8 października 2010, 22:34:55 - slady
eME: Andraž Kirm wystąpił w reprezentacji Słowenii

Andraž Kirm zagrał w reprezentacji Słowenii w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2012. W Lublanie Słoweńcy rozgromili zespół Wysp Owczych 5-1 (2-0). Pomocnik Wisły Kraków wszedł na boisko w 51. minucie meczu, zmieniając Valtera Birsę.

8 października 2010, 20:45 - Lublana (Stadion Stožice)
Słowenia 5-1 Wyspy Owcze
Tim Matavž 25, 36, 65, Milivoje Novakovič 72 (k), Zlatko Dedič 84 - Christian Restorff Mouritsen 90

żółte kartki: Boštjan Cesar - Jústinus Hansen, Atli Gregersen, Fróði Benjaminsen, Hendrik Rubeksen.

sędziował: Stanisław Todorow (Bułgaria).

6. Wyspy Owcze   4 0  2-15

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

ws - 8 października 2010, 23:56:10 - *.172.173.14