7 września 2010, 21:20:22 - elenril
eME: Występ Kašćelana, druga wygrana Czarnogóry

Zawodnik Jagiellonii Białystok Mladen Kašćelan zagrał w barwach reprezentacji Czarnogóry w wygranym 1-0 (1-0) wyjazdowym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2012 z Bułgarią. 27-letni pomocnik na boisko wszedł w 77. minucie, zmieniając Radomira Đalovicia. Reprezentacja Czarnogóry świetnie rozpoczęła eliminacje - w swoim pierwszym meczu pokonała także 1-0 Walię.

7 września 2010, 19:30 - Sofia
Bułgaria 0-1 Czarnogóra
Elsad Zverotić 35

żółte kartki: Stilijan Petrow, Stanisław Angełow, Martin Petrow - Milorad Peković, Branko Bošković.

sędziował: Władisław Biezborodow (Rosja).

Tabela grupy G:

1. Anglia       2 6 7-1
2. Czarnogóra   2 6 2-0
3. Walia        1 0 0-1
4. Szwajcaria   1 0 1-3
5. Bułgaria     2 0 0-5

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

źródło: własne / UEFA

kijevo - 7 września 2010, 21:22:20 - *.chello.pl
kraj mający ok. 800 tys. mieszkańców liderem el. ME :o
A MY?!

mistrz - 7 września 2010, 21:23:05 - *.68.77.224.brzesko77.tnp.pl
Tak z innej beczki , Sernas z Widzewa strzelił gola Czechom , mecz trwa a Litwini wygrywają 1:0 .

a - 7 września 2010, 21:23:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ładnie Czarnogóra sobie poczyna. Może powalczą o drugie miejsce.

ADR - 7 września 2010, 21:48:18 - *.ssp.dialog.net.pl
@jotka: kangury skaczą jak miło? nie ośmieszaj się. Prowadzą, ale grają średnio i to Polacy mają o wiele więcej z gry.

Tolek - 7 września 2010, 21:53:47 - *.181.154.35.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Po prostu Czarnogórcom się chce, a naszych wszyscy golą aż miło!

! - 8 września 2010, 0:03:43 - *.adsl.inetia.pl
całkowita 672 180[1]▲ /wikipedia.pl
i nie sa liderem.
oczywiscie, ze im sie chc. a naszym niby nie??? dzisiaj zagrali na maxa zaangazowani!!!! moze az za i przegrali przez presje wyniku mimo meczu towarzyskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

acab - 8 września 2010, 10:07:29 - *.play-internet.pl
Brawo RC! Polska może brać już tylko przykład z RC.

Czart - 8 września 2010, 10:27:48 - *.ssp.dialog.net.pl
Australia - większość składu to naturalizowani serbowie i inni bałkańczycy;d
Czarnogóra - oni wbrew pozorom nie mają aż tak słabego składu, poprostu jest to młody kraj i nie ma renowy, Walia ją ma - ale porównajcie składy;) zapomniałem nazwiska, ale jeden z Czarnogórskich graczy regularnie strzela gole w LM.

s - 8 września 2010, 17:41:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do czartasa : Vucinic i Jovetic

WHU - 8 września 2010, 22:16:01 - *.haye.cable.virginmedia.com
ani jeden powyzszy komentarz na temat,ale cicho siedze bo wpis usuniecie.Brawo Mladen,dobrze ze tylko 15min jak Grosik swiezszy bedzie na piatek,wszyscy wysmiewaja Kascelana na roznych forach internetowych,a chlop na kazdy mecz dostaje powolania,wiec jak to mowia"ten sie smieje kto sie smieje ostatni",a jak sie pisze ze ostro gra to tylko mnie smiesza to nie siatkowka nie.

John - 9 września 2010, 18:56:54 - *.kielce.vectranet.pl
wysłać naszych grajków do Czarnogóry niech się tam uczą grać!

ŁKSPOLSKA - 10 września 2010, 11:53:22 - *.p.lodz.pl
Mam nadzieję, że wróci do Łodzi, tu jego miejsce !!!!! ŁKS GOOL!