20 marca 2011, 16:55:06 - slady
II liga: Jarota 1-1 Chojniczanka

Jarota Jarocin zremisował 1-1 (1-1) na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice w ostatnim meczu 20. kolejki II ligi grupy zachodniej.

20 marca 2011, 15:00 - Jarocin (Stadion Miejski)
Jarota Jarocin 1-1 Chojniczanka Chojnice
Karol Danielak 21 - Marek Kowal 7

Chojniczanka: Krzysztof Baran - Artur Andruszczak, Robert Sierant, Grzegorz Jakosz, Michał Mikołajczyk - Marcin Trojanowski (46 Tomasz Lenart), Aleksandar Atanacković (68 Sławomir Ziemak), Tomasz Parzy, Paweł Noga (62 Konrad Hajdamowicz) - Marek Kowal, Szymon Kaźmierowski.

żółte kartki (Chojniczanka): Andruszczak, Hajdamowicz.

kk - 20 marca 2011, 17:03:10 - *.adsl.inetia.pl
Dobrze Jarotka. Zdziesiątkowana przez kontuzje i choroby ale wynik ok.

cxz - 20 marca 2011, 17:08:06 - *.dynamic.chello.pl
bardzo ciekawa liga sie zapowiada. Olimpia, Zawisza, Miedz, Zagłębie S i Tyscy będą walczyć o awans

Kks - 20 marca 2011, 17:20:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo.Z taką małą kadrą to i tak wynik dobry.

kibic - 20 marca 2011, 17:30:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie sa napinacze z Chojnic??Gdzie z taka gra walka o awans smiech na sali!!! Druga polowa jeden strzal glowa na bramke nic wiecej.Ogolnie mecz w drugiej polowie przez jednych jak i drugich to czysta podworkowa kopanina na churaaa do przodu biegnij a moze cos z tego bedzie hehe.

SparroW - 20 marca 2011, 17:32:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze powiedziane "gdzie są napinacze z Chojnic?"

Zielony - 20 marca 2011, 17:47:50 - *.opera-mini.net (*.186.22.171)
Jak idzie w Jarocinie Pawlakowi?

JAROTAfan - 20 marca 2011, 17:47:57 - *.adsl.inetia.pl
Gra Chojniczanki swobodna i z polotem... widac doswiadczona ekipa. Wynik dobry szczególnie dla młodej drużyny Jaroty. No i nareszcie komplet w Jarocinie

shooko - 20 marca 2011, 18:16:27 - *.opera-mini.net (*.112.27.166)
Komplet tzn ile?

Chojnice - 20 marca 2011, 18:18:11 - *.petrus.pl
Ja akurat na awans sie nigdy nie napalalem. Zadowala mnie to co mamy i czego nigdy nie mielismy. Druzyna w II lidze, 4miejsce. Niezle mecze, pelne trybuny. Sukcesy jeszcze przyjda, zreszta runda sie dopiero zaczela. Jesli nie bedziemy awansowac to zycze awansu Zaglebiu i Miedzi. Za tydzien wszyscy na Mickiewicza ! Znowu musi byc komplet 3tys pekna ;)

JKS - 20 marca 2011, 18:27:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1500, na 1 trybune, 2 czesc narazie zamknieta, ale jak otorza to ok 3 tys miejsc

JKS - 20 marca 2011, 18:29:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawlak w okresie przygotowawczym bardzo dobrze, w Zdzieszowicach tez, ale dzisiaj tak jak Cala Jarota i Chojniczanka katastrofalnie :/

piciu - 20 marca 2011, 18:34:46 - *.252.43.241
Ile Chojnic w Jarocinie?

Kibic - 20 marca 2011, 18:43:17 - *.204.253.248
W Jarocinie około 1200 osób. Część miejsc wolna, ale spora grupa kibiców okupowała górę trybun. Wstęp był darmowy, ażeby wynagrodzić Jarociniakom tak długie oczekiwanie na mecz u siebie. Powstała nowa trybuna, właśnie na 1200 miejsc. Jest monitoring, eleganckie krzesełka, zadaszenie itp., itd. I w końcu licencja. W niedalekiej przyszłości powstanie druga trybuna, całkowicie zadaszona oraz wymieniona zostanie murawa. Coś się dzieje i kompleks sportowy w Jarocinie się rozwija. Co do samego spotkania, to młoda Jarota powinna być zadowolona z remisu. Przez pierwsze 20 minut goście mogli prowadzić wyżej. Później ambitniej Jarota. II połowa z obu stron na słabszym poziomie. Myślę, że remis sprawiedliwy, ale z lekkim wskazaniem na Chojniczankę.

Kibic - 20 marca 2011, 18:45:39 - *.204.253.248
Klatka pusta, więc gości z Chojnic oficjalnie 0. Kilku z ekipy tv. Może też był ktoś nieoficjalnie, ale nic mi nie wiadomo.

Adam - 20 marca 2011, 19:32:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no to pierwsza druzyna traci punkty z młodziutka druzyna z Jarocina, jeszcze najlepsi tutaj polegna, juz dzisiaj niby chcaca awansowac do I ligi Chojniczanka dzisiaj sie o tym przekonala, pomimo ze gra katastrofalna to wybaczam tym mlodziutkim chlopcom, wiekszosc jarociniakow ktorzy walcza przez 90 min mimo ze nie zawsze wychodzi, brawo, brawo i jeszcze raz prawo, wielcy z Chojniczanki z przelszloscia ekstraklasowa niczym sie nie wyrozniali na tle juniorow mozna powiedziec...

piciu - 20 marca 2011, 20:43:19 - *.252.43.241
Czy klatka dla przyjezdnych jest w tym samym miejscu jak kiedyś?Mam nadzieję,że wraz z remontem to zmieniono.Do tej pory było to totalne dno/w Turku to samo/Jedziesz przez pół Polski i oglądasz mecz za bramką z poziomu 0.Nic nie widać.Koszmar

kk - 20 marca 2011, 21:01:55 - *.adsl.inetia.pl
piciu przyjedź i zobacz. Klatka jest tam gdzie kiedyś FC rezydował. Obejrzyj stare zdjęcia i będziesz wiedział. Foteliki dla gości też są.

sobi - 20 marca 2011, 21:02:59 - *.42.134.26
Niestety nazwiska ... NIEGRAJĄ

tom - 20 marca 2011, 21:12:15 - *.promax.media.pl
piciu -klatka jest w miejscu gdzie byłi kiedys fanatycy Jaroty,są krzesełka,toi toi i duuuuużo miejsca

chojnice - 20 marca 2011, 21:13:12 - *.promax.media.pl
jestem z chojnic byłem na meczu i początek meczu zdecydowanie dla nas szkoda nie wykorzystanych szans później jarota się obudziła i w 2 połowie zdecydowanie mecz na remis co do zawodników u nas parzy robił co mógł a u was szacunek dla nr17 i z chęcią bym go widział u nas!ogólnie macie fajna drużyne

piciu - 20 marca 2011, 21:32:37 - *.252.43.241
Przyjadę do Jarocina na mecz 33 kolejki.Mam nadziję,że będę mile zaskoczony.Dzięki za info i pozdrowienia dla normalnych.

do chojnic - 20 marca 2011, 21:34:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jesli 17 to masz na mysli srodkowego obronce Garbarka, najstarszy w druzynie, od niego sie mlodziez jarocinska uczy gry w obronie, gry glowa, ustawiania sie, fakt dzisiaj zagral naprawde bardzo dobry mecz, mialby miejsce w kazdej z druzyn naszej grupy, druzyna ciekawa, ale dzisiaj slabo zagrali, ale sa mlodzi te skoki formy sa jaknajbardziej uzasadnione , bedzie dobrze, pozdrawiam, remis widze cieszy jednych i drugich,( jedyna taka mysl to zebysmy sie spotkali kiedys na w miare dobrej murawie i napewno mecz bylby duzo lepszy, bo ta u nas no po zimie jeszcze nie doszla do siebie

Adi-KSGW - 20 marca 2011, 22:41:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl