12 października 2010, 22:21:25 - qmichal
eME: Występ Suvorova w reprezentacji Mołdawii

Pomocnik Cracovii Alexandru Suvorov wystąpił w meczu reprezentacji Mołdawii w eliminacjach mistrzostw Europy wygranym na wyjeździe z San Marino 2-0 (1-0). Mołdawianin rozegrał pełne 90 minut. Wynik spotkania ustalił były napastnik Legii Warszawa, Polonii Warszawa i Korony Kielce Anatolie Doroş.

12 października 2010, 20:30 - Serravalle (Stadio Olimpico)
San Marino 0-2 Mołdawia
Nicolae Josan 20, Anatolie Doroş 86 (k)

żółte kartki: Damiano Vannucci, Simone Bacciocchi, Nicola Ciacci - Andrei Cojocari.

sędziował: Mark Courtney (Irlandia Północna).

6. San Marino   4   0   0-21

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

COndek - 12 października 2010, 23:06:03 - *.164.255.210
BRAWO ALEX pewny punkt reprezentacjii !! CRACOVIA PANY

LFC - 13 października 2010, 0:46:44 - *.219.61.20
To San Marino wygrało w ogóle jakiś mecz kiedyś xD

fpr - 13 października 2010, 8:27:42 - *.nette.pl
LFC: wygrało z Turcją, jeśli mnie pamięć nie myli. Młodzieżówka San Marino kilka lat temu wygrała z rówieśnikami z Anglii.

sailor - 13 października 2010, 11:52:18 - *.karlik.ds.polsl.pl
LFC, San Marino wygrało do tej pory jeden mecz - w 2004 1:0 z Liechtensteinem. Za największy sukces uznaje się bezbramkowy remis z Turcją w 93. Były jeszcze remisy z Łotwą, Liechtensteinem i... Watykanem. Jak na amatorów to czasem grają nadzwyczaj dobrze i szczególnie w meczach u siebie są bliscy sprawiania niespodzianek. Zresztą, gdyby nie Fabiański, to też mogliśmy kiedyś zapisać się złotymi literami na kartach historii sanmarińskiego futbolu.

wasiul90 - 13 października 2010, 12:41:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry występ Suronowa, oooo Doros bramke strzelił, brawo, a ja jeszcze pamiętam jak Legia się go pozbywa mówiąc że się nie nadaje, widać że w innej lidze daje rade, pozdrawiam

FPR - 13 października 2010, 13:05:21 - *.nette.pl
Sailor: no tak, z Turcją był remis. A ostatnio im coś nie idzie, żadne bramki. Liczyłem, że Mołdawii może coś wcisną...

DEXTER - 13 października 2010, 17:10:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2:0 z San Marino to trochę słaby wynik ale nic brawo Alex

Lenin - 14 października 2010, 23:51:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sailor - zapisać się złotymi literami na kartach historii sanmarińskiego futbolu to mogli ale nie gdyby nie Fabiański tylko gdyby nie Furtok i jego słynna "ręka boża"