7 września 2010, 22:21:14 - nitek91
eME: Bramka Suvorova w meczu z Węgrami

Pomocnik Cracovii Alexandru Suvorov wystąpił w reprezentacji Mołdawii i zdobył bramkę w przegranym 1-2 (0-0) meczu eliminacji do mistrzostw Europy przeciwko Węgrom. 23-letni zawodnik rozegrał pełne 90 minut.

7 września 2010, 20:30 - Budapeszt
Węgry 2-1 Mołdawia
Gergely Rudolf 50, Vladimir Koman 66 - Alexandru Suvorov 79

żółte kartki: Zoltán Lipták, Pál Lázár - Viorel Frunză.

sędziował: Libor Kovařík (Czechy).

Od 59. minuty na boisku w drużynie Mołdawii grał były gracz Legii, Polonii Warszawa i Korony Kielce Anatolie Doroş.

6. San Marino   2 0  0-11

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

Niki - 7 września 2010, 22:22:32 - *.lss.net.pl (*.168.17.163)
Kocham Suvorova !!!!!

Pasek - 7 września 2010, 22:25:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ładnie ładnie Alex.

Darioooos - 7 września 2010, 22:25:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo!!! Szkoda żę ostatnio w Cracovii mało gra.

Toudi - 7 września 2010, 22:26:07 - *.adsl.inetia.pl
może i lubie Cracovie ale i tak jestem za Węgrami

BKS - 7 września 2010, 22:28:10 - *.adsl.inetia.pl
W Cracovii nawet Drogba by bramek nie strzelał. W tym klubie nie ma klimatu do gry.

Ksc - 7 września 2010, 22:33:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za to w Betoniarce Danzig jest rewelacyjny klimat......w szczegolnosci dla zawodnikow innych narodowosci.

vooyek - 7 września 2010, 22:49:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
ach ta polska mysl szkoleniowa

kris - 7 września 2010, 22:51:25 - *.netland.3s.pl
niki kim jesteś

bysior - 7 września 2010, 23:20:55 - *.56.27.20
niki jest teletubisiem

maro - 7 września 2010, 23:29:07 - *.opera-mini.net (*.182.165.168)
chyba to już jego 2, o ile się nie myle . Ulatowski gdzie masz oczy

wacek - 7 września 2010, 23:32:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawa dla pana Ulatowskiego. Suvorov w reprze pokazuje ile warte są jego decyzje

Sabra - 7 września 2010, 23:35:33 - *.opera-mini.net (*.254.70.139)
Cracovi 1906 Kraków!

DEXTER - 8 września 2010, 10:49:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje

lemur - 8 września 2010, 11:41:47 - *.ds.pg.gda.pl
Warto zwrócić uwagę na Komana. Gość dopiero co wyszedł z juniorów (których przerastał umiejętnościami o 2 głowy) a już strzela gole w seniorach

rajkos12 - 8 września 2010, 15:57:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl