26 marca 2011, 16:56:56 - elenril
II liga, gr. wschodnia: 21. kolejka

Dziś rozegrano pięć meczów 21. kolejki grupy wschodniej II ligi. Zajmująca pierwsze miejsce w tabeli Olimpia Elbląg zremisowała 1-1 (0-1) w Iławie z Jeziorakiem, co wykorzystał drugi przed tą kolejką Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który wygrał na wyjeździe 2-1 (2-1) ze Stalą Rzeszów i został nowym liderem.

Okocimski KS Brzesko 2-0 Wigry Suwałki
Mateusz Wawryka 53 (k), Wojciech Wojcieszyński 89 (k)

tatary76 - 26 marca 2011, 17:00:09 - *.dynamic.chello.pl
nic sie nie stało Motorku nic się nie stało !!!

jano - 26 marca 2011, 17:03:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Swit i Elblag awansuja jeszcze walczyc bedzie Plock i Stalowa reszta moze juz zapomniec o walce o awans!

trener - 26 marca 2011, 17:04:28 - *.158.217.143.pat.umts.dynamic.eranet.pl
tadek lapa, ale wyrwał. Bravo Cecherz

AM - 26 marca 2011, 17:05:51 - *.19.165.123.osk.enformatic.pl
Bravo Świt. Pozdrowenia z Rzeszowa.

stal - 26 marca 2011, 17:08:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a w pojedynkach kibiców w relacjach live na MagazynPilkarski Stal demoluje Start

Max - 26 marca 2011, 17:08:55 - *.olsztyn.vectranet.pl
I co turbiniarze po co ta napinka była, już niebawem marsz w duł tabeli i głowy ostygną.

Kilowat - 26 marca 2011, 17:08:59 - *.blind.krakow.pl (*.0.0.1)
STAL Rzeszowska tyle sytuacji nie wykorzystać...ehh... Świt chyba nie zasłużył dziś na zwycięstwo. Chociaż z drugiej strony jeśli biało-niebiescy dalej będą tak razić nieskutecznością to kto wie co to się wydarzy w dalszej ligowej perspektywie

ALL - 26 marca 2011, 17:09:16 - *.60.224.60
Hej SWIT - mamy lidera w Noviaku. Jutro jeden z potencjalnych rywali zagra dla Switu i Olimpii, a moze jakis remisik w Pruszkowie - he, he... i zapraszamy pacjetow Z Plocka i Pruszkowa do Nowego Dworu.

Stalówka - 26 marca 2011, 17:10:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Stalówka oby tak do końca szkoda Motoru klub z dużego miasta z tradycją a tu spadek się szykuje kibicowsko duża strata dla 2 ligi lepszy taki Motor niż Sokóła bez obrazy

ziolo_lecz - 26 marca 2011, 17:10:36 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
w Koncu Świt wrocil na swoje miejsce,brawo chlopaki 3 pkt!

siedem - 26 marca 2011, 17:11:30 - *.nplay.net.pl
Hej może ktoś opisac mecz Motoru. Jak tam gra i ilu kibiców???? pozdro

slawko - 26 marca 2011, 17:11:37 - *.rzeszow.mm.pl
Swit po co wam 1 liga jak wy kibiców nie macie na wyjazdy nie jeżdzicie. Okocimski to samo. Awans Olimpia, Stalówka,Płock lub Resovia!!!Tam są kibice którzy na wyjazdy jeżdzą i jest ciekawie a nie wiochy jakieś!!!!!!!!1

Skorpion - 26 marca 2011, 17:13:01 - *.play-internet.pl
Szkoda Motoru fajne transfery były skład ciekawy no i przegrana z Sokółką.Łapa już nic nie zrobi czas na kogoś innego.Pozdro z Łęcznej

Skorpion - 26 marca 2011, 17:14:36 - *.play-internet.pl
Mój kumpel był na meczu z Wigrami mówi że brakuje Motorowi skuteczności że brakuje kogoś kto by wykończył akcje

do slawko - 26 marca 2011, 17:16:53 - *.201.c95.petrotel.pl
Płock na pewno nie awansuje bo to miasto a nie klub

OKOCIMSKI! - 26 marca 2011, 17:21:09 - *.68.91.135.mielec91.tnp.pl
WIELKI OKOCIMSKI
..
wigry nie istnialy;)
i niech sie ciesza ze tylko tyle dostali..

ghfh - 26 marca 2011, 17:23:15 - *.244.147.6
kto strzelil w meczu Sokolka Motor?

kolo - 26 marca 2011, 17:26:47 - *.dynamic.chello.pl
Jest tu jakiś kibic z Sokółki ? Może coś by napisał o meczu ? Jak grał Motor, ilu kibiców z Lublina ?

ML - 26 marca 2011, 17:27:16 - *.dynamic.chello.pl
Łapa co ty robisz z lubelską piłką?
żeby Lublin miasto wojewodzkie najwieksze po prawej stronie Wisły nie miało z 20 grajków to jest kompromitacja.
Kto będzie grał na nowym stadionie (o ile powstanie) ?
Ja się pytam kto o zdrowym rozumie będzie sponsorował Motor jeśli przegrywa z kim się tylko da. może jeszcze jakieś sparingi z 4-ligowcami?
zarząd, trener, piłkarze - szkoda słów, tylko kibice zasługują na szacunek tracąc kasę na drogie paliwo wędrując po całej Polsce i zdzierając gardło patrząc na kolejne porażki.

xxx - 26 marca 2011, 17:36:07 - *.146.52.19
to smakówa tam

kolo - 26 marca 2011, 17:38:02 - *.dynamic.chello.pl
FUJ - 26 marca 2011, 17:33:28 - public-gprs32442.centertel.pl
Fuj, zesrałem się.
To idz sie przetoknij a nie siedzisz i śmierdzisz przy kompie.

sokol - 26 marca 2011, 17:41:02 - *.tvk-net.pl
Kibice z Lublina przyjechali jednym autokarem w sile ok. 150 osób (nie zostali wpuszczeni na stadion, tak jak i kibice Jagielloni). W pierwszej połowie totalna dominacja gospodarzy, zdobyta bramka bo rzucie karnym przez Jóźwiaka. Druga odsłona gry bardziej wyrównana, lecz nadal optycznie lepiej prezentował się Sokół. W końcówce goście mieli swoje 5 minut co skutkowało strzeleniem kontaktowego gola. Całkowicie zasłużone zwycięstwo gospodarzy, szkoda kibiców...

ZKS!!! - 26 marca 2011, 17:51:28 - *.dynamic.mm.pl
..ładnie Swit sie rozbrykałale juz starczy !!!Teraz Wisła musi złamac Znicz!>Broniszewski wstawiaj do ataku KOczona!!!!!18.08.2010 D3E Wisla Plock 4-1 Znicz Pruszkow >Koczon 2 bramki,07.11.2009 D2 Wisla Plock 3-1 Znicz Pruszkow Koczon 1 bramka!!!a wiec maja slabos do Niego!!!!

lubelak - 26 marca 2011, 17:53:28 - *.play-internet.pl
kontrowersyjny karny dla sokola w 1 polowie,nastepnie 2-0 juz w II polowie,potem fundakowski na 2-1 ale juz zabraklo koncentracji choc sytuacje byly niestety brak chcocby punktu i sytuacja motoru staje sie juz dramatyczna

Jacenzal - 26 marca 2011, 17:58:03 - *.31.213.136
Czy yos wie kto strzelil druga bramke dla Sokolki

Jacenzal - 26 marca 2011, 17:58:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktos wie kto strzelil druga bramke dla Sokolki

znicz - 26 marca 2011, 18:01:43 - *.elblag.vectranet.pl
Max to kolejny prezydent Turbiniarze w duł tabeli!

sokol - 26 marca 2011, 18:02:39 - *.tvk-net.pl
Kontrowersyjny karny? Nie zgodzę się z tym, definitywnie zawodnik Motoru podciął znacznie szybszego, wychodzącego na czystą pozycję
Wesołowskiego. Motor jeden niegroźny strzał w pierwszej połowie o ile ten rzut wolny można nazwać strzałem (ok 5 metrów nad bramką). W drugiej połowie Andrzejewski strzałem główką trafia w słupek. Wiele sytuacji z obu stron, ale nie oszukujmy się żadnej klarownej z wykonaniu Lublinian.

rand - 26 marca 2011, 18:13:45 - *.play-internet.pl
sokol, co to za autokar mają w Lublinie ? Na 150 osób...Naprawdę ? I dlaczego ich nie wpuszczono ? A Jagiellonia co tam robiła ? I czy w ogóle to nikt nie zginął ?

Greg - 26 marca 2011, 18:16:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sokol chyba na meczu to ty nie byles

sokol - 26 marca 2011, 18:17:39 - *.tvk-net.pl
Dwie inne informacje... konkrety? Proszę: bramki dla Sokoła Jóźwiak(karny) i Gołębiewski. Strzelca bramki dla Motoru nie zapamiętałem, chociaż takie charakterystyczne nazwisko. W 90 minucie Spychała otrzymał czerwoną kartkę (druga żółta). Bardzo dużo fauli z obu stron, co znacznie obniżyło poziom spotkania. Jeżeli ktoś posiada informacje dlaczego kibice przyjezdni nie zostają wpuszczani proszę się podzielić.

stal rz. - 26 marca 2011, 18:19:30 - *.d-com.pl
nie widze wypowiedzi fanow stali z obroncow stalingradu...co jest chlopcy?

rand - 26 marca 2011, 18:22:45 - *.tvk-net.pl
Może troche źle się wyraziłem. Autokar przyjechał jeden, kibiców było wiecej niż teoretycznie mogłoby się w nim pomieścić. Może były jakieś inne transporty...

jvc - 26 marca 2011, 18:28:10 - *.adsl.inetia.pl
co za działacz z jezioraka utrudniał relację live.

dsada - 26 marca 2011, 18:37:05 - *.enterpol.pl
Kibice Motoru jechali swoimi samochodami,a autokar był tylko dla tych,którzy nie mieli możliwości załatwienia sobie innego transportu.

lubelak - 26 marca 2011, 18:38:29 - *.play-internet.pl
bramke dla motoru juz kilkadziesiat minut temu podalem kto strzelil,czytac nie umiesz?

Tomash - 26 marca 2011, 18:39:02 - *.rzeszow.vectranet.pl
stal rz. - 26 marca 2011, 18:19:30 - router.d-com.pl
Ile ty masz lat dziecko ?? 14?? Jestem za Resovią a ty robisz jej OBCIACH !!

mmm - 26 marca 2011, 18:42:41 - *.aster.pl
Jeziorak ma trzy mecze z ' górką ' za soba teraz trza puknąc gumaki

paita1983 - 26 marca 2011, 18:44:03 - *.115.238.212.btebb.pcl-ag03.dyn.plus.net
ile kibiców elbląga i legii w iławie

do mmm - 26 marca 2011, 18:45:53 - *.olsztyn.vectranet.pl
Parówko możesz sobie pukną ale baranka w ścianę. Zapraszamy do Olsztyna.

pablo - 26 marca 2011, 18:49:56 - *.dynamic.chello.pl
wszyscy kibice ŚWITU proszę zjednoczcie się , czekają nas dwa najważniejsze mecze w całym sezonie 2010/2011, przejdźmy na mecz doping przez cały mecz

pablo - 26 marca 2011, 18:57:54 - *.dynamic.chello.pl
przepraszam, zapomniałem jeszcze o Wiśle Płock, ale jeżeli będą tak grac jak dotychczas to nie ma problemu, JAK WAM SIĘ PODOBA I LIGA W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM ???

;) - 26 marca 2011, 19:00:16 - *.hostnoc.net
Odzywają się kibice CWKS Ogniwo Rzeszów ;). Świt zagrał padakę, ale wywiózł punkty. I to tyle.

Stalówka - 26 marca 2011, 19:07:36 - *.ds7.agh.edu.pl (*.168.137.8)
Brawo Stalówka !

AntyMakos - 26 marca 2011, 19:18:29 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Dobrze ze w Otwocku Tomasz Makos nie gral na obronie bo bylo by z 5 bramek w plecy. Tomkom Makosom zdecydowanie mowimy NIE.

1935 - 26 marca 2011, 19:23:24 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Stal grala padake Brawo Swit

Jeziorowie - 26 marca 2011, 19:36:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciężko powiedzieć ilu było z Elbląga ale przypuszczam że z 100z Elbląga a 200 z legi.
Ale to są tylko moje przypuszczenia.

My pamięta - 26 marca 2011, 19:40:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Motór czy Spartakus i tak spadek wałki,oszustwa,kombinacja na nic !Jesteści niczym!

olej73 - 26 marca 2011, 19:42:44 - *.8.25.217
NAS Z ELBLAGA 350 Z LEGII 100 TO was 120 okolo z smieszna oprawa plus prostaki z elany

Eskimos - 26 marca 2011, 19:43:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry tak dwie stracone bramy i dwie z karnego

Spartakus - 26 marca 2011, 19:47:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Motor spadnie to pewnie kupią od kogoś licencje i będą grali dalej w lidze. W herbie zmienią jakiś mały szczegół i dalej jazda.

pablo - 26 marca 2011, 19:48:19 - *.dynamic.chello.pl
mam pytanie co to jest padaka /kibice stali Rzeszów/ myślę, że ten wygrywa co strzeli więcej bramek, więc o co chodzi????jeśli ŚWIT grał padakę to co Wy graliscie???/

ZKS - 26 marca 2011, 19:54:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Za tydzien ze Stala Rzeszow, ojj bedzie ciezko ;/ ale damy rade trzeba uciekac rywalom bo goniaaa :P

tottti - 26 marca 2011, 20:13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Świt gra padake 2 sezon - ciagle w czolowce

OE - 26 marca 2011, 20:15:05 - *.elblag.vectranet.pl
Dobrze przeczytajcie i zapamietajcie Kibicow z Elblaga wyjechały 4 pelne autokary plus kilkanascie osobowek Dobrze liczac okolo 300 z Elblaga 450 z chelmzy reszta z legi Sumujac okolo 400 osob

OE - 26 marca 2011, 20:16:19 - *.elblag.vectranet.pl
Wkradł sie błąd około 45 osob z Chełmży - sorki

Kilowat - 26 marca 2011, 20:18:08 - *.blind.krakow.pl (*.0.0.1)
Kolega Stal Rz chyba nie zauważył mojej wypowiedzi, która pojawiła sie sporo przed jego wpisem. To była wypowiedź KIBICA STALI!
Jeśli wierzyć relacji Live (nie z jednego źródłą) to istotnie Świt w drugiej połowie meczu raczej rzadko opuszczał swoją połowę, więc chyba to nie jest obraz gry jaki fani świtu chcieli by oglądać jak najczęściej. W kilku przypadkach dobrze biało-zielonych ratował Bigajski, i to, że on był tak dobrze dysponowany pewnie też było nie bez znaczenia.
Podkreślam raz jeszcze: Stal musi popracować jeszcze bardziej nad skutecznością, bo obrona - choć już chyba nieco lepsza - nadal nie jest naszą mocną stroną.

jaceks - 26 marca 2011, 20:29:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
OKS OTWOCKA co się z Wami Panowie dzieje za.....ć na treningach i meczach a nie jak panienki,musicie zostać w 2 lidze.

Świt - 26 marca 2011, 20:44:04 - *.play-internet.pl
Ważne 3 pkty.Brawo Świt.1 Liga,1 Liga MKS !

stal rz - 26 marca 2011, 21:05:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na meczu ze switem bylem, i lider bardzo slabiutko sie pokazal,my mamy bardzo slabych obroncow-Rzucidlo to tak cieniuje gre ze az boli glowa, pozostali malo zwrotni , kryjacy na radar stad wygrana gosci - i tu gratulacje, .nie wiem co nasz trener , ale jego wypowiedzi tylko podkreslają ze sa bledy w obronie...a poza tym jest ok.Panie trenerze jeszcze 2-3 porazki( a bardzo mozliwe bo gramy z gorą)znajdziemy sie w stefie spadkowej i co też bedzie ok,Trenerze roku

00 - 26 marca 2011, 21:47:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro ciekawy mecz w Lowiczu ...
Moze byc ciekawie :0

ALL - 26 marca 2011, 22:09:15 - *.60.222.28
Jezeli kto kolwiek ma watpliwosci co do gry Switu, to tylko przypomne, ze po 20-stu kolejkach ligowych jest samodzielnym liderem, ktory przegral tylko dwa mecze w sezonie. Jezeli nawet gra padake to jego przeciwnicy ligowi sa dla niego w wiekszosci tlem. Szacunek dla Olimpii, ktora wywiozla komplet punktow z Noviaka. Mecz przegrany w Pruszkowie to wielkie nieporozumienie, a niuanse tego spotkania zna tylko sam trener Switu. OLE SWIT>

kozak - 26 marca 2011, 22:36:35 - *.toya.net.pl
coś internetowe dresiki z elblaga już nie krzyczą o 1 lidze

Simpson - 26 marca 2011, 22:40:31 - *.2.116.16.user.mdi.pl
co nawywijali jezioraki znowu?

ALL - 26 marca 2011, 22:41:08 - *.60.222.28
Czysta kurtuazja wobec gospodarza, ktory przegral spotkanie. Podobnie trener Switu wyrazal sie o grze Jezioraka, Wisly Plock, Wiger, Motoru Lublin i innych partnerow z boiska. Zapewniam, ze podczas tygodniowych treningow i przygotowan zespolu do kolejnego meczu przedstawia swoim podopiecznym calkiem inny obraz rywala. Jak narazie to jest racja po jego stronie i jego druzyny. Brawo trener Cecherz.

hary - 26 marca 2011, 23:09:20 - *.icpnet.pl
Wyrazy współczucia dla całego Lublina to juz agonia piłki noznej w Lublinie

zyga - 26 marca 2011, 23:27:22 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
do Kilowat: wymień mi jedną 100% sytuację STALI w drugiej połowie, w której musieliście gonić wynik i faktycznie przy piłce byliście 2 razy częściej niż ŚWIT (kondycyjnie dobrze, gra również dobrze ale....SYTUACJI 100% zero 0 0 0) a pamiętasz akcję ŚWITU z 78min Galicki z prawej do Zjawy a ten sam z bramkarzem...? to ta gorsza 2 połówka, w pierwszej też byliście lepsi???? ciekawe, byłem na meczu. Ale i tak uważam, że macie fajnie grającą drużynę do przodu, poprawcie tylko obronę i ok jeszcze namieszacie. Powodzenia. HEJ ŚWIT!!!!!

nn - 26 marca 2011, 23:36:22 - *.cdma.centertel.pl
Z Jęzorakiem nie da się grac jeżeli jest remis piłkarze wywracaja sie o wlasne nogi symuluja faule a sedzia jakis palant przyznaje im wolne. Olimpia by sklepala wam dupy nawet 1:5 jeszcze we wroclawiu miejsce jest. Tak naprawde jechalem na wisle po meczu jeziorak wisla ale nie mialem racji bo to jeziorak prowokuje i grac nie potrafi. Ale dobrze wychowanie kibice z elblaga mieli w dupie caly ten zakichany klub a ilawiakom z mord piana leciala. Autobus na bramce i nic wiecej. A co do olimpii ladna kombinacyjna gra no ale czegos brakowalo . Bez pozdrowien

1lazio - 27 marca 2011, 8:28:59 - *.elblag.vectranet.pl
od 70 minuty piłkarze Jezioraka przewracali się o własne nogi i co chwila biegali chłopacy z noszami a gwizdek końcowy sędziego wprawił w euforię całą iławską publiczność,z Elbląga 4 autokary(2 nie dojechały na zbiórkę)reszta osób samochodami,autokar z Chełmży plus Legia razem ok 400 osób,bramkę dla Jezioraka sprezentował piłkarz Olimpii,przez cały mecz wyrażna dominacja Olimpii

oks - 27 marca 2011, 9:28:48 - *.play-internet.pl
Otwock murowany kandydat do spadku, szkoda trochę Dźwigały, dobry piłkarz ale trener już chyba nie za specjalny, powinien sam tam grać bo cała reszta to miernota, autobus we własnym polu karnym i tyle

1944 - 27 marca 2011, 9:41:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stalowcy wyszli jacyś zaspani na pierwszą połowę, straciliśmy frajerską bramkę a Świt poszedł za ciosem.. przewaga Świtu bardzo widoczna w pierwszej połowie. w drugiej połowie za to Stal przeważała, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, dużo dośrodkowań i strzałów oczywiście niecelnych. Świt postawił na obronę wyniku i atak z kontry i opłaciło im się. Świt wg. mnie pewniak do awansu.

olo - 27 marca 2011, 9:47:28 - *.elblag.vectranet.pl
chłopie z 90minut czy ty masz pojecie ile to jest 2200 osob? Po co te głubie pisanie i ciagłe zawyzanie frekwencji dla jezioraka Ludzi na meczu ok 1000-1200 razem z Olimpia.

gir - 27 marca 2011, 10:04:54 - *.rzeszow.mm.pl
Ilu widzów na meczu Stali w Rzeszowie?

Lubartowia - 27 marca 2011, 10:38:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do pilkarzy-Co wy robicie,wy nasz Motorek HANBICIE!!Ave Motor

motorowiec - 27 marca 2011, 13:00:19 - *.lublin.mm.pl
Jestem na dobre i zle za Motorkiem ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy utrzymanie jest bardzo watpliwe,chociaz nadzieja umiera ostatnia.AVE MOTOR!!!!!

! - 27 marca 2011, 13:22:32 - *.dynamic.chello.pl
1lazio chyba na innym meczu byłeś jeżeli sądzisz że przewracali się w własne nogi... w końcówce mogliście dostać bramkę na 2:1 spokojnie. Wynik remisowy jest sprawiedliwy, różnicy w poziomie gry nie było- czego dowodem wynik.

plocman - 27 marca 2011, 13:48:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pruszkowie 2:2 , 3 minuty do końca

Ciarcinio - 27 marca 2011, 14:01:29 - *.olsztyn.vectranet.pl
Tylko Stomil OKS

Ciarcinio - 27 marca 2011, 14:14:58 - *.olsztyn.vectranet.pl
OKS prowadzi 0:1 z Ruchem
10min Alancewicz

1935 - 27 marca 2011, 14:20:22 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
W nowiaku mamy lidera znicz wisla 2:2

mmm - 27 marca 2011, 14:28:51 - *.aster.pl
ciarcinio - zyjesz historią takiego klubu jak stomil olsztyn juz niet słyszałem cos tam o jakms oks 1445 co meczy się z łaciatymi

Ciarcinio - 27 marca 2011, 14:40:13 - *.olsztyn.vectranet.pl
To będzie już 3 zwycięstwo z rzędu i właczymy się powoli do walki o 1 lige Forza Stomil olsztyn

zolw oks - 27 marca 2011, 15:06:16 - *.254.182.133
co sie dziwicie Dzwigale złozyl juz chyba dwa razy rezygnacie a nie chca mu dac odejsc wiec jak ktos nie chce to nie bedzie robil tego dobrze wiec w Otwocku graja jak moga a do tego dochodzi brak wzmocnien .Najwyzej w nowym sezonie bedzie mozna pujsc na derby START-MAZUR jak MAZUR nie awansuje

las - 27 marca 2011, 15:17:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Życzę,żeby Lublin,Rzeszów,Olsztyn awansowały jak najszybciej do eklasy.Do roboty!

kris - 27 marca 2011, 16:25:09 - *.4.14.vie.surfer.at
sedzia 12 zawodnik okocimskiego

AVE - 27 marca 2011, 17:25:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Sokółce buraki z ochrony sprawdzali adres w dowodzie i ludzie z Lublina nie mogli wejść na sektory gospodarzy. Wywiązała się mała szarpanina z ochroniarkami i poszło trochę gazu. W drugiej połowie udało się wejść na stadion kilku Motorowcom.

max - 27 marca 2011, 17:38:37 - *.is.net.pl (*.115.90.226)
Zasłużone 2 karne dla Okocimskiego,Wigry w Brzesku nie istniały,spokojnie mogli dostać jeszcze dwa gole.Brawo Okocimski pewne zwycięstwa z czołówką tabeli

greg - 27 marca 2011, 17:51:39 - *.54.117.53
Okocimski tylko awans teraz - najbardziej ułożona drużyna w całej drugiej lidze, zero gwiazdorstwa tylko gra

do kris - 27 marca 2011, 17:54:08 - *.54.117.53
Byłeś gamoniu na meczu? Jesteś kibicem wigier także zle ci z tym, Wygrał lepszy i tyle Wigry nic nie grały a sędzia sędziował jak wszyscy inni w polskim burdelu

OKS Otwock - 27 marca 2011, 18:27:38 - *.xdsl.centertel.pl
Dyr. Kęska nie jest już Dyrektorem Klubu.

1lazio - 27 marca 2011, 19:15:52 - *.elblag.vectranet.pl
do ! wynik sprawiedliwy? dobre sobie bramkę sprezentował wam nasz obrońca,co prawda mięliście jedną bardzo dobrą sytuację ale mecz toczył się non stop na wysokości waszego pola karnego

kris - 27 marca 2011, 19:41:20 - *.4.14.vie.surfer.at
do gamonia z wiger bylem na tym meczu przyjechalem z wiednia na ten mecz I WIDZIlem co sedzia wyprawial.Pozdro dla mlyna z OTWOCKA tylko OTWOCK OKS.

1935 - 27 marca 2011, 21:01:45 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Brawo Swit w sobote 2kwietnia o 16:00 zapraszamy ciekawy mecz sie szykuje. Bialo zielone to barwy niezwyciezone.ZAPRASZAMY WSZYSTKICH