29 marca 2011, 20:51:38 - qmichal
eME: Suvorov strzelił gola Szwecji

Pomocnik Cracovii Alexandru Suvorov strzelił gola dla reprezentacji Mołdawii w meczu grupy E eliminacji mistrzostw Europy 2012 przegranym na wyjeździe ze Szwecją 1-2 (0-1). Suvorov rozegrał pełne 90 minut. W meczu wystąpili także były napastnik Legii Warszawa, Polonii Warszawa i Korony Kielce Anatolie Doroș oraz mający za sobą występy w Obrze Kościan i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski Vadim Boreț. Doroș opuścił boisko w 72. minucie, kiedy zmienił go Anatoli Cheptine.

29 marca 2011, 19:00 - Solna (Råsundastadion)
Szwecja 2-1 Mołdawia
Mikael Lustig 30, Sebastian Larsson 82 - Alexandru Suvorov 90

żółte kartki: Pontus Wernbloom, Kim Källström.

sędziował: Knut Kircher (Niemcy).

W 43. minucie Zlatan Ibrahimović (Szwecja) nie wykorzystał rzutu karnego.

6. San Marino   5   0   0-29

eliminacje do mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012 - wyniki, strzelcy, terminarz

m - 29 marca 2011, 20:57:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja nie mogę postawiłem 2:0 na Szwecję i taka brama w 90 minucie

Haku - 29 marca 2011, 21:05:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o_O a na livescore.com pisze jakis V.Frunza strzelil ...

Piotr - 29 marca 2011, 21:12:08 - *.tbcn.telia.com
Frunza nie, strzelil Suvorov z woleja z naroznika pola karnego ok. 20 metrów.
Widzialem ten mecz, Szwecja lepsza i wygrala zasluzenie. Dobry mecz bramkarza Moldawii. Suvorov bardzo dobry mecz, Dorosz tez. Reszta zespolu juz troche gorsza.

svd - 29 marca 2011, 21:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kur... handicap -1 na Szwedów dałem... Co za pech

Koroniarz - 29 marca 2011, 21:32:49 - *.147.147.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Po co on tam gra przecież sie marnuje, chodź lepiej do Koronki walczyc o europejskie puchary, a nie o utrzymanie ...

oczko - 29 marca 2011, 21:34:28 - *.dynamic.chello.pl
ta Koronka właśnie dostała 3:0 więc po co ma sie marnować ?

dm - 29 marca 2011, 22:19:05 - *.gbn.pl