23 marca 2011, 16:50:56 - MichalMKS
II liga: Elana 2-2 Czarni

W rozegranym awansem spotkaniu 32. kolejki drugiej ligi grupy zachodniej Elana Toruń zremisowała na własnym boisku z Czarnymi Żagań 2-2 (2-0).

23 marca 2011, 15:00 - Toruń (Stadion Miejski im. Grzegorza Duneckiego)
Elana Toruń 2-2 Czarni Żagań
Grzegorz Mania 7, Łukasz Grube 19 (k) - Grzegorz Dorobek 46, Marek Tracz 78 (k)

helloł - 23 marca 2011, 16:58:41 - *.backiel.com.pl
No panowie właśnie zanotowaliśmy 4 mecz bez porażki !! Tylko Czarni MKS!!! teraz czas by burmistrz zrobił swoje i pokazał że mu zależy tak jak my pokazalismy mu ze nam zależało na zostawieniu go na stołku

:) - 23 marca 2011, 17:04:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Bardzo słaba I połowa Czarnych. Abramowicz bardzo słabym dzisiaj zawodnikiem Czarnych a najsłabszy był Adaszek. Transfer Adaszka zdecydowanie najgorszy

adam - 23 marca 2011, 17:19:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Dla Miedzi dobry wynik.

amer - 23 marca 2011, 17:26:35 - *.ssp.dialog.net.pl
jak dostaniemy za Gornika walkower to i porazka sie znajdzie

polka - 23 marca 2011, 17:27:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Durda po co krzyczales o awansie ? po co? osmieszyles sie ... odejdz bo zepsujesz to co chlopaki sami wywalczyli na jesieni..

do amer - 23 marca 2011, 17:41:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o jakim walkowerze mówisz?

kiler - 23 marca 2011, 17:42:55 - *.play-internet.pl
szkoda straconych punktów nie potrzebne były te zapowiedzi o awansie?!??

... - 23 marca 2011, 17:43:29 - *.ssp.dialog.net.pl
a po cóż w to mieszac burmistrza

czarny - 23 marca 2011, 17:51:10 - *.dynamic.chello.pl
A czemu niby walkower z Górnikiem???

:) - 23 marca 2011, 17:52:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak to po cóż ? Obiecał kasę a jej nie dał. Pracowałbyś za darmo?

jan - 23 marca 2011, 17:54:54 - *.ssp.dialog.net.pl
Z taką grą to Toruń powinien walczyć o utrzymanie a nie o awans

emigrant - 23 marca 2011, 18:06:47 - *.zone3.bethere.co.uk
Do kibiców obu drużyn: dlaczego mecz był rozegrany o tak absurdalnej godzinie?

:) - 23 marca 2011, 18:09:55 - *.ssp.dialog.net.pl
To pytanie do Gospodarzy

acab - 23 marca 2011, 18:32:43 - *.play-internet.pl
pzdr dla m. tracza z opole, stary ładnie pykasz gole, trzymka

Max - 23 marca 2011, 19:44:06 - *.152.148.131.dsl.dynamic.eranet.pl
Transfery Czarnych nie dokońca się sprawdzają, zobazcymy jak dalej????

ET - 23 marca 2011, 19:58:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie do gospodarzy tylko do pzpnu.. (godzina była z góry ustalona przez nich)
Nikt nie zapowiadał awansu do I ligi. Kilka krotnie było powtarzane, że jeżeli pojawi się okazja na awans to Elana z niej skorzysta. Nigdy nie było mowy o typowym nastawieniu na awans jak np. Olimpia lub Zawisza więc komentarze powyżej są jak najbardziej zbędne.

1968 - 23 marca 2011, 21:02:01 - *.torun.mm.pl
prawda jest taka, że na boisku w Elanie grało tylko trzech zawodników Kryszak, SobolEwski i Sikora reszta bez komentarza

max - 23 marca 2011, 21:10:00 - *.centertel.pl
A dzięki komu jak nie burmistrzowi ten klub wogóle istnieje a i gra w 2 lidze i powstają nowe obiekty sportowe!
To, że Zarząd nie potrafi napisać kilku pisemek, które ma gotowe od lat i dostarczyć na policję to już KPINA!
No i tak samo Zarząd traktuje kibiców, fanów klubu - nie informując o zmianach godzin meczów!

fantazjo - 23 marca 2011, 22:02:05 - *.tvk.torun.pl
Że niby kto grał? Bramkarz to sierota stoi na linii i cicho jest. Na przedpolu nic nie gra. A od Sikory to tylko sie pilka odbijala. Strasznie duzo bledow technicznych popelnia - a dobra ma tylko szybkosc. Oba karne mocno naciagane. Przy pierwszym napastnik nie mial szans na opanowanie pilki ktora wybilby obronca i delikatny kontakt. A drugi karny to kontakt pilki i reki, ale czy tam bylo specjalne zagranie reka? Tak, czy owak remis zasłużony. Na meczu Murawski obserwował gre swoich rywali, ale specjalnych notatek nie robil... bo Zawisza wydaje sie byc duzo mocniejsza od obu ekip.

Borys - 23 marca 2011, 22:31:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Wynik nie jest sprawiedliwy Czarni mieli większą przewagę w polu. Powinni ten mecz wygrać. Tylko przypadek i większe szczęście było po stronie Elany. Ten karny dla Elany to jakieś kpiny. No i ten błąd młodego bramkarza. Po za tym Elana nie miała żadnych okazji. Elana miała wielkie szczęście ze ten mecz zremisowała

olo - 24 marca 2011, 9:46:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ta drużyna z Żagania dobrze grała i ja widzę,że oni na 21 meczy przegrali tylko 6.

Makrela - 24 marca 2011, 12:57:52 - *.smgr.pl
wynik jak najbardziej satysfakcjonujący dla elany jeszcze 5 minut i już by nawet jednego punktu nie zdobyli bez pozdrowien