17 września 2010, 18:23:12 - MichalMKS
II liga: Czarni 2-2 Zagłębie S.

W rozpoczynającym 9. kolejkę drugiej ligi grupy zachodniej spotkaniu Czarni Żagań zremisowali na własnym boisku z Zagłębiem Sosnowiec 2-2 (1-1).

17 września 2010, 16:30 - Żagań (stadion Czarnych)
Czarni Żagań 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Michał Sudoł 7, Marek Tracz 74 (k) - Marcin Lachowski 42, Tomasz Szatan 90

Czarni: 12. Dawid Wnuk - 22. Piotr Galuś, 13. Grzegorz Dorobek, 5. Michał Sudoł, 3. Filipe - 4. Mariusz Kostek (70, 9. Waldemar Gancarczyk; 90, 16. Jakub Wróbel), 7. Radosław Flejterski (85, 17. Artur Łaciok), 8. Marek Tracz, 19. Krzysztof Kaczmarek, 11. Michał Wróbel (60, 20. Jakub Rejmer) - 10. Piotr Burski.

Zagłębie: 1. Adam Bensz - 2. Marcin Strojek, 7. Adrian Marek, 29. Tomasz Balul, 21. Adrian Pajączkowski - 3. Vladimír Bednár (26, 11. Tomasz Stolpa), 19. Michał Skórski (76, 16. Tomasz Szatan), 9. Adrian Mielec, 15. Sebastian Stefański - 5. Marcin Lachowski, 13. Marcin Folc (83, 17. Michał Cyganek).

żółte kartki: Flejterski - Pajączkowski, Stolpa, Lachowski, Skórski.
czerwone kartki: Filipe (77. minuta, Czarni, za faul) - Adrian Pajączkowski (38. minuta, Zagłębie, za drugą żółtą).

as - 17 września 2010, 18:26:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Szatan w 93minale to 93 haha bo od38 grali w 10 chociaz podstaw na druga zolta nie bylo!!!

zuk - 17 września 2010, 18:27:34 - *.cable.smsnet.pl
znowu stracone wazne punkty echh

1349r. - 17 września 2010, 18:27:50 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.20)
Viva Zagłębie! Sędzia,oszust z Torunia!

elo - 17 września 2010, 18:28:08 - *.adsl.inetia.pl
kurcze a myslalem ze Zaglebie i Tychy zrobia awans w tym roku jednak sie mylilem... po ich grze nie widac ze chca awansowac.

omd - 17 września 2010, 18:35:37 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
Zaglebie do zobaczenia jutro na meczu w Babienicach Pozdr od BKSu Bielsko

grzes1906 - 17 września 2010, 18:35:50 - *.chello.pl
mareczku do widzenia awansu tu nie zrobisz

araS - 17 września 2010, 18:38:37 - *.gorzow.mm.pl
Dlaczego daliście sobie strzelić w 90 minucie?Pozdrowienia mimo wszystko dla Czarnych.Stilonek Zks

123 - 17 września 2010, 18:38:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zaglebie juz nigdy nie zagra w najwyzszej klasie rozgrywkowej

kol - 17 września 2010, 18:59:39 - *.197.41.228
mamy dobrego bramkarza, ale na ławce. Dlatego taki pechowy remis.

janbar5713 - 17 września 2010, 19:16:20 - *.111.200.202.static.crowley.pl
Zagłębie na 100% będzie grało w przyszłm sezonie tj. 2010/2011 w I lidze.

CZ 70 - 17 września 2010, 19:24:28 - *.cdma.centertel.pl
Brawa dla Zagłębia za ambitną grę do ostatniego gwizdka TYLKO CZARNI MKS!!!

Matwiej Sz - 17 września 2010, 19:36:38 - *.adsl.inetia.pl
Awans odpływa jak falę Przemszy.Szkoda.Brawo za ambicje ,ale tak głupio nie można tracić punktów.

Dexter - 17 września 2010, 19:36:50 - *.235.37.179
Heh Brawo Zagłębie za grę do ostatniego gwizdka. Pozdro z Elbląga.

oreno - 17 września 2010, 19:44:49 - *.eimperium.pl
Czemu nie Gra Filipowicz!!!!???W zeszlym Sezonie byl jednym Z Najlepszych Zawodnikow Zagłebia

aliant - 17 września 2010, 20:11:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z Filipowiczem będzie tak jak z Myśliwym. Zobaczysz

scott - 17 września 2010, 20:30:34 - *.cdma.centertel.pl
Widze że w czarnych jest kilku zawodników z byłego gawinu:Wróbel,Burski,Dorobek,Flejterski,Kaczmarek i Rejmer.;DD

W-CH - 17 września 2010, 21:23:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do zobaczenia 25.09

acab - 17 września 2010, 21:34:09 - *.chello.pl
Marek Tracz! Pozdrowienia z Opola beczka! Zagłębie gol w 90 minucie, czyli tradycyjnie po Polsku zdobyli gola.

kibic - 17 września 2010, 22:10:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ilu sosnowiczan w Żaganiu ?

•TNT - 17 września 2010, 22:18:23 - *.204.115.61
Dariusz Orzechowski jest z Brodnicy, nie Torunia ;)

saQ - 17 września 2010, 22:35:37 - *.promax.media.pl
Zagłebie Sosnowiec i Zawisza powinni awansowac do 1 ligi! Pozdro dla normalnych! i Zawisza nigdy nie zginie!

Sliders - 17 września 2010, 22:55:12 - *.197.45.17
Przyjezdnych 2 autokary, czyli pewnie ok 100. Czarni dali sie zepchnac w koncowce i niestety 3 pkt stracone. Z przebiegu gry wynik sprawiedliwy. Sedzia troche sie motal ale na szczescie w dwie strony, chociaz czerwona kartka dla Zaglebia nieslusznie.

eSDe - 18 września 2010, 0:07:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sliders,za obiektywność,wiecej takich jak ty,a nie napinaczy
pozdro

zzz@o2.pl - 18 września 2010, 0:16:41 - *.chello.pl
Zaglebia 2 autokary + 2 fury czyli minimum 110 osob.

zaganin - 18 września 2010, 9:04:59 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
Swietny mecz wykonaniu obu ekip moge powiedziec ze takie mecze mogłbym ogladac co dzienie walka do ostatniej minuty no tylko dla czego polscy sedziowie sedziowac nie umieją ,życze zagłebiowi awans do wyszej klasy juz wiezyłem ze awansuja zeszłym roku ale wyszło jak wyszło pozdrowienia dla zagłebie . TYLKO CZARNI MKS!!

ganja - 18 września 2010, 10:37:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to dzisiaj miedz wygrywa i 2 miejse w tabeli ;)

93min - 18 września 2010, 12:57:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia jak zwykle pomógł Zagłębiu

ZSH 1906 - 18 września 2010, 15:32:26 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.13)
do 93min: z czym niby sędzia pomógł, dzieciaku? W tym, że Tomek Szatan strzelił bardzo fajną bramkę zza pola karnego? No fakt, może sędzia dmuchał w piłkę i tak ją zakręcił, że akurat wpadła... Masz problem, to obejrzyj skrót: http://www.zaglebie.sosnowiec.pl/film_z_zagania,zs
tv375.html

wieniawa - 18 września 2010, 15:46:48 - *.centertel.pl
mam pytanie do sztabu szkoleniowego-w ilu meczach można dawać Benszowi szanse na przełamanie,w każdym meczu poważny błąd,błędy które kosztują zespół stratę cennych punktów-czy w Zagłębiu nie ma wartościowego zmiennika?nie mam na celu dołowania gracza ale może jak by z boku obejrzał dwa ,trzy mecze z ławki to z jego psychical memory było by O,k-Zagłębie słynęło z tego że miało dwóch równorzędnych bramkarzy!

wawa23tr45 - 18 września 2010, 21:09:44 - *.147.69.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl
ADAMCZYK znowu fantastyczny wynik.BRAWO.Stolpa następny wrak do kolekcji Adamczyka.Został jeszcze Traściński i będzie komplet.

wazzzap - 18 września 2010, 21:27:48 - *.master.pl
szkoda że nie wygrana Czarnych.pozdro z Głogowa

EMAN - 19 września 2010, 10:56:10 - *.197.41.19
wyniki Czarnych u siebie mogą już irytować.Niech drużyny,które jeszcze wystąpią w Żaganiu zapiszą sobie 1 pkt.Mecz wyrównany a wynik może i sprawiedliwy ale w 93 min tracić wygraną to frajerstwo.

fac - 19 września 2010, 18:14:55 - *.ssp.dialog.net.pl
93 co ty piszesz to wam pomogl druga zolta a wkonsekwencji czerwona i oslabienie i za co ta druga,zdziwko całowite nawet kibicow zaganskich