7 września 2010, 22:11:47 - qmichal
eME: Šernas strzelił gola Czechom

Zawodnik Widzewa Łódź Darvydas Šernas zdobył zwycięską bramkę dla Litwy w wyjazdowym meczu eliminacji mistrzostw Europy wygranym z Czechami 1-0 (1-0). Został on także ukarany żółtą kartką. W litewskiej reprezentacji wystąpili również klubowy kolega Šernasa - Mindaugas Panka oraz Andrius Skerla i Tadas Kijanskas z Jagiellonii Białystok.

7 września 2010, 20:15 - Ołomuniec
Czechy 0-1 Litwa
Darvydas Šernas 26

żółte kartki: Darvydas Šernas, Edgaras Česnauskis.

sędziował: Alon Yefet (Izrael).

W 40. minucie Milan Baroš (Czechy) nie wykorzystał rzutu karnego.

Šernas przebywał na boisku do 65. minuty, kiedy to został zmieniony przez Robertasa Poškusa, byłego zawodnika m.in. Polonii Warszawa i Widzewa Łódź. Pozostali piłkarze występujący w polskiej Ekstraklasie rozegrali pełne 90 minut.

Tabela grupy I:

1. Szkocja        2 4 2-1
2. Litwa          2 4 1-0
3. Hiszpania      1 3 4-0
4. Czechy         1 0 0-1
5. Liechtenstein  2 0 1-6

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

pit - 7 września 2010, 22:15:14 - *.toya.net.pl
Brawo Sernik. Czekamy na poprawkę w Gdyni

rajkos12 - 7 września 2010, 22:15:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
świetnie!!! Oby tak dalej. Tacy zawodnicy slawia lige polska w swiecie.

widzewlodz - 7 września 2010, 22:15:48 - *.toya.net.pl
pieknie ! :D

dr_Hammer - 7 września 2010, 22:17:13 - *.28.rev.vline.pl
Cacek zaciera rece bo Sernas pójdzie za lepsza kase niz dawał klub z Izraela, brawo oby cos strzelil w meczu z Arka.

KOŠernas - 7 września 2010, 22:45:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielkie brawa!!! W Koluszkach tylko Widzew!

charto - 7 września 2010, 22:46:53 - *.254.153.111
znów fuksiarski rykoszet,jak z Lechem i Koroną
ehhhhhh czy nie ma w Polskich klubach normalnych napastników?

freestyler - 7 września 2010, 22:54:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
charto
aleś imbecyl, żal ci d..e ściska czy co?

styks - 7 września 2010, 22:57:50 - *.toya.net.pl
charto idź spać baranie, brawo Sernik! Widzew Łódź z Tobą!

jajko - 7 września 2010, 23:04:06 - *.client.duna.pl
Skerla i Kijanskas !!! Środek obrony Jagi !!!

NoBody - 7 września 2010, 23:16:53 - *.serv-net.pl
Brawo Sernik. Oby tak dalej

charto - 7 września 2010, 23:18:57 - *.254.153.111
Sernik fuksiarz-ksywa "rykoszet"

hcs - 8 września 2010, 0:05:29 - *.cable-modem.tkk.net.pl
4 piłkarzy z naszej EKSTRA, kto wie czy moze nie ze 2-3 byłych, czyli ta liga niejest taka najgorsza hehe

xc - 8 września 2010, 0:13:31 - *.adsl.inetia.pl
eeeCCCChhhhh-tak sie pisze (jak juz)

duliko - 8 września 2010, 1:23:29 - *.internetia.net.pl
Sernas jak tak dalej bedzie grał długo u nas nie pogra i dobrze niech sie chłopak rozwija

RTS!!!! - 8 września 2010, 2:02:46 - *.toya.net.pl
Brawo sernik. tak graj w Widzewie>

sdf - 8 września 2010, 7:51:33 - *.adsl.inetia.pl

Pawel - 8 września 2010, 11:52:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękna bramka. Złożył się jak Kluivert za najlepszych lat.

Tomek - 8 września 2010, 12:42:44 - *.toya.net.pl
tylko Widzew RTS

rooney - 8 września 2010, 13:06:39 - *.167.82.119
jak to jest inni z Polskiej ligi moga strzelaja wygrywaja.a Polacy?czemu?

gather - 8 września 2010, 15:39:37 - *.toya.net.pl
charto jeśli jesteś taki mądry to stwierdź który piłarz w zyciu nie trafil bramki z rykoszetu.przemysl i stwierdz.BRAWO SERNIK!!!!!!!!!!

Żeligowski - 8 września 2010, 16:02:56 - *.warszawa.mm.pl
Nie lubie litwinów od dziecka,mam nadzieję że nie awansują na euro a Wilno to Polskie miasto.

Greg - 8 września 2010, 17:52:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chart ma rację.Sernas same rykoszety jak narazie.Nic nie wpadło "na czysto" do siatki.

Jasne - 8 września 2010, 18:06:20 - *.adsl.inetia.pl
Wilno jest tak polskie, jak Gdańsk niemiecki.

laryngolog - 8 września 2010, 18:52:34 - *.7-2.cable.virginmedia.com
to sobie obejrzyjcie te bramke i jqak kltorys widzi tam rykoszet to do mnie bo akorat jestem okulista

FC Bedoń - 8 września 2010, 20:51:22 - *.171.26.132.static.crowley.pl
Fantastycznie! Nasz zawodnik! Ultras Fan Klub Widzef Fanatiks Bedoń pozdrawia Koluszki, Końskie i przede wszystkim FC Kiełczygłów.

charto - 8 września 2010, 21:30:08 - *.play-internet.pl