11 września 2010, 20:16:41 - elenril
Mistrz odrabia straty

Lech Poznań wygrał 2-1 (1-1) na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Gole dla gości strzelili Sławomir Peszko i Artjoms Rudņevs, a bramkę dla wrocławian zdobył z rzutu karnego Cristián Díaz. Lechici po tym zwycięstwie zajmują aktualnie szóste miejsce w tabeli ze stratą pięciu punktów do liderującej Jagiellonii Białystok.

Na początku spotkania lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, którzy w 8. minucie stworzyli sobie świetną okazję do zdobycia gola. Waldemar Sobota minął Luisa Henríqueza, wbiegł w pole karne i uderzył tuż obok słupka. Osiem minut później ładną indywidualną akcję przeprowadził Sławomir Peszko, ale wykończył ją niecelnym strzałem obok bramki. W 23. minucie mistrz Polski objął prowadzenie za sprawą Peszki, który popisał się bardzo silnym strzałem prawą nogą z rzutu wolnego w środek bramki i nie dał szans na skuteczną interwencję Mariánowi Kelemenowi. Siedem minut później Sebastian Mila przechwycił piłkę w środku pola, podał do Cristiána Díaza, a ten uderzył sprzed pola karnego obok słupka. W 37. minucie Sobota wycofał futbolówkę przed szesnastkę gości do Przemysława Kaźmierczaka, piłka po jego uderzeniu została zablokowana przez Henríqueza i poszybowała nad poprzeczką. Sześć minut później Tomasz Szewczuk nabił piłką rękę Henríqueza w polu karnym i arbiter podyktował jedenastkę. Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Díaz. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Grzegorz Wojtkowiak dokładnie dośrodkował przed szesnastkę Śląska do Semira Štilicia, który uderzył lewą nogą tuż obok słupka. Chwilę później bośniacki pomocnik strzelił gola, ale był na spalonym i sędzia prawidłowo nie uznał bramki.

Już w pierwszej minucie drugiej połowy gospodarze przeprowadzili groźną akcję, po której Piotr Ćwielong zdecydował się na strzał, jednak Krzysztof Kotorowski zdołał sparować piłkę na rzut rożny. W 51. minucie Marcin Kikut dośrodkował przed bramkę Śląska, gdzie Artjoms Rudņevs ograł Piotra Celebana i strzelił bramkę. Cztery minuty później Jarosław Fojut podał na środek pola karnego, gdzie w zamieszaniu do futbolówki doszedł Krzysztof Wołczek, ale strzelił wprost w golkipera gości. W 63. minucie po centrze Kikuta Rudņevs chciał zaskoczyć bramkarza rywali strzałem piętą, jednak Kelemen obronił jego uderzenie. W 71. minucie wprowadzony w drugiej połowie Marek Gancarczyk przejął piłkę przed szesnastką lechitów, ale jego mocny strzał z dystansu był niecelny. W doliczonym czasie gry po szybkiej kontrze Śląska Mila podał do Łukasza Madeja, który mimo problemów z przyjęciem, zdołał oddać futbolówkę Mili, ale ten strzelił mocno nad poprzeczką. W samej końcówce lechici skontrowali rywali i po podaniu Artura Wichniarka Štilić znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Śląska, jednak przy próbie lobowania nie trafił w bramkę.

11 września 2010, 18:15 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk Wrocław 1-2 Lech Poznań
Cristián Omar Díaz 44 (k) - Sławomir Peszko 23, Artjoms Rudņevs 51

Śląsk: 25. Marián Kelemen - 3. Piotr Celeban, 23. Jarosław Fojut, 4. Amir Spahić, 2. Krzysztof Wołczek - 5. Waldemar Sobota (69, 9. Marek Gancarczyk), 26. Przemysław Kaźmierczak, 11. Sebastian Mila, 6. Tomasz Szewczuk (82, 27. Łukasz Gikiewicz), 20. Piotr Ćwielong (69, 8. Łukasz Madej) - 21. Cristián Omar Díaz.

Lech: 27. Krzysztof Kotorowski - 22. Grzegorz Wojtkowiak, 5. Manuel Santos Arboleda Sánchez, 3. Ivan Đurđević, 25. Luis Alfonso Henríquez Ledezma - 23. Marcin Kikut, 21. Dimitrije Injac (85, 15. Kamil Drygas), 10. Siergiej Kriwiec, 14. Semir Štilić, 17. Sławomir Peszko (78, 7. Jakub Wilk) - 16. Artjoms Rudņevs (72, 18. Artur Wichniarek).

żółte kartki: Mila - Kotorowski, Kikut, Drygas.

ada - 11 września 2010, 20:17:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niezasłużenie wygrali, Śląsk lepszy był!

m - 11 września 2010, 20:17:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech ładnie, sędzia tragedia- karnego nie było i gol Rudnevsa ze spalonego...

Vry - 11 września 2010, 20:17:52 - *.254.240.120
Lech da best

dambibi - 11 września 2010, 20:18:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rudnevs działa

Ozi - 11 września 2010, 20:18:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mogło być 4:1 co najmniej dla Lecha, gdyby wykorzystali 100% okazje, o reszcie nie wspomnę.

m ero - 11 września 2010, 20:18:15 - *.komputersat.pl
8 punktów na 5 meczów trochę mało Jaga,gks i być może polonia uciekają..

MatiPawlak - 11 września 2010, 20:19:22 - *.11.92.99
Znowu Lech kupił mecz... Gol ze spalonego bez komentarza

asga - 11 września 2010, 20:19:22 - *.adsl.inetia.pl
@ada : slask lepszy ?
Przez pierwsze 45 min moze i tak, ale gra sie troche dluzej - a pozniej juz nie byli tacy grozni

kondi192 - 11 września 2010, 20:20:02 - *.icpnet.pl
TSW przypominam że sędzia w 1 połowie nie uznał bramki dla Lecha i dał Śląskowi nie zasłużonego karnego...

TSW - 11 września 2010, 20:20:18 - *.105.89.231
Małek dał wam mistrzostwo i jak widać to nie był przypadek! Jesteście zerem!!!

BJ - 11 września 2010, 20:20:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hehehee i co pisałem kilkanaście dni temu? Śląsk jest Słaby, przez duże "S" . Przegrali u siebie z Lechem bez formy. No i gdzie są ci panowie, którzy tak się odgrażali i zarzekali, że bee musiał ich przepraszać za to, że Śląsk jest słaby?

bart - 11 września 2010, 20:20:43 - *.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net
jejeje!!!! druga brama spalony? ok, ale karny z kapelusza wiec 1-0 dla kolejorza....

pb - 11 września 2010, 20:21:54 - *.centertel.pl
Brawo Leszku!!! Gratulacje z tej jedynej Bytomskiej! Nawet sędzia nie mógł pomóc kopaczom z wrocławia! 19PB20!

amster - 11 września 2010, 20:23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No cóż Romek znowu się nawali!Pozdrowienia dla załamanych.

hunter 76 - 11 września 2010, 20:24:08 - *.146.93.61.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Oj malinki tak się cieszyliście po wczorajszej porażce ZL, a tu sami plecy i jeszcze korupcja wypływa .Wódka lepiej smakuje .

ww - 11 września 2010, 20:24:13 - *.108.42.93
Śmieszni napinacze maja już pożywkę, zasłużona wygrana, BRAWO LECH

do TSW - 11 września 2010, 20:24:43 - *.chello.pl
Żart roku buhahaha TSW już tyle razy wstydu narobił,że wystarczy.

Szlagier - 11 września 2010, 20:25:09 - *.36.199.203
Sprzedawczyki przegrały
Super!
Pozdrowienia z Lubina

kibic - 11 września 2010, 20:25:26 - *.183.226.70.dsl.dynamic.eranet.pl
i 3 pkt dla Lecha...brawo, brawo, brawo...;) znowu karny z kapelusza i informacja dla niektórych przyzwyczajonych do kupowania meczów Lech nie kupuje, bo potrafi wygrać uczciwie... Kolejorz

Mati - 11 września 2010, 20:25:46 - *.icpnet.pl
ty TSW przypomnij sobie co twoja wielka i niepokonana WISŁA pokazała w ostatnich trzech sezonach w europie ??? Kto tu kompromituje nasz kraj chłopaku ?

Ksg - 11 września 2010, 20:26:26 - *.opera-mini.net (*.114.83.55)
Najlepszy jest ten koles w mlynie slaska co ryczy jak baran.Ogolnie doping tragedia

gregor - 11 września 2010, 20:27:38 - *.chello.pl
Widzę kompleksy kibiców WKS-u niespotykane..
tych co na mecz mieli za daleko (bez komntarza) , i tych co widzą że Lech ze spalnoego strzelił.. a 1 gol dla Śląska to może prawidłowo zdobyty? ;D - NIE.
Poza tym jak sie widzi wypowiedzi "fanów" Śląska na forach, którzy by chcieli żeby Lecha kibice sie napinali na te spotkanie z nimi, to aż dziw bierze... chwala sie z oprawy (zeszły sezon) która była ewidentnym ciosem , strzałem w "10" , uważają że Lech nic innego (inne drużyny też) nie widzą jak "kibicowski świat Sląska Wrocław" , a na 10 minut przed końcem zamiast wspierać swój zespół dopigiem lżą Lecha, tak samo było z w meczu z Legią ostatnio. I kto tu ma kompleksy???

Levadia Talin? brzmi znajomo?
na waszym miejscu balbym sie grac w europejskich pucharach za rok, kto tym razem was rozjedzie?
I Ty piszesz o kompromitacji...

redlucas - 11 września 2010, 20:29:39 - *.108.54.121
Ty TSW to powinieneś mieć zakaz wypowiadania się. Mecz walki - takie się ciężko ogląda. Ale sędzia widać w przerwie dowiedział się, że ma odrobić niesłusznie podyktowanego karnego i tak zamiast jednego, są dwa klopsy. Sędzia niech odpocznie. A Wrocław? Jak to ktoś napisał wcześniej - gra się 90+ minut a nie 45.

bart - 11 września 2010, 20:30:27 - *.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net
ta ten koles ze mlyna slaska daje rade, szacun.

robrep - 11 września 2010, 20:38:06 - *.chello.pl
Kibice Śląska nie napinajcie się. Niebawem degradacja za kupczenie!!!

Mati - 11 września 2010, 20:39:02 - *.icpnet.pl
nawet jak z tym juve przegrają te twoje 3-0 to na pewno nie będzie żaden wstyd.... a już z taką Vetrą troche wioseczką zawiało jak was powieźli krawaciarze

cPjŚ - 11 września 2010, 20:46:09 - *.chello.pl
GTSW a jak Wisła strzeliła gole po spalonych to wszystko ok? W tamtym sezonie przynajmniej 3 razy. 2 razy z Piastem i raz w Lubinie. Powinieneś zmienić nick na Kali

Paolo KKS - 11 września 2010, 20:49:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że Lechitom nie chciało się już w II połowie dobić Śląsk. Przeciez podopieczni boskiego Tarasia snuli się bezsilnie po murawie i trzeba było ich pokulać jak Grasshoppers ;)

tur - 11 września 2010, 20:56:40 - *.ssp.dialog.net.pl
No i elegancko. Wkrótce jeszcze czekają was malinowe nosy kłopoty za korupcję. Nawet pewien specjalista od kasyn wam nie pomoże. Tak trzymać ! A teraz biegiem po tanie wino i udanej zabawy kibice wks :-)

miedzianka - 11 września 2010, 20:57:09 - *.chello.pl
We Wrocławiu 100% MIEDŹ.
tylko MIEDŹ !!!

boobass - 11 września 2010, 20:59:13 - *.173.13.128.tesatnet.pl
A po takim meczu browarek smakuje jeszcze wyborniej... pozdro dla tych którzy też świętują to zwycięstwo... na zdrowie chłopaki

bartek66 - 11 września 2010, 21:04:51 - *.chello.pl
bart,drugoligowy wówczas Terek Grozny,brzmi znajomo?

wiking - 11 września 2010, 21:05:02 - *.blt.pl
ręka to ręka nabita czy nie więc karny jak najbardziej prawidłowy

bart - 11 września 2010, 21:05:28 - *.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net
na zdrowie, za zwycięstwo

Paolo KKS - 11 września 2010, 21:12:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@bart: Co prawda to prawda. Mogli chłopaki sobie postrzelać ;)

bart - 11 września 2010, 21:14:42 - *.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net
@bartek66- Trupa z szafy sprzed 6 lat wyciągasz. Jakiegokolwiek klubu byś nie prześwietlił znajdziesz podobnego babola. Moja riposta dotyczyła "ośmieszania", wiesz napisana przez kibica zespołu któremu w ostatnim czasie wiodło się w Europie najsłabiej za to ośmieszał najzacniej, w mojej skromniej opinii klasyfikuje się takie zachowanie jako hipokryzja. Dlatego musiałem dokuczyć.

WHU - 11 września 2010, 21:35:57 - *.haye.cable.virginmedia.com
do Bart masz racje chlopie ten gosciu 66 juz dzis nabluzgal w artykule o Jadze,chlopak z wielkiego Gdanska lubi na gulu grac olac go,brawo Lech bardzo cenne 3 pkty,choc zwycieski gol ze spalonego,ale taka jest pilka gratki.

wojtas - 11 września 2010, 21:37:34 - *.ujscie.net
brawo tylko KKS!

;) - 11 września 2010, 21:41:28 - *.as.kn.pl
Jezu ile w tych komentarzach kibiców lecha i boskiego zagłębie lubin.2 gol dla lecha ze spalonego,ale ok minimalny był trudno,ale Śląskowi należały się spokojnie 2 karne w spornych sytuacjach oczywiście sędzia dla lecha(skąd to znamy?),karny w pierwszej połowie dla Śląska sluszny.Śląsk był minimalnie lepszy ,ale remis byłby sprawiedliwy.Doping Śląsk dobrze ,ale bez przesady doping lecha wkurzający cały czas jakieś śpiewanie pod nosem głośno dopiero śpiewali,gdy trzeba było się ponapinać

gk - 11 września 2010, 22:08:09 - *.adsl.inetia.pl
mozna zrozumieć że ktoś nie zobaczył 10 cm spalonego ale karny za coś takiego to KRYMINAŁ

o - 11 września 2010, 22:14:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ten Tarasiewicz to wyżej wała już chyba nie podskoczy

maniutek - 11 września 2010, 22:21:08 - *.107.c77.petrotel.pl
Ile osob z poznania na meczu??

zl - 11 września 2010, 22:37:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dajcie nam Tarasiewicza i zabierzcie od nas Bajora to może w przyszłym sezonie nie bedzie derbów w 1 lidze

aaaa - 11 września 2010, 22:40:47 - *.lanet.net.pl
Ludzie, skąd wy się wszyscy bierzecie? piłkę nożną to chyba znacie tylko z transmisji internetowych. żenada

WHU - 11 września 2010, 22:44:40 - *.haye.cable.virginmedia.com
do AAA- noo i z meczow West Ham przy Upton Park

qwerty567 - 11 września 2010, 23:25:50 - *.ssp.dialog.net.pl
ciekawe kiedy przeminie ten mit Taraśka

raf - 12 września 2010, 0:21:22 - *.4-3.cable.virginmedia.com
Ja p34567e jakie wy wroclawiaki macie kompleksy Poznania to sie w pale nie miesci. Czy u was w miescie ktos ma rozum???

WKS - 12 września 2010, 0:21:31 - *.wroclaw.vectranet.pl
Szlagier... powiedz mi jedno... tak sie napinacie a bic sie nie chcecie...DLACZEGO?

ELEMELEK - 12 września 2010, 0:37:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Amica mimo że gorsza wygrała

lks - 12 września 2010, 4:47:06 - *.171.rev.vline.pl
giki retkinia pamieta

Kibic123 - 12 września 2010, 6:21:30 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Ręka była więc nie wiem czemu jeszcze się kłócicie o karnego? Jeśli rękę miał przy ciele to co innego. Dobra gra Śląska szkoda nie wykorzystanych sytuacji. Lech średnio grał. Ten spalony to ciężki do zobaczenia przez sędziego. Słaby początek mam nadzieję że od następnego meczu zaczną strzelać. Miedź w tamtym sezonie też dobrze grała lecz nie mogła strzelać bramek tyle stow zmarnowali że aż trochę wstyd ale ważne że w tym sezonie idzie. Śląsku strzelać! Śląsk & Miedź na zawsze w sercu mym!

LECH - 12 września 2010, 7:52:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chłopcze masz racje ręka nie była przy ciele, ale było ona ledwie kilka centymetrów od piłki Henríqueza więc musiałby być Harrym Potterem żeby ją uchylić, a nie odgwizduje się karnych przy nabiciu piłki. Robią to tylko mało doświadczeni sędziowie, co było widać przy golu Rudnevsa. A Śląsk może i grał dobrze ale mało skuteczny był

KOLEJORZ - 12 września 2010, 8:30:19 - *.adsl.inetia.pl
WKS Śląsk Wrocław - KKS Lech Poznań 1 - 2. Mecz dosyć ciekawy i interesujący pierwsza polowa wyrażnie lepsza po stronie Gospodarzy w 2 było owrotnie choc momentami ślask też mial pare sytuacji . Kiboli z Poznania w sumie 476 osób pozdro dla tych co o to pytali Pyrlandia.

gutek - 12 września 2010, 9:16:14 - *.radom.vectranet.pl
Mam pytania czy tchimbamba juz jest w takiej fatalnej formie ze ten transfer można nazwac całkowicie nie udanym????????

Wojtek - 12 września 2010, 10:04:55 - *.docsis.tczew.net.pl
Mnie ten mecz nie przekonał-Lech nie pokazał nic nadzwyczajnego w pojedynku z bądź co bądź na teraz przeciętnym Śląskiem.

adamo(L) - 12 września 2010, 10:40:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
O kurcze pomyłka naszej reprezentacji( czyt. Peszko) bramke strzelił. Normalnie cud.

tr - 12 września 2010, 10:52:21 - *.e-wro.net.pl
Dostaliście "pionkami",bo sie przyznaliscie do amiki.Po co śpiewaliście o spartakusie?[na początku meczu?Gdyby temat was nie dotyczył,nie podjęlibyscie tematu.Kibicujecie amice-proste

Rafalski - 12 września 2010, 12:15:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
K.T.O w końcu jest numerem (1) w bramce Leszka >???

DEXTER - 12 września 2010, 12:18:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze jest teraz pora na Juve

prx - 12 września 2010, 13:24:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
@tr
nie, chcieliśmy tylko pokazać Wam, Waszą podwójną moralność. Lech jest Amiką a ten Wasz Motor Spartakusem już nie. Za trudne do ogarnięcia, co?

mario - 12 września 2010, 13:33:13 - *.85-237-183.tkchopin.pl
Śląsk Wrocław to taki Real Madryt dolnego śląska.

Napoleoni - 12 września 2010, 13:41:13 - *.54.88.241
Jest jedno słowo które na każdym kroku towarzyszy naszej ekstraklasie. "Paradoks". Gdy nasza drużyna w europejskich drużynach trafia na ekipe z Azerbejdżanu można spodziewać się trudnej przeprawy. Jednak gdy w Polonii pojawił się reprezentant Azerbejdżanu (Sasza Yunisoglu) był za słaby na ekstraklase. Białorusini potrafią awansować do Champions League. My od dawna nie. Ale król strzelców na Białorusi u nas ma zero goli na koncie (Maycon). Mołdawianie grywają w fazie grupowej ligi Europejskiej. Ale król strzelców na Mołdawii u nas ustrzelił zero bramek (Ovseannicov). Reprezentant Mołdawii (Suvorov) większość czasu spędza na ławce rezerowych... Litwini sprawiają nam problemy w pucharach i potrafią wyeliminować np. Glasgow Rangers. Ale u nas król strzelców z Litwy ustrzelił zero bramek (Luksys). Słowacy awansowali na mundial i grali w lidze mistrzów (Artmedia). W naszej lidze gra 3 graczy z Artmedii z czasów LM (Vascak, Straka, Stano), oraz 2 młodzieżowych (Cikos i Jarabica) reprezentantów Słowacji. Dinamo Zagrzeb, Partizan Belgrad, są uznawane za silne kluby, lepsze od naszych, ale do naszej ligi trafiają ich podstawowi zawodnicy (Knezevic, Vrdoljak). Bułgarzy są uznawani za lepszych od naszych. Ale ich król strzelców (Hristov), u nas strzelił całe zero goli.

Napoleoni - 12 września 2010, 13:43:23 - *.54.88.241
Mistrzowie świata Hiszpanie mają podobno najsilniejszą lige świata. Ale podstawowy piłkarz ich 2 ligi (rozegrał w poprzednim sezonie 36 spotkań), jest za słaby na naszą ligę (Descarga). Słoweńcy grali na mundialu, ale ich zawodnik jest rezerwowym w naszej lidze (Kirm), a jeden z najlepszych zawodników ich ligi siedzi na ławie w Bytomiu (Milenković). Belgia jest uznawana za zdecydowanie lepszą od piłkarskiej Polski, ale piłkarz który sporo strzelał w ich lidze u nas zero bramek (Dong Fangzhuo). Łotyszy boimy się od 2004 roku po pamiętnych eliminacjach i awansie Łotyszy na EURO. Ale najlepszy pomocnik ich ligi okazuje się za słaby na Lechie (Laizans). Matańczycy są dla nas niewygodnym rywalem (Ruch-Valetta), ale ich wicekról strzelców u nas spada z ligi (Bueno). Czesi są dla nas za silni, najlepszy zawodnik ich ligi z 2005 roku u nas grywał w 2 lidze (Sedlacek). Rumunia bije nas na głowe, ale zawodnicy z ich ligi grający w ich młodzieżowych reprezentacjach są na nas za słabi (Chiacu, Varga). Australia to dla nas potęga grająca na mundialach, ale ich reprezentant z czasów gry w ekstraklasie jest na nas za słaby (Thwaite), a gwiazdy ich ligi nie zaistnieli w naszej lidze (Burns, Haliti).

Napoleoni - 12 września 2010, 13:45:06 - *.54.88.241
Honduras? Uczestnik Mundialu, ale topowy gracz ich reprezentacji i były król strzelców ligi u nas ławka (Costly). O Estończykach nie wspominam długo, bo niektórym Levadia źle się kojarzy. Ale ich reprezentant i były król strzelców nie nadaje się po testach na gre w Lechii (Konsa), a inny jest zasłaby na Legie. Czarnogórznanie? Też silny team, ale najlepszy bramkarz ich ligi u nas nawet nie zaistniał w ŁKSie (Sasza Ivanović). Paradoks. Paradoks że o tych narodów odstajemy w pucharach, a ich co niektórzy topowi gracze u nas w lidze okazują się za słabi. A nawet inaczej, podobno są gracze lepsi od nich. Którzy? Tak często narzeka się że Polacy nie mają miejsc kosztem obcokrajowców. To ja się pytam dlaczego 80% z wymienionych przezemnie piłkarzy nie dostało nawet przyzwoitych szans na udowodnienie swych umiejętności.

Jarosz - 12 września 2010, 14:10:34 - *.chello.pl
?

Miedź - 12 września 2010, 14:18:38 - *.opera-mini.net (*.2.96.15)
Napoleoni trzy bardzo mądre i prawdziwe komentarze. Też zauważyłem to ale jakoś nie miałem weny żeby to wszystko opisać.

Diaz - 12 września 2010, 14:37:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedyny dobry kopacz Slaska Cristián Omar Díaz ...Pannie trenerze ,lepiej niech pilkarze biora sie do pracy a nie w nocnych klubach baluja ...

mixer - 12 września 2010, 15:26:23 - *.haye.cable.virginmedia.com
taras wypad pijaku

pyra - 12 września 2010, 15:57:44 - *.147.241.142.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Drodzy Wrocłowiaki z miasta które zaledwie 60 lat jest w Polsce,komu my kibicujemy to my wiemy najlepiej,więc zajmijcie się swoimi sprawami i nie zaglądajcie w 'gacie' innym.

tr - 12 września 2010, 16:12:55 - *.e-wro.net.pl
Kibicujecie....no komu?Przy okazji korupcji wypowiedzieli sie wasi włodarze klubu."Nie mamy nic wspólnego z Lechem".Czyż nie tak było?Szkoda pisania.Poświęciliście Lecha dla kasy.

mesiedcas - 12 września 2010, 16:18:47 - *.tvk.torun.pl
link do wypowiedzi Kelemena po straconej bramce

acab - 12 września 2010, 17:55:35 - *.chello.pl
Gratuluję zwycięstwa we Wrocławiu z Opola.

pyry_sprze - 12 września 2010, 20:09:44 - *.itk.net.pl
Szczyt głupoty?
Kibic Lecha jeżdzący za piłkarzami Amici....

Mati - 12 września 2010, 21:01:52 - *.icpnet.pl
i teraz napinaczy z wrocławia mówiących że sędzia was skrzywdził zapraszam do obejrzenia Ligi + Extra - tam w kontrowersjach zostało wszystko rozwiane i wyjaśnione przez Stępniewskiego - Karnego nie było, bo nie było celowości w zagraniu ręką Henriqueza, nie miał on wogóle szans na cofnięcie ręki.
Spalonego przy golu Rudnevsa nie było co dobitnie pokazała powtórka "wirtualna" z kamery znajdującej się na linii ostatniego obrońcy.

do mati - 12 września 2010, 21:17:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokładnie nic dodać , absolutnie zadnego spalonego chociaz wkurzające są opinie na żywo komentatorów którzy odrazu ocenili ze był spalony chociaz cięzko było to ocenić po powtórkach dopiero w studiu canal plus wyrażnie pokażali ze nie było mowy o spalonym , co do karnego to nie kontrowersja odrazu było wiadomo ze sędzia popełnił błąd

cezas - 12 września 2010, 21:23:30 - *.45.14.218
Jestem kibicem Kolejorza ale przekonany byłem , że bramka Rudnewsa padła ze spalonego.
Oko jest jednak zawodne co udowodnili spece z Cyfry+.
Tak więc biorąc pod uwagę karnego z kapelusza Śląsk powinien przegrać 0 : 2.
Pozdro dla wszystkich normalnych kibiców

dwr - 12 września 2010, 23:04:29 - *.156.122.108
"MISTRZ odrabia straty"
Pamiętajcie o tym, chłopki.

POZnan* - 13 września 2010, 0:09:14 - *.icpnet.pl
nie ma czym się podniecać...przecież WKS to nie nasz poziom. Poczekajmy na wymagających rywali.

BARTZL - 13 września 2010, 11:23:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co wy piszecie ... ?? Lech słaby na Juve słabo to widzę - Co do Śląska Gra ich jest Ok ale nie mają szczęścia - Karny ok ręka to ręka w polu karnym sędzia to widział i tak ma być jak ktoś pisze że nie to niech poczyta w przepisach piłki nożnej - Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Mati - 13 września 2010, 12:56:06 - *.icpnet.pl
BARTZL właśnie wczoraj sie wypowiadał ktoś mądrzejszy od ciebie w sprawie tej ręki - Stępniewski szef szkolenia sędziów więc nie udawaj średnio mądrego skoro jesteś średnio głupawy

ktoś - 13 września 2010, 14:56:59 - *.160.183.1 (*.198.198.146)
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

znicz - 13 września 2010, 23:49:45 - *.235.33.61
Ktoś za to Lechia -Olimpia Poznań Gdańsk to co to było,nawet jak prawdziwa Lechia,bo ekstraklasa,a tam ta w 3lidze przyjechała na Arkę nikogo za nią nie było

KOLEJORZ - 14 września 2010, 12:57:09 - *.adsl.inetia.pl
Wy Chyba nie rozumiecie co to jest Fuzja 2 klubów w Polsce i zagrananica widocznie . Fuzje w Polsce są normalne jak Ostatnio Motor Lublin miał Fuzje z jakąś Szarowolą . Lech Poznań miał fuzje z Amicą Wronki . Lechia Gdańsk miała Fuzje z Olimpią Poznań takich jest wiele . Poczytajcie regulaminy .

tr - 14 września 2010, 18:26:45 - *.e-wro.net.pl
To poczytaj .Lechia jest Lechią-zaczynali od A klasy.Zagłębie Sosnowiec i Pogoń też[chyba od okręgówki].Ostatnio odradza się Oderka Opole.Ostrowiec to jednak Ceramika.Zasady są dla wszystkich.

yo - 15 września 2010, 0:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl