31 października 2010, 13:50:40 - krycho
Młoda Ekstraklasa: 11. kolejka

Dziś rozegrano trzy ostatnie spotkania 11. kolejki Młodej Ekstraklasy. Liderująca Legia Warszawa przegrała 0-2 (0-2) w wyjazdowym meczu z Górnikiem Zabrze. Zajmująca drugą pozycję Wisła Kraków w piątek pokonała 4-1 (1-0) Lecha Poznań.

Zagłębie Lubin 3-1 Śląsk Wrocław
Dušan Đokić 32, Mariusz Szuszkiewicz 72, Szymon Skrzypczak 84 (k) - Jakub Więzik 52
Polonia Bytom 2-5 Cracovia
Tomasz Pogoda 40, Szymon Nowicki 80 - Michał Goliński 12, 67, Wojciech Połomski 45, 53, Adam Pytel 52

Młoda Ekstraklasa 2010/2011 - wyniki, strzelcy, terminarz

ADR - 31 października 2010, 13:54:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Łukasz Teodorczyk: 9 i 10 bramka w tym sezonie w 14 występie w tym większość występów tylko po 45 albo 60 minut
Wiślacy też się ładnie rozpędzili: wygląda na to, że tacy gracze jak Jeleń, Chrapek, Nalepa, Ligienza, Papież czy Szewczyk są dość utalentowani.

tede - 31 października 2010, 14:29:37 - *.pogodnanet.pl
Górnik powtorka wyniku o 17 !

sss - 31 października 2010, 14:34:53 - *.177.125.8
mloda Wisla sie pieknie rozpedzila 4:1 to najmniejszy wymiar kary, tak naprawde 4 bramki Wislacy powinnie wbic juz w pierwszej polowie gdzie raz za razem sobie stwarzali sytuacje bramkowe pod koniec ju8z troche odpu8scili stad bramka dla Lecha. Dziwie sie bo Ci sami zawodnicy w tamtym sezonie i rok temu grali beznadziejnie a teraz az sie rece skladaja same do oklaskow, mnostwo gry z pierwszej pilki, przemyslanych zagran, pilka ktora moze sie podobac

do tede - 31 października 2010, 14:37:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tez bym chcial 2:0 w koncu to 2 dla gospodarza

pro9 - 31 października 2010, 14:39:36 - *.chello.pl
golinski dokic nowak utalentowani 18 latkowie

Piciu - 31 października 2010, 14:40:13 - *.play-internet.pl
Dzisiaj w Poznaniu z Wisłą WYGRANA !!! LECH POZNAŃ !!!

bartusa - 31 października 2010, 16:12:04 - *.dsl.emhril.sbcglobal.net
Dlaczego molde ZAGLEBIE potrafi wygrywac a 1 sklad dostaje ??? Czy to sprawka szatana??? nie wiem prze pana !!!

(L) - 31 października 2010, 21:29:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no cóż, poświęciliśmy Młodą Legię i przesunęliśmy do niej Antolovica. Co z tego wyniknie, było wiadomo :-)

bac - 1 listopada 2010, 5:16:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korona Kielce 0-1 Lechia Gdańsk -niema tego cieniasa z Lechii Gdańsk z nr 52 na lewej obronie trener przejrzał na oczy

specjal - 1 listopada 2010, 9:36:45 - *.bb.sky.com
10 Listopada Legia zagra z LKS 1926 Lomza(obecnie 4 Liga)i tez poniesie porazke!

TSW - 1 listopada 2010, 12:56:26 - *.ovh.net