27 września 2010, 22:04:45 - elenril
Młoda Ekstraklasa: 7. kolejka

Dziś dokończono 7. kolejkę spotkań rozgrywek Młodej Ekstraklasy. W ostatnim meczu Legia Warszawa wygrała 2-1 (2-1) we Wronkach z Lechem Poznań i powróciła na pozycję lidera.

Polonia Bytom 3-3 Polonia Warszawa
Vladimir Milenković 4 (k), 29, Tomasz Mikołajczak 78 - Łukasz Teodorczyk 34, Kamil Jakubi 62 (s), Tomasz Barszcz 87
Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzów
Sebastian Ceglarz 70 - Patryk Stefański 6

27 września - poniedziałek:
Wisła Kraków 5-1 GKS Bełchatów
Michał Chrapek 4, Maciej Papież 25, Kamil Paprocki 61 (s), Kamil Jeleń 63, Wojciech Łobodziński 67 - Bartłomiej Bartosiak 20
Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa
Bartłomiej Olejniczak 7 - Daniel Łukasik 2, Rafał Wolski 36

Młoda Ekstraklasa 2010/2011 - wyniki, strzelcy, terminarz

SIWY - 27 września 2010, 22:12:31 - *.belchatow.vectranet.pl
ja bylem na tym meczu, widziałem, super wyjazd! JESTEM ZAWSZE TAM !
MLODA EKSTRAKLASA TO FAJNA SPRAWA! OBY TAK DALEJ!

kibic - 27 września 2010, 22:26:46 - *.chello.pl
Lechia na czele gdy odwrocimy tabele

MASER GKSu - 27 września 2010, 22:38:24 - *.dolsatbelchatow.pl
Przed meczem miałem zaszczyt masować Darka Słomiana... robiłem mu wcierkę w plecy bo go bolało...ale nie o tym mowa... Darek powiedział mi że w ramach podziękowania strzeli bramkę bądź przynajmniej da asystę przy bramce. Jak obiecał tak uczynił. W drugiej połowie meczu Darek efektownym wślizgiem kopnął piłkę z olbrzymią siłą w swojego kolegę bramkarza Kamila Paprockiego (w piątki stoi na bramce w wannesie) a ten umięśnioną klatką porównywalną do pudziana wbił piłkę do własnej bramki... Trener nie był zadowolony z tego co zobaczył, ale ja się cieszę bo Darek okazał się słownym człowiekiem i za to go cenię. Tak trzymaj chłopie i zawsze śmiało możesz wpadać do mnie na wcierki i inne zabiegi... Pozdrawiam Grzegorz Kaczmarek

trenizek - 27 września 2010, 22:51:24 - *.belchatow.vectranet.pl
nie krecic beki. szpadyzor ząb

K. PIEKIEL - 27 września 2010, 22:53:32 - *.belchatow.vectranet.pl
ładne wyniki, pozdrawiam
jestem kibicem MESY z Bytomia a mianowicie Polonii Bytom. Barrdzo dobrze rozwninieta baza treningowa. chcialbym tam kiedys zagrac. musze pogadac z kims kto odpowaida za transfery.
mesa to bardzo dobra liga.

K. PAPROCK - 27 września 2010, 22:56:10 - *.dolsatbelchatow.pl
Darek przepraszam... ja na prawdę nie chciałem wbić tej piłki do bramki... koledzy się z nas śmieją ale nie przejmuj się wszystko będzie dobrze :*

Ł. Grube - 27 września 2010, 22:58:55 - *.belchatow.vectranet.pl
Przepraszam bardzo, zajmę tylko chwilke. Chciałbym zauważyć, że nie było tu winy ani bramkarza ani obroncy.. to wina adamca-kagańca.
ps. mogłby mi ktos podac butelke wody mineralnej niegazowanej 5+ bewa?

M.Jacak - 27 września 2010, 23:01:13 - *.dolsatbelchatow.pl
Stąpor wróć bez Ciebie to już nie to samo
PS: Łukasz łap

gość - 28 września 2010, 0:33:37 - *.adsl.inetia.pl
jakim cudem mecz Arki u siebie prowadził sędzia z Gdyni?

do gościa - 28 września 2010, 4:30:18 - *.108.59.213
Takim jak w poprzedniej kolejce mecz Polonia - Lech gwizdał sędzia z Warszawy. Tu nikt nie patrzy na to, żeby sędzia był obiektywny, może gwizdać lokalny. A potem są kwiatki i czerwone kartki za prawdę vide Gancarczyk

Sopot - 28 września 2010, 6:03:20 - *.chello.pl
w Lechii w porównaniu do innych zespołow nie graja piłkarze rezerwowi z 1 składu tylko w rezerwach 3 ligi gdzie zajmuja 2 miejsce

fdsfdsf - 28 września 2010, 8:41:05 - *.dolsatbelchatow.pl
ja bym dal szans mlodemu zdolnemu bramkarzowi Wikiemu B

bogdan - 28 września 2010, 8:42:40 - *.dolsatbelchatow.pl
Jezior wracaj do mesy, czekamy na ciebie!

aga - 28 września 2010, 8:44:05 - *.dolsatbelchatow.pl
Szczurek do repry!

Gabro - 28 września 2010, 10:35:20 - *.csfb.com
Iwański zgłosił przed meczem kontuzję Całe szczęście Rośnie super młodzież w Legii.

Mati - 28 września 2010, 11:07:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta kontuzja, chyba miał chyba miał chory goleń
Co do MESY, to oglądałem mecz Lech-Legia, i poziom piłkarski "widowiska" był wysoki. Gdyby te rozgrywki były rozgrywane dla jakiś konkretnych celów (np. cenna nagroda dla klubu, puchar itd. itp.), wtedy młodzież łatwiej by mogła się przebijać do I składu swoich drużyn.

kiwas - 28 września 2010, 14:04:34 - *.smrw.lodz.pl
ludzie dla mnie ME (nie mylic z mistrzostwami europy) to bardzo dobry pomysl niech sie ogrywaja chlopaki wielu narzeka na kadre U-23 nie rozumiem tego przecierz jak ja bym byl pilkarzel i mialbym grac z orzelkiem na piersi przecierz to jest szczyt marzen niech oni sie tam ogrywaja(co inneg jak obok meczu przechodza dla takich ludzi WON w kadrze) znam kilku pilkarzy (nie bede mowil ktorzy) co biegaja po łodzkich boiskach i sa w gazetach itd znani sa a sa naprawde slabi bo gralem znimi w pilke i nie wyrozniali sie az tak powinni stworzyc nowy system jest teraz mnowstwo orlikow i tam naprawde grajadobrzi zawdnicy niech wyslam z klubu jakiegos czlowkieka ktory im sie przyirzy i go zaprosza na testy nie wazne czy ma 10 lat czy 25 uwierzcie mi z e w tym wieku tez sa solidni pilkarze