7 września 2010, 18:16:51 - elenril
II liga: Tur 1-2 Jarota

W zaległym meczu 7. kolejki grupy zachodniej II ligi Tur Turek przegrał 1-2 (1-1) na własnym boisku z Jarotą Jarocin.

7 września 2010, 16:15 - Turek (Stadion 1000-lecia)
Tur Turek 1-2 Jarota Jarocin
Grzegorz Kmiecik 41 - Szymon Matuszewski 3, Bartosz Kieliba 75

Tur: Dawid Kręt - Aílton, Jamaica, David Topolski, Kamil Mitka - Mateusz Jóźwiak (89 Szymon Izydorczyk), Artur Bednarczyk (55 Paweł Łączny), Mateusz Roszak (85 Piotr Wrzeszcz), Tomasz Ostalczyk (83 Piotr Bieniek) - Damian Sędziak, Grzegorz Kmiecik.

Jarota: Dariusz Brzostowski - Paweł Majusiak, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Dariusz Juracki, Krzysztof Czabański (65 Jacek Pacyński), Grzegorz Idzikowski, Szymon Matuszewski (76 Hubert Oczkowski), Krzysztof Gościniak, Jonasz Jeżewski, Krzysztof Bartoszak (70 Maciej Stawiński).

żółte kartki: Grzegorz Kmiecik - Dariusz Juracki, Karol Danielak, Jacek Pacyński.

sędziował: Jacek Kikolski (Płock).

Mecz zaplanowany na godzinę 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości.

majk - 7 września 2010, 19:13:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i dobrze - Turki z Turcji powinni spasc, bo to polska liga nie turecka.

w - 7 września 2010, 19:22:15 - *.home.aster.pl
Brawo trenerze W, jeszcze później rób te zmiany to na pewno chłopaki zdążą wnieść coś do gry:P

Tur - 7 września 2010, 19:27:48 - *.icpnet.pl
w ogole kurde Mitka skrzydłowy a ten cisnie go na siłe na obrone , ale cóż chyba III liga czeka

Sobieh - 7 września 2010, 19:28:41 - *.ntlworld.ie
Dlaczego w Turze przeprowadzono 4 zmiany??

Wilk - 7 września 2010, 19:39:23 - *.centertel.pl
@Sobieh- w II lidze można przeprowadzić 4 zmiany

reksio - 7 września 2010, 19:47:24 - *.chello.pl
mecz na szczycie a tu ta mało komentarzy

alvaro - 7 września 2010, 19:49:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda,że Polonia Nowy Tomyśl nie może grać u siebie w mieście.Hej Polonia!!!

Feranzo - 7 września 2010, 20:00:29 - *.adsl.inetia.pl
alvaro.. jarota tez nie moze ;)

alvaro - 7 września 2010, 20:10:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
feranzo-mamy takiego "dobrego" burmistrza ,który woli spotkania z emerytami niz stawiac na promowanie miasta przez sport i co takiemu zrobić????!!!

Michal - 7 września 2010, 20:55:28 - *.kaskada.net
Dzisiaj ruszyła budowa trybuny w Jarocinie, a zatem od wiosny Jarota wraca do Jarocina

JKSfan - 7 września 2010, 22:29:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby Michal... dobrze by bylo, zeby wkoncu byl fajny stadion... bo druzyna widac, ze gra calkiem niezle. JKS!

Tur Turek - 7 września 2010, 23:39:16 - *.icpnet.pl
no frajerska porażka na maksa. ale jeżeli marnuje się takie sytuację jakie się ma to nie ma co liczyć na zwycięstwo. Mimo bardzo szczęśliwego zwycięstwa Jaroty dobrze spisała się pomoc i genialnie bramkarz. Nie macie co martwić się o ligowe pkt. Skoro wygraliście tu to śmiało można stawiać u buka na was, tylko podpracujcie grę w obronie bo za dużo dajecie loozu. Gdyby nasi piłkarze mieliby więcej zimnej krwi to kolejna ekipa wyjechałaby stąd z bagażem bramek.
MKS!

kk - 8 września 2010, 8:52:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tur Turek i Axel. Troche więcej obiektywizmu. Przypomnę tylko, że w 1 połowie Jarota 2 setki i poprzeczka. Fakt, druga połówka bezwględnie dla Tura. Tyle tylko, że prawie wszystkie sytuacje ze stałych fragmentów. No i ta seria 4 czy 5 rzutów rożnych, gdzie 2 po prostu nie było. Ale w sumie macie ciekawy zespół, tylko trzeba trochę uporządkować. A Jarota zagrał po prostu swoje. Ne i faktycznie Brzoza dzień konia, choć bramkę częsciowo może zapisać na swoje konto.Pozdrawiam.

TKWM ŚWLG - 8 września 2010, 9:56:47 - *.chello.pl
ciekawe ile jarota by pocisnela amice?!:D

acab - 8 września 2010, 10:00:34 - *.play-internet.pl
Jestem z Opola, patrzę tak sobie na wyniki Jaroty i mnie zadziwia od początku gry na tym poziomie rozgrywek ta drużyna. Wygrywają tak naprawdę z kim chcą. Spóźnili się i wygrali 1:2, to się nazywa TEAM.

Jks - 9 września 2010, 19:00:04 - *.icpnet.pl
mogę powiedzieć tak byłem tam na meczu i widziałem jak grali.Tur ten mecz powinienen wygrać ze 6:1 ale mieli pecha i tyle.ale tak to tur był lepszą stroną na boisku a ta pierwsza bramka dla nas to fart.