27 sierpnia 2010, 20:07:34 - MichalMKS
II liga, gr. zachodnia: piątkowe mecze

Dzisiaj zainaugurowano 6. kolejkę drugiej ligi grupy zachodniej. Czarni Żagań wygrali na wyjeździe z Polonią Słubice 5-1, a Bałtyk Gdynia pokonał na własnym boisku Tura Turek 2-0.

Bałtyk Gdynia 2-0 Tur Turek
Wojciech Trochim 32, Marcin Martyniuk 38
Polonia Słubice 1-5 Czarni Żagań
Tomasz Bejuk 49 - Marek Tracz 4, 47, Piotr Burski 30, Krzysztof Kaczmarek 75, Filipe 88

SKS! - 27 sierpnia 2010, 20:14:35 - *.28.54.243.threembb.co.uk
Dziekujemy Baltyku za 3 punkty widzow okolo 800 pewne info portal trojmiasto standardowo obniza frekwencje. jak na piatek i mecz z Turem przy pogodzie spod azorka to niezly wynik.... pozdro kadluby

polonia Sł - 27 sierpnia 2010, 20:59:23 - *.slubice.vectranet.pl
do alek - wstyd, wstyd, nasz przebojowy trener miał wyprowadzić nas z II ligi obstawiam że następny mecz przegramy 6-0

mks - 27 sierpnia 2010, 21:09:13 - *.pool.mediaWays.net
A ja patrzac na wyniki Slubic coraz bardziej gryze sie w zadek ze Chojniczanka ich nie ograla!!!Szoda..

Miron - 27 sierpnia 2010, 21:11:45 - *.178.45.86
Zenek Martyniuk z zespołu Akcent strzelił gola,brawo Zenek

acab - 27 sierpnia 2010, 21:21:19 - *.play-internet.pl
Przekażcie pozdrowienia Markowi Traczowi od kiboli OKS Oderki Opole! Marek "beczka" Tracz kręcił w Opolu zawsze swoje tajne "beczki"! Trzymajcie się Czarni!

Obserwator - 27 sierpnia 2010, 21:28:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Tracz 2
Filipe 1
Burski 1
??????? 1
TO nie ostatnie słowo Czarnych w tym sezonie...

sks - 27 sierpnia 2010, 22:54:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no ładnie bałtyk do przodu wygrana cieszy .2;0 a dobrze mogło sie skończyć 4;0 . teraz ważny okres w grze bałtyku trzy mecze z żędu na wyjężdize liczymy na przywiezienie sporo punktów .w pierwszym meczu ztzrech an wyjezdize mam nadizej ze zagra juz nowo pozskany napadizor jakub kaszuba który wrucił doswojego amcierzystego klubu po trzech latach spędzonych w cracowi

Kula - 27 sierpnia 2010, 23:00:10 - *.197.41.92
Czarni sie obudzili ;) derby nasze!
jak ktos moze podac bramki dla Czarnych to by było fajnie

dastek - 27 sierpnia 2010, 23:12:39 - *.backiel.com.pl
Bramki Czarni: Marek Tracz 2 (4 i 48 min.), Piotr Burski (30'), Krzysztof Kaczmarek (76') i Felix Filipe (89')

gf - 27 sierpnia 2010, 23:25:51 - *.radom.vectranet.pl
ten Trochim cały czas bramki strzela..

Kula - 27 sierpnia 2010, 23:36:02 - *.197.41.92
okej,dzieki dastek

Adi-KSG - 28 sierpnia 2010, 0:12:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak typujecie Nielba Wągrowiec - Górnik Wałbrzych ? ;)

jaś - 28 sierpnia 2010, 9:23:16 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zkąd ten młody bramkarz w Bałtyku , spoko koleś fajne interwęcje w każdym meczu ,będązniego ludzie ale musi wyjechaćan zachód albo zmienić obywatelstwo na serba churwata itp.

Z-S - 28 sierpnia 2010, 9:39:53 - *.chello.pl
Zaaagłębie !!!

GKS - 28 sierpnia 2010, 10:29:36 - *.smgr.pl
Patrzac na mecze Poloni Slubice to szukuje sie spadek albo walka o utrzymanie !
Brawo Bałtyk !
Olimpia Grudziadz : Polonia N.T
Jaki wyniki typujecie ?

TBG - 28 sierpnia 2010, 11:54:34 - *.lublin.mm.pl
Bravo Bałtyk tera 3 wyjazdy wazne zeby cos tam ugrac i WSZYSCY do Wałbrzycha górniczek bedzie kleczal dzis Olimpia z 5 strzeli pozdro z Gdyni

ZSH 1906 - 28 sierpnia 2010, 12:35:05 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.13)
Brawo Kadłuby!!! Pozdrowienia z Sosnowca dla biało-niebieskiej części Gdyni

bałtyk - 28 sierpnia 2010, 12:46:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
Do Jaś, chyba przyszedłz Lecha był najlepszym bramkarzem w młodej ekstraklasie w tamtym roku i wysłali go do Kadłubów na przetarcie w seniorach,narazie spoko poza jedną bramką w Toruniu. Myslę ze powołanie na sprawdzian lada moment.BAŁTYK< BAŁTYK.

stan - 28 sierpnia 2010, 13:34:57 - *.ssp.dialog.net.pl
f

Adi-KSG - 28 sierpnia 2010, 13:52:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik wygra z Nielba jest to kolejny mecz wyjazdowy , wszystkie mecze u nas zostaly przelozone z powodu modernizacji stadionu...
Dopiero 1 wrzesnia gramy u siebie z Miedzia w derbach.

e-urlop.or - 28 sierpnia 2010, 13:55:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bałtyk mocny w tym sezonie. A cały atak przed rundą stracił.

ksg - 28 sierpnia 2010, 13:59:26 - *.opera-mini.net (*.243.173.230)