7 września 2010, 21:22:27 - Fezq
eME: Rudņevs zagrał w reprezentacji Łotwy

Artjoms Rudņevs zagrał w barwach reprezentacji Łotwy w wygranym meczu eliminacyjnym mistrzostw Europy 2012 z Maltą 2-0 (1-0). Napastnik Lecha Poznań przebywał na boisku do 70. minuty, kiedy zmienił go Ģirts Karlsons.

7 września 2010, 19:30 - Ta' Qali (Centenary Stadium)
Malta 0-2 Łotwa
Kaspars Gorkšs 42, Māris Verpakovskis 85

żółte kartki: Carmel Agius, Michael Mifsud, Danijel Bogdanović - Oskars Kļava, Maksims Rafaļskis.

6. Malta         2 0 1-5

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

źródło: własne / UEFA

dad - 7 września 2010, 21:28:06 - *.adsl.inetia.pl
Pamietam jak Verpakovskis wbil polakom pieknego gola w el do euro 2004

do dad - 7 września 2010, 21:29:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
polecam odświeżyć pamięć bo masz z nią coś nie tak.

axe - 7 września 2010, 21:37:13 - *.net.pl
a to nie był jakis tam lajzans(nie wiem jak to sie pisze)

chomik - 7 września 2010, 21:40:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta, Laizans z 16 metra.Mecz na Legii :D
Do dziś nie moge uwierzyć, że Łotysze zagrali na EURO 2004.Przeżyli piękną przygodę, której raczej Łotwa już nigdy nie powtórzy.No, ale to dzięki "świetnej" postawie Polaków

Sobieh - 7 września 2010, 21:48:49 - *.ntlworld.ie
@chomik- przypominam że od euro 2016 będziemy mieli już 24 drużyny w finałach, więc takie państwa mogą zacząć regularnie grywać na ME

chomik - 7 września 2010, 22:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Sobieh Wiem o tym Ale raczej w kolejce na awans będą czekać takie zespoły jak: Serbia,Ukraina,Bośnia,Norwegia,Słowacja,Dania,Izra
el,Słowenia,Irlandia,Szkocja,Belgia(wymieniłem te zespoły, które na ostatnim EURO nie grały,gdyby tam były to nie byłoby takiej sensacji jak w przypadku Łotwy).No i do tego Anglia.Czyli wymieniłem 12 nowych reprezentacji.I finalistów EURO 2016 widze wśród tych 28 rep.(razem z tymi z 2008 r.)

Daro - 7 września 2010, 22:47:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie należy przekreślać nikogo. Każdy ma szansę, no prawie każdy. Chciałbym żeby na Euro zagrała Litwa

kell1987 - 7 września 2010, 22:50:30 - *.chello.pl
Verpakovskis był najlepszym graczem Łotwy na tym Euro a dad pewnie zapamiętał go bo gdy my pokonaliśmy Węgrów w ostatnim meczu 2:1 po dwóch bramkach Niedzielana wystarczyło by Szwecja wygrała u siebie z Łotwą a to my gralibyśmy wtedy w barażach a nie Łotwa ale niestety Łotwa wygrała właśnie po bramce Verpakovskisa

filon - 8 września 2010, 9:51:25 - *.chello.pl
to był Juris Laizans ten co wszedł za Rudnevsa strzelił gola Lechowi i doprowadził do dogrywki z Interem Baku

rajkos12 - 8 września 2010, 16:00:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl