy a jeleń strzela.

Takie mam podsumowanie dla was
36 Druzyn w LM w tym 16 z najmocnijeszych lig (Anglia(4),Hiszpania(3),Niemcy(3),Włochy(3),Francj
a(3)) i 16 ze słabszych lig (Portugalska (2),Holenderska(2), Rosyjska (2),Izraelska (1),Serbska (1), Turecka(1),Słowacka(1),Szkocka(1),Szwajcarska(1),R
umuńska(1),Ukriańska (1), Grecka (1), Duńska (1)
09:09:24
Polacy w LM: Auxerre (Dudka i Jeleń), Rubin Kazan (Murawski), Manchester United (Kuszczak), Arsenal (Fabiański i Szczęsny), Werder Brema (Boenisch)
09:09:41
Mamy 7 Polaków w LM i musimy za nich trzymać kciuki

mądry - 26 sierpnia 2010, 9:47:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
...a powinniśmy mieć polski klub w LM.
Słowacja może...Zilina - Sparta w sumie 4:0 ?

mądry - 26 sierpnia 2010, 9:50:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
...no 3:0

Lędzic - 26 sierpnia 2010, 9:55:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie jest Liga Mistrzów. Liga Mistrzów była kiedyś. Teraz to są rozgrywki dla tych, którzy mają forsę...

baraniuk - 26 sierpnia 2010, 10:12:24 - *.pl
patrzac na pozostałe "szczały" "najszybciejszego" tezę wysunę (wiem że się czepiam) że mu zeszło jak w innych, ... ale niech mu tak zchodzi w LM

mishqueq - 26 sierpnia 2010, 10:35:26 - *.adsl.inetia.pl
Damian o Dudku zapomniałeś

znaeca - 26 sierpnia 2010, 10:56:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
y_gol_Jelenia_dal_Auxerre_Lige_Mistrzow___wideo_.h
tml

hehe - 26 sierpnia 2010, 10:59:45 - *.adsl.inetia.pl
Gratki dla Irka, a tak wogole: Dudka pauzuje za czerwoną kartke z 2006roku z meczu Wisła - Feyenoord w fazie grupowej P. UEFA, pamietacie ?

musi - 26 sierpnia 2010, 12:35:33 - *.bb.sky.com
Arsenal ma noweg bramkarza z Fulham.Fabianski jest nr 3.A Szczesny znowu bedzie pewnie wyporzyczony-wiec nie ma ich co wymieniac skoro nie beda grac w LM!

DEXTER - 26 sierpnia 2010, 12:37:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Irek jesteś najlepszy powodzenia W LM

Magazynpil - 26 sierpnia 2010, 12:38:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zapraszam na Super stronkę magazynpilkarski.pl
Można tam znaleźć EXTRA grę kibicowską, najświeższe wiadomości i relacje live z prawie wszystkich lig Polski.
Zapraszam na magazynpilkarski.pl/hools-rulez/na-czym-polega-gra
.html

Maksiula - 26 sierpnia 2010, 13:23:54 - *.56.153.150
Brawo Irek!!!Wielkie gratulacje też dla Auxerre za wyeliminowanie tego rosyjskiego giganta z Sankt Petersburga.To jest w piłce nożnej najpiękniejsze, że czasami Dawid pokona Goliata.Powodzenia dla tego francuskiego klubu w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Nafciarz_z - 26 sierpnia 2010, 13:41:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może Irek pokaże sie w LM i pozyska go jakis gigant. Chciałbym widziec Irka w Juventusie albo Arsenalu.
Pozdrowienia z Plocka

dagoda - 26 sierpnia 2010, 13:51:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol - super. Żeby tak jeszcze Iruś przestał podupadać na zdrowiu za każdym razem, jak go powołują do kadry...

qqrydza - 26 sierpnia 2010, 16:44:12 - *.opera-mini.net (*.114.175.169)