18 października 2010, 15:56:38 - pmamczak
Młoda Ekstraklasa: 9. kolejka

Dziś rozegrano ostatnie dwa mecze 9. kolejki Młodej Ekstraklasy. W pierwszym spotkaniu dotychczasowy wicelider tabeli Wisła Kraków pokonał 3-0 (0-0) Górnika Zabrze. Ósme zwycięstwo w sezonie odnieśli natomiast piłkarze Legii Warszawa, którzy wygrali 3-0 (0-0) z Widzewem Łódź.

Brawo młodzież. Jechać z nimi.

r - 18 października 2010, 16:05:59 - *.153.32.19 (*.0.0.1)
w Legii zdjęli w przerwie obu starych z boiska i od razu zaczęło się strzelanie bramek.
Jedyny mecz w lidze przegrali, jak Skorża zrzucił im 5 emerytów.

Gabro - 18 października 2010, 16:11:01 - *.csfb.com
Super efekty pracy z młodzieżą w Legii

PB - 18 października 2010, 16:40:18 - *.zvid.net
Lepiej spójrzcie na tabelę i zwróćcie uwagę na ilość goli strzelonych! To Polonia Bytom króluje

ziom - 18 października 2010, 16:47:09 - *.system-net.pl
Świerblewski to prawie trampkarz :-)

tsp - 18 października 2010, 16:48:16 - *.c198.msk.pl
Nie wiecie może co Krzysztofem Chrapkiem?

maxell - 18 października 2010, 16:51:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czekam z utęsknieniem dnia w którym pan Cacek da sobie spokój z Widzewem, a prezesem zostanie jakiś Widzewiak, wtedy może będzie potrafił zmobilizować drużynę na te mecze co trzeba...

hdfyty - 18 października 2010, 17:53:39 - *.az.pl

Roman - 18 października 2010, 19:01:54 - *.centertel.pl
U mnie w C-klasie poziom jest wyzszy niz w ME. Zlikwidowac Mloda Ekstraklase.To nic nie daje!!!!!!!!

(L) - 18 października 2010, 20:45:31 - *.146.137.46.nat.umts.dynamic.eranet.pl
(L) mistrz!

bach. - 18 października 2010, 21:59:29 - *.chello.pl
Brawo Legia są wyniki stworzenia akademii piłkarskiej ;)

bysior - 19 października 2010, 0:00:29 - *.centertel.pl
bach.-zgadzam sie.

Bandito28 - 19 października 2010, 6:47:13 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje dla Legii !!! jak widzę w tym sezonie oprócz mistrzostwa Polski seniorów zgarniemy również mistrza ME !!! POZDRAWIAM !!!

obeznany - 19 października 2010, 12:32:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mądrze prowadzona Akademia piłkarska to dobry kierunek. Jednak trudno ją ocenić na tle gry "zlepków" młodej ekstraklasy... To zweryfikuje dopiero gra wśród seniorów. Dlatego też jestem zdania, że ME to pomyłka która tylko "udaje" troskę o rozwój młodzieży

brodo - 19 października 2010, 16:42:31 - *.credit-suisse.com
Znowu wysyp Romanów i innych "znafcuw"

obeznany - 19 października 2010, 17:16:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepsi są ignoranci pokroju brodo... wygadany typ

bac - 21 października 2010, 7:12:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Michał Pruchnik 55 ten chłopak jest dobry ale ten obronca z lechi z nr 52 łamaga i niedojda kto go wytawia chyba sam wchodzi bo trenera niema nienadje sie na obronce