17 lutego 2011, 20:49:47 - euzi
LE: Zmarnowany rzut karny Wasilewskiego

Obrońca RSC Anderlecht Marcin Wasilewski nie wykorzystał rzutu karnego w meczu 1/16 finału Ligi Europy przeciwko holenderskiemu AFC Ajax. Belgowie przegrali w pierwszym meczu u siebie 0-3 (0-1). Polak miał szansę na wyrównanie w 55. minucie, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała nad poprzeczką.

17 lutego 2011, 19:00 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 0-3 AFC Ajax
Tobias Alderweireld 32, Christian Eriksen 59, Mounir El Hamdaoui 67

żółte kartki: Moubarak Boussoufa, Roland Juhász - Daley Blind, Tobias Alderweireld.

sędziował: Gianluca Rocchi (Włochy).

W 55. minucie Marcin Wasilewski (Anderlecht) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad poprzeczką).

Polak rozegrał cały mecz. Rewanż odbędzie się w Amsterdamie 24 lutego o 21:05.

bendzi23 - 17 lutego 2011, 21:03:39 - *.41.30.72.sub.mbb.three.co.uk
szkoda waSYL,ale grasz dalej i twoja kariera sie toczy,zwyciezyles wszystko najgorsza kontuzja.jestes,grasz i bedziesz gral swietny footbol

ksd - 17 lutego 2011, 21:06:25 - *.eltronik.net.pl
Wasyl pokaż wszystkim na co Cię stać ! FRANEK czas najwyższy WASYLA powołać !

m - 17 lutego 2011, 21:07:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Wasyla, dali mu szansę i przestrzelił Ale myślę, że teraz będzie walczył jeszcze bardziej w kolejnych spotkaniach

mądry - 17 lutego 2011, 21:07:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ważne że gra.
Rezerwowy na euro, nawet na ostatnie 15 min.

kamiL - 17 lutego 2011, 21:47:00 - *.telbeskid.com.pl
wasyl ty se lepiej noge złam to szybciej kariere skończysz i bez jaj u nas bojkot ITI

1908 - 17 lutego 2011, 22:16:16 - *.lodz.mm.pl
Wielka szkoda bardzo mnie zasmuciło to info a remis myśle że by na pewno mieli gdyby strzelił a tak ehh cóż nie oszukujmy sie Anderlecht jest raczej poza burtą (niech ktos kto oglądał mecz wypowie sie odnosnie jego gry) teraz muszą zakwalifikować sie do LM ligą, a co do karnego to później będą skróty więc trzeba zobaczyć ale i tak Wasyl do kadry Smuda Wasyl do kadry!!

WASYL - 17 lutego 2011, 22:26:12 - *.play-internet.pl
non mollare mai

1944 - 17 lutego 2011, 22:30:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
smieszą mnie komenty niektórych osób typu 'wstyd mi za wasyla' , a kamiL to już całkiem chory psychicznie... szacunek dla Wasyla, że wrócił do piłki i to na tym samym poziomie ;)

rajkos12 - 17 lutego 2011, 23:48:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marcin, ty jesteś załamany. Pewnie dostanie Ci się bura od trenera Jacobsa, wiesz za co?

Lenin - 17 lutego 2011, 23:52:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kamiL - wróć do nas , czemu uciekłeś ? obiecujemy że nie będziemy cię już przywiązywać do łóżka a i może zezwolimy na spacery po parku...

1908 - 18 lutego 2011, 0:09:29 - *.lodz.mm.pl
Bura sie należy gdyż bramkarz Ajaxu poszedł w zupełnie inny róg ale odniosłem wrażenie jakby znowu przy strzale z karnego murawa nieco przeszkadzała w strzale (to samo z Partizanem) co i tak nie tłumaczy Wasyla zawalił karnego i awans Anderlechtu szkoda.
Wasyl - Ł K S POZDRAWIA!!

1908 - 18 lutego 2011, 0:11:04 - *.lodz.mm.pl
Zapomniałem dodać że nie można winić samego Marcina gdyż Anderlecht przy stanie 0:0 spokojnie powinien prowadzić conajmniej tą jedną bramką, lipa z awansem i tyle.

DENIS - 18 lutego 2011, 11:24:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl